Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 23, 07:02)
Ačiū už nuorodas! 😊 Mes tik apsižiūrėjom, bet, manau, pasiliksim prie Ikejos buitinės, nes kokybės ir kainų santykis tikrai geras.
Mūsų virtuvė 14kv. ir sala kuo puikiausiai telpa! Tik galvoju ar nereiks didinti...Kiek skaičiau, per praėjimus turi likti ne mažiau 90cm... Virtuvė kvadratinė. Apstatymas 2sienos.
  O dėl spintelių iki lubų greičiausiai toks varianras ir bus. smile.gif Dar esu mačiusi foto kur geažiai balkis įsipaišo.....🤔

Rekomenduotina ne maziau metro. Ar saloj bus spinteliu, o priesais esancios spinteles ar stalciai, ar indaplove? Pasimatuokit ar tikrai patogus bus priejimas.
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 23, 08:02)
Mūsų virtuvė 14kv. ir sala kuo puikiausiai telpa! Tik galvoju ar nereiks didinti...Kiek skaičiau, per praėjimus turi likti ne mažiau 90cm... Virtuvė kvadratinė. Apstatymas 2sienos.

Mums sala netelpa daugiau dėl netaisyklingos patalpos formos. Stalas stovės irgi virtuvės zonoje, nes svetainė nedidelė, tai norisi pasilikti daugiau erdvės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2018 10 24, 12:50)
Rekomenduotina ne maziau metro. Ar saloj bus spinteliu, o priesais esancios spinteles ar stalciai, ar indaplove? Pasimatuokit ar tikrai patogus bus priejimas.


Prie dabartinės situacijos ir yra ne mažiau metras. smile.gif Ačiū!
Atsakyti
Sveikos merginos. Nenorit prikelti mirusios temukės!? 🙄🥰

Norėjau paklausti dėl laiptų, kas turit betoninius, gal galit firmą rekomenduoti? Kaip kainos? Daug daugiau išėjo, negu, tarkim, mediniai?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2018 10 21, 21:22)
Pakabinome pirmąją spintelę biggrin.gif Visa kita kol kas dar namų nepasiekė... Šiaip atsiliepimų, diskusijų SM buvau nemažai radusi, bet kažkur senesnėse temose, kai IKEA mūsuose dar buvo naujovė – viskas su tomis virtuvėmis kaip ir gerai, tik stalviršį verčiau rinktis kitur. rolleyes.gif

Sveiki, būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte įspūdžiais apie IKEA virtuvę smile.gif ar pati projektavote? ar prašėte pagalbos? kokį stalviršį ėmėt? ar patys susirinkot? ir šiaip kokie įspūdžiai panaudojus? smile.gif jei galit ir foto parodykit wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 02 25, 10:14)
Sveiki, būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte įspūdžiais apie IKEA virtuvę smile.gif ar pati projektavote? ar prašėte pagalbos? kokį stalviršį ėmėt? ar patys susirinkot? ir šiaip kokie įspūdžiai panaudojus? smile.gif jei galit ir foto parodykit  wub.gif

Projektavau pati. rolleyes.gif Buvo ir kūrybinių kančių, ir nemalonių atradimų, dėl kurių tekdavo vos ne vėl viską pradėti nuo nulio, bet rezultatu esu visiškai patenkinta. Aišku neilgai mes dar tą virtuvę turime, vis dar pakaitalioju vienos kitos lentynos aukščius, mąstau, kokios vidinės detalės praverstų, bet minčių, jog kažką gal reikėjo iš esmės daryti kitaip, nekyla. Fasadus jau vieną kartą valiau – bais rūpėjo pažiūrėti, kiek gi tų dulkių bus grioveliuose prisikaupę biggrin.gif – tai praktiškai nieko. Pirštų žymių apie labiausiai naudojamas rankenėles šiek tiek atsiranda, bet čia jau spėju aš vienintelė jas ir matau. Na o užtiškusios vyšnių sultys tai žinoma matosi, bet lyg ir natūralu jas nuvalyti vos pastebėjus – nesvarbu, ar spintelės baltos, ar mėlynos.

Stalviršį užsakinėjome iš Termopalo. Su kokybe manau viskas gerai, bet bendravimas su klientais – kaip čia pasakius... Pagalbos perkeliant išmatavimus iš savo turimo brėžinio į jų reikalaujamą elektroninį formatą – nulis, net kai keli konsultantai akivaizdžiai neturi ką veikti. Vargais ne galais šį etapą įveikus savarankiškai, atsakymo laukti teko lyg būtume paštu išsiuntę popierinį laišką. Patvirtinus užsakymą ir jau sumokėjus avansą vėlgi po geroko laiko gabaliuko paaiškėjo, kad mūsų išsirinkto dekoro plokštės savo sandėlyje jie visgi nebeturi blink.gif ir likus savaitėlei iki Kalėdų (mums gyvenant be virtuvės) maloniai prašo palaukti iki sausio pabaigos arba rinktis kitą dekorą su nuolaida. Labai norėjosi su jais nebeturėti jokių reikalų, bet dar labiau – tiesiog ramių švenčių, tad pasirinkom kitą ir neskaitant principinės nuoskaudos visai jis man mielas, taip dera prie šviestuvų gaubtelių. ax.gif

Baldus surinkinėjome patys. Tokie "malonumai", kaip profilių tvirtinimas prie sienų, visokie pjaustymai, nišos pritaikymas ir pan., žinoma teko vyrui, bet spinteles (o jų susidarė ne taip ir mažai) surinkome, galima sakyti, dviese su dešimtmečiu sūnum – labai smagus konstruktorius, toks tikras, ne žaislinis. biggrin.gif

O kaip jūsų, Žalioji_Fėja, rabuska@, virtuvių reikalai – gal jau irgi pajudėję?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 02 25, 23:50)
Projektavau pati. rolleyes.gif Buvo ir kūrybinių kančių, ir nemalonių atradimų, dėl kurių tekdavo vos ne vėl viską pradėti nuo nulio, bet rezultatu esu visiškai patenkinta. Aišku neilgai mes dar tą virtuvę turime, vis dar pakaitalioju vienos kitos lentynos aukščius, mąstau, kokios vidinės detalės praverstų, bet minčių, jog kažką gal reikėjo iš esmės daryti kitaip, nekyla. Fasadus jau vieną kartą valiau – bais rūpėjo pažiūrėti, kiek gi tų dulkių bus grioveliuose prisikaupę biggrin.gif – tai praktiškai nieko. Pirštų žymių apie labiausiai naudojamas rankenėles šiek tiek atsiranda, bet čia jau spėju aš vienintelė jas ir matau. Na o užtiškusios vyšnių sultys tai žinoma matosi, bet lyg ir natūralu jas nuvalyti vos pastebėjus – nesvarbu, ar spintelės baltos, ar mėlynos.

Stalviršį užsakinėjome iš Termopalo. Su kokybe manau viskas gerai, bet bendravimas su klientais – kaip čia pasakius... Pagalbos perkeliant išmatavimus iš savo turimo brėžinio į jų reikalaujamą elektroninį formatą – nulis, net kai keli konsultantai akivaizdžiai neturi ką veikti. Vargais ne galais šį etapą įveikus savarankiškai, atsakymo laukti teko lyg būtume paštu išsiuntę popierinį laišką. Patvirtinus užsakymą ir jau sumokėjus avansą vėlgi po geroko laiko gabaliuko paaiškėjo, kad mūsų išsirinkto dekoro plokštės savo sandėlyje jie visgi nebeturi blink.gif ir likus savaitėlei iki Kalėdų (mums gyvenant be virtuvės) maloniai prašo palaukti iki sausio pabaigos arba rinktis kitą dekorą su nuolaida. Labai norėjosi su jais nebeturėti jokių reikalų, bet dar labiau – tiesiog ramių švenčių, tad pasirinkom kitą ir neskaitant principinės nuoskaudos visai jis man mielas, taip dera prie šviestuvų gaubtelių. ax.gif

Baldus surinkinėjome patys. Tokie "malonumai", kaip profilių tvirtinimas prie sienų, visokie pjaustymai, nišos pritaikymas ir pan., žinoma teko vyrui, bet spinteles (o jų susidarė ne taip ir mažai) surinkome, galima sakyti, dviese su dešimtmečiu sūnum – labai smagus konstruktorius, toks tikras, ne žaislinis. biggrin.gif

O kaip jūsų, Žalioji_Fėja, rabuska@, virtuvių reikalai – gal jau irgi pajudėję?

aš vis dar tempiu gumą, net spintelių projekto neturiu. Na bet ir savo virtuvę gyvai pamatysiu tik už mėnesio, o man planelio įsivaizdavimui neužtenka biggrin.gif kažkada bandžiau įsijungti IKEA programą ir pabandyt dėliotis spinteles, bet man pasirodė per sudėtinga unsure.gif ten tiek visko daug, kad net nežinau nuo ko pradėt.. sakiau gal reik prašyt konsultantų, kad padėliotų esmę, o po to pačiai taisyti unsure.gif
aš kai gyvai apžiūrinėjau IKEA spinteles man nepatiko, kad net ekspozicijoje at viršutinių spintelių einančio plintusiuko kampas negražiai sueidavo.
vartotojo įkelta nuotrauka

čia kampo paties nematyt, bet kalbu apie tokį plintusiuką. pas jus jis irgi yra? jei taip, ar pavyko tą kampą gražiai išpjauti ir sudėti?
ir ką darėt su tarpu iki lubų? palikot ar kažkaip maskavot? aš vien dėl to abejoju ar imti ikea virtuvę, nes gaminant pagal užsakymą galvoju, kad geriau pavyktų išnaudoti erdvę... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 02 27, 13:11)
aš kai gyvai apžiūrinėjau IKEA spinteles man nepatiko, kad net ekspozicijoje at viršutinių spintelių einančio plintusiuko kampas negražiai sueidavo.

čia kampo paties nematyt, bet kalbu apie tokį plintusiuką. pas jus jis irgi yra? jei taip, ar pavyko tą kampą gražiai išpjauti ir sudėti?
ir ką darėt su tarpu iki lubų? palikot ar kažkaip maskavot? aš vien dėl to abejoju ar imti ikea virtuvę, nes gaminant pagal užsakymą galvoju, kad geriau pavyktų išnaudoti erdvę...  unsure.gif

"Plintusiuko" po viršutinėmis spintelėmis nedėjome visai, nes mūsų spintelės kabo šiek tiek žemiau, nei reikėtų kabinti pagal IKEA instrukciją, tai stengėmės išlaikyti maksimalų tarpą iki stalviršio, bet man jo ir netrūksta. Po apatinėmis spintelėmis irgi nedėjome to masyvaus "plintuso", bet daugiau iš ergonominių paskatų – patogiau, kai stovint prie spintelės pėdos turi vietos palįsti po spintele. Jį dedant manau reiktų ir viršutinėms spintelėms atitinkamai pridėti masyvumo.
O viršų kol kas palikome atvirą (po teisybei, nesu tikra, ar "kol kas", nes na yra tas tarpelis, bet kažkaip ypatingai vaizdo nedarko, spintelės vis tiek labai aukštos, neatrodo, kad būtų neišnaudota erdvė). Šiaip dar daug ko trūksta (grindjuosčių, plytelių, apšvietimo po spintelėmis, net šviestuvai dar nepakabinti), tai ne pirmose vietose darbų prioritetų sąraše. Didžiausias galvosūkis su plytelėmis – kur gauti patikimą meistrą, kad jam 2 kvadratinių metrų išklijavimas būtų vertas dėmesio darbas. Atrodo juokingai mažai, bet patys gražiai neišpjausim.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 02 27, 15:01)
"Plintusiuko" po viršutinėmis spintelėmis nedėjome visai, nes mūsų spintelės kabo šiek tiek žemiau, nei reikėtų kabinti pagal IKEA instrukciją, tai stengėmės išlaikyti maksimalų tarpą iki stalviršio, bet man jo ir netrūksta. Po apatinėmis spintelėmis irgi nedėjome to masyvaus "plintuso", bet daugiau iš ergonominių paskatų – patogiau, kai stovint prie spintelės pėdos turi vietos palįsti po spintele. Jį dedant manau reiktų ir viršutinėms spintelėms atitinkamai pridėti masyvumo.
O viršų kol kas palikome atvirą (po teisybei, nesu tikra, ar "kol kas", nes na yra tas tarpelis, bet kažkaip ypatingai vaizdo nedarko, spintelės vis tiek labai aukštos, neatrodo, kad būtų neišnaudota erdvė). Šiaip dar daug ko trūksta (grindjuosčių, plytelių, apšvietimo po spintelėmis, net šviestuvai dar nepakabinti), tai ne pirmose vietose darbų prioritetų sąraše. Didžiausias galvosūkis su plytelėmis – kur gauti patikimą meistrą, kad jam 2 kvadratinių metrų išklijavimas būtų vertas dėmesio darbas. Atrodo juokingai mažai, bet patys gražiai neišpjausim.

tiesa, o ėmėt baltą virtuvę ar pilką? mano vyrui pilka labai patiko, man ir visai graži, bet vistiek linkstu prie baltos, lengviau bus kitus baldus derinti. o kokias plyteles dėsit? man kaip visada sunku su derinimu, tai galvoju apie baltas metro arba kažkur mačiau tokias panašias į metro tik mažesnes kvadratines. čia išvis gražiai atrodo pieno baltumo, bet galbūt nuo apšvietimo toks vaizdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 01, 12:02)
tiesa, o ėmėt baltą virtuvę ar pilką? mano vyrui pilka labai patiko, man ir visai graži, bet vistiek linkstu prie baltos, lengviau bus kitus baldus derinti. o kokias plyteles dėsit? man kaip visada sunku su derinimu, tai galvoju apie baltas metro arba kažkur mačiau tokias panašias į metro tik mažesnes kvadratines. čia išvis gražiai atrodo pieno baltumo, bet galbūt nuo apšvietimo toks vaizdas   smile.gif

Neturiu nieko prieš pilką spalvą, bet savoje virtuvėje nenorėjau jos dėl keletos priežasčių: šiuo metu ji labai madinga, o tai, kas "labai", turi tendenciją santykinai greitai tapti "smarkiai nelabai"; tamsesnės spalvos mažina, niūrina patalpą, o saulė per langus anaiptol nuolat neplieskia; jau labai seniai svajojau apie būtent baltą virtuvę, tad nesinorėjo mesti kelio dėl takelio. rolleyes.gif

Man visiškai baltos metro plytelės prie IKEA gelsvai baltos – nea. schmoll.gif Pasiėmėm po pažasčia Bodbyn stalčiaus fasadą ir keliavom per visas žinomas plytelių parduotuves. biggrin.gif Primygtinai rekomenduoti negaliu, nes, kaip minėjau, mūsiškės dar laukia dėžutėse, bet išsirinkome Biselado Crema (iš čia, ekspozicijoje vos 2 vnt., siunčia iš Ispanijos) – atspalvis kone identiškas, tik blizgumo žinoma daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 01 kovo 2019 - 18:34
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 03 01, 18:29)
Neturiu nieko prieš pilką spalvą, bet savoje virtuvėje nenorėjau jos dėl keletos priežasčių: šiuo metu ji labai madinga, o tai, kas "labai", turi tendenciją santykinai greitai tapti "smarkiai nelabai"; tamsesnės spalvos mažina, niūrina patalpą, o saulė per langus anaiptol nuolat neplieskia; jau labai seniai svajojau apie būtent baltą virtuvę, tad nesinorėjo mesti kelio dėl takelio. rolleyes.gif

