Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Turbut Tina issigandai pamaciusi mano Parodija , spygliai buvo islinde per visus poperius.Tokia didziule. Nufotkinau tik Parodijos ir Euphorbia, be echinopsiu.Augalai visi labai grazus ir sveiki. Labai aciu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zinokit apie visus jusu augaliukus galvoju pakuodama, kad nesuspaustu, kad spygliai neluztu, bet kelione kelionei nelygi. O taip, rimusios spygliukai irgi nerima kele. Na bet dabar visi gerose rankose, lauksim klestejimo ir zydejimo wub.gif

Prickly, planuoji surinkt lophophoru kolekcija? biggrin.gif Gerai, kad sitas "pankes" be apribojimu siuncia tongue.gif


Beje, griozdiskas Fabiano uzsakymas pateiktas, viskas buvo, nebent patvirtines ismetys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 27 rugpjūčio 2020 - 20:58
Šiaulietės visada dalinantis siuntinį pamini Tinos vargą pakuojant geru žodžiu. Suprantame, kad tai galvasopio vertas darbas ir laikas atimtas iš asmeninio gyvenimo. Tikrai vertiname ir esame dėkingos. aciuks.gif

Kažkaip kilo klausimas -kiek realiai aktyviai renkančių savo kolekciją/norinčių dalyvauti užsakyme? hmm.gif Šiauliečių turime 5. Kartais daugiau, jei prisijungia mano draugių ar kaimynių aplinka.

Nors mano namuose remontas ir augalai iškaišioti į neįmanomai netinkamas vietas, bet astrophytumai net ir tamsiam šešėlyje skleidžia pumpurus, mamkė antrą kartą žydi. Tik turbikai ir punos rodo ištįsimą su šviesiai žaliom viršūnėlėm.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pasirodo ir mano naujokėliai wub.gif gal ir paprastučiai, bet man labai mieli wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O kaip fainai visos pasirodet. Smagu ir kitus uzsakymus daryt, kai matai dziaugsma

evora, nera musu itin daug, pastovi grupele. Vienos dalyvauja vienuose, kitos - kituose uzsakymuose. Nepazistamiem nesiulau, nes daug nepatikimu neatsakingu zmoniu yra. Darai gera jiems, o grazos gauni nesakysiu ka.
Atsakyti

Nors vos keli, bet ir aš parodysiu Haage naujokus :) Visi dideli, sveiki ir gražūs. Dar kartelį didelis ačiū Tinai už vargą :) Priedas  DSC_2862_1.jpg   115,4KB   0 Parsiųsta kartų Taip pat labai pavėluotai rodau šių metų Plapp'iukus :4u: Priedas  _20200728_141337_1.jpg   306,02KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
widre, mieloji, ar gyva grizai per ta liuti?

Sita musu kaktusu mergaite visada zengia kartu su lietumi biggrin.gif

Specialiai evorai. Daug ju neturiu, sita gigante pirkta kaip mazas susisitraukes suslikas 2006 Senukuose. Simet intensyviai gydyta nuo pukiu, istremta laukan. Reiktu nuvalyt mirusius likucius.

Neoporteria paucicostata

Priedas  20200825_132842.jpg   117,79KB   0 Parsiųsta kartų

Cia tik jos pati virsune. Nepamenu kuri musiske klause kuo as ja seriu, kad ji tooookia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 rugpjūčio 2020 - 14:44
Ačiū, Tinai, už Neoporterijos parodymą. Džiaugiuosi, kad bent pas tave žiedus pamatau.

Darbovietės kabineto eševerios -vienintelės išgyvenusios rytinėje pusėje. Vasarą praleido ant kolegės pietinės pusės palangės. Iš kart pamačiau ir spalvas. Šios yra tinkamiausios mūsų tamsioms klimato sąlygoms.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2020 08 29, 14:44)

Neoporteria paucicostata
Cia tik jos pati virsune. Nepamenu kuri musiske klause kuo as ja seriu, kad ji tooookia smile.gif

Ar čia ta pati kur buvo parodoje "ŽH" Megoje? smile.gif O gal kažką supainiojau..
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2020 08 29, 20:39)
Ar čia ta pati kur buvo parodoje "ŽH" Megoje?  smile.gif O gal kažką supainiojau..

Nepamenu, bet gali buti. Issigandau, kad ja pukiai senole uzbaigs. Lauke atsigavo po arklisku doziu nuodu.

evora, kokios grazios spalvos!
Atsakyti
Tos echeverijų spalvos greit nubluks, nes parsinešiau jas į savo rytinę pusę. Teks ilsėtis iki kitos vasaros.
Tina, o čia ne ta pati neoporteria 2016 m. ,,Žaliuose horizontuose"? Nors žiedų spalva lyg šviesesnė...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nea, ne mano.

Laukiu paskutiniu norinciu i isskubanti cactus art biz traukini. Kol dar pati sau ziurineju ir surinkineju uzsakyma dabar prisedus.

Mano didele stapelija dalyvavo, monadenium, leuchtenbergia kiek matau foto. Neoporterija turetu but baltam kvadratiniam keramikiniam vazone. Jei buvo ten ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 30 rugpjūčio 2020 - 14:36