Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko lankymas po skyrybų

Nu vat as irgi nesuprantu kas blogo sodyboj kambary su teciu, mociute. Kas blogo zaidime su suniuku. juk vaikas dar leliukas, ka jau ten lb superproduktyviai pribendrausi. Ar gaila kad fotkina? Nu cia gi jo vaikas, gyvena kaip suprantu, toli. Tai nori zmones nuotrauku turet. Kam cia nervintis del tokiu nieku.  O tos senos nuoskaudos... nu nesidomejo, nepadejo... pampersu nekeite. ka dabar? Issiskyrei ir nebereik apie tai galvot. Ziuret reikia i ateiti - svarbiausia kad ateity dometusi tuo vaiku, demesio skirtu, nepamirstu jo, tevu butu. Ir nera cia prasmes galvot ir grauztis del to, kad nesidomejo kol kudikis buvo. Kudikis jis jau nebebus. Bus berniukas, vaikinas, vyras. Kuriam tevas bus svarbus vienareiksmiskai. Koks jis bebutu. Ir joks senelis ar draugas to nepakeis. Toks gyvenimas. Kad ir kaip mamoms pavydu butu, negalima savintis to sunaus. Nes berniukas tapatinasi su tevu, ne su mama. Ir nesijaus jis pilnavertis vyras, jei tetis bus zeminamas ir niekinamas jo akyse.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 28 spalio 2016 - 21:51

Sveika. Kai vyras issikrauste dar iki skyrybu,stengiausi visada,kai tik prasydavo,duoti penkiameti sunu. Ka isgirsdavau is vaiko po pasimatymu manes tikrai nezavejo...Toks tevo ir sunaus laikas...Tempdavosi mergu kabinti, jos visos budavo su vaikuciais irgi,na mazdaug atsakinga teva vaidindavo. Paskutiniu metu,kai vaikas prisipraso tevo ji pasiimti-tempiasi i namo statybas! Nu vasara dar leisdavau,bet dabar trenkiau kumsciu i stala-sakiau to nebus,blyn. Arba susitvarkai normaliai ir skiri laiko vaikui,arba negausi isvis.. O jusiskis visai dar maziukas,nei papasakos,kaip ten su juo elgesi,ka veike,nei kas. Suprantu mamos nerima,kai vaika atiduoda zmonems,kuriais nera pasitikejimo. Priimkit namuose,arba palydekite i koki zaidimu kambari,o pati keliaukit pasivaikscioti aplink per ta laika. Bet kad butu po ranka,tsakant😊

Atsakyti
Sveiki,
Esu issiskires 2 vaiku tevas, vaikai gyvena pas mama. Lankau 2 kartus per savaite pas ja. 2 kartus per menesi paemu savaitgaliui pas save. Elementus moku laiku, ir kartais duodu dar daughiau negu priklauso pagal teismo nuosprendi. Kai vaikai suserga jauciu spaudyma is vaiku mamos puses, kad imciau as ligonlapi ir priziureciau vaikus pas ja namie.
Gaunu tokius pareiskimus, jei ne imsiu biliuteni, tai ir vaiku nematysiu. Jinai zino kad as be vaiku negaliu gyventi, ir kaip man atrodo naudojasi to.
Mes jau kaip 2 metai issiskire, ir kiekviena karta tas pats. As jau pavargiau nuo tu pykciu.
Pas mus teismo nuosprendyje nera nurodyta, kas turi priziuret vaikus kai jie suserga.

Gal galit patart kaip mano situacija teisiskai issprest, kad ko maziau man bendrauti su vaiku mama?
Ar galiu as imti ligonlapi, bet parsivezt vaikus pas save?
Kaip tokiu atvieju del elemntu? (klausymas tame, kad mano oficialus atlyginimas nera didelis, ir kai gausiu is sodros ismokejima, uzteks apmoketi tik elementus, geriausiu atvieju)
Atsakyti

O kas tie elementai? O jei rimtai, tai pradziai skirk elementus nuo alimemtu.

Tai tu sergancius vaikus pas ex slaugai? Kiek jiems metu? O pats jai sakei,kad pasiimsi pas save?

Atsakyti

o kodel mama visada turi viena pati slaugyt, imti biuletenius? gi jai irgi tada darbines pajamos mazesnes. manau visai sazininga butu, jei kas antra karta pasikeisdami i biuletenius eitu

Atsakyti
Na, dar nežinia, kokios vaikų motinos pajamos, gal jos didesnės vaikus slaugant negu vaiko tėvo oficialios pajamos?
Šiaip mano supratimu jeigu vaikų gyvenamoji vieta nustatyta su motina, tai ji ir turi juos slaugyti ligos atveju, juk į tėvo mokamą išlaikymą vaikams įeina ir išlaidos vaistams. Ir dažnu atveju motinai teismas priteisia didesnę alimentų sumą vien dėl to, kad vaikai serga, ir tuo metu jos pajamos mažesnės. Dar žiūrint kiek tiems vaikams metų, kuo didesni, tuo rečiau serga.
O vaikų motina nedaro spaudimo, kai bendrauji su vaikais jos namuose? Reikėtų abiems susitarti kokioj neutralioj vietoj, pvz kavinėj, žaidimų aikštelėj ar kad ir savo namuose, būtų trauma vaikams mažesnė.
Būtų logiška, jeigu susitartumėte, kad gali vaikus slaugyti ir tu (jei tarkim jie tikrai labai dažnai serga), tačiau pas save namie ir tokiu atveju tą mėnesį reikėtų mokėti mažesnius alimentus (nes jau tavo pajamos tada mažesnės, plius vaikai pas tave, maitini, vaistus perki ir t.t.) - tačiau reikia pasitarti su teisininku, kaip viską teisiškai įforminti, kokia teismų praktika šiuo klausimu etc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Missy_A: 06 birželio 2017 - 10:34
QUOTE(Missy_A @ 2017 06 06, 11:33)
Na, dar nežinia, kokios vaikų motinos pajamos, gal jos didesnės vaikus slaugant negu vaiko tėvo oficialios pajamos?
Šiaip mano supratimu jeigu vaikų gyvenamoji vieta nustatyta su motina, tai ji ir turi juos slaugyti ligos atveju, juk į tėvo mokamą išlaikymą vaikams įeina ir išlaidos vaistams. Ir dažnu atveju motinai teismas priteisia didesnę alimentų sumą vien dėl to, kad vaikai serga, ir tuo metu jos pajamos mažesnės. Dar žiūrint kiek tiems vaikams metų, kuo didesni, tuo rečiau serga.
O vaikų motina nedaro spaudimo, kai bendrauji su vaikais jos namuose? Reikėtų abiems susitarti kokioj neutralioj vietoj, pvz kavinėj, žaidimų aikštelėj ar kad ir savo namuose, būtų trauma vaikams mažesnė.
Būtų logiška, jeigu susitartumėte, kad gali vaikus slaugyti ir tu (jei tarkim jie tikrai labai dažnai serga), tačiau pas save namie ir tokiu atveju tą mėnesį reikėtų mokėti mažesnius alimentus (nes jau tavo pajamos tada mažesnės, plius vaikai pas tave, maitini, vaistus perki ir t.t.) - tačiau reikia pasitarti su teisininku, kaip viską teisiškai įforminti, kokia teismų praktika šiuo klausimu etc.


