Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (13 tema),

Sveikinimai visoms 4u.gif kaip susitarusios biggrin.gif
Lauksim sekanciu bigsmile.gif

Aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
O, kaip smagu, kad dar viena tema uzkuret. Aciu, bonduke! bigsmile.gif

Mes su mazaja ilsimes. Kol kas beveik vien tik miega.
Siaip jauciames gerai. Tik gimdos susitraukimo skausmai tai ohoho. Net saldu. Kaip koks geras saremis. fear.gif Su pirmuoju nieko panasaus nebuvo.

Tiesa, musu duomenys: 3595 g, 52 cm. Beveik identiskai kaip brolis. Apskritai, labai panasi i sunu. Net toks jausmas, kad dukart ta pati vaika pagimdziau. biggrin.gif wub.gif

Beje, vis del to gime nepasisukusi. Nepaisant mano visu pratimu. biggrin.gif Virkstele buvo 2kart apie kakla apsisukus ir dar apie ranka. Gal tas ir sutrukde.

Kai maziau tingesis, brukstelsiu gimdymo istorija.
Atsakyti
Fuwari, laukiu laukiu pasakojimo, kaip ten prasidejo ir visa kita bigsmile.gif
Atsakyti
Aš šauniai lauke padirbėjau, gėlynus susitvarkiau, šiltnamį, dar ir darže truputį, nusiroviau visur džiuvėsius sokiai.gif clap.gif dabar bus ramiau. Jei oras ir jegos leis, rytojui ir dar darbo liko, jei ne, tai jau gali taip ir likti viskas. Dirbosi visai lengvai, dabar tik truputį krypuoju kaip antis, duodasi pilvinukas kaip pasiutes, bet šiaip ramybė... rolleyes.gif

Fuwari, lauksim rimto pasakojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DagmaraD @ 2016 10 26, 15:23)
Aš šauniai lauke padirbėjau, gėlynus susitvarkiau, šiltnamį, dar ir darže truputį, nusiroviau visur džiuvėsius  sokiai.gif  clap.gif dabar bus ramiau. Jei oras ir jegos leis, rytojui ir dar darbo liko, jei ne, tai jau gali taip ir likti viskas. Dirbosi visai lengvai, dabar tik truputį krypuoju kaip antis, duodasi pilvinukas kaip pasiutes, bet šiaip ramybė... rolleyes.gif

Fuwari, lauksim rimto pasakojimo  4u.gif

Is kur pas tave tiek jegu?? blink.gif blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinimai visoms pagimdžiusioms! smile.gif Šauniai čia pavarot grupelėm biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduke @ 2016 10 26, 15:57)
Is kur pas tave tiek jegu?? blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif

Tai va, kad jėgų turiu daug, kai pradėjau geležį gerti, pasibaigė visi silpnumai biggrin.gif dėl to ir atrodo kad nestuke.gif kaip dramblienė būsiu 2 metus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DagmaraD: 26 spalio 2016 - 16:09
QUOTE(DagmaraD @ 2016 10 26, 17:08)
Tai va, kad jėgų turiu daug, kai pradėjau geležį gerti, pasibaigė visi silpnumai  biggrin.gif dėl to ir atrodo kad  nestuke.gif kaip dramblienė būsiu 2 metus  lotuliukas.gif

Atsistate, matyt, hemoglobinas thumbup.gif
As tai siandien visai nepaeinu blink.gif jau vakar atsisakiau i parduotuve vaziuot unsure.gif siandien ir dukra pasiunciau biggrin.gif kazkoks kosmaras rolleyes.gif toks jausmas, kad klyne rimtai kaulai skecias vos pajudejus 4u.gif
Siandien drauge sutikau poliklinikoj. Po to raso- tai gerai, kad taves dar nesupakavo - per gerai atrodai biggrin.gif lotuliukas.gif aisku, skundziuos as tik cia ax.gif tongue.gif tai visi ir galvoja, kad kaip gulbele skrajoju hihihi.gif

Ai, dukrai sakau, zinok tavo sese vis tik gali tik ant tavo gimtadienio pasirodyt. Vaiko akys tik blink.gif - o ne lotuliukas.gif
Atsakyti
aqvilux, Obuolyne, Migmig, Fuwari - sveikinimai susitikus su savo mažyliais wub.gif

Meluge, oi nelengvas gimdymas tau papuolė, kažkuo mano pirmąjį priminė, nes sąrėmiai irgi buvo labai intensyvūs iškart įsivažiavo kas 3-2 min, o nuvykus po 8 val namie buvo tik 4cm, epidūras irgi tik vieną pusę nuėmė, bet kaip sakai labai greit viskas pasimiršo, geras dalykas ta amnezija. Aš tai galvoju organizmas pats tokius atsiminimus blokuoja. Šaunuolė, beje aš jau po 4d norėjau antro mirksiukas.gif

Carol- kad daugiau tokios situacijos nepasikartotų, baisu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduke @ 2016 10 26, 17:24)
Atsistate, matyt, hemoglobinas  thumbup.gif
As tai siandien visai nepaeinu blink.gif jau vakar atsisakiau i parduotuve vaziuot unsure.gif siandien ir dukra pasiunciau biggrin.gif kazkoks kosmaras rolleyes.gif toks jausmas, kad klyne rimtai kaulai skecias vos pajudejus 4u.gif
Siandien drauge sutikau poliklinikoj. Po to raso- tai gerai, kad taves dar nesupakavo - per gerai atrodai  biggrin.gif lotuliukas.gif aisku, skundziuos as tik cia ax.gif  tongue.gif tai visi ir galvoja, kad kaip gulbele skrajoju hihihi.gif

Ai, dukrai sakau, zinok tavo sese vis tik gali tik ant tavo gimtadienio pasirodyt. Vaiko akys tik blink.gif - o ne lotuliukas.gif


Nu jo, as irgi i pardes jau nerizikuoju, nors man ne klyna skauda, o pilvas kaip akmuo ilgiau paejus. Jauciu visai nesiruosia tas mano bernuzelis savo noru i pasauli eiti. Gali teks paverkt pp rytojaus vizito, kai suzinosiu kas ir kaip unsure.gif

O kada dukros gimtadienis? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lexi_ @ 2016 10 26, 17:46)
Nu jo, as irgi i pardes jau nerizikuoju, nors man ne klyna skauda, o pilvas kaip akmuo ilgiau paejus. Jauciu visai nesiruosia tas mano bernuzelis savo noru i pasauli eiti. Gali teks paverkt pp rytojaus vizito, kai suzinosiu kas ir kaip  unsure.gif

O kada dukros gimtadienis?  smile.gif

Man kirksni ir klyna- kasdien smarkiau. Bet judant. Kai guli kaip pagalys- neskauda nieko- nors tiek biggrin.gif man siandien butu pasake, kad ir cezaris- buciau tikrai apsidziaugus ax.gif , nes ta kankyne jau rrrr

Lapkricio 6 ji gimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduke @ 2016 10 26, 16:52)

Lapkricio 6 ji gimus 4u.gif

Nedatrauksi tiek tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti