Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(13b @ 2018 09 19, 18:46)
su šildymo plėvele ir laminatu ant viršaus nematau kur tą temp daviklį montuoti galima būtų, taigi liks patalpos temp daviklis. Visgi didesnis plotas gal bus didesnis privalumas. tik tiek kad paviršiaus temp bus mažesnė ir tikėtina šiltų grindų nesijaus.  Taigi 140w/m2 mėginsiu.

O kokio galingumo kabelius kloti voniose (į klijų sluoksnį) ? ten gal reiktų didesnio galingumo nei 40w/m2 ?

Kas tau draudżia įfrezuoti/įštrabuoti papildomą siūlę perdangoje grindiniam davikliui?

Dabar kas liečia galingumus - man patys DEVI kilimėliams paskačiavo 100 / 350 W 1.5/6 kv.m. sanmazgams. Gavau tokius skaićius ir nesukau galvos
Atsakyti
QUOTE(TomasJonas @ 2018 09 19, 20:47)
Toks galingumas perdidelis. Senos tarybinės statybos neapšiltintiems namams instaliuotas galingumas būdavo 100w/m2 , pasyviems namams instaliuotas galingumas turėtu būti iki 10w/m2 . Kiek žinau elektriniai kabeliai gali veikti tik ON/OFF rėžimu. Šiltame name turėti šiltas grindis, ant kurių jaustusi šiluma nesigauna smile.gif


Kol kas neradau šildymo plėvelių mažesnio galingumo kaip 140w/m2
Norėčiau, kaip Mint'as rašė - padengti didesnį plotą, kad tolygiau šiltų, nors ar taip ar taip šiltų grindų nesijaus, tai mažu ir reikalo tam nėra. Gaunasi, kad 13m kambaryje pakločiau 3,2m2 šildymo plėvelę 140w/m2 ir būtų 34w/m2

QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 09 19, 21:26)
Kas tau draudżia įfrezuoti/įštrabuoti papildomą siūlę perdangoje grindiniam davikliui?

Dabar kas liečia galingumus - man patys DEVI kilimėliams paskačiavo 100 / 350 W 1.5/6 kv.m. sanmazgams. Gavau tokius skaićius ir nesukau galvos


Dėl daviklio irgi youtube mačiau, kad juos slepia grindyse po plėvele, čia šiek tiek kyla abejonių dėl veikimo tikslumo - jos matuos ne grindų o kilimėlio temperatūrą. Bet kiek pamenu galima atjungti tą grindų daviklį ir reguliuoti nuo patalpos daviklio (ant pačio termostato)

Dėl skaičių voniai turiu klausimų. Asmeniškai paklausiu.
Atsakyti

Kas jau sildymo sezona pradejot ? :)

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 09 24, 16:27)
<p>Kas jau sildymo sezona pradejot ? smile.gif</p>

Nors pas mane ir karkasinis namas, t.y. šilumos neakumuliuoja, bet kolkas 23C laikosi - poreikio šildyti nėra smile.gif kaip pas tave?
Atsakyti
viduj 21 negyvenamas, dar kelios dienos ir manau jau reikias ikisti i rozete SS , nes savaitele ne labai dilta nusimato nakty 3 diena 9-12 silumos ir saules nera lietus
Atsakyti

Nors pas mane ir karkasinis namas, t.y. šilumos neakumuliuoja, bet kolkas 23C laikosi - poreikio šildyti nėra smile.gifkaip pas tave?

Dar vis 24C viduje :)  Bet SS nustaciau i sildymo rezima, isijungs tik kai viduje bus 21.5C. Jau ir monitoringas vorupe.eu persijunge i sildymo sanaudu atvaizdavima. Rekuperatorius irgi dirba ziemos rezimu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 24 rugsėjo 2018 - 19:41
Pas mane name pagal rekupą 24, pagal termostatus 25. Šį vakarą mačiau, kad rekupas grąžino apie 12 laipsnių. Buvo vėsu, pučiau 315 kubų. Tada iš cool perjungiau į warm. Dabar grąžina 23,5 laipsnio. Tik oro kiekį sumažinau iki 70 kubų. Manau namas bobų vasaros sulauks be šildymo. Vėliau rekupą perjungiau į 165 kubus, buvo gaivu ir nešalta.
Atsakyti
Pas mane pagal rekupa 22.8 dregme 52%. Namo betono temperatura apie 22 (pagal buferio termometra). puciu pastoviai 290 kubu. dabar lauke 8.1 c 81% dregmes. paduoda i namus 21.2c ir 49%. paziureim kaip greit atvesins nama smile.gif. i lauka meta 13.2c ir 76%
Atsakyti
SIP. Vakar dar buvo 22C, šiandien jau bus nukritę. Nėra durų name tai iš garažo šaltis juntamai eina.
Atsakyti
22,3 laipsniai šian. Rekupo nėra. Labai smalsu, kaip elgsis mano namukas. Dirbu basas ant betonines plokstes, nes real feel - daugiau nei 22 laipsniai - gal kad nevėdinama.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 09 25, 17:36)
22,3 laipsniai šian. Rekupo nėra. Labai smalsu, kaip elgsis mano namukas. Dirbu basas ant betonines plokstes, nes real feel - daugiau nei 22 laipsniai - gal kad nevėdinama.


Puikiai. O durys, langai visur sudėta?
Vakar pas mane buvo 20
Šiandien jau pakilo saulei pašvietus.
Atsakyti

Puikiai. O durys, langai visur sudėta?
Vakar pas mane buvo 20
Šiandien jau pakilo saulei pašvietus.

Na murinio pliusas jog taip nesokineja temperatura, siandien 24 radau :)

Atsakyti