Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

QUOTE(Tekšė @ 2018 11 07, 09:24)
Visai mane suvarėt, pasmerkėt ir vos iš temos neišmetėt su tais mumiais  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif  Nu tikrai nebendravau aš su jais. Gal kad vyresnė aš už jus visas.

Aš kažkaip taip pat nebendravau. Žnau ir žinojau, bet kad kažkaip spec. būčiau skaičus.. nea. Matyt ne mano personažai buvo.
Atsakyti
Aš neapsisprendžiu, ką daryti su flickr. Trinti gaila. Ir ką trinti? Jei iš albumo ištrinsi, juk liks, kas įkelta toje juostoje. Iš juostos trinti?
Atsakyti
Sakot, tie mumiai apie 90tuosius buvo? Tai tada kaip tik mano vaikai maži buvo. Bet gal kad berniukai, tai jiems labiau mašinytės rūpėjo smile.gif Iš tokių visokių baibokų - vėžliukais nindzėm labai žavėjosi. lipdukus visur klijuodavo. O knygutės - tai tokios visokios klasikinės. Vyresnysis vis prašydavo skaityt "Kliudžiau", pradėdavau skaityt, o jis pradėdavo verkt. Sakydavau, gal neskaitom, liūdna tau, o jis vistiek - skaitom. Kas jam tada buvo do savigraudos priepuoliai?.... Mažojo mėgstamiausia knyga buvo pasakų "Gulbė karaliaus pati" ir nebeprisimenu kuri būtent pasaka, bet irgi besdavo pirštuku į konkretų lapą - "skaityk" biggrin.gif
O mano vaikų "postcrossingas" buvo popieriukai iš kramtoškių. nuotykiais kažkodėl vadindavo. Dar dabar albumai su kolekcijom stovi, nežinau ką ir daryt, išmest gaila. Anūkams kažin ar bus įdomu.

Flickr - tai čia jūsų nuotraukų talpyklos? Neturiu tokių, netvarkinga tuo klausimu esu. Ir nemoku.

Niekaip "neišauklėju savo paštinykės", kad neštų dažniau po mažiau. Šį mėnesį 17:7 gautųjų naudai, tai dabar jaučiu ilgokai negausiu.

Paklodę prirašiau, matyt bendravimo trūksta "ant biuletenio" būnant biggrin.gif ax.gif

Vakar dienos gražiausias iš Suomijos
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekšė: 09 lapkričio 2018 - 08:16
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 09, 06:13)
Sakot, tie mumiai apie 90tuosius buvo? Tai tada kaip tik mano vaikai maži buvo. Bet gal kad berniukai, tai jiems labiau mašinytės rūpėjo smile.gif Iš tokių visokių baibokų - vėžliukais nindzėm labai žavėjosi. lipdukus visur klijuodavo. O knygutės - tai tokios visokios klasikinės. Vyresnysis vis prašydavo skaityt "Kliudžiau", pradėdavau skaityt, o jis pradėdavo verkt. Sakydavau, gal neskaitom, liūdna tau, o jis vistiek - skaitom. Kas jam tada buvo do savigraudos priepuoliai?.... Mažojo mėgstamiausia knyga buvo pasakų "Gulbė karaliaus pati" ir nebeprisimenu kuri būtent pasaka, bet irgi besdavo pirštuku į konkretų lapą - "skaityk" biggrin.gif
O mano vaikų "postcrossingas" buvo popieriukai iš kramtoškių. nuotykiais kažkodėl vadindavo.  Dar dabar albumai su kolekcijom stovi, nežinau ką ir daryt, išmest gaila. Anūkams kažin ar bus įdomu.

Flickr - tai čia jūsų nuotraukų talpyklos? Neturiu tokių, netvarkinga tuo klausimu esu. Ir nemoku.

Niekaip "neišauklėju savo paštinykės", kad neštų dažniau po mažiau. Šį mėnesį 17:7 gautųjų naudai, tai dabar jaučiu ilgokai negausiu.

Paklodę prirašiau, matyt bendravimo trūksta "ant biuletenio" būnant  biggrin.gif  ax.gif

Vakar dienos gražiausias iš Suomijos
vartotojo įkelta nuotrauka

oi ne jie seniai buvo, tik aš juos apie 90 atsimenu, nes tėvai nupirko naujo leidimo knygas, bet jos nebuvo pirmas leidimas 4u.gif beje jos man net nepatiko, tos istorijos, todėl gerai atsimenu, nes labai norėjau Emilio iš Lionebergos ir Pepės, o tėvai nupirko anas nes nusprendė, kad sesė skaitys... nes aš skaičiau viską, o ji nieko... tai taip ir gavosi aš jas aišku perskaičiau, o sesuo net į rankas nepaėmė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik as: 09 lapkričio 2018 - 14:33
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 09, 09:13)

Vakar dienos gražiausias iš Suomijos
[img]https://s3.dualstack.us-east-1.amazonaws.

Aaa, koks gražus , aš tokio irgi noriu wub.gif


O kolekcijų nemesk, yra, kas vertina. Parduok, jei nenori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2018 11 09, 19:11)
Aaa, koks gražus , aš tokio irgi noriu wub.gif
O kolekcijų nemesk, yra, kas vertina. Parduok, jei nenori smile.gif


Oij kad pas mane tiek parduodamo gėrio, kad reiktų atidaryt krautuvę ir dirbt pardavėja smile.gif
Aš iš tų, kur "tegu būna, a mažu kam prireiks" biggrin.gif biggrin.gif

Jei mano adresatas This account is currently suspended, tai kas bus su keliaujančiu atviruku? Yra jum taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2018 11 11, 17:09)
Oij kad pas mane tiek parduodamo gėrio, kad reiktų atidaryt krautuvę ir dirbt pardavėja smile.gif
Aš iš tų, kur "tegu būna, a mažu kam prireiks" biggrin.gif biggrin.gif

Jei mano adresatas This account is currently suspended, tai kas bus su keliaujančiu atviruku?  Yra jum taip buvę?

Ne, man taip nebuvo. Bet yra tekę matyti tokį profilį. Gal registruoti leidžia, hm. Gal tik traukti neleidžia. O tu seniai išsiuntei?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2018 11 11, 17:55)
Ne, man taip nebuvo. Bet yra tekę matyti tokį profilį. Gal registruoti leidžia, hm. Gal tik traukti neleidžia. O tu seniai išsiuntei?


Neseniai dar, prieš savaitę į Prancūziją.
Atsakyti
Labas vakarėlis.
Esu pasipiktinusi - nežinia dėl kokių prežasčių nei vakar, nei šiandien nenešė pašto blink.gif . O taip jaučiausi užsipelniusi atvirukų ax.gif ...
Kaži, kas čia atsitiko hmm.gif
Mačiau, lietuviškoje atvirukų parduotuvėje čia nemažai naujienų, o ir kai kas atpiginta juodojo penktadienio proga visą savaitgalį. Nors jau turiu atvirukų trims metams į priekį, bet ketinu gundytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2018 11 24, 20:42)
Labas vakarėlis.
Esu pasipiktinusi - nežinia dėl kokių prežasčių nei vakar, nei šiandien nenešė pašto blink.gif . O taip jaučiausi užsipelniusi atvirukų ax.gif ...
Kaži, kas čia atsitiko hmm.gif
Mačiau, lietuviškoje atvirukų parduotuvėje čia nemažai naujienų, o ir kai kas atpiginta juodojo penktadienio proga visą savaitgalį. Nors jau turiu atvirukų trims metams į priekį, bet ketinu gundytis ax.gif

tai gal armijos diena jau irgi laisvadienis bigsmile.gif
Atsakyti
Aš ant mūsų paštininkės jau seniai pykstu mad.gif Man atvirukus neša tik penktadieniais, gaunu visą krūvą. Matyt tingi kiekvieną dieną po kelis nešti, tai taupo, paskui atneša po 10 ir daugiau
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2018 11 26, 20:33)
Aš ant mūsų paštininkės jau seniai pykstu  mad.gif Man atvirukus neša tik penktadieniais, gaunu visą krūvą. Matyt tingi kiekvieną dieną po kelis nešti, tai taupo, paskui atneša po 10 ir daugiau

Joooo, nesąmonė šitaip, taip norisi kasdien tikėtis, na, bent jau kokius triskart savaitėje ax.gif . Pavydžiu miestiečiams blush2.gif , kurie gali kasdien gauti.
Aišku, būtų galima užsisakyti kokį Lietuvos rytą biggrin.gif . Bet jau man per brangu tokie fokusai ax.gif
Atsakyti