Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

nu va manau jau apsisprendziau del rekupo:)
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 11 30, 20:53)
Būtų gyvenama, būtų daugiau. Aš sakau, kad entalpinis net negyvenamam name palaiko geresnę drėgmę nei paprastas gyvenam.

del daugiau dregmes labai didelis klausimas. entalpinis zehnderis 180 kub. istraukiamas oras dabar 22,4 dregme 36%. paduodamas i namus 21,3 27%. su dregmes sukelimu sudetinga, nes rekupas auto rezime uzuodzia kada kas duse buvo ir kelia srauta, kad ismest pertekline dregme, tai dabar rankiniu budu po duso perjungiu, kad dregme saugot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 11 30, 19:03)
Dziovykle nemazai naudojama, orkaites pirolize pora kart ijungta buvo,  indaplove pastoviai sukasi. Na ir zmona prie puodu megsta suktis smile.gif

Manau el. kilimėliai iki 150 kWh prisuka- turek omeny tai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 30 lapkričio 2018 - 21:37
QUOTE(vaikis_ @ 2018 11 30, 21:46)
Dzukiska pirkia ar skaitai ka zmones raso ? smile.gif

Tiap tiap. Bet pas mane bus ZS, kuris padės kažkiek su drėgme.
Atsakyti

Manau el. kilimėliai iki 150 kWh prisuka- turek omeny tai

Deja ne, nes jie du kart trumpa laika dirba :) 

Atsakyti

Tiap tiap. Bet pas mane bus ZS, kuris padės kažkiek su drėgme.

Manau nekazka gelbes. 

Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 11 30, 22:26)
del daugiau dregmes labai didelis klausimas. entalpinis zehnderis 180 kub. istraukiamas oras dabar 22,4 dregme 36%. paduodamas i namus 21,3 27%. su dregmes sukelimu sudetinga, nes rekupas auto rezime uzuodzia kada kas duse buvo ir kelia srauta, kad ismest pertekline dregme, tai dabar rankiniu budu po duso perjungiu, kad dregme saugot smile.gif

Iš kur toks skirtumas? Maniškis rodo ištraukia 42 proc. drėgmės orą, grąžina 38 proc. drėgmę. Tu apie 10 proc. skirtumą kalbi. Taviškis dirba automatu? Aš įkalęs Manual ir pats viską valdau. Jeigu išjungiu Manual, jis automatiškai didina oro srautą nuo 70 kubų iki 220 kubų. Tikriausiai jaučia, kad ne koks oras ir nori pravarinėti. Daryk Manual ir pats reguliuok. Automatas ne visda protingai daro.
Atsakyti
Nežinau, ar kam nors įdomu, bet mano 100 kv.m. namas per mėn su vienu tepaliniu radiatorium prisuko 537 kWh/57 eur. Name laikėsi 18 C. Pastoviai mankštinosi 2-3 žmonės, durys laikinos ir verkiančios, rekupo nėra.
Kadangi mes guvensim prie 21-22C, tai čia tik šiaip, nežinau, kodėl rašau:)
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 12 01, 22:59)
Nežinau, ar kam nors įdomu, bet mano 100 kv.m. namas per mėn su vienu tepaliniu radiatorium prisuko 537 kWh/57 eur. Name laikėsi 18 C. Pastoviai mankštinosi 2-3 žmonės, durys laikinos ir verkiančios, rekupo nėra. 
Kadangi mes guvensim prie 21-22C, tai čia tik šiaip, nežinau, kodėl rašau:)

Tikriausiai džiaugiesi išlaidom, bet man atrodo daug. Ką pats manai?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 12 02, 11:37)
Tikriausiai džiaugiesi išlaidom, bet man atrodo daug. Ką pats manai?

Aš nei džiaugiuosi, nei nesidžiaugiu, nes nežinau į kurią pusę viskas pakryps, kai bus nuolat gyvenama. O jei į mėn vidutiniškai būtų 60 eur - man tai būtų absoliučiai priimtina suma, nes investicija į šildymo sustemą 600 EUR ir jokių klausimų.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 11 30, 11:43)
O tu žinai, kiek elektros sunaudoji dieną ir kiek naktį? Turint tikslius duomenis nesunku įsivertinti, bet man įdomus asmeninis kiekvieno pasirinkimas.


mano lapkričio viso elektra - 746kwh
dieninė - 288kwh
naktinė - 458kwh (175kwh EV krovimas) tai namui 283

pagal eso skaičiuokle palyginus su standartiniu vieno tarifo planu, gaunasi pigiau apie 15eur.

kiek tiksliai šildymui ir dhw nežinau, bet paskutinės savaitės vidurkis pagal el. matuoklį apie 11kwh
už gruodį matysiu kiek tiksliai šildymas ir dhw
Atsakyti
Sveiki,

Priminkite prašau, kas darėtės, kaip apsaugojote pir/pur plokštes nuo "sušaudymo", dedant gipsą?
Lygtais kažkokios juostos minkštos būna?

Dėkavoju smile.gif


P.s.A+ namas be krosnelės, ne namas, o butas tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti