Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Aciu labai.

Atsakyti
Aū, merginos, trečiadienis, kur Jūsų svoris? Galvojau, kad būsiu paskutinė, o paaiškėjo, kad pirma - 73,5 šiandien. Gal jau tirpsta riebalas po truputį. Datules graužiu dabar, nes taip norisi saldumo.
Atsakyti

Man atostogai,svarstyklių neturiu.Negi vešies tokį daiktą į kelionę,jau ir taip naujos šmutkės į lagaminą netelpa.Nusipirkau fantastišką suknutę.I 

Vos ne vos tilpau.

Bus man rėmai,kai užpuls noras apsiėsti.

Panos,jūs išsibėgioti susimanėte??? :mastau: 

Atsakyti

Na o as po atostogu priaugau 🙈

75.6kg 😞

Atsakyti
Praeitos savaitės lentelės nėra.
Atsakyti
Labutis,
pamiršau pasisverti - rašom praeitos savaitės svorį - 76, 5 kg,
Atsakyti

Sveikos visai uzmirsau kad vakar treciadienis pas mane siandiena 69.5kg

Atsakyti

Sverkitės,sverkitės nesimuliuokit.Trečiadienį ir aš prisiduosiu,jaučiu,raudonuosiu.

Atsakyti

A-ūūū, kur visos prasmegote? Galvojau,kad būsiu paskutinė, o čia nei vienos nėra.Po atostogų ir kelionių, po lakstymo po šopingus ir paplūdimius radau 73 kg.Visai neblogai,kažkodėl tikėjausi riebaus pliuso.

Atsakyti
Sveikutės, rygsėjo 19 lentelė buvo...Gaila, niekas jos neiškepa... Žodžiu atostogos!!!
Atsakyti

Labas rytas :4u:

Savo rankomis žudome temutę?Kaip ir vėloka atostogauti. Greitai visos prisidavinėjame.

Atsipūčiau, paleidau vadeles, ir prašom 73,8. :cry2:  :blush-anim-cl: Tik tiek guodžiuosi,kad nuo kitos savaitės pradėsiu lankyti sporto klubą. a060.gif

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 16, 07:09)
<p>Labas rytas 4u.gif
</p><p>Savo rankomis žudome temutę?Kaip ir vėloka atostogauti. Greitai visos prisidavinėjame.
</p><p>Atsipūčiau, paleidau vadeles, ir prašom 73,8. cry.gif  blush-anim-cl.gif Tik tiek guodžiuosi,kad nuo kitos savaitės pradėsiu lankyti sporto klubą. vartotojo įkelta nuotrauka
</p>

Labas, neįdomu prisidavinėt, lentelės nėra.
Atsakyti