Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

Praėjusią savaitę gavau du nuostabumus, pati sau pavydžiu biggrin.gif . Ir vienas jų- jau kalėdinis bigsmile.gif , bet taip džiaugiuosi, juk gali būti, kad ir per visą kalėdinį laikotarpį tokio grožio nebegausiu ax.gif
Rusija
vartotojo įkelta nuotrauka


Švedija
vartotojo įkelta nuotrauka

Nors ir kitus gražius gavau, jei ryt geresnių negausiu, pademonstruosiu ir juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2018 11 05, 22:27)

Švedija



Šitas tikrai gražus, užsifavoritinau wub.gif

O to pirmo nesuprantu tų personažų, jei būtų visi man pažįstami gyvūnai, sakyčiau - gražus, dabar - nesuprantu. Muminukai ar kaip jie? biggrin.gif Mano vaikų laikais jų gal dar nebuvo, anūkai jais dar nesidomi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 06, 12:42)
Šitas tikrai gražus, užsifavoritinau wub.gif

O to pirmo nesuprantu tų personažų, jei būtų visi man pažįstami gyvūnai,  sakyčiau - gražus,  dabar - nesuprantu. Muminukai ar kaip jie?  biggrin.gif Mano vaikų laikais jų gal dar nebuvo, anūkai jais dar nesidomi. biggrin.gif

Troliai Mumiai čia, tik rusai truputį kitaip juos piešia, nei suomiai.
Bet kaip gali nežinot blink.gif , aš vaikystėje skaičiau knygas, buvo mano labai mylimi herojai. Tik filmukų tada nebuvo, bent jau aš nežinojau. O dabar mes turim japonų kurtus filmukus, yra daug serijų, žiūrim, ir neatsibosta. O knygos dabar yra ir tos originaliosios, ir leidžia supaprastintas, perpasakotas, su daug paveikslėlių, o mažai skaitymo.
Man jie tokie ypatingi wub.gif . O rusė, kuri atsiuntė atviruką, irgi parašė, kad knygos, jos manymu, ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, net filosofinės smile.gif . Gali būti smile.gif .
Atsakyti
Trolius Mumius aš irgi iš vaikystės prisimenu, dar ir knygą kažkur turiu iš tų laikų. Bet vaikystėje ją man sunkokai sekėsi skaityti, nes tikrai tokia truputį filosofinė. Ir filmukas buvo rusiškas, gal ir nevienas. Dabartinių nesu mačiusi, turėtų būti smagu pažiūrėti, bet nebėra su kuo: vaikai beveik visi užaugo, anūkų dar neturiu biggrin.gif O atvirukas be galo mielas wub.gif

Aš šiandien gavau krūvą atvirukų, bet kažkaip pašto ženklai labiau patiko... bigsmile.gif
Atsakyti
Visai mane suvarėt, pasmerkėt ir vos iš temos neišmetėt su tais mumiais biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif Nu tikrai nebendravau aš su jais. Gal kad vyresnė aš už jus visas. Bet pažadu pasitaisyt - vyriausiausiam anūkui 1,5 metukų, tuoj prieisim prie mumių. mirksiukas.gif

Tarsi žinodami kad sergu, vietoj uogienės postcrosseriai man atvirukus siunčia, jau 14 gavau šį mėnesį. O vakar va su kokiais troliais gavau. Šituos žinau biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka]
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 07, 10:24)
Visai mane suvarėt, pasmerkėt ir vos iš temos neišmetėt su tais mumiais  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif  Nu tikrai nebendravau aš su jais. Gal kad vyresnė aš už jus visas. Bet pažadu pasitaisyt - vyriausiausiam anūkui 1,5 metukų, tuoj prieisim prie mumių. mirksiukas.gif

Tarsi žinodami kad sergu, vietoj uogienės postcrosseriai man atvirukus siunčia, jau 14 gavau šį mėnesį. O vakar va su kokiais troliais gavau. Šituos žinau  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka]

Baik, Tekše, niekas nevaro ir iš temos nemeta biggrin.gif 4u.gif Ir nieko nevyresnė esi, jei aš anūkų neturiu, tai nereiškia, kad esu -niolikinė tongue.gif

Taviškis atvirukas nuostabus wub.gif o kaip esi pageidavimuose įsivardijusi, kad tokius gauni? Čia pagal dailininką ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2018 11 07, 13:25)


Taviškis atvirukas nuostabus  wub.gif o kaip esi pageidavimuose įsivardijusi, kad tokius gauni? Čia pagal dailininką ar kaip?


Prirašiusi pageidavimuose devynias galybes dailininkų, šito Rolf Lidberg ne. Bet reiktų įsirašyt. Atvirukas iš Norvegijos, dailininkas - švedas, šalys nedažnos, tai negausim dažnai.
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 07, 10:24)
Visai mane suvarėt, pasmerkėt ir vos iš temos neišmetėt su tais mumiais  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif  Nu tikrai nebendravau aš su jais. Gal kad vyresnė aš už jus visas. Bet pažadu pasitaisyt - vyriausiausiam anūkui 1,5 metukų, tuoj prieisim prie mumių. mirksiukas.gif

Tarsi žinodami kad sergu, vietoj uogienės postcrosseriai man atvirukus siunčia, jau 14 gavau šį mėnesį. O vakar va su kokiais troliais gavau. Šituos žinau  biggrin.gif
[img]https://s3.dualstack.us-east-1.amazona

Metam metam, gausi atsiprašyti Mumių laugh.gif . Ir tokia persenusi, kad ar nebūsi kokiais porą metų senesnė biggrin.gif
O atvirukas man į skalbinių kolekciją biggrin.gif . Bet jau turiu tokį, tik ne iš oficialaus postkrosingo, o iš tagų. Gerulis wub.gif
Nebesirk 4u.gif
Atsakyti
na toms knygoms jau apie 70 metų, tai kažkaip abejoju ar esi tokio amžiaus jau, jei anūkėliui tik 1,5 metų biggrin.gif mes turėjom vieną labai seną leidimą jos rusišką, o lietuviška tai kažkur apie 90 leidmo buvo, bet neįsivaizduoju kelintas tai buvo leidimas, neaktualu tada buvo, bet pas mus namie buvo labai daug knygų biggrin.gif ir tikrai žinau, kad net mano bendraamžiai daugumos mano skaitytų knygų nebuvo net girdėję 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik as: 08 lapkričio 2018 - 14:52
Sveikos smile.gif

Ačiu tik aš ir Pempei už atvirukus mirksiukas.gif , įkelsiu kada labiausia patikusius, šiaip jei pagal šalis Baltarusijos patiko, dar nemažai atspėjau iš kur net nežiurejus kitos puses biggrin.gif, na sunkiau tik aišku olandų, vokiečiu mirksiukas.gif , artimi man jie kažkuom smile.gif

Jokiu troliu nežinau, nors į -likines irgi nepretenduoju, užtat žinau laumes, fėjas ir girinius bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 lapkričio 2018 - 15:38
nelabai suprantu kodėl jūs su amžiumi susiejot tas knygas biggrin.gif
Papildyta:
retinu savo flickr galeriją...
turbūt jau žinot visos, bet pasikartosiu, kad nuo sausio 9 galės nemokamai būti tik 1000 nuotraukų, norėsit daugiau reikės mokėti...
Atsakyti

Kaip man liudna del tu flickr albumu :cray:Taip patogiai buvo galima isskirstyt temom . Kraustausi atgal i google albumus . Gerai , kad neistryniau ju , kai nebereikejo , o turejau tokiu minciu :oh:  . Tai dabar tik sukelsiu naujai gautus . Labai tikiuosi, kad situ neapmokestins, nes daugiau kur kraustytis jau kaip ir neber kur .

 Apie sumazinima net nesvarsciau , kur ten sumazinsi daugiau nei 4000 atviruku iki 1000 :oh:  Flickr ko gero paliksiu tik Maxicardu kolekcijas ir Offer albumus tagams :(

Atsakyti