Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujospūdis nėštumo metu

QUOTE (vobla @ 2004 08 25, 18:56)
QUOTE (mamuska @ 2004 08 25, 15:37)
Na va, mano irgi visada spaudimas 90/60. Ir visada ta pati is gydytojos isgirstu - kavos isgerk. O as pries valanda jau bunu isgerus blink.gif  blink.gif Bet as nusiteikiau kad zemas geriau nei aukstas.
Nieko gi nepadarysi... g.gif

Mano toks pats...Nėštumo metu irgi liepdavo kavos pagerti.
Mano nėštumą prižiūrėjusi gydytoja nuolat padejuodavo, kad vaistų mušti spaudimą prikurta begalė, o kelti...dėja ne...taigi telieka kava, o kai laukiaus lyg tyčia jos nesinorėjo biggrin.gif

man i kava visad liepdavo sauksta brendzio isipilti tai kokiai valandelei sviesiau pasidarydavo,bet tik valandelei
dabar irgi spaudimas 100/60 ir daznai galva svaigsta... bet kava prisiverciu karta i dienele isgerti dry.gif nelenda ji man si nestuma tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaM: 27 rugpjūčio 2004 - 13:38
kraujas is nosies
Daugeliui nesciuju bega naktimis kraujas is nosies arba randame issiputusios nosi kraujo kresuliu nosineje. Tai nieko baisaus, nes tai normalus reiskinys- artejant gimdymui issiplecia kraujagysles ir kartais plysta, o kadangi nosyje jos tokios plonytes, tai kaip tik ten ir atsiranda problemu. Taciau ne tik nosyje gali atsirasti tokiu problemu. Tikriausiai ne vienai staiga atsiranda gerai matomas kraujagysliu tinklelis ir ant koju.
sad.gif
Atsakyti
Va ir as turiu ta "beda" pr auksta kraujo spaudima, kurio net nejauchiu. Mano beveik visada buna 140/90. Nuo pat neshtumo pradzios toks buvo. Gulejau 2 kartus ligonineje, dare ir akiu dugno, ir inkstu tyrimus, viskas pas mane gerai, kraujas geras, shlapimas irgi geras. tai paleido ish ligonines prirashe dopegyt. kuri geriau ish pradziu saziningai, o po to mechiau. dabar i spaudima nebelabai kreipiu demesio. Man atrodo, kad svarbiausiai pachiai gerai jaustis...
Kaip tik shiandien buvau pas gydytoja, (pavaduojanchia manaja) tai truputi shoktelejo iki 140/100, bet man irgi kaip chia rashet "baltojo chalato hipertenzija". namuose pasimatavau buvo 140/80. Reikes pagerti tos krapu arbateles, kaip tik turiu.
Shiandien ta 'svetimoji" gydytoja "ikale" siuntima ligoninen. matavo 2 apratais elektroniniu ir paprastu. tas elektroninis ir parode ta nelemta 100, o tas paprastasis rode 90:). tai kuriuo dabar tiket... blink.gif . Del baltymo nieko nesake.
O kaip jus gasdina del to auksto spaudimo? kaip jis gali pakenkti leliukuij?
Atsakyti
QUOTE (mamutiene @ 2004 08 31, 10:41)
Va ir as turiu ta "beda" pr auksta kraujo spaudima, kurio net nejauchiu. Mano beveik visada buna 140/90. Nuo pat neshtumo pradzios toks buvo. Gulejau 2 kartus ligonineje, dare ir akiu dugno, ir inkstu tyrimus, viskas pas mane gerai, kraujas geras, shlapimas irgi geras. tai paleido ish ligonines prirashe dopegyt. kuri geriau ish pradziu saziningai, o po to mechiau. dabar i spaudima nebelabai kreipiu demesio. Man atrodo, kad svarbiausiai pachiai gerai jaustis...
Kaip tik shiandien buvau pas gydytoja, (pavaduojanchia manaja) tai truputi shoktelejo iki 140/100, bet man irgi kaip chia rashet "baltojo chalato hipertenzija". namuose pasimatavau buvo 140/80. Reikes pagerti tos krapu arbateles, kaip tik turiu.
Shiandien ta 'svetimoji" gydytoja "ikale" siuntima ligoninen. matavo 2 apratais elektroniniu ir paprastu. tas elektroninis ir parode ta nelemta 100, o tas paprastasis rode 90:). tai kuriuo dabar tiket... blink.gif . Del baltymo nieko nesake.
O kaip jus gasdina del to auksto spaudimo? kaip jis gali pakenkti leliukuij?

Mielos mamytes, nestumo metu kylantis spaudimas kelia rupesti gydytojams tikrai ne siaip sau. Tai gali salygoti tokias bukles vadinamas preklampsija, eklampsija, kurios gali tureti liudnas pasekmes tiek mamai tiek vaikuciui. Pvz. coliuke Rasyte, jei skaitet spaudoje, jos mamai buvo preklampsija. Todel iskilus spaudimui, gydytojai siuncia i ligonines daryti detalesniu tyrimu slapimo, reikia stebeti, ar neatsiranda tinimu. As tikrai nenoriu jusu gasdinti, tik rasau del to, kad suprastumet, kodel gydytojai i tai labai reguoja, paprasciausiai jie nori ir patys apsidrausti ir judu apsaugoti wink.gif .
Man paciai irgi pradejo kilti spaudimas septinto menesio pabaigoje.Pagulde i ligonine, seke suvartotus ir "atiduotus" skyscius, spaudima, geriau Dopegita, ir auksto spaudimo pasekoje pradejo atsidarineti kaklelis pirmiau laiko, gerai, kad buvau ligonineje, tai gavau magnio doze smile.gif. Tikrai nervuotis del to nereikia ir spaudimo dar auksciau uzkelti smile.gif Bet tegul medikai rupinasi jumis ir jusu mazyliais, juk del to verta ir kokia nuobodzia savaitele ligonineje pratupeti wink.gif Bukit sveikos ir ramios svarbiausiai wub.gif
Atsakyti
Man spaudimas sokteldavo tik pas gydytoja, kartais iki 150. Namie buvo visada normalus. Teko pirktis aparata ir matuot namie. Vaistu negeriau.
Atsakyti
QUOTE
kraujas is nosies
Daugeliui nesciuju bega naktimis kraujas is nosies arba randame issiputusios nosi kraujo kresuliu nosineje. Tai nieko baisaus, nes tai normalus reiskinys- artejant gimdymui issiplecia kraujagysles ir kartais plysta, o kadangi nosyje jos tokios plonytes, tai kaip tik ten ir atsiranda problemu. Taciau ne tik nosyje gali atsirasti tokiu problemu. Tikriausiai ne vienai staiga atsiranda gerai matomas kraujagysliu tinklelis ir ant koju.


kaip tik siandien sunerimau del to,jau du kartus(pries kelias dienas ir siandien)puciant nosi pradeda begti kraujas blink.gif Kol nebuvau nestuke.gif labai retai kada kraujuodavo is nosies,o dabar,se tau kad nori.Nors ir raso,kad tai gali buti norma,bet vistiek kazkaip neramu,ar jums buvo taip kuriai,gal is pazistamu teko girdet?Ar jau cia pas gydytojus reikia lekt???
Atsakyti
QUOTE (ligitarok @ 2004 08 24, 10:26)
Gal yra tokių kurios serga hipertonija ar šiaip turi aukštą spaudimą nėštumo metu. Man gydytoja paskyrė vaistus Dopegyt, bet nelabai padeda ir šiaip vaistai pasitikėjimo nekelia. g.gif Gal žinot kokių liaudiškų priemonių. O gal atsiras tokių kurios susidūrė su panašia problema, kaip sekėsi išnešioti visą nėštumą. Nežinau kaip seksis šis nėštumas, nes iš pradžių lyg viskas normoj, bet šiandien žiūriu pakilo 155/100. blink.gif O tai vaisiui nelabai gerai.

