Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 00:18)
papildomai elektrikras skydelyje sumontavo 2 ABB elektros skaitliukus.

O kam du? Vienas šilumos siurbliui, kitas rekuperatoriui? Norėčiau ir aš pasistatyti atskirą skaitliuką rekuperatariui, bet tikriausiai nebetilps jis mano skydelyje. Reikės elektriko paklausti.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 11 11, 23:24)
O kam du? Vienas šilumos siurbliui, kitas rekuperatoriui? Norėčiau ir aš pasistatyti atskirą skaitliuką rekuperatariui, bet tikriausiai nebetilps jis mano skydelyje. Reikės elektriko paklausti.

2, nes du 220v laidai į vidinį bloką ateina. Turiu įtarimą jog vienas pajungimas yra pačiam siurbliui, o antras tenui. Pasileis viskas ir bus aiškiau. Rekuperatoriui taip pat numatęs. Ten tas skaitliukas mažas, toks kaip eilinis vienfazis automatinis saugiklis, turi tilpti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 11 lapkričio 2016 - 23:52
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 01:50)
. Turiu įtarimą jog vienas pajungimas yra pačiam siurbliui, o antras tenui. Pasileis viskas ir bus aiškiau.

Tikrai taip antras laidas tenui ,net nereikia itarineti .
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 01:18)
  Dar išorinį bloką paslėpsiu po  tokia dėže,  belieka tik sulaukti kol žaliuziu profilį išlankstys ir galėsiu visą grožį surinkti.

Kam ji deti i ta deze papildoma pasipriesinima sukelti ,problemu pasidaryti ...? Ar garantinis pasirasys ?
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2016 11 12, 00:02)
Tikrai taip antras laidas tenui ,net nereikia itarineti .
Papildyta:

Kam ji deti i ta deze papildoma pasipriesinima sukelti ,problemu pasidaryti  ...? Ar garantinis pasirasys ?

Kokios problemos, kokie pasipriešinimai? Net pas pati Panasonica (kažkokiam lenkų kainorastyje teko uzmatyti) yra originalių dėžių tokio pačio dizaino, Futjitsu irgi kažką panašaus siūlo, tiksliau naudoja tokį gaminį Climeleon wave.
Man saugumas ir estetika nepaskutinėje vietoje, todėl ir įkišiu į dėžę. Tiesa dar ir triukšmas kokiais 5db sumažėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 12 lapkričio 2016 - 00:26
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 02:14)
Kokios problemos,  kokie pasipriešinimai? Net pas pati Panasonica (kažkokiam lenkų kainorastyje teko uzmatyti) yra originalių dėžių tokio pačio dizaino, Futjitsu irgi kažką panašaus siūlo, tiksliau naudoja tokį gaminį Climeleon wave.
Man saugumas ir estetika nepaskutinėje vietoje,  todėl ir įkišiu į dėžę. Tiesa dar ir triukšmas kokiais 5db sumažėja.

Pats sakote ,kad triuksmas sumazeja smile.gif o tai reiskia ,kad izoliujate nuo aplinkos o tai papildomas pasipriesinimas ventiliatoriui ...
Del saugumo ,jungiat prie signalizacijos isorini bloka ir draudraudimas .
Estetika -kainuoja ir kartais tenka kaska aukoti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 12 lapkričio 2016 - 09:53
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 00:14)
Kokios problemos,  kokie pasipriešinimai? Net pas pati Panasonica (kažkokiam lenkų kainorastyje teko uzmatyti) yra originalių dėžių tokio pačio dizaino, Futjitsu irgi kažką panašaus siūlo, tiksliau naudoja tokį gaminį Climeleon wave.
Man saugumas ir estetika nepaskutinėje vietoje,  todėl ir įkišiu į dėžę. Tiesa dar ir triukšmas kokiais 5db sumažėja.


Aš prisidėčiau prie skeptikų. Man pačiam teko dėl estetinių sumetimų slėpti išorinius kondicionierių (didelius) blokus po fasadinėmis žaliuzėmis (retesnės, nei kad jūsų paveikliuke). Pasiekus projektines kondicionierių apkrovas teko viską plėšti ir mesti lauk - nebebuvo užtikrintas reikiamas oro srautas. Climeon wave įdomiai žiūrisi, bet kiek mačiau paveiksliukuose, jo 'žaliuzėmis' nebevadinčiau, atrodo kur kas labiau optimizuotas šitam tikslui.

Žodžiu bandykite, gal jūsų praktika pasiteisins...
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2016 11 12, 11:55)
Aš prisidėčiau prie skeptikų. Man pačiam teko dėl estetinių sumetimų slėpti išorinius kondicionierių (didelius) blokus po fasadinėmis žaliuzėmis (retesnės, nei kad jūsų paveikliuke). Pasiekus projektines kondicionierių apkrovas teko viską plėšti ir mesti lauk - nebebuvo užtikrintas reikiamas oro srautas. Climeon wave įdomiai žiūrisi, bet kiek mačiau paveiksliukuose, jo 'žaliuzėmis' nebevadinčiau, atrodo kur kas labiau optimizuotas šitam tikslui.

Žodžiu bandykite, gal jūsų praktika pasiteisins...

Norvegijoj ciut ne kiekvienas siurblys taip apdirbtas ir niekam galvos neskauda.....
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 11, 23:18)
Dar išorinį bloką paslėpsiu po  tokia dėže, 


Klausimas ne į temą. Aš telefonu rašydamas čia neradau, kaip sukurti "hyperlink", kaip kad vaikio padaryta. Ar aš labai žioplas ir nematau, ar SM nefunkcionalumas?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 11 12, 12:46)
Norvegijoj ciut ne kiekvienas siurblys taip apdirbtas ir niekam galvos neskauda.....

o ką aš sakau, degu skeptikai karksi sau toliau.... Kas gi tam varganam 5kw išoriniam įrenginiui atsitiks, ogi nieko.
Papildyta:
QUOTE(Verteris @ 2016 11 12, 10:55)
Aš prisidėčiau prie skeptikų. Man pačiam teko dėl estetinių sumetimų slėpti išorinius kondicionierių (didelius) blokus po fasadinėmis žaliuzėmis (retesnės, nei kad jūsų paveikliuke). Pasiekus projektines kondicionierių apkrovas teko viską plėšti ir mesti lauk - nebebuvo užtikrintas reikiamas oro srautas. Climeon wave įdomiai žiūrisi, bet kiek mačiau paveiksliukuose, jo 'žaliuzėmis' nebevadinčiau, atrodo kur kas labiau optimizuotas šitam tikslui.

Žodžiu bandykite, gal jūsų praktika pasiteisins...

Jeigu skaičiuosim uždengimo plotą, tai climeon uždengs daugiau negu mano suprojektuota dėže.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 12 lapkričio 2016 - 20:10
QUOTE(vaikis_ @ 2016 11 12, 21:07)
o ką aš sakau,  degu skeptikai karksi sau toliau.... Kas gi tam varganam 5kw išoriniam įrenginiui atsitiks,  ogi nieko.
Papildyta:

Jeigu skaičiuosim uždengimo plotą,  tai climeon uždengs daugiau negu mano suprojektuota dėže.

9
Daznai hebra is degtuko malkas skaldo...
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 11 12, 12:46)
Norvegijoj ciut ne kiekvienas siurblys taip apdirbtas ir niekam galvos neskauda.....

o kodel turejo skaudet - kiek Norvegijoj kainavo elektra pries metus kitus ir kokia dali norvegu islaidu sudare elektros saskaita, kad jie labai pergyventu del kritusio SS COP-o ? akcizas alaus bokalo kainoje jiems gerokai aktualesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 12 lapkričio 2016 - 21:43
QUOTE(madwifi @ 2016 11 12, 22:42)
o kodel turejo skaudet - kiek Norvegijoj kainavo elektra pries metus kitus ir kokia dali norvegu islaidu sudare elektros saskaita, kad jie labai pergyventu del kritusio SS COP-o ? akcizas alaus bokalo kainoje jiems gerokai aktualesnis.

doh.gif
Atsakyti