Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (13 tema),

Fuwari, o tavo vyresniam kiek laiko? Primink 4u.gif du maitint tai jau cia issukis biggrin.gif
Jau namie wub.gif liuks wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonduke: 30 spalio 2016 - 18:20
Toks jausmas, kad amžinai liksiu nėščia unsure.gif jokių požymių apie nusimatantį gimdymą, nejaugi viskas taip staigiai įvyksta?
Atsakyti
QUOTE(Zannetta @ 2016 10 30, 19:28)
Toks jausmas, kad amžinai liksiu nėščia  unsure.gif  jokių požymių apie nusimatantį gimdymą, nejaugi viskas taip staigiai įvyksta?

Ana syki, man staigiai ir buvo biggrin.gif netiketai 4u.gif va laukt sunku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduke @ 2016 10 30, 19:20)
Fuwari, o tavo vyresniam kiek laiko? Primink 4u.gif  du maitint tai jau cia issukis biggrin.gif
Jau namie wub.gif liuks  wub.gif

Beveik 2 metai (21 menesis, jei tiksliau). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduke @ 2016 10 30, 18:34)
Ana syki, man staigiai ir buvo  biggrin.gif netiketai 4u.gif va laukt sunku lotuliukas.gif

Tos paskutinės dienos tai tikrai sudėtingos, gyvenu laukimu, kasryt galvoju gal jau šiandiena biggrin.gif būtų gerai 11.01 išvengti tik biggrin.gif
Atsakyti
Na ka, tema galima uždaryti, visos išsikraustė į FB, buvo smagu čia, bet prasidejo kitas etapas wub.gif
Atsakyti
Smagu buvo čia laukti! rolleyes.gif
Kažkaip liūdna... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasske @ 2016 10 31, 17:21)
Smagu buvo čia laukti! rolleyes.gif
Kažkaip liūdna... blink.gif

Ir man gaila iš čia išeiti.. 4u.gif
Atsakyti
Smagu buvo siuose namuciuose, bet ir kiti namai labai faini bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, nuo ryt si tema turetu buti tarp bendraamziu , tad jei noresite galesite ten susirasineti
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Sveikinimai naujoms mamytėms wub.gif porą dienų be kompo buvau tai atitrūkau.

Fuwari aš užtai sužinojus kad laukiuos pirmo maitinimą nutraukiau likus pusmečiui iki gimdymo buvo 1,4m, buvo irgi papinis visiškas, užteko manau pilnai o aš jau jaučiausi gerokai išsunkta, o antrosios likus 3mėn iki gimdymo, nes per tiek laiko 1m vaikas užmiršta kad ir jam reikia, tai niekam nebuvo streso. Beje mano 11mėn tada mažė pieno atsisakė labai lengvai, net keista buvo. Galvoju ir apie save, nes organizmas ne geležinis ir taip jau imunitetas nusilpęs visiškai. Sakyčiau 2m jau pakankamas laiko tarpas ir pagailėk tu savęs, užteks ir vieną maitint, tuo labiau kad nieko jau tuo pienu vaikui tu nepadėsi, viską jis pasiėmė per pirmus metus, o dabar gauna ką reikia iš normalaus maisto. Bus paprasčiau ir tau ir mažiukui mirksiukas.gif
Atsakyti

Kviečiu į grupę 1f642.pnghttps://www.facebook...25872224096565/

Atsakyti