Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Labai lauktas E. h. Monet, pirma kart zydi, as wub.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labai grazu wub.gif

Siek tiek informuoju del Haage. Pastrige siuntos is DE. Nuo treciadienio sekimo nuorodoj neatsinaujina duomenys. pazistama laukia orchideju siuntu is DE, issiunte irgi savaites pradzioj, pas ja rodo ta pati. Tad kantriai laukiam. Globalus sutrikimas smile.gif
Atsakyti
Yra pageidavimas iš http://www.cactus-art.biz/catalog/

Siūlau daryt pabaigus rinkti Fabian.
Atsakyti
Parodia formosa wub.gif Kuklus Euphorbia ambovombensis ziedai wub.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Iki 30 d. renkam http://www.cactus-art.biz/catalog/, kad spetume su nuolaidom.

Atsakyti

Piaranthus globosus , šiųmetinis Giromagi

Priedas  20200825_130642.jpg   69,84KB   1 Parsiųsta kartų

Mano kątik gautas Haage echinopsiai Schehereade ir Zutschke bei Caralluma joannis.

Priedas  20200825_130018.jpg   69,99KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  20200825_131549.jpg   96,7KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 25 rugpjūčio 2020 - 14:21
Kaip atkeliavo jusu augaliukai?
Atsakyti
Ar jus visos emigravote is SM? biggrin.gif
Atsakyti
Rodau Haagiukus. wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Visi labai gražūs, dideli, sveiki, esu patenkinta, dėkui Tinai.
Atsakyti

Sveikos :4u:

 

Maniškiai atkeliavo puikiai, didelis ačiū Tinai  :4u:  :4u:  :4u: 

Kolegė atnešė iš ryto į darbą (pati nebuvau dalybose). Tik kad labai nedaug šį kartą. Nebuvo ariocarpus'o, kurio labai norėjau ir dar kelių. Bus kitą kartą :)

 

693e5865e81a7b8446f495fb9f446e2f811.jpg

Atsakyti
Labai rupejo evoros brangenybiu ragiukai, kad neapsilauytu, todel deliojau palaidai dezeje. Ech, pagaliau gavote ir nereik man nervintis victory.gif siaulieciu siuntinys man visada isbandymas biggrin.gif
Atsakyti
Kai išimant iš paštomato nelabai didelę dėžutę pajutau kokia ji sunki, ir viduj barškėjo akmenėliai, smėlis, pagalvojau: viskas - siuntė su vazonėliais ir gruntas bus ne durpinis, o plikas lophophorų paviršius toks pažeidžiamas. Todėl namie pora valandų save drąsinau, kad pradėti išvynioti. Pirma pakliuvo ta didžioji lophophora, vaizdas labai neišgąsdino, gruntas kietas vazone, bet tie kampuotieji akmenėliai dvejose vietose nežymiai įsispaudė, beveik ir nesimato.
Antrą išvyniojau irgi gulintį: gruntas išbyrėjo blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Vėliau buvau gudresnė ir vyniojau stačius rolleyes.gif :
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
bet sutvarkius, supilsčius gruntą ir nusiurbus dulkes, lofoforytės atrodo labai neblogai biggrin.gif wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Ačiū Tinai smile.gif , ir dėžutę ji gerą atitaikė: smėlis ir lavos gabaliukai barškėjo po Haages popieriais, bet ne dėžutėje
Atsakyti