Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

Dideliausias ačiū tik aš už sveikinimus ir atviruką wub.gif

Nu jau pempės grožiai, net pavydas ima wub.gif

Tekšės adresiukas tikrai įdomus, jokios užuominos apie lietuvybę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 01 17, 08:41)
Pempės grožiai  wub.gif

Kokį įdomų adresatą šįryt ištraukiau: https://www.postcros...gkrasauskas1313  smile.gif

Lietuviškai bandysi rašyt?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 01 17, 20:52)
Lietuviškai bandysi rašyt?

aha, parašiau nemažai lietuviškai ir šiek tiek angliškai. Atviruką iš pastolove išsiunčiau "greetings from LT"
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nieko negavau savaitgalį, o savaitės pradžioje tik vieną, pakartotą, t.y. antrą siųstą atviruką. Iš US.
vartotojo įkelta nuotrauka


Nykoka nieko negauti ax.gif
Atsakyti

Nykoka nieko negauti ax.gif
[/quote]

Laba.
O ta nykuma kodėl? A ne todėl, kad ir pati nesiunti? smile.gif

Aš sausį buvau sąžininga ir pareiginga, tai 40 nukeliavusių ir 35 gauti. Per daug mano nusiteikimui, biškį pristabdysiu siuntimus, nes ir vakar 5 užregistravo. Tuoj pas Pempę į 100-ką ateisiu ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekšė: 03 vasario 2019 - 15:32
Siunčiau, bet šiek tiek mažiau, bent jau vėlavau išsiųsti ax.gif . Savaitę palaikau adresus, o tada jau siunčiu blush2.gif . Ir dabar turiu du kabančius neišsiųstus, bet šiandien ar ryt susikaupsiu biggrin.gif .
Nors, kai pagalvoju, gavau per mėnesį 28- tikrai nemažai, jei ne priešokiais neštų, būtų beveik kasdien po vieną biggrin.gif .

Tikrai ne karą esu galvojusi apie nuomojamą dėželę pašte rolleyes.gif . Užbėgu- yra, užbėgu- yra bigsmile.gif . O ne laukti laukti, ir, kai kaip tik užimtas vakaras- gauni kokius 8 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 03 vasario 2019 - 15:47
QUOTE(pempė12 @ 2019 02 03, 15:46)

Tikrai ne karą esu galvojusi apie nuomojamą dėželę pašte rolleyes.gif . Užbėgu- yra, užbėgu- yra bigsmile.gif . O ne laukti laukti, ir, kai kaip tik užimtas vakaras- gauni kokius 8 ax.gif

Paštas nuo rudens atsikraustė į mūsų įstaigėlės pastatą, tai dažniausiai jauna laiškanešė užstrigsi pas mane į antrą aukštą prieš iškeliaudama pas kitus laukiančius . biggrin.gif Bet praradau tą džiaugsmą grįžus namo atrakint dėžutę bigsmile.gif bigsmile.gif

Praeitą mėnesį užregistravo 3 expiredus ir dar 1 account closed, bet vistiek dar kabo 13 expiredų.

Jau klausiau, bet neatsimenu kaip atsakėt: jei atvirukas nueina po metų, kai jo sąraše nebėra, jį dr gali užregistruot? Mano kolegytė rado prieš 340 dienų užrašytus tris atvirukus, išsiuntė, vienas nukeliavo, kiti dar ne.
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 02 03, 18:47)
Paštas nuo rudens atsikraustė į mūsų įstaigėlės pastatą, tai dažniausiai jauna laiškanešė užstrigsi pas mane į antrą aukštą prieš iškeliaudama pas kitus laukiančius .  biggrin.gif  Bet praradau tą džiaugsmą grįžus namo atrakint dėžutę  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Praeitą mėnesį užregistravo  3 expiredus ir dar 1 account closed, bet vistiek dar kabo 13 expiredų.

Jau klausiau, bet neatsimenu kaip atsakėt: jei atvirukas nueina po metų, kai jo sąraše nebėra, jį dr gali užregistruot? Mano kolegytė rado prieš 340 dienų užrašytus tris atvirukus, išsiuntė, vienas nukeliavo, kiti dar ne.

Pas mane dabar 9 expired'ai, ir vis rečiau bepersiunčiu iš naujo, tai jie po truputį dingsta unsure.gif . Dabar vieną persiunčiau ne taip seniai.

Po metų jau neina regisruoti, bent jau taip rašo. Aš irgi esu gavusi, atsieit daugiau nei po metų. Datos nebuvo, bet sistema jau nieko panašaus nerado. Liko neregistruotas.
O kaip kolegė taip? Parašė, užkišo kur ir pamiršo blink.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 06 vasario 2019 - 21:12
QUOTE(pempė12 @ 2019 02 06, 21:11)
Pas mane dabar 9 expired'ai, ir vis rečiau bepersiunčiu iš naujo, tai jie po truputį dingsta unsure.gif . Dabar vieną persiunčiau ne taip seniai.

Po metų jau neina regisruoti, bent jau taip rašo. Aš irgi esu gavusi, atsieit daugiau nei po metų. Datos nebuvo, bet sistema jau nieko panašaus nerado. Liko neregistruotas.
O kaip kolegė taip? Parašė, užkišo kur ir pamiršo blink.gif ?


Nebesiunčiu pakartotinai... anąkart gal 5 žinutes parašiau - ar negavo, gal uregistruos ...D. Tai vieną užegistravo, viena atsakė, kad negavo. Aš užregistravau negautą iš Malaizijos Nr.1.

Užmiršo kolegytė išsiųst. Buvo pristabdžiusi, dabar atnaujino siuntimą, tarp naujų atvirukų rado užrašytus.

O man gėlės neškit, esu 100-oji biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 02 07, 00:01)
Nebesiunčiu pakartotinai... anąkart gal 5 žinutes parašiau - ar negavo, gal uregistruos ...D. Tai vieną užegistravo, viena  atsakė, kad negavo. Aš užregistravau negautą iš Malaizijos Nr.1.

Užmiršo kolegytė išsiųst. Buvo pristabdžiusi, dabar atnaujino siuntimą, tarp naujų atvirukų rado užrašytus.

O man gėlės neškit, esu 100-oji biggrin.gif biggrin.gif


Brangioji, skambantys sveikinimai vartotojo įkelta nuotrauka! Džiaugtis ir nesustoti 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau vakar gavau puoštelį atvirukų, ir visi man gražūs wub.gif

Iš Vokietijos nuo dvylikamečio
vartotojo įkelta nuotrauka

Iš Prancūzijos
vartotojo įkelta nuotrauka

Dar iš Prancūzijos
vartotojo įkelta nuotrauka

Iš Anglijos nuo estės smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Iš Vokietijos nuo amerikietės smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Nu grožiai pas Pempę wub.gif wub.gif wub.gif

Aš kažkaip neturiu ką rodyti. Ir siunčiu ir gaunu, per sausį gavau 40, bet nei vieno, kad būtų wow biggrin.gif
Atsakyti