Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

beje, merginos, sorry, aš aktyvesnė būnu vakare, nes darbe prie sm nelabai noriu/galiu prisijunginėti.

Normalu kai dirbam ar turim isipareigojimus..as darbe statau deimantus irgi nera kaip visada prisesti atrasyti

Atsakyti
QUOTE(tinute31 @ 2019 05 23, 12:27)
.as darbe statau deimantus irgi nera kaip visada prisesti atrasyti</p>


Ką tai reiškia?... unsure.gif biggrin.gif gal juvelyrė esate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 23 gegužės 2019 - 17:21

Ką tai reiškia?... unsure.gifbiggrin.gifgal juvelyrė esate?

Taip juvelyre. Tai parasau kada gaunas ir vel toliau darbuojuos..tik kad nerimstu neatrasius...kaip liga🤩 

Atsakyti

Siandien atlaikius iskrovos 36h pavalgiau 😛tik kad nesveikai..bet leidziu po iskrovos paisdykauti,pasilepinti. Kaip jusu dienele praejo?

Kaip nuotaikeles?

Ar dar nedingo noras judeti i prieki?

Atsakyti

Atostogauju, koks atlaikymas. Va, parriedsiu namo, tada griežtai prisijungsiu prie jūsų.Šiandien pajūriu padariau 17 000 žingsnių.Bet puiki vakarienė puikiame restorane+ 2 taurės vyno.Visi žingsniai velniop :geda:

Taip juvelyre. Tai parasau kada gaunas ir vel toliau darbuojuos..tik kad nerimstu neatrasius...kaip liga🤩 

Ooo, labai įdomu.

Atsakyti

Atostogauju, koks atlaikymas. Va, parriedsiu namo, tada griežtai prisijungsiu prie jūsų.Šiandien pajūriu padariau 17 000 žingsnių.Bet puiki vakarienė puikiame restorane+ 2 taurės vyno.Visi žingsniai velniop :geda:

Ooo, labai įdomu.

Ooo saunuole nemazai sakyciau...kaip noreciau dabar prie juris pasivaikscioti...nieko galima ir pasilepinti juk tiek praejus zingsniuku.

Atsakyti

Aš žiemos metu, tiksliau 7 mėn lankau sporto salę.Kardio,pratimai su svoriais.Svorio nenumečiau, bet kūnas tai sustangrėjo,ypač kojos.Dabar tinginiausiu, o spalio mėn vėl keliausiu sportuoti

.Panos,kas esate lankę bodyflekksą?Esu pati išbandžiusi,tikrai padeda.Pagal galimybes siūlyčiau pabandyti.

Atsakyti

Aš žiemos metu, tiksliau 7 mėn lankau sporto salę.Kardio,pratimai su svoriais.Svorio nenumečiau, bet kūnas tai sustangrėjo,ypač kojos.Dabar tinginiausiu, o spalio mėn vėl keliausiu sportuoti

.Panos,kas esate lankę bodyflekksą?Esu pati išbandžiusi,tikrai padeda.Pagal galimybes siūlyčiau pabandyti.

Cia tas kvepavimas itraukuant pilva ?

Saunuole as ankscuau sportavau bet mecuau po netu nes svoris kilo apetitas dvigubas.Todel dabar tik kustu bet kaikui begant teks vel judeti. Nes oda daros laisva

Atsakyti

Cia tas kvepavimas itraukuant pilva ?

Taip, šitas.

Atsakyti

Anksciau darydavau tempimo pratimus ..geras istikro..bet kai daug virsvorio atsirado nesigaudavo taip itraukti pilvo...

Jai ne paslaptis atostogaujat Lt prie juros?idomu koks vandenukas

Atsakyti

Aš treniruoklių salėj labai nesmagiai jaučiuosi. Man geriau lėtos grupinės treniruotės: kalanetika, kūno formavimo treniruotės. Šiandien diena prabėgo gana neblogai. Gal tik vandens reikėjo daugiau gerti :)   

Atsakyti

Aš treniruoklių salėj labai nesmagiai jaučiuosi. Man geriau lėtos grupinės treniruotės: kalanetika, kūno formavimo treniruotės. Šiandien diena prabėgo gana neblogai. Gal tik vandens reikėjo daugiau gerti :)   

Aš taipogi labai bijojau eiti  įsalę.Galvojau būsiu seniausia,storiausia, nerangiausia, visi šaipysis.Pasirodo klydau.Nei seniausia, nei storiausia.Ir tikrai niekas nesišaipė.Treneris asmeniškai kontroliavo,kad viską atlikčiau tinkamai.Mūsų treneris pats dalyvauja varžybose, baigęs KKĮ.Taip,kad jis žino ką daro.

Mūsų pajūryje sėdžiu.Vanduo šaltas, jūra nešvari, pilna žiedadulkių.Vis tiek buvau įbridusi iki kelių.Šiandien dar ir šalta buvo,gal valandžiukę pagulėjau prieš saulytę.

Atsakyti