Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 03 03, 15:00)
Aš irgi ne iškart supratau, kodėl programoje neleidžia rinktis tiesiog tuščios spintelės indaplovei – pasirodo įmontuojamai indaplovei spintelės nereikia, ji tiesiog statoma ant žemės tarp dviejų spintelių (ne tik IKEA taip). O pačią indaplovę tikrai galima rinktis kitų gamintojų, tik reikia papildomų IKEA fasado tvirtinimo detalių. Mes kol kas indaplovės neturime – būsimoje jos vietoje spintelė, kurioje iki įves dujas slepiame dujų balioną kaitlentei. smile.gif Apie gartraukius tai nieko negaliu pasakyti, nes mūsų neįmontuojamas.
Papildyta:

Ačiū rolleyes.gif

Kūrybinės kančios console.gif , bet iš tikrųjų tik jūs patys, įvertinę savo poreikius ir kas jums yra gražu, geriausiai galite žinoti, ko norėti savoje virtuvėje. Įtariu, kad man bendravimas su baldininku, ypač linkusiu piršti savo nuomonę, būtų buvęs didesnis vargas...

ačiū už paaiškinimą ir palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 02 26, 00:50)


O kaip jūsų, Žalioji_Fėja, rabuska@, virtuvių reikalai – gal jau irgi pajudėję?


Sveikos merginos. O mes vis dar kūrimo stadijoj, jau buvom du kartus Ikea, sunkiausiai sekasi su sala, nes, kiek pamenu, spintelių matmenys tik 60 ir 80cm. (jei neklystu). Konsultantas sakė kovą atsiras 30cm spintelės, mum būtų idealiai. 😊Tad laukiam. 😁Vakar žiūrėjom, pas mus dar nėra, Lenkijoj jau yra....

Smalsutė, labai norėčiau pažiūrėti Jūsų virtuvę... 😊
Papildyta:
[quote=Žalioji_Fėja,2019 02 27, 14:11]
aš vis dar tempiu gumą, net spintelių projekto neturiu. Na bet ir savo virtuvę gyvai pamatysiu tik už mėnesio, o man planelio įsivaizdavimui neužtenka biggrin.gif kažkada bandžiau įsijungti IKEA programą ir pabandyt dėliotis spinteles, bet man pasirodė per sudėtinga unsure.gif ten tiek visko daug, kad net nežinau nuo ko pradėt.. sakiau gal reik prašyt konsultantų, kad padėliotų esmę, o po to pačiai taisyti unsure.gif

Žinokit mane iškart pamokė nusižiūrėti ir griebti konsultantą vyruką. 😁 Taip ir padarėm, greit viską sudėlioja, pataria, nuveda, aprodo ir tt. Pasako tas gerai, tas negerai. Tą pirkit drąsiai, to nepirkit... 😊 Tai dabar laukiam tu 30cm.spintelių ir vėl važiuosim... Norim galutinai pasidaryt projektėlį kad žinoti kur tiksliai elektrą vedžiot... 👀👀👀
Ir dar noriu bent pora baldžių išsiuntinėt kad paskaičiuitų.... Įdomu kokia kaina būtų... Jei tikrai ženkliai brangiau, tada eamia sąžine imam Ikea. 🤩

Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 03 01, 19:29)


Man visiškai baltos metro plytelės prie IKEA gelsvai baltos – nea. schmoll.gif Pasiėmėm po pažasčia Bodbyn stalčiaus fasadą ir keliavom per visas žinomas plytelių parduotuves. biggrin.gif Primygtinai rekomenduoti negaliu, nes, kaip minėjau, mūsiškės dar laukia dėžutėse, bet išsirinkome Biselado Crema (iš čia, ekspozicijoje vos 2 vnt., siunčia iš Ispanijos) – atspalvis kone identiškas, tik blizgumo žinoma daugiau.


Aš irgi apie tokia metro plyteles galvoju... 😊Tik kosmosas bus su sienų spalva.... 😣😣😣
Papildyta:
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 03, 13:20)


o jūs indaplovės nedėjot? bandau ten projektuotis ir nelabai suprantu ar leidžia spinteles iškat tik su IKEA idaplove pasirinkti  unsure.gif  ir gartraukis taip pat neiašku, jūs kaip suprantu ėmėt neįmontuojamą? aš norėčiau jį slėpti, bet vėlgi nesuprantu, kurios spintelės tam tiktų.. jaučiu reiks galiausiai su konsultantais dar aiškintis


Mano bus gantraukis pakavotas. Spintelėje. 😊
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2019 03 08, 08:48)
Sveikos merginos. O mes vis dar kūrimo stadijoj, jau buvom du kartus Ikea, sunkiausiai sekasi su sala, nes, kiek pamenu, spintelių matmenys tik 60 ir 80cm. (jei neklystu). Konsultantas sakė kovą atsiras 30cm spintelės, mum būtų idealiai. 😊Tad laukiam. 😁Vakar žiūrėjom, pas mus dar nėra, Lenkijoj jau yra....

Smalsutė, labai norėčiau pažiūrėti Jūsų virtuvę... 😊
Papildyta:
Aš irgi apie tokia metro plyteles galvoju... 😊Tik kosmosas bus su sienų spalva.... 😣😣😣
Papildyta:
Mano bus gantraukis pakavotas. Spintelėje. 😊

man ir labai įdomu, kokios kainos būtų gaminantis kitur, taip pat sakiau bandysiu projektuką siuntinėt ir klausinėt smile.gif o jūs į Vilniaus Ikea važiuojat? nes aš Kaunietė, tai čia kiek užmačiau daugiausiai mergaitės laksto ir kai kažkada kažko užklausiau man gero įspūdžio nepaliko smile.gif bet gal taip pasisekė. gal galit parašyt kokioj spintelėj gartraukį kavojat?

plautuvę imat ikea? kažin kaip jų kokybė... aš žiūrinėjau tokią kriauklę, man visai patiko smile.gif
ir kokią spintelę rinkotės po kriaukle, aš planuoju imti su salčiais, tik toj programoj labai sunku suprasti kurios spinelės stalčiai funkcionalesni bus
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 10, 16:53)
man ir labai įdomu, kokios kainos būtų gaminantis kitur, taip pat sakiau bandysiu projektuką siuntinėt ir klausinėt smile.gif o jūs į Vilniaus Ikea važiuojat? nes aš Kaunietė, tai čia kiek užmačiau daugiausiai mergaitės laksto ir kai kažkada kažko užklausiau man gero įspūdžio nepaliko smile.gif bet gal taip pasisekė. gal galit parašyt kokioj spintelėj gartraukį kavojat?

plautuvę imat ikea? kažin kaip jų kokybė... aš žiūrinėjau tokią kriauklę, man visai patiko  smile.gif
ir kokią spintelę rinkotės po kriaukle, aš planuoju imti su salčiais, tik toj programoj labai sunku suprasti kurios spinelės stalčiai funkcionalesni bus

Mes važiuojam į Vilnių, nors Kaunas tikrai arčiau. 🙂Kaune tikeai nieko gero, nėra prasmės važiuoti...
Taip, plautuvę vis dėl to išsirinkom Ikea, klasikinę ir dvigubą. O po kriaukle berots bus spintelė šiukšlinei, jei gerai pamenu... 🙄 Šį mėn planuojam važiuoti dar ir galutinai viską susidėlioti. 😊
Papildyta:
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 10, 15:53)
ir kokią spintelę rinkotės po kriaukle, aš planuoju imti su salčiais, tik toj programoj labai sunku suprasti kurios spinelės stalčiai funkcionalesni bus

QUOTE(rabuska@ @ 2019 03 11, 15:50)
O po kriaukle berots bus spintelė šiukšlinei, jei gerai pamenu... 🙄

Kas dėl pačių šiukšlinių, tai mes žiūrėjom žiūrėjom į tas juodas IKEA ir galiausiai nusprendėm, kad ir talpumas jų šiaip sau, ir pernelyg daug vargo būtų su dangčiais: nei juos kaskart kilnoti po n kartų gaminant maistą, nei laikyti šiukšlines atviras ir paskui neužmiršti uždengti. Į šiukšlinių stalčių po kriaukle įtalpinom dvi tokias – plastikui ir buitinėms atliekoms (popierių dedame į paprastą kartoninę dėžę kitos spintelės stalčiuje). Prie dangčių vyras pritvirtino šniūriukus, kad atidarant stalčių dangčiai pasikeltų, na ir "automatika" daro stebuklus. biggrin.gif Vienintelis nepatogumas, kad dangčius laiks nuo laiko vis tiek pravartu plauti, o tai reiškia – kaskart ir šniūriuką nuimti. Taigi dar yra ką patobulinti. Jei kils kokių idėjų, būtinai pasidalinkite. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2019 03 10, 15:53)
plautuvę imat ikea? kažin kaip jų kokybė... aš žiūrinėjau tokią kriauklę, man visai patiko  smile.gif

O keramikinės nenorite? Mūsiškė kaip ir rabuskos, tik vienguba (tokia). Tas matomas priekis žinoma skonio reikalas – jei jūsų virtuvės vizijoje neįsipaišo, tai neįsipaišo, bet man gražu rolleyes.gif , o dabar, jau naudodama, galiu patvirtinti, kad ir patogu, nes jei plautuvė įleista, prisideda ruoželis stalviršio, reikia toliau tiesti rankas (man tai jau ekspozicijoje kliuvo, nes spintelės visgi nėra žemos), o čia stovi prie pat. Kaip dėl kokybės, tai nežinau – apie ankstesnį modelį (vasarą dar juo prekiavo) buvau radusi nemažai gerų atsiliepimų, šio gal ir gamintojas kitas. Šiaip valosi tikrai lengvai, patogus maisto likučių surinkėjas (ar kaip jis ten teisingai vadinasi), norint lengvai užkemšama, dydžio per akis (šone galima kabinti pailgą indą su skylutėmis – labai gerai kam nors nuvarvinti) – ko daugiau ir norėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 03 12, 16:44)
O keramikinės nenorite? Mūsiškė kaip ir rabuskos, tik vienguba (tokia). Tas matomas priekis žinoma skonio reikalas – jei jūsų virtuvės vizijoje neįsipaišo, tai neįsipaišo, bet man gražu rolleyes.gif , o dabar, jau naudodama, galiu patvirtinti, kad ir patogu, nes jei plautuvė įleista, prisideda ruoželis stalviršio, reikia toliau tiesti rankas (man tai jau ekspozicijoje kliuvo, nes spintelės visgi nėra žemos), o čia stovi prie pat. Kaip dėl kokybės, tai nežinau – apie ankstesnį modelį (vasarą dar juo prekiavo) buvau radusi nemažai gerų atsiliepimų, šio gal ir gamintojas kitas. Šiaip valosi tikrai lengvai, patogus maisto likučių surinkėjas (ar kaip jis ten teisingai vadinasi), norint lengvai užkemšama, dydžio per akis (šone galima kabinti pailgą indą su skylutėmis – labai gerai kam nors nuvarvinti) – ko daugiau ir norėti. smile.gif

man tos juodos šiukšlių dėžės ir visai nepatiko, jas iškart atmečiau. tikrai ieškosiu kito var., gal net jūsų idėja pasinaudosiu 4u.gif

o dėl kriauklės, tai pirma mintis buvo tik tokią ir imti su kraštu, man ji labai graži, bet po to aš suabejojau ar ta balta spalva gerai žiūrisi prie spintelių spalvos? nors dabar galvoju, kad ir šaldytuvas pas mane baltas bus, nes neįmontuojamas, tai gal visai gerai atsimuš rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rabuska@ @ 2019 03 11, 15:50)
Mes važiuojam į Vilnių, nors Kaunas tikrai arčiau. 🙂Kaune tikeai nieko gero, nėra prasmės važiuoti...
Taip, plautuvę vis dėl to išsirinkom Ikea, klasikinę ir dvigubą. O po kriaukle berots bus spintelė šiukšlinei, jei gerai pamenu... 🙄 Šį mėn planuojam važiuoti dar ir galutinai viską susidėlioti. 😊
Papildyta:
My Webpage

mano planuose Vilnius irgi yra, kai bute apdailą įsirengsim, galutinai viską išsimatuosim ir tada važiuosim konsultuotis ir mes. nors žadėjau ir šiaip pavarlinėt ir idėjų pasigaudyt važiuoti smile.gif
Atsakyti

O kaip dėl brutalistinio- industrinio interjero? Ar visiems tik šilti patinka? https://i.pinimg.com...83e050fd176.jpg

Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2019 03 12, 17:44)
O keramikinės nenorite? Mūsiškė kaip ir rabuskos, tik vienguba (tokia). Tas matomas priekis žinoma skonio reikalas – jei jūsų virtuvės vizijoje neįsipaišo, tai neįsipaišo, bet man gražu rolleyes.gif , o dabar, jau naudodama, galiu patvirtinti, kad ir patogu, nes jei plautuvė įleista, prisideda ruoželis stalviršio, reikia toliau tiesti rankas (man tai jau ekspozicijoje kliuvo, nes spintelės visgi nėra žemos), o čia stovi prie pat. Kaip dėl kokybės, tai nežinau – apie ankstesnį modelį (vasarą dar juo prekiavo) buvau radusi nemažai gerų atsiliepimų, šio gal ir gamintojas kitas. Šiaip valosi tikrai lengvai, patogus maisto likučių surinkėjas (ar kaip jis ten teisingai vadinasi), norint lengvai užkemšama, dydžio per akis (šone galima kabinti pailgą indą su skylutėmis – labai gerai kam nors nuvarvinti) – ko daugiau ir norėti. smile.gif

o jus turit tokia kriaukle? ar jums nekliuna, kad kriaukle tupi auksciau stalvirsio?
as turiu ne tokia, bet irgi uzdeta ant stalvirsio ir mane truputi nervina, kad kai sluostau spinteles as negaliu braukti tiesiai nuo spinteles i kriaukle. reikia ta kriaukle apslostyti aplink, po kriaukle ta mini tarpeli laikas nuo laiko reikia pravalyti, nes pakliuna trupiniai. kai brauki nuo stalvirsio, tai brauki i delna trupinius, tada arba i siuksliadeze arba i kriaukle.
kaip jus susigyvenot su tokiu nepatogumu?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2019 03 19, 13:31)
ar jums nekliuna, kad kriaukle tupi auksciau stalvirsio?
(...)
kaip jus susigyvenot su tokiu nepatogumu?

Nekliūna unsure.gif – ankstesnė kriauklė irgi tupėjo aukščiau stalviršio, tad galima sakyti, kad jau buvome adaptavęsi. biggrin.gif Tarpelio, į kurį galėtų prilįsti trupinių, lyg ir nėra – juk ten užsandarinta silikonu.
Atsakyti
Sveikos, merginos 🙂

Gal turit kokių blog'ų išsisaugoję su interjerais. Labai noriu akis paganyti į spalvas. 🙂
Yra mylinčių tapetus? Iš kur perkat? 🙂
Atsakyti
Labai gaila, kad tokia reikalinga temukė mirusi... 🙄🙄🙄

Gal atgaivinam, ką??? 😊

Noriu Jūsų patarimų dėl tapetų, kur perkat, mokius perkat? 😊
Noriu visą antrą aukštą tapetuoti, bet jau visai pasimečiau... 🙈
Atsakyti