Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

Labą vakarą, damos 4u.gif

Jaučiuosi labai pasitaisiusi, į mėnesio galą parašiau net tris atvirukus(šiandien įmečiau) rolleyes.gif. Ir dar tris adresus išsitraukiau ax.gif

Ką kitos biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 07 01, 21:22)
Labą vakarą, damos 4u.gif

Jaučiuosi labai pasitaisiusi, į mėnesio galą parašiau net tris atvirukus(šiandien įmečiau) rolleyes.gif. Ir dar tris adresus išsitraukiau ax.gif

Ką kitos biggrin.gif ?

Aš nedama, arba bevalė dama biggrin.gif Niekaip neišlaikau principo po vieną per dieną. Rytoj į pašto dėžutę mesiu 5 per tris dienas ištrauktus.
Garsiai nesakysiu, tyliai tyliai - kažko sumažėjo Vokietija biggrin.gif suaktyvėjo Amerika biggrin.gif
Atsakyti
O aš taip pasiilgau atvirukų rašymo:wub: .
Ir mažoji užsimanė, tai ir jau užrašinėjom(ji piešė).

Bet turiu 11 expired, netį Estiją, Vokietiją, Japoniją. Prancūzija ir Rusija taip labai nestebina. O toliau - dvi Kinijos, Taivanas, Singapūras, Indonezija. Indoneziją net pakartojusi buvau, ir dar kažką, gal Kiniją.

Kai kuriais netikiu, kad negavo, man atrodo sukčiai. Pvz- prancūzė - išsiuntus 117, gavus 78. Tikrai taip negali būti, kur jau tie atvirukai dingsta. Pastoviai siunčia, pastoviai registruoja, tik ryškiai ne visus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 02 liepos 2019 - 07:03
QUOTE(pempė12 @ 2019 07 02, 08:00)


Bet turiu 11 expired,

Kai kuriais netikiu, kad negavo, man atrodo sukčiai. Pvz- prancūzė - išsiuntus 117, gavus 78. Tikrai taip negali būti, kur jau tie atvirukai dingsta. Pastoviai siunčia, pastoviai registruoja, tik ryškiai ne visus.



Aš net 17 verysad.gif Ir jau kuris laikas neužregistruoja niekas ilgai keliavusių visokių .

Esu sutikus ir aš tokių statistikų, kai gauta ryškiai mažiau. O tai kažin koks motyvas taip elgtis?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2019 07 02, 12:45)
Aš net 17 verysad.gif  Ir jau kuris laikas neužregistruoja niekas ilgai keliavusių visokių .

Esu sutikus ir aš tokių statistikų, kai gauta ryškiai mažiau. O tai kažin koks motyvas taip elgtis?

jei patinka- registruoju, nepatinka- ne, vistiek duos mano adresą, kad sulygintų skaičių, nes gali ir prapulti. Taip, bent jau kurį laiką, gali sugudrauti ir gauti daugiau atvirukų, negu siunti. Bet paskui sistema turėtų susigaudyti, kad kažkas netaip, arba kas paskųsti, kad neregistruoja. Gal vėliau jau ir nedalina adreso papildomai . Aišku, kai turi tūkstančiais atvirukų, per expiredus gali susidaryti šioks toks skirtumas, bet kai skaičiai nėra dideli, tai negalėtų taip būti. Man taip atrodo. Aišku, dar yra tie, kur pasidaro inactive, bet tada matosi jų statistikoje šuoliai, kad siunčia siunčia, o paskui gauna gauna.

O priežiūra postkrosinge yra. Mano pažįstama jauna mergaitė buvo aptingus registruoti, tiesiog neregistravo. O siųsti dar adresus traukė, tai jai nebeleido adresų traukti ir gavo griežtą laišką, kad taip negali būti. Ji bandė aiškintis, kad paštas blogai veikia. Bet vistiek jai stabdė, kol neregistruos. Tai tada traukė iš visur atvirukus, ir registravo, net persižiūrėjo laiškus, kur buvo žmonių užklausimai su prašymu registruoti, ir tuos suregistravo. Kai jau daugmaž skaičiai padoresni buvo, tai leido vėl adesus traukti.
Atsakyti
Labas vakarėlis biggrin.gif

Yra postkroserių smile.gif ?

