Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

QUOTE(fabrikas @ 2016 11 22, 15:20)
Gal kas augina Stapelia gigantea arba Hirsuta ir gali pasidalinti sakele, arba augalu? Vilnius, Kaunas, Utena.

Kazkodel negaliu pakeisti pirmos zinutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fabrikas: 22 lapkričio 2016 - 15:39
Keliu temelę aukštyn, visai nusiritome žemyn assa.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
evora, smagu matyt tavo grozius.

O mane sia savaite be galo pradziugino vilniete Olga. Nerealiai praturtino mano hawortiju kolekcija retenybemis. Dabar net pareiga jauciu pratesti jos dalies kolekcijos gyvavima pas save ir nieko nenudaigoti.

O cia siandien suzydejo smile.gif

[attachmentid=237260]
[attachmentid=237261]
Atsakyti
Taip suprantu, kad Olgos havortijų kolekcijos dalis ir pas mane šiuo metu keliauja. Ačiū Tina, kad prisiminei ir mane tiek grožybių pamačiusi. Tikrai labai pradžiuginai. Tikiuosi ryt ryte jau sulaukti siuntinuko. Neturėjau tik vienos, bet pasiėmiau ir kelias turėtas , nes didesnės už mano 3-4 cm. mažyles. Dar ir kaimynės apsipirko. Kai parkeliaus nufotografuosiu.
Jei turi laiko, nufotografuok ir pasirodyk ką gražaus įsigijai. Labai smalsu.

O faucaria nuostabi. Myliu aš ją už jos saulutes, tik praeitais metais praradau. Dabar vis žvalgausi po parduotuves, gal pasiseks naują įsigyti.

Atsakyti
Nežinau kiek, Tina, tau teko Olgos havortijų, bet pas mane šiandien jau Kalėdos. yahoo.gif

Atkeliavo dvigubai daugiau, tad bus ką ir draugėms sukulentomanėms Kalėdoms padovanoti.
Teko sužinoti, kad jų buvusi savininkė domisi echinopsiais. Gal kartais ir mūsų užsakymuose dalyvauja?
Norėčiau ir aš jos echinopsyną pagausinti.
Atsakyti
Taip, dalyvauja smile.gif As jai prieaugio irgi zadejau tongue.gif

evora, butinai pafotkinsiu. Tik dabar mergyte mano serga, tai biski ne tas galvoj. Tyliai pasigirsiu, kad tarp ju yra tokiu perliuku kaip haworthia nigra, obtusa wub.gif Kitos - ivairios variegatines formos, japoniski hibridai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 26 lapkričio 2016 - 14:46
QUOTE(evora @ 2016 11 26, 14:18)

Teko sužinoti, kad jų buvusi savininkė domisi echinopsiais. Gal kartais ir mūsų užsakymuose dalyvauja?



tikriausiai šią savininkę aš mačiau 'gyvai', kai atidavinėjau užsakymą, minėjo kad tai echinopsiai, ar ji atsisakė savo auginamų havortijų kolekcijos? nelabai supratau... tikriausiai prieaugliu pasidalino. Džiaugiuosi, kad jūs su Tina kursit havortijų ' banką' mirksiukas.gif , o mes ateityje rašysimės į eilę būsimiems havortijų ūgliukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 11 26, 15:42)
Taip, dalyvauja smile.gif As jai prieaugio irgi zadejau  tongue.gif

evora, butinai pafotkinsiu. Tik dabar mergyte mano serga, tai biski ne tas galvoj. Tyliai pasigirsiu, kad tarp ju yra tokiu perliuku kaip haworthia nigra, obtusa  wub.gif Kitos - ivairios variegatines formos, japoniski hibridai.


Oho, na panašaus ir tikėjausi, nes kai man pasiūlė, minėjo, kad jau tik kas likę.
Po teisybei, kažkaip man net liūdna, kad tokią kolekciją žmogus išdalino. Sakyčiau skaudus atvejis, nebent tikrai tam prisirpo. O pora echinopsiukų aš Olgai tikrai iš Wesnerio paimsiu, kai užsakinėsime, jei ji iš ten užsisakinės kartu. Jaučiuosi smarkiai dėkinga ir skolinga.

