Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

QUOTE(Avonuke @ 2019 03 03, 20:20)
<p>asedita grazus ir taviskis .
</p><p>  Tokiu remeliu buvo Pepco parduotuvej , kiek zinau keliu dydziu ir nebrangus - iki 10 eur smile.gif  Man jis labai labai , vis dar dziaugiuosi  wub.gif  biggrin.gif 
</p>


Oi ačiū, reikės nulėkti į Pepco
Atsakyti
4u.gif
Ką tik registravo atviruką, ir žinutės pabaiga va, tokia:
"your postcard arrived in an envelope from the usps stating that the postcard was damaged. when i open up, a corner of the postcard was missing - so could not read the lower part of your message.”
Vat kaip pradingsta atvirukai. Juk galėjo ir visai suplyšti, gal sumirko kur, nežinia kaip gabena ax.gif


Ir man vis labiau patinka postkrosingas, ir kuo labiau būnu užsiėmusi, pavargusi, įtampoje ar strese, tuo labiau man atvirukai, jų gavimas, registracija, ar parinkimas, rašymas - kaip meditacija, toks labai teigiamas poilsis.



Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(pempė12 @ 2019 03 13, 20:19)

Ir man vis labiau patinka postkrosingas, ir kuo labiau būnu užsiėmusi, pavargusi, įtampoje ar strese, tuo labiau man atvirukai, jų gavimas, registracija, ar parinkimas, rašymas - kaip meditacija, toks labai teigiamas poilsis.

Ir man wub.gif
Kątik pagavau ID LT-660006. Negaudžiau specialiai, nors turėjau traukiamų, būčiau ir ant visų nulių pataikius. Netyčia traukiau, gale 5 buvo, tai tada iškart kitą biggrin.gif

Prisimenat, rašiau, kad ištraukiau US su lietuvišku vardu ir pavarde, bet jis apie lietuvybę neužsimena visai. Tai taip ir nesužinosiu, ar gavo, nes užregistravo sistema kaip account closed.
O šią savaitę išsiunčiau lietuviškai užrašius Mindaugui į UK. Labai įdomus adresatas, keliaujantis ir atvirukus iš visokių egzotikų siunčiantis.
Praeitą savaitę gavau iš dviejų naujų šalių - Irano ir Islandijos.
Labai gerai pradėjo keliaut, išsiųstieji 9 lenkia gautus.
Tai tiek pas mane smagių naujienų smile.gif

Atsakyti
A, tai aš kiek vėliau pasigavau 660066, jau ne visai netyčia, pradėjau nuo 660062, o tada jau iš eilės patraukiau biggrin.gif . Ir pirmą kartą pabandžiau siųsti į pasikartojančias šalis(sakau, gal gausiu iš įvairesnių rolleyes.gif ). Tai mano laimikis - 6 Rusijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 03 14, 22:34)
A, tai aš kiek vėliau pasigavau 660066,


Tavo gražesnis 4u.gif biggrin.gif
Aš pasitaupysiu ir visas šeškes gaudysiu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Jeeee, kokį gėrį ištraukiau: I will love any postcard you send. I enjoy strange and bizarre cards. If you wish, send me your worst card. Feel free to send a card that you acquired in a moment of bad judgment, a card that is so hideous you wouldn't even send it to your worst enemy, or a card that would make your mother ashamed of you. You can send me a torn or damaged card. You can send me the dumb card that was hidden inside a multi-pack of nicer cards. Send me anything. (If you are new to Postcrossing and don't yet have any terrible postcards, or if you are just not the type of person to send awful postcards, you can send me beautiful, wonderful, strange, or amazing cards as well. I won't complain.)
Suprasiu tiesiogiai ir išsiųsiu vaiko iš Italijos parvežtą reklaminį. Man jis visai neblogas, bet taip ir nerandu progos išsiųst kažkam.
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 03 22, 10:27)
Laba 4u.gif
Jeeee, kokį gėrį ištraukiau: I will love any postcard you send. I enjoy strange and bizarre cards. If you wish, send me your worst card. Feel free to send a card that you acquired in a moment of bad judgment, a card that is so hideous you wouldn't even send it to your worst enemy, or a card that would make your mother ashamed of you. You can send me a torn or damaged card. You can send me the dumb card that was hidden inside a multi-pack of nicer cards. Send me anything. (If you are new to Postcrossing and don't yet have any terrible postcards, or if you are just not the type of person to send awful postcards, you can send me beautiful, wonderful, strange, or amazing cards as well. I won't complain.)
Suprasiu tiesiogiai ir išsiųsiu vaiko iš Italijos parvežtą reklaminį. Man jis visai neblogas, bet taip ir nerandu progos išsiųst kažkam.

laugh.gif
Bet geras thumbup.gif

Esu kažkada irgi panašų profilį skaičiusi ar ištraukus.
Būtų visai įdomu turėti antrą profilį baisiukams rinkti biggrin.gif

Kaži, ką esu gavusi baisiausio ax.gif . Gal apsižiūrime, ir pasirodom savo baisiausius praėjusių metų atvirukus? Vieną ar du. Kaip manot?
Atsakyti
Pačiai įdomu pasidarė, tai peržiūrėjau pernykščius atvirukus. Neišėjo apsiriboti vienu- dviem, pateikiu šešetuką biggrin.gif . Vienas už kitą geresni biggrin.gif . Kai kuriuos, manau, esu rodžiusi. O gal ir visus, kai buvau priblokšta grožio bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Peržiūrėjau saviškių baisuoklių kolekcija, pagrinde tie reklaminiai nemokami ir beveik visi iš Vokietijos. Taupūs žmonės tie vokiečiai. biggrin.gif Įkelsiu tik porą, nes gan nemažai jų yra.
iš Ikėjos parduotuvės
vartotojo įkelta nuotrauka
o čia man atrodo bilietas, sėdėjo moteriškė šventėj, alutį gurkšnojo ir ant bilieto viską surašė
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 22 kovo 2019 - 21:35
Iškeliavęs baisuoklis
vartotojo įkelta nuotrauka

Gautų pora atrinkau.
Šitas dar pusė bėdos:
vartotojo įkelta nuotrauka

O šitas iškirptas iš kažkokios dėžutės:
vartotojo įkelta nuotrauka

Bet pykt negaliu, išsiunčiu ir aš visokių mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukra maniškius baisuolkius pažiūrėjo ir pareiškė, ka tas su dešra, su Naujais metais ir su zebru yra gražūs rolleyes.gif . Na, va, kiek žmonių, tiek nuomonių biggrin.gif

Asedita, tavo bilietas man visai gražus. Antrasis tai tikrai be ryšio smile.gif

Tekše, o tavo išsiųstojo aš irgi baisuokliu nepavadinčiau, čia eitų net kelioms temoms pritaikyti - karo, filmų ir dar gal kokiai biggrin.gif . O gautoji pakuotė keliautų tiesiai į mano vynuogių kolekciją wub.gif . Tik su gėlytėm toks nėkoks, patern manęs nedomina.



Kas dar? Avonuke, tik aš, hi(:, Lyžuka - kukū mirksiukas.gif 4u.gif

Bet kas, kas siunčiate, ir užmetate akį į šią temą, pasirodykite, prašom, savo praėjusių metų gautus baisiukus 4u.gif









Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 03 23, 19:29)

Kas dar? Avonuke, tik aš, hi(:, Lyžuka - kukū mirksiukas.gif  4u.gif




Dar Raminta Minty buvo įdomi pašnekovė. Ir jai - ku kū 4u.gif
Atsakyti