Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(madwifi @ 2019 02 12, 12:36)
na bet kuriuo atveju tarkim diena darbo. uz ka 1000 ar 2000 lt lupt ?

Mano atveju buvo tikrai ne diena. Nes mes labai daug įvairių variantų ieškojome: skirtingi storiai, skirtingos medžiagos ir t.t. Tuos 1200 Lt Karolis tikrai atidirbo. Visos korekcijos su ieškojimais ir konsultacijomis manau kokią savaitę laiko suvalgė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 12 vasario 2019 - 11:43
Tai gal reiktų precedentu su auto gamintojais? Kad netenkina teisėtu lūkesčių dėl sąnaudų ? smile.gif
o tada, kai laimėsim, imtis sertifikuotojų. Bus ką veikt smile.gif)))

QUOTE(cibulis @ 2019 02 12, 10:35)
Bet čia greičiausiai lygiai tas pats, kas su automobilių degalais - vieni skaičiai nurodomi gamintojų, kitokie išeina realybėje.

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 12, 12:31)
Ten yra jau "spargalkes" kurias pakanka pakoreguoti nedaug jeigu nerandi norimo daikto sarase. Daug lauku automatiskai uzsipildo,  matomai tamsta nesi ivaldes excelio taip kaip as smile.gif 

Su špargalkėmis tikrai nebus tikslumo. Reikia konkrečius dydžius konkrečiam namui suvedinėti. PHPP tai dar nieko, bet lietuviškas standartas dar labiau grybą pjauna.
Atsakyti
taip, kai variantu ieskai, daug laiko sugaisti su klientu susitikinedamas, tada kitas reiklas, bet jei tik paskaiciavo ir numete ataskaita, tai tie 1200Lt butu daugoka mano akim ziurint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 12 vasario 2019 - 11:48
QUOTE(arkava @ 2019 02 12, 12:44)
Tai gal reiktų precedentu su auto gamintojais? Kad netenkina teisėtu lūkesčių dėl sąnaudų ? smile.gif
o tada, kai laimėsim, imtis sertifikuotojų. Bus ką veikt smile.gif)))

Tai tu ir užsiiminėk. Man dzin. Tiesa, standartas jau keičiamas.
Papildyta:
QUOTE(madwifi @ 2019 02 12, 12:47)
taip, kai variantu ieskai, daug laiko sugaisti su klientu susitikinedamas, tada kitas reiklas, bet jei tik paskaiciavo ir numete ataskaita, tai tie 1200Lt butu daugoka mano akim ziurint

Nesusitikinėjo. Bendravom telefonu ir el. paštu. 1200 Lt labai pigu. Kiti pačioje pradžioje ir po 15 000 Lt ir daugiau norėjo.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 02 12, 11:49)
Nesusitikinėjo. Bendravom telefonu ir el. paštu. 1200 Lt labai pigu. Kiti pačioje pradžioje ir po 15 000 Lt ir

afigiet, cia gal su PHI sertifikavimu ?
Atsakyti
Kaip čia taip?
Man ir prieš statybų pradžią dzin buvo, jei pameni. Turiu B, ir ramu.
Pats tik ilgai skaičiukus gaudei, tiltus skaičiavai.... Sandarumus

Aš tą 1200 lt atitikmeni, seniai atidaviau ESO, uz elektrą smile.gif)))


QUOTE(cibulis @ 2019 02 12, 11:49)
Tai tu ir užsiiminėk. Man dzin. Tiesa,

Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 02 12, 12:56)
afigiet, cia gal su PHI sertifikavimu ?

Taip, su viskuo. Vokiečiai man atrodo vien už duomenų patikrinimą ima apie 2000 eurų ar daugiau.
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2019 02 12, 12:56)
Kaip čia taip?
Man ir prieš statybų pradžią dzin buvo, jei pameni. Turiu B, ir ramu.
Pats tik ilgai skaičiukus gaudei,  tiltus skaičiavai.... Sandarumus

Aš tą 1200 lt atitikmeni, seniai atidaviau ESO, uz elektrą smile.gif)))

Nekelk bangų lygioje vietoje. Man buvo įdomu, statybos dėl to tikrai ne pabrango, gavau geros patirties. Viskas OK. O tu jei nori, tai ir kovok su degalų sąnaudom. Man tai visiškai dzin.
Atsakyti

Su špargalkėmis tikrai nebus tikslumo. Reikia konkrečius dydžius konkrečiam namui suvedinėti. PHPP tai dar nieko, bet lietuviškas standartas dar labiau grybą pjauna.
Viskas tiksliai suvedama jeigu moki ir zinai ka darai, su Lietuviska tai ten matomai girti studentai rase koda :)

 

Mano namo sanaudos tenkina ir gal kazkokia minimalia nauda gauna kiti matydami sanaudas viesai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 12 vasario 2019 - 12:07

Viskas tiksliai suvedama jeigu moki ir zinai ka darai, su Lietuviska tai ten matomai girti studentai rase koda :)

Mano namo sanaudos tenkina ir gal kazkokia minimalia nauda gauna kiti matydami sanaudas viesai. 

o ten kur raso puslapy all season heating cost 150 eur tai cia su karstu vandeniu?

Atsakyti
tesiant tema del 4 stiklu paketu :
kas LT juos siuo metu gamina ar iveza ?
ar saugiems paketams privaloma kad vidiniai stiklai irgi butu saugus ?
Atsakyti

o ten kur raso puslapy all season heating cost 150 eur tai cia su karstu vandeniu?

Taip, su karstu ;) 

Atsakyti