Man visiškai baltos metro plytelės prie IKEA gelsvai baltos – nea. schmoll.gif Pasiėmėm po pažasčia Bodbyn stalčiaus fasadą ir keliavom per visas žinomas plytelių parduotuves. biggrin.gif Primygtinai rekomenduoti negaliu, nes, kaip minėjau, mūsiškės dar laukia dėžutėse, bet išsirinkome Biselado Crema (iš čia, ekspozicijoje vos 2 vnt., siunčia iš Ispanijos) – atspalvis kone identiškas, tik blizgumo žinoma daugiau.


tikrai labai gražios wub.gif labai šilta ir jauki spalva wub.gif taip norėčiau taip imti ir gauti galutinį virtuvės var., o aš net negaliu apsispręsti ar apačioj daryti vien stalčius, ar spinteles imti tik 60 sm pločio, ar ir 80 biggrin.gif rudenį skaitinėjau senas virtuvės temas, rodos jau turėjau viziją, o dabar viskas išgaravo.. neturiu fantazijos visai, tik pamačius paveiksliuką galiu pasakyti gražu ar ne biggrin.gif

o jūs indaplovės nedėjot? bandau ten projektuotis ir nelabai suprantu ar leidžia spinteles iškat tik su IKEA idaplove pasirinkti unsure.gif ir gartraukis taip pat neiašku, jūs kaip suprantu ėmėt neįmontuojamą? aš norėčiau jį slėpti, bet vėlgi nesuprantu, kurios spintelės tam tiktų.. jaučiu reiks galiausiai su konsultantais dar aiškintis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalioji_Fėja: 03 kovo 2019 - 12:26
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 03, 12:20)
o jūs indaplovės nedėjot? bandau ten projektuotis ir nelabai suprantu ar leidžia spinteles iškat tik su IKEA idaplove pasirinkti  unsure.gif  ir gartraukis taip pat neiašku, jūs kaip suprantu ėmėt neįmontuojamą? aš norėčiau jį slėpti, bet vėlgi nesuprantu, kurios spintelės tam tiktų.. jaučiu reiks galiausiai su konsultantais dar aiškintis

Aš irgi ne iškart supratau, kodėl programoje neleidžia rinktis tiesiog tuščios spintelės indaplovei – pasirodo įmontuojamai indaplovei spintelės nereikia, ji tiesiog statoma ant žemės tarp dviejų spintelių (ne tik IKEA taip). O pačią indaplovę tikrai galima rinktis kitų gamintojų, tik reikia papildomų IKEA fasado tvirtinimo detalių. Mes kol kas indaplovės neturime – būsimoje jos vietoje spintelė, kurioje iki įves dujas slepiame dujų balioną kaitlentei. smile.gif Apie gartraukius tai nieko negaliu pasakyti, nes mūsų neįmontuojamas.
Papildyta:
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 03, 12:20)
tikrai labai gražios  wub.gif labai šilta ir jauki spalva  wub.gif  taip norėčiau taip imti ir gauti galutinį virtuvės var., o aš net negaliu apsispręsti ar apačioj daryti vien stalčius, ar spinteles imti tik 60 sm pločio, ar ir 80 biggrin.gif rudenį skaitinėjau senas virtuvės temas, rodos jau turėjau viziją, o dabar viskas išgaravo.. neturiu fantazijos visai, tik pamačius paveiksliuką galiu pasakyti gražu ar ne biggrin.gif

Ačiū rolleyes.gif

Kūrybinės kančios console.gif , bet iš tikrųjų tik jūs patys, įvertinę savo poreikius ir kas jums yra gražu, geriausiai galite žinoti, ko norėti savoje virtuvėje. Įtariu, kad man bendravimas su baldininku, ypač linkusiu piršti savo nuomonę, būtų buvęs didesnis vargas...
Atsakyti