Skaiciau, kad spaudima mazina cinamonas. reikia i arbata deti maziau nei puse saukstelio. ir gert kiekviena diena. Na, bet besilaukiancioms, tai manau reiktu apie ta cinamona paklaust gydytojo, nes maza kas.... gal jis ten kokiu nors savybiu turi, kad leliukams nepatinka. Bet sis liaudiskas metodas tikrai geras.
Atsakyti
Labukas,sunerimau ir as rolleyes.gif Jau beveik menuo kaip atsikeliu is ryto jau skaudancia galva,namie turiu apara spaudimo matuojanty ta paprasta rankiniu budu kur matuot.Kiek matuodavaus jis vis per aukstas budavo bet sake nescioms iki 140/90 ir pulsas iki 80 dar normalu.Keleta sykiu nuejau pas pediatre pasitikrint spaudimo buna kokia 138/70 ji sako normalus,nu taip normalus dar.Bet kodel skauda man galva istisai.Kodel namie buna per aukstas o pas ja normalus pasidaro,kazkaip keista rolleyes.gif Va siandien buvau mieste ir pasijutau ne kaip,jauciu kad galva svaigsta skauda ja,nueinu i vaistine ir pasimatuoju spaudima jis 153/93 o pulsas 107 unsure.gif Tai man darosi neramu,juk puikiai zinau kad aukstas spaudimas nera gerai,o vaistu po kolkas neskiria man dar.Zinau kad vaistai nera gerai,bet man ne viena gydytoja yra sakius kad jei buna aukstas spaudimas reikia butinai gert tuos vaistus nes leliukui truksta deguonies per musu auksta spaudima,tai zinot man geriau simta syk isgert ta tablete negu gyvent su ta mintim kad kas leliukui nenutiktu.Tai sedziu ir nezinau ka daryt????Rytoi turbut leksiu i ligonine kodel sitaip svyruoja tas spaudimas,nei kavos geriu ,nei suriai astriai valgau nezinau del ko jis kyla?????O gydytojos nesiima jokiu veiksmu mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewa: 07 rugsėjo 2004 - 12:34
mano spaudimas tai zemas, 90/60, bet va pulsas... 115-120 nuolatos... kazkas tai ne taip su tuo pulsu g.gif siunte mane ir struma tirtis, tipo cia susije kazkaip gali but, bet ne, su ta viskas tvarkoj. del zemo spaudimo tai nepergyvenu, kai blogai jauciuosi, skauda galva, silpnutes kavos pasidarau, ir suveikia. nes as kavos apskritai negeriu, tai man ir labai silpna labai gerai veikia. neskanu man ji dry.gif bet padeda. o pulsas dar kuriai yra toks kreizovas, ar cia tik man?
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 09 07, 05:47)
mano spaudimas tai zemas, 90/60, bet va pulsas... 115-120 nuolatos...
o pulsas dar kuriai yra toks kreizovas, ar cia tik man?

mano irgi spaudimas zemas, o puslas apie 90, ir irgi nelabai suprantu del ko... Ispudis toks, lyg buciau kokius 3 km prabegus smile.gif na, bet as manau, kad cia laikina. kai jau gims leliukas viskas susitvarkys. wink.gif
Atsakyti
man visada buvo spaudimas i mazesne puse,bet dabar tai is viso nesamone-vadinu save "lavoneliu". biggrin.gif dazniausiai mazdaug irgi 90/60 (kartais buna nukrites iki 78/54 ir pan.)gydytoja pasiule irgi brendzio,bet nuo jo man bloga,nes niekad nemegau.SMIRDA sad.gif dar geriu Tonusan (eleuterokoku ekstrakta-po 20 lasu po valgio),bet nelabai padeda.taip ir kankinuosi.pulsas irgi kazka kliedi-maziausias,kai matavausi turbut buvo 84.kartais atrodo,kad sirdele issoks lauk.bijau tik,kad 2.gif nepakenktu
Atsakyti
Hiprtonija taip ivardijo padidejusi kraujo spaudima ar teko kam tai patirti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 22 spalio 2004 - 06:01