Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

Katik du atvirukus užregistravo 1 minutės skirtumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 05 23, 20:58)
Oho wub.gif  Gėrybių gėrybės  wub.gif  Iš ten su savo adresu???  Nemoku. Noriu ir tų Greetings, ir su adresu. Pamokyk kaip užsisakyti  ax.gif


Nėr ko nemokėti ten, viskas rusiškai surašyta. Tik dabar tiem lipdukams užsakymų nepriima. Aš pamačiau vasario mėn, kai jau buvo pabaigią užsakinėti. Teko laukti iki gegužės mėn. Kada vėl priiminės užsakymus nežinia, gal kokiam rugpjūty. Reikia sekti.
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2019 05 23, 21:37)
Nėr ko nemokėti ten,


Tai va, adresus radau, bet žiūūū kad gegužės mėnuo ten, o Greetings from Lithuania visaiu neradau.

Jei užmatysi, šūktelk ax.gif mirksiukas.gif o kokia kaina adresiukų gaunasi? Ir tų linkėjimų?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 05 23, 22:08)


Jei užmatysi, šūktelk  ax.gif  mirksiukas.gif  o kokia kaina adresiukų gaunasi? Ir tų linkėjimų?


Kaina už lapelį 2,40-3 jų pinigo, mūsiškais neskaičiavau
Atsakyti
Tekše, jau gavau atvirukus, pradėjau skirstyti, bet nebaigiau, tai šventės, tai repeticijos. Ryt lyg visai į naktį nenusitempsiu, tai gal ax.gif . Per šią savaitę tikrai išsiųsiu 4u.gif


Ir pasiguosiu - turiu 10 expired, varge vargeli. Ir iš kai kurių profilių man atrodo, kad jie tyčia ne viską registruoja ax.gif . Kaži, ar gali būti tokių nesąžiningų hmm.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 03 birželio 2019 - 22:07
Svrikos 4u.gif
QUOTE(pempė12 @ 2019 06 03, 22:57)
Tekše, jau gavau atvirukus, pradėjau skirstyti, bet nebaigiau, tai šventės, tai repeticijos. Ryt lyg visai į naktį nenusitempsiu, tai gal ax.gif . Per šią savaitę tikrai išsiųsiu 4u.gif


Kaip aš čia nepamačiau šitos žinutės hmm.gif Kažkaip šįkart labai laukiu naujienų.
O gal turi dar kelias Alisas lyčnas iš seniau? Jei dar neišsiuntei..... ax.gif wub.gif

Pasimaivysiu šiandienos vaizdeliu:
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekšė: 07 birželio 2019 - 19:11
Na gražu, Tekše, sveikinimai, imk baliončiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 06 07, 20:10)
Svrikos  4u.gif

Kaip aš čia nepamačiau šitos žinutės  hmm.gif Kažkaip šįkart labai laukiu naujienų.
O gal turi dar kelias Alisas lyčnas iš seniau?  Jei dar neišsiuntei..... ax.gif  wub.gif

Pasimaivysiu šiandienos vaizdeliu:
My Webpage

Neišsiunčiau, įsisukusi darbo ir kolektyvų veiklos verpetuose, jau tau atidėta, bet ryt darbuke turime renginį, o prieš tai iš dvejų vietų vaišes paimti, pašto nebematysiu ax.gif

Pažiūrėsiu, lyg dar turėtų būt Alisų, dėžutė yra biggrin.gif


Skaičiai oho bigsmile.gif thumb_yello.gif , sveikinu!
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2019 06 07, 22:12)
Na gražu, Tekše, sveikinimai, imk baliončiką  4u.gif

Ačiū smile.gif Sugadinau, užregistravau 1000-ąjį.

QUOTE(pempė12 @ 2019 06 07, 23:48)
Neišsiunčiau, įsisukusi darbo ir kolektyvų veiklos verpetuose, jau tau atidėta, bet ryt darbuke turime renginį, o prieš tai iš dvejų vietų vaišes paimti, pašto nebematysiu ax.gif

Pažiūrėsiu, lyg dar turėtų būt Alisų, dėžutė yra biggrin.gif
Skaičiai oho bigsmile.gif  thumb_yello.gif , sveikinu!


Ot gerai biggrin.gif O tai sėdžiu su naktiniais ir nervuojuosi ar neateis paštininkė, jei siųsi registruotą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 06 08, 09:57)

Ot gerai biggrin.gif  O tai sėdžiu su naktiniais ir nervuojuosi ar neateis paštininkė, jei siųsi registruotą biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Pempyt, parašyk man laišką mirksiukas.gif ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 06 23, 11:30)
Pempyt, parašyk man laišką  mirksiukas.gif  ax.gif  wub.gif

Labai persiprašau, tiek užsiėmiau, kad nebeapžioju karsta.gif buvau išvykusi, o prieš tai prapuolusi veiklose, dabar grįžau, ryt į darbą, bet vakare pasitaisysiu su laiškų rašymais 4u.gif
Atsakyti