Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Jau turiu italus bigsmile.gif Siandien isrusiavau, pirmaieni sudesiu i pastomata.

Maniskiai puikus ir grazus. Punos tik virsunele tystelejus. Ilgai pakavo, ilgai keliavo. Manau ir jus dziaugsites.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 08 31, 23:56)
Jau turiu italus  bigsmile.gif Siandien isrusiavau, pirmaieni sudesiu i pastomata.

Maniskiai puikus ir grazus. Punos tik virsunele tystelejus. Ilgai pakavo, ilgai keliavo. Manau ir jus dziaugsites.

Kokios geros naujienos 👍🙂
Nekantrauju 🙃
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2019 08 29, 10:00)
Kokie nuostabūs Tinos ir Fabriko afrikiečių žiedai wub.gif egzotika smile.gif
Lina, mano Trichopsis cv. June Noon pirmąkart pražydo, prieš tris metus pirktas
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Labai ispudingas ziedas, as jo kiekvienais metais laukiu... Vienas is mano numyletu, ir jau vaiku tam paciam vazone bent 4....Tik nesiryztu jo draskyt, nes spygliai tai oho ho..... blink.gif
Atsakyti
o kam vaikus draskyt?
mano Magni per metus paaugo 1,5 cm, nežinau čia gerai ar blogai smile.gif nežydėjo padla ir vaikų prisiaugino ypač vienam šone, mat' geroinia biggrin.gif ir pasvirus dabar kaip Babilono bokštas. Laukiu kas bus toliau, oi nemoku aš su tom gėlėm, turėjau vyru matomai gimti biggrin.gif
Atsakyti
Menulio kaktusas prazydo speju taip lietuviskai vadinasi.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(fabrikas @ 2019 09 03, 12:00)
Menulio kaktusas prazydo speju taip lietuviskai vadinasi.

Koks gražuolis 👍😍
Atsakyti
Speju tam kad jiems jau per anksta, vazonas ne per didziausias, ir vaikai dar 4.... ir suauges tam paciam, tik nesiryztu vis... i spyglius pasiziuriu ir noras praeina.
Atsakyti
Merginos, kaip tie italai? Tylu taip unsure.gif bigsmile.gif

Ar si sezona dar norite kokio uzsakymo?
Atsakyti
Renkam https://www.uhlig-kakteen.de/en/ 4u.gif yra pageidaujanciu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 09 05, 16:03)
Merginos, kaip tie italai? Tylu taip unsure.gif  bigsmile.gif



Maniškiai italai: PUNOS

vartotojo įkelta nuotrauka

ASTROPHYTUMAI

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

TURBINOCARPUS GIELSDORFIANUS

vartotojo įkelta nuotrauka

ECHINOCEREUS NIVOSUS

vartotojo įkelta nuotrauka

ALOJOS. Somalensis išauginta visiška išblyškusi anoreksikė. Tik centriniai lapeliai turi žalios spalvos. Apatiniai visai sudžiūvę, dalinai sudžiūvę ir viduriniai. Taip pat atrodė ta pati aloe ir pas Sminą. Maniškę apžiūrėjus, rasta plotais parudavusių nuo puvinio šaknų-iškarpiau.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Mano italai astrophitumai, euphorbijos labai patiko. Uz tokia kaina, tai visai nemazi. Parodijos taip pat nemazos, echinopsiai maniau kad bus didesni, dar neikarto nezydeje. Saknys nenupesiotos,turetu visi gerai augti.
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Pacios maloniausios akimirkos DALYBOS
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 07 rugsėjo 2019 - 10:00
Rimusia, oi kiek grožybių thumbup.gif
Gal padėsi atpažinti ar čia PARODIA ir kokia. Vazonėlis su etikete gautas dovanų rugpjūčio pabaigoje, o kita mano išauginta nuo Maximinio 0,99 ct. pypliuko, įsigyta 2011 m. Tada man atrodė, kad jos vardas MAIRANIANA ATRISPINA, bet dabar, įsigijus akinius, kažkaip kitaip pradėjo rodyti. biggrin.gif
Gal kas tokią turite ir galite padėti atpažinti.

vartotojo įkelta nuotrauka

Žadėta foto Sminai:

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti