Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Gal matėt kur seramio rutuliukais pirkt?
Atsakyti

Gal iš giromagi, iš jų išsirinkau daugiausiai 

Atsakyti
Man tinka Giromagi. clap.gif

Bet šį sezoną man pas juos labai sumažėjęs pasirinkimas. Kai kurių augalų visai neberodo. Pradėjo iškišinėti senesnius, didelius ir kainos jų būna didžiulės. Jei palauki, esi kantrus, paskui numažina, bet reik spėt nusipirkti paturbintu greičiu.

Pastebėjau, kad Giromagi visada po savaitgalio išima, papildo augalus ir daro didelių kainų numažinimus. Tai gal pirmadieny bus pokyčių, jei jau Rimusia išsirinkai.

Italai cactus art biz turėtų pradėt daryt akcijas kaktusų ar kitų sukulentų pardavimui. Bet ne visų iš kart, o sakykim tik kaktusų 12 proc. Tad, kai pasirodys tos akcijos reiktų ir daryti sekantį užsakymą pas juos. Peržiūrėjau ką jie siūlo-visai radau ko noriu. Tik pas juos to pačio astrophytumo ar kito kaktuso daug skirtingų variacijų. Nežinai ką tau įdės, kaip ištraukus atrodys. Kažkokia loterija gaunasi. Gal ir įdomu, intriguoja, bet labai nusivili, kai gauni ką jau kelis variantus turi. Bet daug kas lyg ir pigiau išeina.

Tina, kiek renkamės Giromagi? Aš iki trečiadienio jau būčiau atsiuntusi sąrašą.

Žydėjom
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Giromagi, tai Giromagi 4u.gif Renkamės iki kitos savaitės vidurio.

Ei, merginos, kur man rast to seramio? Reik man orchidėjoms stambesnio.
Atsakyti

Ei, merginos, kur man rast to seramio? Reik man orchidėjoms stambesnio.

Tina, matau, kad yra pirkti tinklapyje Floristik24.lt

https://www.floristi...chidjoms-25-ltr

Orchidėjoms, kaip tik šiuo metu akcija. Yra galimybė siųstis.


Atsakyti

Evora labai gražūs žiedai :wub: . Gal galite pasakyti, kaip vadinasi tas gymnocalycium, kuris yra gymnų padėklo gale, tarp tų dviejų didelių :hmm: ? Man atrodo, kad ir pas mane toksai yra. Pirkau Maximoje, todėl nežinau pavadinimo.
 

Atsakyti
QUOTE(Frekenaura @ 2022 06 18, 21:33)
<p>Evora labai gražūs žiedai wub.gif . Gal galite pasakyti, kaip vadinasi tas gymnocalycium, kuris yra gymnų padėklo gale, tarp tų dviejų didelių hmm.gif ? Man atrodo, kad ir pas mane toksai yra. Pirkau Maximoje, todėl nežinau pavadinimo.

 </p>

Šis taip pat iš Maximos. Buvo panašus į G. marguezii, tai taip ir užrašiau. Pasitikrink ar tau tas pavadinimas tinka.

Šiandien dar prasiskleidė. Saulės nėr, šilumos nėr, tai ir žydėjimų gausių nėr.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evora: 18 birželio 2022 - 23:08
QUOTE(Tina* @ 2022 06 18, 21:02)


Ei, merginos, kur man rast to seramio? Reik man orchidėjoms stambesnio.

Koks jis tas stambesnis? Mišinys molio granulių su žieve? g.gif nesu mačiusi stambesnių molio granulių. Jei rutuliukai, gal ne Seramis
Ir pas 'Studija Orchidėjos' tokios smulkios granulės Seramis ..
Atsakyti

Šis taip pat iš Maximos. Buvo panašus į G. marguezii, tai taip ir užrašiau. Pasitikrink ar tau tas pavadinimas tinka.

Aš taip pat priskyriau prie  marquezii. Šiemet žydėjo

[URL=https://www.part.lt/perziura/adfc394292de280fd58057093af8d067547.JPG]adfc394292de280fd58057093af8d067547.JPG[/URL]

Atsakyti
Frekenaura, maniškis dar nežydėjo, bet ir tamsu jam pas mane. Džiaugiuosi, kad bent kažkas pražysta.
Dabar žinosiu kaip žiedai atrodo. Ačiū, kad parodei. aciuks.gif

Giromagii peržiūrėjau, išsirinkau, laukiu ar kainos rytoj nebus pamažintos. Gal ką naujo parodys.
Jau 2 išsirinktus astrophytumus neradau-išpirko.

Weingartia bando saulę gaudyti.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
,,Maxima" užsivežė kaktusų, sukulentų kitokių iš Giromagii ir padarė 35% nuolaidas. Radau 5,5 cm. diametro vazonėlyje gražutį Gymnocalyciumą erinaceum-tokio dar neturėjau.

Draugė pasiėmė didžiulį G. saglionis, kelis mažiukus michanovichii, damsii. Šiaip gražučiai, bet labai paturbinti, dar tamsiau kelevę, tai sukulentai net patįsę.

Pasižvalgykit kam aktualu.
Atsakyti
evora pirma parase smile.gif as michanovicii sau pasiemiau smile.gif

Papildyta:
Priedas  20220622_143612min.jpg   275,72KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti