Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Ar galite iki šio vakaro ar palaukti dėl čeko užsakymo? O kaip dalijamos išlaidos, ar priklauso nuo augaluukų skaičiau, ar tiesiog po lygiai ir kokia tai galėtų būti maždaug suma?

Atsakyti
Ceka planuoju uzsakineti pirmadieni. Panasu, kad jau baigia siusti visi kam buvo aktualu.

migrausele, papildomos islaidos labai kintantis dalykas, nes siuntimas dalijamas augalu skaiciui, valiutos kursas svyruoja, todel atsakyti negaliu.
Atsakyti
Laiptinės puošmena

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pas mane lygiai taip pati sita mammi atrodo. Uogu ir ziedu jura wub.gif
Atsakyti
-Kepinamės...pagaliau ir mano uodegai vietos atsirado. (čia nuėmus haworthijų dėžutę)

vartotojo įkelta nuotrauka

-Ir mes šonelius deginame...

vartotojo įkelta nuotrauka

-Smagiausia astrophytumų vaikų darželiui.

vartotojo įkelta nuotrauka

Mielos geltonos dvi akelės

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Keliu temą aukštyn-šiek tiek mažylių haworthijų:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nu jus tikra hawortiju ase. Graziai jos pas jus auga.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 04 25, 11:29)
Nu jus tikra hawortiju ase. Graziai jos pas jus auga.


Oi, ačiū už tokią nuotaiką keliančią nuomonę.aciuks.gif
yahoo.gif

Tik man visada ta nuotaika sugenda pažvelgus į šiltnamiuose užaugintas haworthijas. Va, čia kompaktiškumas, formos išsaugojimas. Suprantu, kad man iki to toli , lyg iki Afrikos. Bet auginti hawortijytes tai noris, och kaip noris. Džiaugiuosi, kad nenunyksta ir ne išstypusios lyg smilgos.

Velykiniame žurnaliuke ,,SAVAITĖ" Nr. 16 2019 balandžio 18 d. išleistame yra straipsnis apie kaunietę LORETĄ TOMKEVIČIENĘ ir jos sukulentus. Nemažas straipsnis, net per du lapus. Visai įdomu pasiskaityti. Veidas matytas, tik nežinau jos NIKO? Gal pažįstantys primins?
Atsakyti
PŪKELIS

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Laba diena spygliuku myletojos :4u:  noreciau echinopsio, kokio idomesnio, gal kas pasidalintu? Sumokeciau😉 lauksiu pasiulymu i az. Grazios dienos

:B​ 

Atsakyti
Kokio konkreciai gal ieskot? Spalva-raudona , geltona,ar rozine?
Atsakyti

Geltonas, raudonas butu labai puiku🤗

Atsakyti