Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Daivike, mintis tikrai gera, bet kaip tą praktiškai padaryti smile.gif kaip išeksponuoti biggrin.gif
o dar mačiau pas tave nuotraukos gilumoje nuostabią lophophorą wub.gif
Tina, man atrodo, kad abu žiedai kaip variegata, o sp. NOVA gal turėtų būti toks: https://search.fotki...k...tapelia&p=0
o į mano stapelijos žiedą musės pridėjo kiaušinių, feeee unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Ariocarpusų dienos:
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Ojetau, kad patiko žiedas musėm. Natūrali gamta ir aukščiausias jos įvertinimas  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 23 rugsėjo 2020 - 23:26

Tai kaip parodai ruošiantis, nupūst dulkes, voratinklius ir sausus lapelius nurinkt, paieškot estetiškesnės vietos fotosesijai, fotografuot ir kelt nuotraukas su pavadinimais , kas nori ir komentarais, į forumą. Ir galėsim pasidžiaugt vienos kitų augintiniais, į gražius augalus akis paganyt.Manau kažkaip taip, visai paprastai.

Pricly ariokarpusai gražuoliai :wub:​ 

Atsakyti
Zinau, kad nekantru ir jauciu pareiga informuoti. Slovako kaktusai ilgai ir nuobodziai keliauja pastu, vis dar kelyje, nematau iraso, kad gauta LT.
Atsakyti
Pagaliau! Matau, kad skirstymo centre visos 3 dezes.

Bus ir saknis i dezes suleide tiek bekeliaudami. Tikiuosi nuostoliu nepatirsime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 30 rugsėjo 2020 - 12:26
Siandien gavau ir isrusiavau 2 dezes is 3. Nesuprantu kur trecioji, kad kartu neatejo. Ja vis dar rodo logistikos centre. Niekam augalu negaliu issiusti, nes dar ne visi gauti. Tikiuosi gauti rytoj.

Aplamai tai prasiau, kad zymekliai butu virsuje, aisku jie viduje, darbelio man bilenkaip. Ne visi geranoriski ir sukalbami. O kai turi su kuom palygint. Koks vokietukas viska padaro tiksliai ir dar kauke su pirstinem ideda, kad rusiuojant corona neuzpultu biggrin.gif Nu su mazesniais pardavejais visokie cirkai vyksta. doh.gif
Atsakyti
O jei, kiek darbelio Tinai... Užuojauta. Įsivaizduoju koks šiukšlynas namuose tiek išpakuojant-supakuojant. Na, gal jau visi būsime pas šią tiekėję apsipirkę/pasisotinę ir daugiau nereiks reikalų turėti.
Gal ir gerai, kad tik 2 dėžės atkeliavo-vienu kartu mažiau vargo išpakuoti.

O kaip augalų bendras vaizdas?

Aš darbuose paskendusi, dar remontų reikalai vis atsinaujina, tai visai neturiu nei laiko, nei noro rodytis. Plius per tuos remontus ryžas kačpalaikis įsisuko graužti aloes. Praradau Cukrų, dar daug su nugraužtais lapų galais invalidauja. Per didelę nepriežiūrą įsimetė ir pūkiai į echinocereusus. O iš jų taip sunku iškrapštyti parazitus, teko beviltiškiausius išmesti. Astrophitumai keli irgi apsipūkino, svarbiausia medūziukas vėl baigia nusibaigti. Kažką radau kritusį nelygioja kovoje su šlapiu ar sausu puviniu. Tad nuotaika prasta. Dejavau, kad nebeturiu vietos kur augalus dėti-dabar atsilaisvino plotai.

Nuotaiką gerinu į Daivikės ir Prickly šiltnamius pasižiūrėdama. thumbup.gif
Atsakyti
evora, parasiau e-mailu.

Trecia deze jau turiu, grizus darbuosiuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 02 spalio 2020 - 12:32
Vaje koks stringantis užsakymas, šis Fabianas pralenkė net ir panką rolleyes.gif

Dar keli ariocarpusai:
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Uh, atrodo viska su visais suderinau ir uzbaigiau yahoo.gif Jei dar kokia painiava islis - sakykit, nes sitas uzsakymas kazkoks NE TOKS.

Prickly, man tai jau ne i siltnami nesinori lotuliukas.gif

Grazus ziedai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 05 spalio 2020 - 12:33
Įkeliu kaunietės Aurikos augalus, kad susidarytumėt vaizdą ką maždaug gausite.

Priedas  DSCN0526.JPG   75,41KB   1 Parsiųsta kartų
Priedas  DSCN0528.JPG   87,7KB   1 Parsiųsta kartų
Priedas  DSCN0536.JPG   88,73KB   1 Parsiųsta kartų
Priedas  DSCN0537.JPG   86,44KB   1 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Kaip augalai?
Atsakyti