Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Apie hoya e-shopus nieko nezinau, turbut jus pati pirkite unsure.gif Mazai mes jomis domimes. Galbut atrasite butent ju tema SM. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 15 gegužės 2020 - 19:35
QUOTE(Agart @ 2020 05 15, 19:30)
<p>Sveikos, as cia visai zalia 4u.gif gal kas galit parekomenduoti e-shop, kur galim isigyti vaskuoliu (hoya)? Planuosit is ten koki uzsakyma ar nieko nelaukt ir apsiprekint? Dekui</p>


Labai dažnai gražių parduoda Čigono daržas-dabar lyg ir turi 5 skirtingas. Galima parašyti ir paprašyti kokios paieškotų užsakyti, jei jau konkrečiai žinote ko norite.

https://www.gipsygar...ariniai-augalai
Atsakyti

Tai vat kad tu "5-iu skirtingu" galima ir senukuose nusipirkti daug padoresne kaina. Pubicalyx rusis neparasyta (ju daug skirtingu), bella variegata blogai uzvardinta. Praejusi rudeni mugej is ju sirdele pirkau, tai per savaite uzsilenke (itariu pasalo), zodziu, nekokia patirtis. Buvau kazkada radus online sukulentu parduotuve su labai dideliu hoya pasirinkimu, bet kazkur linkas nusimete... Tikejausi, kad gal kas zinos ;) na ebay visada pilnas

Atsakyti
QUOTE(Agart @ 2020 05 16, 07:56)
... Tikejausi, kad gal kas zinos ;) na ebay visada pilnas</p>

.. pirkau kelias čia: https://www.uhlig-ka...ucculents/hoya/ ir vieną čia: https://www.kakteen-...ants/hoya/Hoya/ , bet dabar nieko įdomaus nėra, vasarą papildo naujais augalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agart @ 2020 05 16, 07:56)
<p>Tai vat kad tu "5-iu skirtingu" galima ir senukuose nusipirkti daug padoresne kaina. Pubicalyx rusis neparasyta (ju daug skirtingu), bella variegata blogai uzvardinta. Praejusi rudeni mugej is ju sirdele pirkau, tai per savaite uzsilenke (itariu pasalo), zodziu, nekokia patirtis. Buvau kazkada radus online sukulentu parduotuve su labai dideliu hoya pasirinkimu, bet kazkur linkas nusimete... Tikejausi, kad gal kas zinos ;) na ebay visada pilnas</p>


Pasiūliau, norėjau, padėti, bet... kartais gera teta būti ir neverta. Kažkaip senukuose tokio gėrio ir dar 5 variantais nepastebėjau. Belieka tikėtis, kad rasite pigiai, įvairių, retų ir svajonės išsipildys. Ko ir linkiu.

---------------

Prickly labas, kaip tavo augintiniai? Rūsyje ar jau šiltnamyje? Kaip peržiemojai?

Atsakyti
Kas dar prie Wessner? ax.gif
Atsakyti
Wessner uzsakytas.

Kreich jau atidejo turimus augalus. Per ryt tikiuos rast laiko surasyt info.
Atsakyti
Kreich augintiniai pajudejo link musu bigsmile.gif
Atsakyti
Valio yahoo.gif
Bėgsim žemių apsirūpint, o tai nebus kur sodint. hihihi.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Wessner nustebino, kai ant dezes virsaus atidarius radau sita lapa. Pirma mintis - ka idejo augalus su erkem? blink.gif Bet paskui perskaiciau ir supratau, kad rasoma apie tokius naudingus raudonus mazus voriukus ir ju saugojima, jie minta kenkejais ir tom paciom erkem. Ar as cia jau kazko nesuprantu tam vabalu pasauly?
dar mintis kilo gal jis siltnamy juos naudoja augalu apsaugai ir mes netycia galim juos aptikti, tai cia ispejimas?
Ka manot?

Priedas  20200529_232043.jpg   139,58KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Atkeliavo Wessnerio dygliuotieji. yahoo.gif

Man gražiausi astrophytumai-be priekaištų parodiniai. Seilę varvinau, varvinau, bet ne mano... Draugė ėmė dukrai į astrophytumų kolekciją. Kažkada buvau rašiusi, kad paauglė susidomėjo astrophytumais ir pradėjo kolekcionuoti. Dar pas visas klausinėjau ar neturite kas jos gimtadieniui parduoti dovanai. Pasirodo aistra astrophytumams neišblėso. Tikrai gražus papildymas. Neatsilaikiau jums neparodžius.

vartotojo įkelta nuotrauka

Mano echinocereusai-irgi gražučiai.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir kita smulkmė-turbikų daugiausia

vartotojo įkelta nuotrauka

Ačiū, Tinai, už rūpestingą supakavimą ir visą kitą vargą.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2020 05 29, 22:26)
Wessner nustebino, kai ant dezes virsaus atidarius radau sita lapa. Pirma mintis - ka idejo augalus su erkem?  blink.gif Bet paskui perskaiciau ir supratau, kad rasoma apie tokius naudingus raudonus mazus voriukus ir ju saugojima, jie minta kenkejais ir tom paciom erkem. Ar as cia jau kazko nesuprantu tam vabalu pasauly?
dar mintis kilo gal jis siltnamy juos naudoja augalu apsaugai ir mes netycia galim juos aptikti, tai cia ispejimas?
Ka manot?

Priedas  20200529_232043.jpg   139,58KB   0 Parsiųsta kartų


Gali būti įspėjimas. Bet ir švietimu žmogus užsiima, dalinasi patirtimi. Nes daugelis moteriškių tuoj ir nuknekcintų įtartiną vabalėką pamatę.
Man yra buvę, kad su kaktusu jų parsinešiau. Bet nepersigandau, nes buvai skaičiusi apie jas. Palikau gyventi, bet kažkaip ir neprisiveisė.
Atsakyti
Pataisau - evora dziaugiasi Kreich augalais mirksiukas.gif Wessner dar visi pas mane smile.gif

Vistik uzklausiu pati pas ji kokia cia jis zinia mums nesa. Tegul patikslina.
Papildyta:
Parodau vienos uzsakoves is Kauno augaliukus. Ji pasidalino nuotrauka su manimi. Tikiuos nesupyks smile.gif

Priedas  Nuotrauka0852.jpg   406,63KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 gegužės 2020 - 22:44