Aš nemanau,kad alimentai,kurie dažnai priteisiami mažesni,o ne didesni atperka viską,mama yra mama 24val,per parą,mama negali sirgti,ji skalbia,gamina,veža pas gydytojus,lavina,slaugo,ji neturi galimybių planuoti savo laiko,išvykti kada nori ir kur nori,negali dirbti ten kur patinka jei valandos nesutampa su paėmimu iš darželio,o jei eiti dirbti reikia auklės.
Jei tų alimentų priteista koks 150€,tai kartais vien vaistams,važinėjimams pas gydytojus kartais ir tyrimai mokami,išeina tie pinigai,o kur maistas,apranga,lavinimosi prekės.
Vaiko tėvas laisvas paukštis jokių rūpesčių dėl vaiko.
Mano atveju teisėja paklausė vaiko tėvo ar vaikui susirgus jis galėtų su mama pasikeisdami slaugyti,jis atsakė ne man darbas,teisėja klausia o mamai dirbti nereikia imti biuletenių,jis sako ji mama tegul ir ima.Teisėja tada paklausė ar vaikas tik mamos ar ir jūsų,tas sako ir mano,tada sako net gyvenant skyriumi visos pareigos turi būti abiejų,o išlaikymas yra kitas dalykas.?
va jei jie mokėtų tiek,kad ir aukles apmokėti kol mama dirba,būtų kita kalba.
Atsakyti
Bet kaip suprantu G11K norėtų ir galėtų vaikus slaugyti, jeigu galėtų juos slaugyti pas save namie. Šiuo konkrečiu atveju vaikų motina nustatinėja sąlygas, neimsi biuletenio - vaikų nematysi, imi biuletenį - prižiūri vaikus pas mane, ir čia nežiūrint į tai, kad paėmus biuletenį jam liktų tik alimentų suma, daugiau nieko. Už ką pragyvent? Yra elementarus žmogiškumas ir pagarba žmogui, kuris yra tavo vaikų tėvas.
Aš irgi skiriuosi su vyru, du vaikai, abu auga su manimi, bet jei būtų analogiška situacija, susitarčiau, kad jis prižiūrėtų vaikus pas save ir tą mėnesį atitinkamai mažiau alimentų paprašyčiau, pvz jei vaikai serga kokias tris savaites.
Nesąmonė šitaip šantažuoti, to ir to nedarysi - vaikų nematysi. Tėvas privalo dalyvauti vaikus auklėjant, nebent keltų jiems grėsmę. O jei kyla nesutarimas dėl vaikų slaugymo, tam yra teisininkai, tačiau ir tokiu atveju tėvas turi teisę matytis su vaikais, o motina turi pareigą nekliudyti jam to daryti.
Atsakyti

Erikauzas, jei tokia jau problema, kad mama daugiau vaiku uzsiima,kad su juo 24 val.per para sedi,tai gal tegul geriau vaika tėvui auginti perduoda,o pati alimentus mokes ir skustis nereikes.

Atsakyti
QUOTE(Missy_A @ 2017 06 06, 13:35)
Bet kaip suprantu G11K norėtų ir galėtų vaikus slaugyti, jeigu galėtų juos slaugyti pas save namie. Šiuo konkrečiu atveju vaikų motina nustatinėja sąlygas, neimsi biuletenio - vaikų nematysi, imi biuletenį - prižiūri vaikus pas mane, ir čia nežiūrint į tai, kad paėmus biuletenį jam liktų tik alimentų suma, daugiau nieko. Už ką pragyvent? Yra elementarus žmogiškumas ir pagarba žmogui, kuris yra tavo vaikų tėvas.
Aš irgi skiriuosi su vyru, du vaikai, abu auga su manimi, bet jei būtų analogiška situacija, susitarčiau, kad jis prižiūrėtų vaikus pas save ir tą mėnesį atitinkamai mažiau alimentų paprašyčiau, pvz jei vaikai serga kokias tris savaites.
Nesąmonė šitaip šantažuoti, to ir to nedarysi - vaikų nematysi. Tėvas privalo dalyvauti vaikus auklėjant, nebent keltų jiems grėsmę. O jei kyla nesutarimas dėl vaikų slaugymo, tam yra teisininkai, tačiau ir tokiu atveju tėvas turi teisę matytis su vaikais, o motina turi pareigą nekliudyti jam to daryti.

Taip tai aišku nėra gerai toks šantažas ir sąlygų nustatinėjimas.Bet mokant alimentus pareigos tiek bendravimas su vaikais tiek jų slaugymas jei taip normalus bendravimas tarp tėvų turėtų išlikti abiejų rūpestis.O jei mama ima biuletenį jai nesumažėja pajamos,tik tais vargšui tėčiui?
Kartais visai ir mamos norėtų palikti vaikus tėvui,aš irgi norėčiau bent mėnesį į metus ir alimentus sumokėčiau tiek kiek man priteista 124€,daugiau tegul,slaugo,gamina,laksto į šventes susirinkimus,pas gydytojus,suruošia į mokyklą,rūpinasi būreliais,superka tai kuo to metu reikia ir tuo pačiu tegul dirba,bet jie vargšai tie vyrai negali biggrin.gif
Aš netikiu jei moka alimentus sąžiningai,domisi vaikais,rūpinasi,kad mama šitaip šantažuotų,gal yra taip,kad alimentus moka ne laiku.Dažnai vyrai perdeda.O kad neleis lankyti,tai tam yra teismo sprendimas,lankymo,vaikų paėmimo grafikas ir mama negali uždrausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 06 birželio 2017 - 14:57
QUOTE(Missy_A @ 2017 06 06, 13:35)
susitarčiau, kad jis prižiūrėtų vaikus pas save ir tą mėnesį atitinkamai mažiau alimentų paprašyčiau, pvz jei vaikai serga kokias tris savaites.


Aš tai savo sergančių vaikų niekam nesu numetus, neįsivaizduoju tokio varijanto, nu nebent vaikų tėvas būtų medikas ir galėtų jais pasirūpint geriau nei aš pati ligos atveju. O tokiam tėvui kur skaičiuoja viską pinigais tikrai sergančių vaikų negalėčiau patikėt, nes nei vaistų nenupirks, tokie tėvelius gerus vaidina tik kol viskas gerai ir problemų nėra- atėjo, pažaidė kaip su žaisliukais ir išėjo, o kai liga ar bėda tai tuoj akis pučia ir prasideda "kaip čia teisiškai dabar? ar man pagal teismą priklauso? Elementus juk moku..." Tfu tokius... Tai jeigu vaikas rimtai susirgtų, kokio inksto reikėtų ar kraujo, tai toks tėvas turbūt irgi teismo sprendimą skaitytų ar jam priklauso savo vaiką iš mirties gelbėt ar ne, o gal paprašytų mamos visus sumokėtus Elementus gražinti?
Atsakyti
QUOTE(Missy_A @ 2017 06 06, 11:33)
Na, dar nežinia, kokios vaikų motinos pajamos, gal jos didesnės vaikus slaugant negu vaiko tėvo oficialios pajamos?
Šiaip mano supratimu jeigu vaikų gyvenamoji vieta nustatyta su motina, tai ji ir turi juos slaugyti ligos atveju,

Apsurdas. Skyrybų atveju skiriasi moteris su vyru, o nuo tėvystės ar motinystės pareigų joks teismas neatleidžia. Ir prie ko čia pajamos ar gyvenamoji vieta, kai tavo vaikas serga? Pažįstu ne vieną tėvą, kur gyvena išsiskyrę, bet tokio apsurdo nesugalvotų pasakyt, o visad rūpinosi ir mažais savo vaikais (nors alimentus mokėjo), ir net suaugusiais pasirūpina nes tiesiog myli savo vaikus, palaiko artimą ryšį, artimai bendrauja, dažnai matosi, kartu švenčia šventes ir t.t. Mano pusbrolis turi tokį tėvą, visa giminė jį gerbia ir myli nors daug metų išsiskyrę su mano teta, bet vaikai jam visada buvo ir yra šventas reikalas, dabar džiaugiasi anūkais visi artimai bendrauja, vestuvių proga padovanojo savo sūnui butą ir niekada nieks negirdėjo kad jam kažkas nepriklauso pagal teismo sprendimą doh.gif Žmogiškumo truputį daugiau reikia ir atsakomybės už savo vaikus, nes dažnai net gyvūnai ar gyvuliai savo palikuonimis geriau pasirūpina.
Atsakyti