Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Man labai patiko Miromanovos sistema.Ten kažkuo panašu į protarpinį badavimą, nes nieko nevalgoma nuo 18 val.Dienas menių taipogi įdomiai sudarytas.Bet labai sunku, praktiškai visada palūžtų, ir ką įsimetu į burną.O tada nusivylimas savimi ir papildomi kąsniai. :blush-anim-cl:

Atsakyti

Man labai patiko Miromanovos sistema.Ten kažkuo panašu į protarpinį badavimą, nes nieko nevalgoma nuo 18 val.Dienas menių taipogi įdomiai sudarytas.Bet labai sunku, praktiškai visada palūžtų, ir ką įsimetu į burną.O tada nusivylimas savimi ir papildomi kąsniai. :blush-anim-cl:

O galima placiau kas tai?

Atsakyti
As visai neblogų sukneslių esu mačiusi Utenos trikotaže ir Elvos parduotuvėse. Man svarbu, kad jos būtų dar ir nesiglamžančios. Kelias esu nusipirkusi per išpardavimus - nemoku pasakyti, kokios medžiagos, bet kai sugrūdi į spintos kampą ir ištrauki - jokio skirtumo biggrin.gif biggrin.gif Bet jau pirktos užpernai - pernai. Dairiausi šiemet - nieko gero nemačiau - arba medžiaga per sunki, arba per storos, kuriose plaukčiau nuo prakaito, arba baisiai ant manęs atrodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 23 gegužės 2019 - 10:16

As visai neblogų sukneslių esu mačiusi Utenos trikotaže ir Elvos parduotuvėse. Man svarbu, kad jos būtų dar ir nesiglamžančios. Kelias esu nusipirkusi per išpardavimus - nemoku pasakyti, kokios medžiagos, bet kai sugrūdi į spintos kampą ir ištrauki - jokio skirtumo biggrin.gifbiggrin.gifBet jau pirktos užpernai - pernai. Dairiausi šiemet - nieko gero nemačiau - arba medžiaga per sunki, arba per storos, kuriose plaukčiau nuo prakaito, arba baisiai ant manęs atrodo unsure.gif

Idomu...reiks pasidaryti..as kaip tik standziaas nedziagas megstu kurios pakoreguoja kuno linkius🤣

Atsakyti

Atsiprasau uz klaidas.telefonas duzo belekas spaudinejas

Atsakyti

Tai tikrai pasidairyk Utenos trikotaže mirksiukas.gif
https://www.utenostr...662bc08e0f6ce99
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 23 gegužės 2019 - 10:45

O galima placiau kas tai?
Sm yra apie šią sistemą.Su telefu nepatogu rašyti.

Utenos trikotaže nielo gero.Atrodo kaip maišai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 23 gegužės 2019 - 11:01
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 23, 11:59)
<p>Utenos trikotaže nielo gero.Atrodo kaip maišai.</p>


Nu tegul pasidairo - kiekvienai savo mirksiukas.gif man kaip minėjau jų medžiagos per sunkios, kitos perka ir džiaugiasi. Gerai kad iš vis kažkas kažką siūlo mirksiukas.gif
Atsakyti

Nu tegul pasidairo - kiekvienai savo mirksiukas.gifman kaip minėjau jų medžiagos per sunkios, kitos perka ir džiaugiasi. Gerai kad iš vis kažkas kažką siūlo mirksiukas.gif

As  visada uz pasiziurejima..nebus tai nebus..aciukas..bet kuriuo atveju smagu kad dalinames bendraujam po truputi

Atsakyti

Man tai vyras pastoviai priekaištauja, kad džinsus ištisai nešioju. Sakau negaliu, negražu suknelės ir sijonai ant manęs (beje, čia matyt kompleksas nuo paauglystės, sverdama 56 kg verkiau, kai vyras padovanojo sijoną ir prašė pasimatuoti). O jis sako, tu pažiūrėk, kitos moterys baisesnios figūros nešioja ir dzin. Bet aš turiu dar kitą bėdą. negaliu sijono/suknelės be pėdkelių nešioti, nes "leškas" pritrina. Bet pernai sužinojau, kad tas vidines šlaunies vietas, kurios trinasi, galima patepti pieštukiniu dezodorantu ir jos tada nebesitrina. 

Atsakyti

beje, merginos, sorry, aš aktyvesnė būnu vakare, nes darbe prie sm nelabai noriu/galiu prisijunginėti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristute97: 23 gegužės 2019 - 11:25

Man tai vyras pastoviai priekaištauja, kad džinsus ištisai nešioju. Sakau negaliu, negražu suknelės ir sijonai ant manęs (beje, čia matyt kompleksas nuo paauglystės, sverdama 56 kg verkiau, kai vyras padovanojo sijoną ir prašė pasimatuoti). O jis sako, tu pažiūrėk, kitos moterys baisesnios figūros nešioja ir dzin. Bet aš turiu dar kitą bėdą. negaliu sijono/suknelės be pėdkelių nešioti, nes "leškas" pritrina. Bet pernai sužinojau, kad tas vidines šlaunies vietas, kurios trinasi, galima patepti pieštukiniu dezodorantu ir jos tada nebesitrina. 

Va va va ta pati beda pas mane sako pudra padeda.bet man neveiksminga.desimt minuciu ir leskos nutrintos..

Atsakyti