Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Kaip vasarą per karščius ir ne tik sprendžiate terasos durų klausimą, t.y. kai išeinu į terasą, iš lauko pusės negaliu uždaryti durų. Tai arba einu į terasą per lauko duris aplink namą ratu, arba per terasos duris neinu. Yra kažkokia išorinė rankena ar pan., kad būtų galima sandariai uždaryti terasos duris iš lauko pusės?
Atsakyti
QUOTE(Mindaugas7 @ 2022 08 27, 10:23)
Kaip vasarą per karščius ir ne tik sprendžiate terasos durų klausimą, t.y. kai išeinu į terasą, iš lauko pusės negaliu uždaryti durų. Tai arba einu į terasą per lauko duris aplink namą ratu, arba per terasos duris neinu. Yra kažkokia išorinė rankena ar pan., kad būtų galima sandariai uždaryti terasos duris iš lauko pusės?


bet kurioj parduotuvėj (senukai, moki veži, ermitažas ir pan) kainuoja kapeikas, prisitvirtinti gali pats labai nesunkiai, tiek su paprasčiausiu atsuktuvu, tiek su dvipuse lipnia juosta (pas mane dvipusė lipni juosta laiko jau beveik 10 metų, tiesa pirkau geriausiai laikančia pagal ant pakuotės deklaruotus išlaikomus kilogramus).

vartotojo įkelta nuotrauka

Balkono rankenėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 28 rugpjūčio 2022 - 12:46
Sąskaitėlė - apžvalgėlė.
Atsakyti
Kaip pas jus su drėgme? Vargstu bandydamas sumažinti jos kiekį ore verysad.gif

Atsakyti

O tai kokia ta drėgmė, kad su ja kovot reikia?

Pas mane dabar 53% prie 22,4C, pagal istraukiamą orą rekupe.

Atsakyti

Kažkaip dubliuoja žinutes...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytas_: 12 gruodžio 2022 - 23:06
QUOTE(mintas @ 2022 12 12, 23:24)
Kaip pas jus su drėgme? Vargstu bandydamas sumažinti jos kiekį ore verysad.gif
34-44% prie 22.0-22.5C
Atsakyti

QUOTE(mintas @ 2022 12 12, 23:24)
Kaip pas jus su drėgme? Vargstu bandydamas sumažinti jos kiekį ore verysad.gif
34-44% prie 22.0-22.5C

stabiliai 50 - 55 prie temp nuo 19 anksti ryte iki 22 diena

Atsakyti

QUOTE(mintas @ 2022 12 12, 23:24)
Kaip pas jus su drėgme? Vargstu bandydamas sumažinti jos kiekį ore verysad.gif
34-44% prie 22.0-22.5C

stabiliai 50 - 55 prie temp nuo 19 anksti ryte iki 22 diena

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2022 12 12, 22:24)
Kaip pas jus su drėgme? Vargstu bandydamas sumažinti jos kiekį ore verysad.gif


Aš tai kitaip paklausiu - o tai kas pasikeitė nuo praėjusių sezonų, kad taip ta drėgmė padidėjo?

Sumažinta ventiliacija? Krūvelė naujų drėgmės šaltinių? Pasikeitę gyvenimo įpročiai?
Atsakyti

Kažkaip dubliuoja žinutes...

ka tik mano 2 kartus ta pacia

Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2022 12 13, 00:03)
<p>O tai kokia ta drėgmė, kad su ja kovot reikia?</p><p>Pas mane dabar 53% prie 22,4C, pagal istraukiamą orą rekupe.</p>


apie 60% prie ~22°C
Papildyta:
QUOTE(Verteris @ 2022 12 13, 15:37)
Aš tai kitaip paklausiu - o tai kas pasikeitė nuo praėjusių sezonų, kad taip ta drėgmė padidėjo?

Sumažinta ventiliacija? Krūvelė naujų drėgmės šaltinių? Pasikeitę gyvenimo įpročiai?


Pasikeitė bent jau keli aspektai. Padaugėjo žmonių skaičius, padaugėjo skalbimų, skalbiniai džiūsta patalpų viduje, valgio gaminama daugiau, namuose nuolat gyvenama, na vienu žodžiu minimaliai pasikeitė gyvenimo name niuansai.

Ir toks jausmas, kad vasarą, kai drėgmė buvo užkilusi dėl vėsinimo, atėjus žiemai taip ir nenori pasišalinti iš namo verysad.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 13 gruodžio 2022 - 23:30