Kaip smagu, užrašiau krūvelę tvirukų ir jau šiandien gavau clap.gif . Labai norėjau gauti biggrin.gif
Gavau net 6, iš kurių 4 labai patinka, o likusieji irgi neblogi. Pasirodysiu favoritus smile.gif

Šalies vaizdas iš Taivano. Šiuo traukiniu važiuoja žmonės gėrėtis tekančia saule.
vartotojo įkelta nuotrauka


Where is Wally iš Vokietijos
vartotojo įkelta nuotrauka


Į senų žmonių temą iš Suomijos
vartotojo įkelta nuotrauka


Į pilių temą iš Vokietijos
vartotojo įkelta nuotrauka



Ką kitos veikiate? Siunčiate? Gaunate? Ar atostogos biggrin.gif ?

Atsakyti
Sveikos,

Ar čia yra dar kokia gyva dūšelė? Visai numirė šis forumas cry.gif

Gal ką sudominsiu, Acards priima užsakymus lipdukams su adresais, Greetings from Lithuania. Kas norit paskubėkit užsisakyti iki spalio 19 d.

http://acards.by/sti...s/stickers_info
Atsakyti
Sveikos jau lapkritį, dūšelės wub.gif

Peržengus Visų šventų slenkstį, jau pradėjau galvoti apie Kalėdas biggrin.gif . Nors ne visai tiksliai, tai viena postkroserė vakar mane užvedė ant kelio, pasakiusi, kad turi daug gražių kalėdinių atvirukų ir jau laukia laiko, kai galės pradėti juos siųsti ax.gif .
O man šiandien ta mintis pakrypo jau jau kiek kita linkme, apie pašto ženklus. Ir žiūrėkite, ką radau bigsmile.gif , kopijuoju:
https://vtdko.lt/ind...kurimo-konkurse
VTDK studento sėkmė pašto ženklų kūrimo konkurse
Grafinio dizaino studijų programos Leidinių dizaino ir iliustracijos specializacijos DD16D ir DD26D grupių studentai dalyvavo Lietuvos pašto paskelbtame pašto ženklų kūrimo konkurse, kurio tema „Šv. Kalėdos ir Naujieji metai".

Konkusui darbus pateikė 14 VTDK studentų (lekt. Rūta Mozūraitė). Smagu, kad ir šiemet pirmoji vieta buvo skirta kolegijos studentui Mariui Vinskui, kurio sukurti ženklai bus išleisti 2019 m. gruodžio mėn.
vartotojo įkelta nuotrauka

Man patinka bigsmile.gif
Atsakyti
labas labas,
as jau seniai galvoju apie Kaledas, vel dalyvauju Secret Christmas ir jau uzrasineju atvirukus, renku dovanas seimos nariams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik as: 03 lapkričio 2019 - 13:32
Aš pirmuosius kalėdinių sveikinimų atvirukus jau gavau spalio 21 d. biggrin.gif Pati irgi jau užrašinėju į tolimesnes šalis. Labai niežti nagai rašyti kalėdinius atvirukus biggrin.gif
Atsakyti
Dėmesio, aptikau, kad jau visos trys internetinės lietuviškų atvirukų parduotuvės turi kalėdinių ar šiaip naujienų : čia , šičia ir dar čia vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O manęs šiemet kalėdiniai atvirukai nesužavėjo, pašto ženklai irgi. Matyt labai jau išranki palikau ax.gif Iš pirmo žvilgsnio atrodo gražūs, o kai pradedi rinktis atidžiau, pradedi galvoti ką užsieniečiai matys gavę tokį atviruką, kažkaip niekas neįstringa. Iš postcardshop4u vistik užsisakiau kažkiek, iš kitur nea.
Atsakyti