Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Bangų nekeliu, tik prisimenu neseną istoriją.
Ir man įdomu buvo, tik iškart matėsi kad nebus taip įdealiai, kaip popieriuj suskaičiuota, nes yra aibės dedamųju, nuo mūsų nepriklausančiu.
Gerai, kad susitaikei su tuo...
p.s. pabrango, ir gerokai, tik nenorint- to nematoma

QUOTE(cibulis @ 2019 02 12, 11:59)

Nekelk bangų lygioje vietoje. Man buvo įdomu, statybos dėl to tikrai ne pabrango, gavau geros patirties. Viskas OK. O tu jei nori, tai ir kovok su degalų sąnaudom. Man tai visiškai dzin.

Atsakyti

tesiant tema del 4 stiklu paketu :
kas LT juos siuo metu gamina ar iveza ?
ar saugiems paketams privaloma kad vidiniai stiklai irgi butu saugus ?

As manau bet kas pagamins, bet siuo metu turbut moderniausia iranga turi glass lt is Alytaus. Del saugaus paketo klausk geriau paciu gamintoju. Man tai nebuvo aktualu nes viskas remuose, cia gal aktualu darant be remo. 

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2019 02 12, 13:50)
pabrango, ir gerokai, tik nenorint- to nematoma

Aš iš karto norėjau statyti šiltą namą, todėl nemanau, kad pabrango. Viskas normos ribose. Aišku galima ir pigiau pastatyti, bet ir kokybė būtų kita. Juo labiau, kad tuoj bus A++, kuris po klasių korekcijos nebus toks šiltas kaip mano namas. Man viskas tinka.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 12, 11:37)
Prie lito budavo apie 2000, kiek dabar EUR nezinau. </p>

Tik nemaišykime su PHI sertigikavimu. Toks malonumas anksčiau kainavo apie 10 tEUR. Tikėtina dabar pigiau, bet vis tiek 2-3 A lygio rekupai išeitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 12 vasario 2019 - 14:06
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 12, 12:52)
As manau bet kas pagamins, bet siuo metu turbut moderniausia iranga turi glass lt is Alytaus. Del saugaus paketo klausk geriau paciu gamintoju. Man tai nebuvo aktualu nes viskas remuose, cia gal aktualu darant be remo. 

ne reme esme, o gabarituose ir aukstyje nuo zemes. Pagal str-a realiai visom vitrinom iki zemes reikia, jei nera horizontalaus skaidymo.
Atsakyti

ne reme esme, o gabarituose ir aukstyje nuo zemes. Pagal str-a realiai visom vitrinom iki zemes reikia, jei nera horizontalaus skaidymo.

Tai koks tas kritinis aukstis, t. y. koks didziausias nesaugus stiklo paketas galimas? 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 12, 15:06)
Tai koks tas kritinis aukstis, t. y. koks didziausias nesaugus stiklo paketas galimas? 

22, 23 pastraipos str , jei iki zemes langas, tai tik kai įstiklinimo mažesnysis matmuo yra ne didesnis kaip 250 mm ir jo plotas ne didesnis kaip 0,5 m2, gali būti panaudotas neklasifikuotas stiklas. kaip suprantu teksta, tai visom vitrinom prasidedanciom zemiau nei 80cm nuo grindu reikalingas klasifikuotas stiklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 12 vasario 2019 - 15:16

22, 23 pastraipos str , jei iki zemes langas, tai tik kai įstiklinimo mažesnysis matmuo yra ne didesnis kaip 250 mm ir jo plotas ne didesnis kaip 0,5 m2, gali būti panaudotas neklasifikuotas stiklas. kaip suprantu teksta, tai visom vitrinom prasidedanciom zemiau nei 80cm nuo grindu reikalingas klasifikuotas stiklas.

Tik mano turimom ziniom nei vienas stiklu paketu gamintojas sia taisykle nesivadovauja. Nebent gamybos metu butu paprasyta. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 12, 15:31)
Tik mano turimom ziniom nei vienas stiklu paketu gamintojas sia taisykle nesivadovauja. Nebent gamybos metu butu paprasyta.

gamintojui tai vienodai sviecia, cia turetu but architekto, konstruktoriaus ar statybu preiziuros atsakomybe. idomu ka apkalltintu, jei kokiam vaikui galva nureztu didziule krintancio stiklo suke.
Atsakyti

gamintojui tai vienodai sviecia, cia turetu but architekto, konstruktoriaus ar statybu preiziuros atsakomybe. idomu ka apkalltintu, jei kokiam vaikui galva nureztu didziule krintancio stiklo suke.
O zinai tokiu konkreciu atveju? As asmeniskai nelabai. Jeigu vaikai begalviai, tai ir televizorius gali ant galvos nukristi. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 12 vasario 2019 - 16:58
zinau viena atveji, kai suauges zmogus vos nuo duru stiklo nenukraujavo (1 zona, 2pav. auksciau minetam str-e), gerai kad medikas kompanijoj buvo, o vaikai yra vaikai, negali ju kaltint, bet bent jau gali, gal net ir privalai nekabint dalgio virs staktos, vaizdziai tariant.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 11, 20:51)
Per daug sureiksmini 4 stiklu paketus, jau buvau issakes savo abejones pries tai. Ug labai mazas pagerejimas su tokiais tarpais, norint tikru 0.4 reikia 18mm tarpu, su 16mm reiksme apie 0.45-0.47
<p>Butent ispudingi neoporo sluoksniai padaro visa siltuma. </p>


Taip, langus aš labai sureikšminu, pripažįstu, bet manau kad pagrįstai.

Langai EE name yra "butelio kakliukas", tad net mažiausias pagerėjimas šioje srityje, turi labai stipriai atsiliepti visame bendrame vaizde. Taigi, net 0,07 kalbant apie langus, mano supratimu juntamai sumažins bendrą namo šilumos poreikį. Beje, ir nuo perkaitimo vasarą turėtų saugoti labiau.
Atsakyti