Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2019 11 22, 10:15)
Nu jau istorija Evoros  biggrin.gif

Kaip castilloniae gaila verysad.gif man toks jis grazus pasirode, taip gailejaus kad neuzsisakiau.

Evora, kur jus tuos savo augaliukus isvezete?  unsure.gif


Į botanikos sodą išsivežė direktorius su moksline darbuotoja, atsakinga už gėles. Gerai įkurdinau savo gėliukus, galėsiu dar kartais ir pamatyti.
Atsakyti
Aplankytas ,,Ermitažas". Rasta crassula buddha temple, bet brangi kaip toks spirgutis - po 4,99. Dar labai gražios didelės haworthia fasciata alba-po 3,99-baltutėliai zebriukai.
,,MAXimoje" euphorbia inermis-3,99
Apsilankykite kas neturite.
Atsakyti
MAXiminiai tephrocactusai

vartotojo įkelta nuotrauka

Ar pas jus yra ,,nelaimingų'' vazonų?
Aš tokių turiu 2-vieną didelį, kitą mažutį. Abu gražūs, keramikiniai. Kokį augalą į juos nepasodinčiau, anksčiau ar vėliau nusibaigia. Šiandien išmečiau crassula morgano grožį-nupuvo nuo viršūnės nelaistomam tokiam nelaimėlyje.
Atsakyti
Prickly, pasigarsinau, kad mano adromischusai lapų nenumeta, o filicaulis red ėmė ir apsinuogino. Nukritusieji lapai tuoj prileido šaknis, dar aplink mamkę ant akmenėlių gulėdami. Perkėliau į atskirą vazoniką, jau ir daigelius rodo. O iš belapių stiebų nori augti, šakotis nauji stiebai.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip jūsiškiai žiemoja? Pas mane apšiltintam balkone +17, prie atidarytų durų į kambarį. Staigiai temperatūra -2 nukrito orams atšalus.
Atsakyti
Keistas toks masinis lapų nukritimas, gal katė praėjo... g.gif viršūnės labai suplonėjusios, tamsoka jiems, gal reiktų apšvietimą, lempą įrengti, bet vasarą bus galima pataisyti išvaizdą. Manieji tai dar šiltnamyje, siekiu olimpinių rekordų rolleyes.gif . Lauke -3 , viduje +8 ar 10, kiek šildytuvas privaro kilovatų stengiuosi negalvoti. Ateinančią savaitę jau sunešiu žiemojimui.
Tefriukų koks gražus sodelis wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
Atėjau pasiteirauti ar normalu, kad mano Crassula Ovata numetė kelis sveikus lapelius? Prieš mėnesį paliejau dabar galvoju gal perlaisčiau? Dabar nežinau ką daryt gal man kol kas nustot liet iki gruodžio-sausio mėn?

Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2019 11 24, 20:49)
Sveiki,
Atėjau pasiteirauti ar normalu, kad mano Crassula Ovata numetė kelis sveikus lapelius? Prieš mėnesį paliejau dabar galvoju gal perlaisčiau? Dabar nežinau ką daryt gal man kol kas nustot liet iki gruodžio-sausio mėn?

Iš anksto dėkoju už atsakymą.


Visada nukrenta kažkiek lapų atėjus rudeniui. Maniškis irgi numetė vieną kitą.
Kažkada darbovietėje mažai šildė, orai šalti, vėjuoti buvo, tai patalpos šaltos, drėgnos pasilaikė ilgokai. To pasekoje buvo masinis lapų kritimas. Maniau amen medeliui. Bet pavasary viskas gražiai sužėlė.
Rudeny visada mažiau laistome. Tikrai iki gruodžio mėn. nereik laistyti. Žiemą po nedaug, kartą per 2 savaites ar net 1 kart per mėn.

Papildyta:
QUOTE(Prickly @ 2019 11 24, 20:44)
Keistas toks masinis lapų nukritimas, gal katė praėjo... g.gif  viršūnės labai suplonėjusios, tamsoka jiems, gal reiktų apšvietimą, lempą įrengti, bet vasarą bus galima pataisyti išvaizdą. Manieji tai dar šiltnamyje, siekiu olimpinių rekordų rolleyes.gif . Lauke -3 , viduje +8 ar 10, kiek šildytuvas privaro kilovatų stengiuosi negalvoti. Ateinančią savaitę jau sunešiu žiemojimui.
Tefriukų koks gražus sodelis wub.gif


Ne, katė ten nesiekia. Tiesiog ruduo adromischusų augimo metas. taip natūraliai šakojasi atsikratytų lapų vietoje. Šviesos papildomos reikėtų, bet akvariumai ir taip į bankrotą mane varo, tai tikrai nedarysiu dar didesnių elektros mokesčių. Čia tik šis taip ir išstypo. Kiti toje pačioj vietoj tupi ir jokių ištįsimų.

Nu, duodi , Prickly doh.gif Šiltnamyje...och.... O, tai kaip viską suneši per tokį šaltį? Visko neuždengsi, bus gėliukam terminis šokas. Gali nuo streso ir juoduliais išversti.
Sėkmingai tau su persikraustymu.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2019 11 24, 22:19)
Nu, duodi , Prickly  doh.gif  Šiltnamyje...och.... O, tai kaip viską suneši per tokį šaltį?

Tai dabar laukiu pliusinės temperatūros ax.gif

O toje tavo alijošių nuotraukoje, kur centre mažutis Barakuda, koks Aloe viršuje dešinėje? turbūt ne humilis. Tokie gražūs balti dygliukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2019 11 25, 14:18)
Tai dabar laukiu pliusinės temperatūros ax.gif

O toje tavo alijošių nuotraukoje, kur centre mažutis Barakuda, koks Aloe viršuje dešinėje? turbūt ne humilis. Tokie gražūs balti dygliukai smile.gif


Ten 2016 metų prizininkas-aloe erinacea.-sprindžio dydžio gražuolis.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš irgi per visokius svetimus darbus nespėjau savo atlikti-nepasodinau naujai nusipirktų narcizų ir tulpių. Kol knisau gėlyną praeitą trečiadieny, visai sutemo, atšalo , nebespėjau užsiimti tokiu atsakingu darbu. Šiandien žemė kaip ledas, neprakasi, matyt teks svogūnėlius nurašyti į nuostolius. Beliko durniaus viltis-gal atšils. Aišku esu tinginė šiais metais kaip niekada, pati ir kalta.

Atsakyti
Dabar prisiminiau: gražuolis nominantas thumbup.gif paaugo. Ieškosiu sau tokio smile.gif
Atsakyti
Vasarą pirkau Depo tokį, tik buvo labiau žalias. Gal žinot pavadinimą? neatrodo kad būtų marlothi hmm.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Prickly, pažiūrėk Aloe marlothii spectabilis arba reitzii. Gal tiks.

Man labai patinka Aloe zanzibarica sguarrosa, tokia kompaktiška mažylė. Jei jos pavadinimas teisingai pardavėjo pateiktas, tai nelabai ir randu pagooglinus kažką apie ją. Net neįsivaizduoju kokio dydžio gali užaugti. Gal kas auginote, žinote ką nors.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evora: 27 lapkričio 2019 - 20:11