Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko lankymas po skyrybų

QUOTE(GAILE* @ 2016 10 28, 12:06)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kometa_G" data-cid="71164891" data-time="1477646394">
<div>
<p>Aciu uz atsakyma. normalu. pagaliau.

As nesiekiu uzdrausti matyti vaika ar kontroliuoti visa ju susitikimu laika. Tiesiog kazkaip nuosirdziai abejoju, kad atsirastu mama, kuri pati nepasitikedama ex duotu jam tikrai maza vaika vestis kur tik nori be pasitarimo su ja.

Kol kas as su ex susikalbu, matau, kad i mano nuomone yra atsizvelgiama ir nekeliu jokiu ultimatumu.
Noriu zinoti ar yra sudetinga sutarti, ne butent teisminiu keliu, tiesiog, remiantis kitu patirtimi.
Gaile, pastatykit save i mano vieta ir pagalvokit, ar jum butu malonu, jei jus ieskotumet patarimo, o jums butu aiskinama, kad perdedat, nors tas aiskinantis zmogus nezino nei jusu situacijos, nei istorijos. Jei neturit ka patart, tiesiog nekomentuokit, nematau prasmes sitam jusu aiskinime perdedu as ar ne, nes jus <strong>ne velnio nezinot koki sh man teko pereiti ex deka. </strong>Jei perdeciau, nemokeciau perlipt per save, tevelis vaiko isvis nematytu uz viska ka padare, bet mato tiek, kiek pats nori.</p>
</div>
</blockquote>
<p>o kas tau sake, kad as nebuvau tavo vietoj? biggrin.gif</p>
<p>jumoriste biggrin.gif</p>
<p>vat sita sakini savo paryskinta ir prisitaikyk. nes ne velnio tu nezinai, ka kitoms teko pereiti</p>

O as kazkur minejau, kad zinau ka jums teko pereiti, isgyventi? Ne vienos moters situacijos nekomentavau ir nedrisciau komentuoti taip, kaip jus komentuojat manaja. Gal nusileiskit ant zemes ir nustokit sprest uz mane kur as kaip tureciau reaguoti ar elgtis.
Jei as jums pulciau aiskint, kad jus perdedat savo isgyvenimus pasakodama, ar pasidalindama savo situacija, turbut mane pasiustumet i tolima kelione, bet mano situacijoj kazkodel puolat reikstis.
Ko jus cia is vis komentuojat? Ieskot ka perzint, prisikabint?
Atsakyti

cia viesas forumas, ka noriu ta komentuoju.

paklausei patarimu, jie tau buvo patarti. susitaikyk ir neisterikuok, kad gali nepatikt svetimi patarimai. ir aplamai - matosi jog esi linkusi dramatizuot viska. nes net cia, forume, dramatizuoji. tai naturaliai kyla logine isvada, kad ir realiam gyvenime esi linkusi perdet ir dramatizuot.

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 10 28, 15:02)
<p>cia viesas forumas, ka noriu ta komentuoju.
</p><p>paklausei patarimu, jie tau buvo patarti. susitaikyk ir neisterikuok, kad gali nepatikt svetimi patarimai. ir aplamai - matosi jog esi linkusi dramatizuot viska. nes net cia, forume, dramatizuoji. tai naturaliai kyla logine isvada, kad ir realiam gyvenime esi linkusi perdet ir dramatizuot.
</p><p></p>

Ka tamsta patarete? kol kas is jusu ne vieno patarimo nebuvo, tik kabinejimasis smile.gif

Siaip savo situacija as aprasiau labai supaprastintai, be jokiu dramatizavimu. Nereikia hiperbolizuoti. Matau, kad nemokate civilizuotai bendrauti, nesikabinedama prie zmoniu, kurie nesuteike teises i juos kreiptis "tu", tad testi "diskusijos" su jumis nematau prasmes. Sekmes su savo "loginem" isvadom ;)
Atsakyti

Va cia patariau- 5 postas, 4 sakinys 😀

 

O siaip ramiai, nepamirsk kvepuot :D, nesinervink taip. Augini maza vaika, saltu ramiu nervu ir kantrybes tau dar daug sykiu gyvenime prireiks

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 28 spalio 2016 - 16:52
QUOTE(GAILE* @ 2016 10 28, 16:42)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="GAILE*" data-cid="71162828" data-time="1477580200"></blockquote> Va cia patariau- 5 postas, 4 sakinys 😀
<p> </p>
<p>O siaip ramiai, nepamirsk kvepuot biggrin.gif, nesinervink taip. Augini maza vaika, saltu ramiu nervu ir kantrybes tau dar daug sykiu gyvenime prireiks</p>

Matau, kad jus neskaitet ka as parasiau, pirmam poste aiskiai parasiau, kad atsisakiau minties vaiko tevui leist vaika lankyti namie. Del ivairiu priezasciu. Viena ju - ta laika tureciau praleisti ne su ji (ex) savo namuos apsokinedama. Stengiuos tuo metu nuveikti tai, ko nespeju siaip. Jusu patarimas neatsake i mano klausima, tik tiek, kad buvo su juo susijes.

Paskaiciau kelias temas, kuriose diskutavot ir matau, kad arsus savo tiesos aiskinimas jums nesvetimas, tad jei jums atrodo, kad mano gyvenime, mano kailyje, situacijoje, jus gaudotes geriau uz mane, tai manykit i sveikata. as tik skaniai pasijuoksiu. Patikekit, iki nervinimosi man dar toli grazu, jus tiesiog mane stebinat, ypac kai pati einat kryziaus kelius, kad prisiteisti vaiko islaikyma - reiskia zinot, ka reiskia turet sikniu ex, kuris yra machinatorius ir daro kaip jam geriau. Kad mano ex moka vaiko islaikyma, ta pati minimaliausia, dar nereiskia kad jis auksinis tevelis. Greiciau jo mama ji prispaude tam, nes skiriantis stengesi issisukti nuo islaikymo nurodymo dokumentuose teismui.

Nemanau, kad sioj vienisu mamau temoj moterys sitaip viena kita puola ..
Atsakyti

Nieks cia taves nepuola, atsipalaiduok :D

As irgi paskaiciau tavo zinutes, kai jau taip susidomejai mano kuklia persona. Ir pasirodo buvau teisi. Nes skundiesi emociniu nuovargiu, nuolat serganciu vaiku, ir tt. Nu zinok tai matosi  :rolleyes:

O kad tavo exas yra auksinis tevelis, as niekur nerasiau. Cia jau tavo interpretacijos. Aplamai nk apie ji nezinau ir nerasiau. 

 Ir dar - neatidziai skaitai. As seniausiai alimentus prisiteisus :D . Ir viska ka tu cia db pereidineji, as jau daug m perejus. Ir amzius mano leidzia jau i tave kreiptis "tu".todel tiesiog suprask, cia nera tau priesu, nepulk gintis ten, kur taves nieks nepuola. Emociju valdymas - lb reikalingas igudis.

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 10 28, 17:46)
<p>Nieks cia taves nepuola, atsipalaiduok biggrin.gif</p><p></p><p>As irgi paskaiciau tavo zinutes, kai jau taip susidomejai mano kuklia persona. Ir pasirodo buvau teisi. Nes skundiesi emociniu nuovargiu, nuolat serganciu vaiku, ir tt. Nu zinok tai matosi  rolleyes.gif . </p><p>O kad tavo exas yra auksinis tevelis, as niekur nerasiau. Cia jau tavo interpretacijos. Aplamai nk apie ji nezinau ir nerasiau. </p><p> Ir dar - neatidziai skaitai. As seniausiai alimentus prisiteisus biggrin.gif . Ir viska ka tu cia db pereidineji, as jau daug m perejus. Ir amzius mano leidzia jau i tave kreiptis "tu".todel tiesiog suprask, cia nera tau priesu, nepulk gintis ten, kur taves nieks nepuola. Emociju valdymas - lb reikalingas igudis.</p><p></p>

Amzius nesuteikia nieko, tuo labiau teises nekulturingai bendrauti ar nesiskaityti su kitais zmonemis. Gal jum jusu bendravimas atrodo normalus, man jis panasus i puolima. Cia mano nuomone. Gal pasinaudokit savo patarimu ir baikit ieskot "kovu" ten, kur zmones diskutuoja ar iesko patarimu, nes ne su manim viena siandien "pakovot" jau bandet, kaip maciau smile.gif

Mano vaikas neserga nuolat, nereikia susidarinet nuomones is vienos zinutes. Jis serga maziau nei savaite ir tai antras kartas per jo beveik du metus gyvenimo, tai manrods yra uztektinai retai, kad sakyti, jog ne nuolat. O kad esu pavargusi emociskai, sededama beveik savaite su vaiku vien namie yra normalu.

Na del priesu tai as tikiu, abejoju, kad isvis tokiu esama.
Atsakyti
Nu tai va, pailsek kol tevas s.u vaiku buna. Skirk laiko sau. Nueik i spa, pas drauge kavos, pas kirpeja. Nebutina kaip cerberiui stovet ir sekt ta teva su vaiku. Dziaukis kad pasiima, kad bendrauja. Tai berniukas. Jam tevo gyvenime lb reiks. Ir jei nesukurs tevas su juo emocinio rysio, kol berniukas mazas, veliau ta padaryt bus lb sunku. Ir nuo to rysio nebuvimo zinok kentes tik tavo sunus. Todel patikek manim, bendravimo trukdyt negalima, kaip tik reik skatint, kad ir kaip tu exo nevirskintum. Turi pati nuo jo ir emociju jam atsiribot
Atsakyti
QUOTE(Kometa_G @ 2016 10 27, 15:09)
Ar duotumet savo vaika i visai nezinoma vieta vos ne kitam mieste veztis? vaikas ne paauglys, net ne darzelinukas dar, o dvieju metu neturintis.
Vaikas lygiai tiek pat jo, kiek ir tavo, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus. Čia tik tarp kitko.
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 10 28, 18:38)
Nu tai va, pailsek kol tevas s.u vaiku buna. Skirk laiko sau. Nueik i spa, pas drauge kavos, pas kirpeja. Nebutina kaip cerberiui stovet ir sekt ta teva su vaiku. Dziaukis kad pasiima, kad bendrauja. Tai berniukas. Jam tevo gyvenime lb reiks. Ir jei nesukurs tevas su juo emocinio rysio, kol berniukas mazas, veliau ta padaryt bus lb sunku. Ir nuo to rysio nebuvimo zinok kentes tik tavo sunus. Todel patikek manim, bendravimo trukdyt negalima, kaip tik reik skatint, kad ir kaip tu exo nevirskintum. Turi pati nuo jo ir emociju jam atsiribot

Na va, pagaliau jumyse matau ta lasa zmogiskumo, kurio tikejausi rasydama pati pirmaji sios temos posta smile.gif
per pora valandu labai nepailsesi, bet bandau padaryti tai, kas imanoma. As neseku, jie eina i parka, i zaidimu kambari. Dziaugiuos, kad bent po skyrybu vaikas tevui tapo idomus, nes gyvenant kartu kratesi buvimo kartu su vaiku ir bet kokios jo prieziuros. Kaip ten su emociniu rysiu bus - nezinau, kol kas jo nera, nebuvo, gal atsiras, jei bus nuosirdus domejimasis vaiku, nuosirdus bendravimas.
Apie tevo vaidmeni - taip pritariu, jo vaikui, ypac berniukui labai reikia, bet daug psichologu rase apie tai, kad nebutinai tas tikrasis tevas atliks ta vaidmeni, bus pavyzdiu. Gali but senelis, dede, zmogus, su kuriuo vaikas gyvena mamai pradejus kitus santykius ir t.t. Zinau, kad nenoreciau, jog mano sunaus tetis butu tuo modeliu, is kurio sunus ims pavyzdi, nes tai zmogus su daug vidiniu problemu ir prastu vertybiu rinkiniu. Nenoreciau, kad mano vaikas butu toks.

Kaip jau minejau pries tai, nesiekiu riboti bendravimo ir neriboju. Tikrai noreciau savo gyvenime buvusiojo daugiau nesutikti, bet deja, teks ir daug daug kartu. Su ta mintimi apsipratau. Mano noras vienintelis, kad butu ziurima vaiko interesu, o ne ex ir jo mamos poreikio pasifotkint su vaiku ir ji pafotkint, kas daroma labai intensyviai lankymo metu, nes turbut gimine laukia nuotrauku. Ne tik patiem pasidziaugt, bet ir suteikti sveika, normalu demesi vaikui, ta laika kartu praleidziant kiek imanoma produktyviau, ne kazkokios sodybos kazkokiam kambary su sunimi ir vaiku kartu. Ka tokio amziaus vaikas ten veiks, kol sie spoksos ir ji fotkins savo dziaugsmui? Su sunimi malsis ant grindu? Tiesiog mano asmenine nuomone ner ko ten vaika veztis. Del to kol kas su ex lyg ir sutariam.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2016 10 28, 18:58)
Vaikas lygiai tiek pat jo, kiek ir tavo, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus. Čia tik tarp kitko.

Taip, jo tiek pat kiek mano, tik jis niekad nesiverze vaiku rupintis, nuo gimimo isvis venge prisidet net minimaliai, tai manau suprantat, kad tas jo kaip ir mano, toks tiesiog teiginys, kuris realiai ne itin ka reiskia. Cia taip pat, kaip mes vaika auginam "lygiateisiskai", bet jis atvaziuoja tik pazaisti kada jam patogu, ta karta per menesi, tiek kiek jam patogu laiko, kad nereiketu maitint, migdyt ar sauskelnes pakeisti, nes niekad to nedare ir jam tai kelia siauba, nes esu, gyvenant kartu, siulius pabandyt, bet pasirodo, tai buvo mano darbas smile.gif
Atsakyti
Tai jei tėvas vaiką paima tik kartą per mėn. ir tik keliom valandom-niekaip nesuprantu,kam iš to daryti tragediją. Na praleis jie tas kelias val valandas fotografodami vaiką,žaidžiantį su šuniu-kas tame yra baisaus. Čia kaip tik su temos galva kažkas negerai.negalima visiems vadovauti.Pasidarykit geriau relaksą per tą laiką,kol be vaiko būnat.
Atsakyti
QUOTE(Kometa_G @ 2016 10 27, 14:09)
Lankymesi parke problemos nera. Arteja saltasis metu laikas ir parke ne visad oras leis but, as uz tai, kad lankytu ir vestusi ten, kur vaikui tinkama but - zaidimu kambariai, spektakliai ir pan (kai oras neleidzia but parke ar apskritai lauke). Ju pirma mintis buvo vestis i kambari sodyboj, kurioje nuomojasi atvaziave lankyti. Ar duotumet savo vaika i visai nezinoma vieta vos ne kitam mieste veztis? vaikas ne paauglys, net ne darzelinukas dar, o dvieju metu neturintis.

Suprantu, kad kai vaikas vyresnis jau ir problemos nera, pats pasako, pasirenka ir t.t.

Man idomu kaip elgesi ar elgiasi panasaus amziaus vaikus turincios? Visgi susitikimu laikas ribotas, nes giminaiciai nemoka nei pamperso pakeisti, nei pamaitinti ar pamigdyti ir patys nereiskia noro ilgiau nei pora valandu pabuti - papramogaut.

O kuo jau sodyba bloga? Gi ne i alubari vedasi.

Atsakyti