Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja forumo versija

Man ant chrome rodo TIK naują versiją, bet nėra vietos, kur išvis prisijungt biggrin.gif Neleidžia biggrin.gif Visos tos viršutinės juostos nerodo biggrin.gif Parašyta - forumas, o prisijungt - kaip?

Tai va, prisijungiau per explorerį, kurio šiaip nenaudoju. Po dviejų savaičių, nes telefoninė versija irgi neįmanoma.

Gaila žiūrėt, nuoširdžiai.
Atsakyti

Gal galėtumėte pasakyti, ar skelbimus kelti per senąją ir jau per naująją versiją?

Atsakyti

kodel neleidzia prisijungti prie senos versijos o tik prie naujosios. man priimtinesne sena versija bet nieko negaliu daryt

Atsakyti
Nuoširdžiai sakau, kad naujoji versija veda tiesiai į mirtį ..... gal dėlto ir balta spalva parinkta , palydėtuvėms ?
Didžiulis ---- minusas "protingoms" mergaitėms, geriau jau būtumėt neišsidirbinėję.
Atsakyti
Ta nauja forumo versija tai tikrai kažkas baisaus.Palikit senąją forumo versiją ir nieko nekeiskite. smile.gif
Atsakyti

nauja SM versija, tragedija. Siandien isvis prisijungti neleido. Ir kam reikejo viska taip kardinaliai pakeiti, kad dabar dauguma forumieciu nepatenkintos. 

arba grazinkit sena, arba skuvos tvarka tvarkykite sita versija, neimanoma kitaip, arba cia neliks nei vienos. 

Atsakyti
Spalį vadinamai "naujai" versijai bus metai, beveik metus didesnė dalis atsiliepimų kalba apie tai, kad vartotojams ši versija atrodo nepatogi, neišbaigta ir t.t. Sakyčiau - turėtų būt šioks toks signalas, nes jei tai būtų tik naujovės baimė, ji jau būtų seniausiai praėjusi. Nežinau ar verta sakyti "palikit seną versiją", atgyvena tos versijos savo laikmetį, ateina metas eiti pirmyn ar apskritai prie kitų formų. Bet kad ta naujoji nėra "pirmyn", o jos įsitvėrimas girdint tiek kritikos labiau kalba apie tai, kad forumas "pasmerktas" sunykimui ir administracija su tuom jau kaži kada susitaikius. Ir tik laiko klausimas kada tas paskutinis "išjungs lemputę"...
Atsakyti
Po ilgo laiko įsijungiau SM... Nuo naujos versijos šokas blink.gif Gerai, kad senoji yra. Ta naujoji toks vaizdas, kad pradžiamokslio programuotojo darbelis fool.gif
Atsakyti
Kosmaras nauja versija, ka tik pamaciau, kad senoji yra, tai ir pasijungiau, net gera pasidare smile.gif
Atsakyti

Sveiki,

senoje versijoje nustatymuose yra Mano dienorastis,kurioje yra sukaupta nemazai medziagos,man naudingos,is ivairiu forumu.Naujoje versijoje as nerandu tokios opcijos.Ar ji yra?

Atsakyti

kodel priverstinai isijungia naujoji versija? nei is sio,nei is to, skaitant kuria nors tema staiga kitas puslapis pasidaro jau naujoje versijoje? paspaudziu "sena versija"- atsiduriu pradiniame/ pagrindiniame forumo puslapyje, o ne ten,kur skaiciau. Tris kartus pakartojus - gaunu ta pati niekini rezultata :( Visiskai nepriimintina ta naujoji versija man :(

Atsakyti
QUOTE(aize @ 2017 09 05, 16:06)
Po ilgo laiko įsijungiau SM... Nuo naujos versijos šokas  blink.gif Gerai, kad senoji yra. Ta naujoji toks vaizdas, kad pradžiamokslio programuotojo darbelis  fool.gif


Man irgi buvo šokas pamačius naują forumo versiją. blink.gif Gerai, kad bent yra galimybė prisijungti per senąją versiją.
Atsakyti