Užjaučiu ligoniukus, sveikatos jūsų namams. 4u.gif Ir nekantriai lauksiu pasirodant perliukus. tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Prickly @ 2016 11 26, 16:22)
tikriausiai šią savininkę aš mačiau 'gyvai', kai atidavinėjau užsakymą, minėjo kad tai echinopsiai, ar ji atsisakė savo auginamų havortijų kolekcijos? nelabai supratau... tikriausiai prieaugliu pasidalino. Džiaugiuosi, kad jūs su Tina kursit havortijų ' banką' mirksiukas.gif , o mes ateityje rašysimės į eilę būsimiems havortijų ūgliukams ax.gif


Kolekciją havortijų pardavinėjo, ne ūgliukus.
Visaip pasitaiko. Augini, augini ir atsibosta ar vietos pritrūksti, ar laiko , ar sveikatos, o gal dar kokios aplinkybės... Aš taip 18 orchidėjų atsisakiau, kai kaktusomanija nugalėjo. Dabar dar atkakliai laikausi sanpauligės įsikibusi, bet žinau, kad gali ateityje būti ir išdovanojimas, nes savo sukulentukų tikrai neatsisakysiu niekada.
Atsakyti
evora, pradzioj man ikrito jos laiskelis su obtusa pasiulymiu, o paskui sako galiu ir daugiau perleist. Man irgi ir dziaugsmas, ir toks sumisimas kartu, kad paimu is zmogaus jam brangius dalykus. Na cia tik kolekcininkai situs jausmus supranta. Kaupta juk ne vienus metus. Dar perklausiau ar tikrai tikrai, ar nesigailes, bet anot jos neturi tinkamu salygu joms, sviesos truksta. Zodziu nelipau ant skaudulio daugiau ir nupirkau bei pazadejau, kad joms pas mane bus gerai smile.gif

Nezinau ar ka eis iziuret, labai daug visas atskirai fotkint smile.gif pamau reiks pradet pildyt picassa galerija, su graziom nuotraukom savo kolekcijos.

[attachmentid=237277]
Papildyta:
evora, pasigirkit ka gavot. Jus daugiau hawortiju pasauli pazistat. As emiau kas margiau, patinka variegatines formos.

O geriausia su Jukneviciaus zeme kaktusams. Kiek Kalifornijos slieku pririnkau, eina sau doh.gif
Atsakyti
Labai superinis kolekcijos papildymas nestuke.gif
Džiaugiuosi, kad išsipildė svajonė įsigyti obtusą.

Kai pagalvoji kiek metų reiktų visa tai susirinkti, o dar iki tokio dydžio išauginti hmm.gif Gal todėl kažkaip pirmam džiaugsmui praėjus ant dūšios liūdna daros pasižiūrėjus į susodintus naujokėlius.
Dar nesmagu, kad praradome vieną havortijų kolekcijų, juk ne tiek daug jomis infekuotų pas mus ir buvo. Neatrodo, kad Olgos havortijoms būtų trūkę šviesos. Augaliukai kompaktiški, išauginti ne per riebioj žemėj, neištįsę, ne pertręšti.

Aš pasilikau H. Limifolia striata didžiulę, nes maniškė tik šį rudenį parkeliavusi vos 3 cm. dydžio. Dar visus variantus H. Coarctata ir Reinwardtii-susodinau su savomis turėtomis ir dabar jau gražus pulkelis. Dar H. Rigida pasodinau prie savo 2 turėtų. visiškai neturėjau H. Gracilis ir dar vienos nežiniukės, reiks ieškoti pavadinimo.
Vakar pas mane buvo bobvakaris. Dalinomės su kaimynėmis havortijų lobius ir okupavom virtuvę sodinimo įgūdžiams gerinti. Prisibendravom, prisikavinom, pabaigėm bulvinių blynų baliumi.
Visai likau be rudų plastiko mažų vazonų ir gražių molinių, vėl reiks užpirkimą daryti. Bet smagiai praleidau vakarą.
Juknevičiaus žemes pirkau vieną kartą, labai nusivyliau ir po ilgų eksperimentavimų likau prie ,,Vilniaus žalumos". Kaina maža, Maxėj beveik visada yra, kokybė tenkina.
Atsakyti
Man irgi vazonu trukumas, jau i maximinius mazus pradejau sodint. Reiks uzsisakyt pas ceka.

Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 11 27, 12:52)
Prisibendravom, prisikavinom, pabaigėm bulvinių blynų baliumi.
Visai likau be rudų plastiko mažų vazonų ir gražių molinių, vėl reiks užpirkimą daryti. Bet smagiai praleidau vakarą.


Gražiai užbaigėt žemės darbus, tradiciškai, prieš Adventą biggrin.gif
RIMI vakar mačiau vazoniukų, truputi didesni, bet kieti, labai neblogi
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti