Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 18, 20:58)
Ai, tai aš kai tapyba užsiimu kartais, tai ir visur ir apsivarau. Būna ir veidas, ir plaukai, nemoku aš kaip normalus žmogus  biggrin.gif
_____________

Nu žinok aš irgi visai ne sodininkė. Močiutė vos ne per ašaras sode varydavo mane uogų rinkt 
----
Ale mano uošvienė visų galų meistrė, kas liečia sodus, daržus ir konservavimą, tai gal apmokins mane  biggrin.gif
_____________

Bet aš galvoju, kad vis tiek kažkada turės ta EV įvykt. Nu tiek atlikėjų atrinkta, tai gal jau nebe su tom pačiom dainom, bet vis tiek dalyvaus kažkada  rolleyes.gif

aaa biggrin.gif Aš irgi jau kuris laikas tapau. Man nerealiai patinka wub.gif Prieš pradedant net negalvojau, kad taaaip pamėgsiu. Bet va, kaip tyčia, pabaigiau visas drobes, o galėčiau sau tapyt šiuo laikotarpiu. Naujų tai jau šiuo metu nebeužsisakinėsiu.
Aš tai prieš pradedant celofano visur prisidėlioju, nes būtų visos sienos aptaškytos biggrin.gif Ai, dar pirštines gumines užsimaunu. Kažkaip niekad be jų nebandžiau, galvojau gal nebeišeis nuplaut dažų biggrin.gif O akriliniai lengvai atsiplauna su vandeniu?
---
biggrin.gif nu jo, šitas darbas man irgi nelabai būdavo, bet dažnai tekdavo rinkt pas senelius.
Nors dabar tai kartais visai nieko kokius serbentus paskint gražią vasaros dieną taburetę pasistačius šalia krūmo biggrin.gif Savotiškas relaksas, ir kažkokia nostalgija aplanko.
---
Nezyzia, kad nieko nemoki iš tokių darbų? Kartais būna bjaurių uošvienių šiuo klausimu biggrin.gif
---
Skaičiau, kad nukelia į kitus metus. Bet tai niekas ir neaišku, ar tie patys vėl dalyvaus, kokios dainos.. Iš vis galėtų juk padaryt tą EV tokią, kad pvz pagal klipus balsuotų g.gif
Papildyta:
Nu bet dėl Blackkiss, tai man jau neramu darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 18, 21:01)
Naujų tai jau šiuo metu nebeužsisakinėsiu.

Aš tai prieš pradedant celofano visur prisidėlioju, nes būtų visos sienos aptaškytos biggrin.gif Ai, dar pirštines gumines užsimaunu. Kažkaip niekad be jų nebandžiau, galvojau gal nebeišeis nuplaut dažų biggrin.gif O akriliniai lengvai atsiplauna su vandeniu?

biggrin.gif nu jo, šitas darbas man irgi nelabai būdavo, bet dažnai tekdavo rinkt pas senelius.
Nors dabar tai kartais visai nieko kokius serbentus paskint gražią vasaros dieną taburetę pasistačius šalia krūmo biggrin.gif Savotiškas relaksas, ir kažkokia nostalgija aplanko.
---
Nezyzia, kad nieko nemoki iš tokių darbų? Kartais būna bjaurių uošvienių šiuo klausimu biggrin.gif
---
Skaičiau, kad nukelia į kitus metus. Bet tai niekas ir neaišku, ar tie patys vėl dalyvaus, kokios dainos.. Iš vis galėtų juk padaryt tą EV tokią, kad pvz pagal klipus balsuotų g.gif

Nu bet dėl Blackkiss, tai man jau neramu darosi g.gif


Tai užsisakyk. Nupurkšk tik pakuotę su dezinfekciniu, jei labai bijai. Ką tu dabar veiksi tiek laiko biggrin.gif
_______________

O kaip tu su pirštinėm tapai? blink.gif blink.gif Man tai gyvenime nesigautų biggrin.gif Visai gerai tie dažai atsiplauna. Va, kaip tik ir geros rankų higienos išmokina biggrin.gif
_______________

Aha, aš irgi serbentus atsisėdus visą dieną skindavau. Bet tas variantas, tai dar pusė velnio. Ko tikrai negalėdavau pakęsti, tai braškių rinkimo. Visada nusišalindavau biggrin.gif
_______________

Ne, normali biggrin.gif Ji pati irgi ne kokia ūkininkė, čia jai tik laisvalaikio pomėgis biggrin.gif
_______________

Nu aš irgi nesuprantu. Galėtų iš kiekvienos šalies studijų sulipdyti konkursą. Jau ir taip toks liūdnas laikas, tai bent keliems vakarams nuotaikas pagerintų visiems. Ir atlikėjai visi taip ant ledo palikti unsure.gif Tegu kitais metais vėl tie Nyderlandai rengia, bet tokį "nuotolinį" renginį tikrai galėtų suorganizuoti rolleyes.gif
_______________

Tai atsiras, užsiėmus gal unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 19, 00:38)
Tai užsisakyk. Nupurkšk tik pakuotę su dezinfekciniu, jei labai bijai. Ką tu dabar veiksi tiek laiko  biggrin.gif
_______________

O kaip tu su pirštinėm tapai?  blink.gif  blink.gif Man tai gyvenime nesigautų  biggrin.gif Visai gerai tie dažai atsiplauna. Va, kaip tik ir geros rankų higienos išmokina  biggrin.gif
_______________

Aha, aš irgi serbentus atsisėdus visą dieną skindavau. Bet tas variantas, tai dar pusė velnio. Ko tikrai negalėdavau pakęsti, tai braškių rinkimo. Visada nusišalindavau  biggrin.gif
_______________

Nu aš irgi nesuprantu. Galėtų iš kiekvienos šalies studijų sulipdyti konkursą. Jau ir taip toks liūdnas laikas, tai bent keliems vakarams nuotaikas pagerintų visiems. Ir atlikėjai visi taip ant ledo palikti  unsure.gif Tegu kitais metais vėl tie Nyderlandai rengia, bet tokį "nuotolinį" renginį tikrai galėtų suorganizuoti  rolleyes.gif
_______________

Tai atsiras, užsiėmus gal  unsure.gif

Tai va, kad neturiu to dezinfekcinio - niekur neįmanoma gaut, viskas iššluota. Tik truputį spirito. Tai taupau tik būtiniems dalykams..
---
biggrin.gif nu tai kai nebandžiau kitaip, tai net neįsivaizduoju kaip be pirštinių. Bet jei sakai nusiplauna tie dažai, tai kai bus įmanoma vėl gyvent normalų gyvenimą, tai būtinai pabandysiu ir be pirštinių smile.gif Nu logiška, kad turėtų būt žymiai patogiau biggrin.gif
---
aha, braškės, tai jau rimčiau biggrin.gif Man kas dar nepatikdavo - beskindama norėdavau ir valgyt jas iš karto, bet negalėdavau nenusiplovus biggrin.gif
---
Būtent.. Vis kažkokia atrakcija žmonėms būtų, kad ir nuotolinis renginys.
---
Nu aš tikiuosi unsure.gif Kai paskaičiau tuos maršrutus, tai vienas iš užsikrėtusių koncerte tūsinosi, o Blackkiss gi irgi kaip tik panašiu metu toje vietoje buvo konce ir dar sunegalavo, tai ir pasidarė neramu unsure.gif Tikiuosi, kad ne tame pačiame, nes apie staliukus neminėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 19 kovo 2020 - 00:01
Nu, tuktuk, nenublūdai dar visai?

QUOTE(tuktuk @ 2020 03 18, 23:58)

Tai va, kad neturiu to dezinfekcinio - niekur neįmanoma gaut, viskas iššluota. Tik truputį spirito. Tai taupau tik būtiniems dalykams..

aha, braškės, tai jau rimčiau biggrin.gif Man kas dar nepatikdavo - beskindama norėdavau ir valgyt jas iš karto, bet negalėdavau nenusiplovus biggrin.gif

Nu aš tikiuosi unsure.gif Kai paskaičiau tuos maršrutus, tai vienas iš užsikrėtusių koncerte tūsinosi, o Blackkiss gi irgi kaip tik panašiu metu toje vietoje buvo konce ir dar sunegalavo, tai ir pasidarė neramu unsure.gif Tikiuosi, kad ne tame pačiame, nes apie staliukus neminėjo g.gif


Tai jo didelių kiekių ir nelabai reikia, kai namuose sėdi. Kiti kur litrais užsipirko, tai aš neįsivaizduoju, kur panaudot žada biggrin.gif
_____________

Mano brolis, tai protingas. Visada su savim šalia vandens kibirą turėdavo biggrin.gif
_____________

Bet tai jaučiu jau būtų prasinešusi, kad pasigavo. LT juk nėra sunkių atvejų unsure.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 23, 23:23)
Nu, tuktuk, nenublūdai dar visai?
----
Tai jo didelių kiekių ir nelabai reikia, kai namuose sėdi. Kiti kur litrais užsipirko, tai aš neįsivaizduoju, kur panaudot žada  biggrin.gif
_____________

Mano brolis, tai protingas. Visada su savim šalia vandens kibirą turėdavo  biggrin.gif
_____________

Bet tai jaučiu jau būtų prasinešusi, kad pasigavo. LT juk nėra sunkių atvejų  unsure.gif

Stengiuosi nenublūst, bet sunkiai sekasi, kai vis didėja tie skaičiai ir kai matau kokie veikėjai grįžta doh.gif https://tv.lrytas.lt...rasas-14143711/

O kaip tu? Ar pavyksta užsimiršt sodyboje?

Aš peržiūrėjau tą tavo rekomenduotą serialą, tai tikrai fainas smile.gif Dar kas patiko tai kad trumpos serijos ir susižiūrėjo vienu prisėdimu kaip filmas. Jaučiu antro sezono tai ir nebus, nes ten kaip ir išaiškėjo viskas.

Nors dabar tai iš vis neaišku apskritai kada ką pradės filmuot, nes skaičiau, kad sustabdyti ir serialų ir įvairių šou filmavimai. Tame tarpe ir Stranger Things. O galvojau, kad nufilmavo jau viską..

Gal turi kokių linksmų filmų parekomenduot? Neberandu savo sąrašiuko, o tiek visko buvau prisirašius doh.gif

---

Gali būt, kad paviršius dezinfekuoja. Dabar va skaičiau, kad rekomenduoja visus produktus plaut arba dezinfekuot. Tai tas skystis tuoj ir sueis litrais. Bet nesuprantu kaip ir kur žmonės jo gauna doh.gif Nei karto nemačiau jo parduotuvėse. Ten kiti gal urmu perka ar kaip doh.gif Galėtų jau kažkaip normuot, kad visiems žmonėms liktų, nes tikrai kažkokia nesąmonė, kai vieni tempia litrais, o kitiems nebelieka nei rankom dezinfekuot doh.gif

---
Aš, tai, aišku, neišmąstydavau, kad galima taip padaryt doh.gif biggrin.gif

---
Tikėkimės g.gif Bet tikrai keista, kad neužeina g.gif Kažkaip jai nebūdinga g.gif Ingėnas irgi galėtų prasinešt kaip gyvuoja..

O tavo artimieji vis dar taip išsimėtę po skirtingas šalis? Jaučiu nuprotėčiau visų šalių info sekdama. Man jau čia stogas beveik važiuoja beskaitant kaip viskas keičiasi.
Bet košmaras kaip medikai apsikrėtinėja... Apsisaugojimo priemonių neturi, nu baisu doh.gif



Papildyta:
Ai, beje, sakiau paklausiu, kol neužmiršau smile.gif
Papasakok kokius tu akrilinius dažus naudoji? Aš kažkokius van gogh turiu, bet bežinau kokio lygio čia jie yra g.gif
O pvz ar grunto kokybė daro įtaką? Ar nesvarbu kokio brando tas gruntas?
Kokias drobes patartum? Ar tu perki rulonais ir pati pasidarai?

Biškį klausimyną čia tau padariau doh.gif laugh.gif Dar kažką lygtai pamiršau. Jei prisiminsiu, parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 24, 16:01)

Stengiuosi nenublūst, bet sunkiai sekasi, kai vis didėja tie skaičiai ir kai matau kokie veikėjai grįžta

O kaip tu? Ar pavyksta užsimiršt sodyboje?

Jaučiu antro sezono tai ir nebus, nes ten kaip ir išaiškėjo viskas.

Gal turi kokių linksmų filmų parekomenduot? Neberandu savo sąrašiuko, o tiek visko buvau prisirašius

Gali būt, kad paviršius dezinfekuoja. Dabar va skaičiau, kad rekomenduoja visus produktus plaut arba dezinfekuot.

O tavo artimieji vis dar taip išsimėtę po skirtingas šalis? Jaučiu nuprotėčiau visų šalių info sekdama. Man jau čia stogas beveik važiuoja beskaitant kaip viskas keičiasi.

Biškį klausimyną čia tau padariau


Nu gal aš nekomentuosiu apie tokius veikėjus doh.gif biggrin.gif
____________________

Labai normaliai, šiaip jau grįžom į miestą. Man kelios dienos gamtoj ir vis tiek norisi asfalto po to biggrin.gif Žodžiu, pasiruošėm šiltnamį, tai žiūrėsim, kas gausis biggrin.gif
____________________

Žinok, bus. Kaip tik neseniai buvo pradėję filmuot, bet dabar, aišku, viskas turėjo sustot unsure.gif
____________________

Nežinau, nelabai iš manęs didelė filmų žiūrėtoja. Šiaip aš turiu kelis tokius, prie kurių visa sugrįžtų, kai reikia nuotaiką pasikelt, tai Pride and Prejudice (2005), Mamma Mia abi dalys ir Father of the Bride 2 laugh.gif laugh.gif laugh.gif O tu Parks and Recreation mačius? Žiauriai geras komedinis serialas. Iš tos pačios serijos, kaip The Office.
Ai, galiu gerą youtube kanalą parekomenduot, nu man ten toks relaksas. Paveikslų restauravimas biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=5G1C3aBY62E
_____________________

Nu aš kažkaip nelabai dėl tų pirkinių jaudinuosi. Daržovių ir vaisių tik į maišelius nepakuoju, tai dabar ilgiau po karštų vandenių palaikau. Įdomu, kiek tokių yra, kurie užsikrėtė nuo kažkokio daikto. Vis tiek didžiausia dalis iš artimo kontakto, šeimos narys šeimos nariui, draugas draugui ir t.t.
_____________________

Aš gal šiek tiek ramiau žiūriu į visą situaciją. Nematau reikalo sekti kiekvienos šalies informaciją, jei netyčia pasigaus tą coroną, tai patys prasineš. Nervų sau be reikalo nesigadinsiu. Praeitais metais turėjom keletą netekčių, tai norėjosi būti artimesniems kaip šeimai dabar, ir tas virusas viską pristabdė. Ypač gaila, kai aš naujai tetulė vėl, turėjom plaukt praeitą savaitgalį aplankyt, bet aišku, reikės kuriam laikui atidėt rolleyes.gif
_____________________

Ok, atsakau į klausimyną:
1. Dažniausiai Liquitex naudoju, bet šiaip nesu lojali vienam brandui. Čia Van Gogh iš Royal Talens naudoji? Pati aš nebandžius, bet kiek žinau nėra jie blogi. Man šiaip visi dažai panašaus lygio, svarbu tik kokiuose Senukuose nepirkt biggrin.gif
2. Aišku, kad daro, bet kaip mėgėjai tikrai nemanau, kad verta pirkti labai brangų smile.gif
3. Aš perku rulonais, bet pati nedarau, turiu kas man padaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 24, 19:49)
Nu gal aš nekomentuosiu apie tokius veikėjus
____________________

Labai normaliai, šiaip jau grįžom į miestą. Man kelios dienos gamtoj ir vis tiek norisi asfalto po to  Žodžiu, pasiruošėm šiltnamį, tai žiūrėsim, kas gausis 
____________________

Žinok, bus. Kaip tik neseniai buvo pradėję filmuot, bet dabar, aišku, viskas turėjo sustot 
____________________

Nežinau, nelabai iš manęs didelė filmų žiūrėtoja. Šiaip aš turiu kelis tokius, prie kurių visa sugrįžtų, kai reikia nuotaiką pasikelt, tai Pride and Prejudice (2005), Mamma Mia abi dalys ir Father of the Bride 2  O tu Parks and Recreation mačius? Žiauriai geras komedinis serialas. Iš tos pačios serijos, kaip The Office.
---
Ai, galiu gerą youtube kanalą parekomenduot, nu man ten toks relaksas. Paveikslų restauravimas
https://www.youtube....h?v=5G1C3aBY62E
_____________________

Nu aš kažkaip nelabai dėl tų pirkinių jaudinuosi. Daržovių ir vaisių tik į maišelius nepakuoju, tai dabar ilgiau po karštų vandenių palaikau. Įdomu, kiek tokių yra, kurie užsikrėtė nuo kažkokio daikto. Vis tiek didžiausia dalis iš artimo kontakto, šeimos narys šeimos nariui, draugas draugui ir t.t.
_____________________

Aš gal šiek tiek ramiau žiūriu į visą situaciją. Nematau reikalo sekti kiekvienos šalies informaciją, jei netyčia pasigaus tą coroną, tai patys prasineš. Nervų sau be reikalo nesigadinsiu. Praeitais metais turėjom keletą netekčių, tai norėjosi būti artimesniems kaip šeimai dabar, ir tas virusas viską pristabdė.
----------
Ypač gaila, kai aš naujai tetulė vėl, turėjom plaukt praeitą savaitgalį aplankyt, bet aišku, reikės kuriam laikui atidėt  rolleyes.gif 
_____________________

Ok, atsakau į klausimyną:
Dažniausiai Liquitex naudoju, bet šiaip nesu lojali vienam brandui. Čia Van Gogh iš Royal Talens naudoji? Pati aš nebandžius, bet kiek žinau nėra jie blogi. Man šiaip visi dažai panašaus lygio, svarbu tik kokiuose Senukuose nepirkt 
---
Aš perku rulonais, bet pati nedarau, turiu kas man padaro 

Ir kai pagalvoji kiek tokių... Pro langą vis matau kaip visokie va tokie marozai su savo kiaunėm trainiojasi krūvom. Ir dzin jiems tas karantinas. Gaila, kad policija nieko negali padaryt, jeigu jiems neprivaloma izoliacija. Tikrai paskambinčiau ir praneščiau apie tokius nesilaikančius. Kol neskirs realių baudų, o tik gąsdins, tai jie tikrai neklausys.
---
: D Bet kad iš to asfalto nelabai yra naudos dabar doh.gif : D O pas jus galima po parkus vaikščiot?
Tai ką šiltnamyje sodinai? : )
---
geras, kaip keista. Atrodo, nu ką ten dar filmuot g.gif Nebent kokią kitą istoriją pradėt. Kad paskui nebūtų kaip su Wayward Pines, kai pirmas sezonas buvo labai geras, o antras - labai prastas doh.gif
---
Pride and Prejudice tai labai fainas wub.gif
O kitų tai nemačius, man atrodo bigsmile.gif
O pala, tas Office, tai gal kur Meghan Markle vaidino?
---
Ačiū 4u.gif Įdomiai visai atrodo tas restauravimas. Toks gana relaksinis video. Tuoj visų galų meistrė pasidarysiu laugh.gif
---
Man tai dabar baugu vaisius ir daržoves pirkt, kai matau kaip žmonės nenaudodami vienkartinių pirštinių čiupinėja kiekvieną pomidorą ar obuolį doh.gif Kažkurią čia dieną ploviau apelsinus su muilu. Man dabar jau atrodo, kad viskas virusais aplipę doh.gif
---
console.gif 4u.gif
---
Fainai wub.gif
Na, kol kas tik per kompą galėsi pažiūrėt..
---
Aha, tuos iš Royal Talens.
---
: D O kodėl perki rulonais? Ir ar liną, ar medvilnę naudoji?
Tai tos ant porėmio kur paruoštos iš karto, tai prastesnės kažkuo ar dėl kitos priežasties jų nenaudoji? g.gif Atrodo, nusiperki paruoštą ir galvos nesuki, bet gal sakau, jos kokios prastos? :hm

Aš tokias perku:
http://www.menomuza....y...t-porėmio/

O tokių nesi bandžius? Jas matau visur, net ir jysk : D
http://www.menomuza....mio-medvilnine/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 kovo 2020 - 21:29
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 24, 21:29)
Ir kai pagalvoji kiek tokių... Pro langą vis matau kaip visokie va tokie marozai su savo kiaunėm trainiojasi krūvom. Ir dzin jiems tas karantinas. Gaila, kad policija nieko negali padaryt, jeigu jiems neprivaloma izoliacija. Tikrai paskambinčiau ir praneščiau apie tokius nesilaikančius. Kol neskirs realių baudų, o tik gąsdins, tai jie tikrai neklausys.
---
Bet kad iš to asfalto nelabai yra naudos dabar O pas jus galima po parkus vaikščiot?
Tai ką šiltnamyje sodinai?
---
geras, kaip keista. Atrodo, nu ką ten dar filmuot g.gif Nebent kokią kitą istoriją pradėt. Kad paskui nebūtų kaip su Wayward Pines, kai pirmas sezonas buvo labai geras, o antras - labai prastas
---

O kitų tai nemačius, man atrodo
O pala, tas Office, tai gal kur Meghan Markle vaidino?
---
Ačiū 4u.gif Įdomiai visai atrodo tas restauravimas. Toks gana relaksinis video. Tuoj visų galų meistrė pasidarysiu
---
Man tai dabar baugu vaisius ir daržoves pirkt, kai matau kaip žmonės nenaudodami vienkartinių pirštinių čiupinėja kiekvieną pomidorą ar obuolį doh.gif Kažkurią čia dieną ploviau apelsinus su muilu. Man dabar jau atrodo, kad viskas virusais aplipę

O kodėl perki rulonais? Ir ar liną, ar medvilnę naudoji?
Tai tos ant porėmio kur paruoštos iš karto, tai prastesnės kažkuo ar dėl kitos priežasties jų nenaudoji? g.gif Atrodo, nusiperki paruoštą ir galvos nesuki, bet gal sakau, jos kokios prastos?



Čia jau nuo žmogaus priklauso. Kitoms šalims nei karantinų, nei saviizoliacijos nereikia skelbti, žmonės patys sąmoningi biggrin.gif
_________________

Aha, galima. Pas mus truputi laisviau viskas, bet visos public places (muziejai, teatrai ir t.t.) ir ugdymo institucijos uždaryti. Kol kas tam pačiam žmonių sąmoningumui viskas palikta. Jei nesisaugosi, tai ir tas karantinas pilnas nepadės smile.gif
Šiltnamy dar nieko nesodinom, paruošiamuosius darbus tik baigėm. Nesu apsisprendus, ar noriu su tais pomidorais prasidėt biggrin.gif
__________________

Nu gal kažką sugalvos. Dažnai serialai pirmus sezonus pabaigia taip, kad jei toliau nebepratęstų, taip ir galėtų užsibaigt istorija. Su ST tas pats buvo biggrin.gif
__________________

Tas Father of the Bride, tai man visiškas guilty pleasure. Ten gero kokybiško filmo tikėtis nereikia biggrin.gif O Markle, man atrodo, Suits vaidino. Jei rinksies serialą žiūrėt, tai Ofisas ir Parks and Recreation tų pačių kūrėjų yra, bet man PAR daug labiau patinka. Esu mačiusi kokius 3 kartus biggrin.gif
__________________

Aš jaučiu visus video esu mačius laugh.gif Šiaip visai norėčiau išbandyt, bet man atrodo, kad čia per daug kantrybės reikalaujantis darbas biggrin.gif
__________________

Ai, nu neprisifantazuok irnesakyk.gif
__________________

Perku rulonais, nes man dažnai reikia nestandartinių išmatavimų ar formų mirksiukas.gif Tos jau paruoštos tikrai niekuo neprastesnės biggrin.gif Jeigu perku jau paruoštą, tai visada liną renkuosi, bet rulonais medvilnę smile.gif
Atsakyti
Blackkiss, sveikinu su gimimo diena!!!!!!! Būk sveika ir laiminga!!! cook.gif happybday.gif birthday.gif


QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 25, 00:07)
Čia jau nuo žmogaus priklauso. Kitoms šalims nei karantinų, nei saviizoliacijos nereikia skelbti, žmonės patys sąmoningi
_________________

Šiltnamy dar nieko nesodinom, paruošiamuosius darbus tik baigėm. Nesu apsisprendus, ar noriu su tais pomidorais prasidėt 
__________________

Tas Father of the Bride, tai man visiškas guilty pleasure. Ten gero kokybiško filmo tikėtis nereikia
------
O Markle, man atrodo, Suits vaidino. Jei rinksies serialą žiūrėt, tai Ofisas ir Parks and Recreation tų pačių kūrėjų yra, bet man PAR daug labiau patinka. Esu mačiusi kokius 3 kartus  
__________________

Aš jaučiu visus video esu mačius laugh.gif Šiaip visai norėčiau išbandyt, bet man atrodo, kad čia per daug kantrybės reikalaujantis darbas 
__________________

Ai, nu neprisifantazuok irnesakyk.gif
__________________

Jeigu perku jau paruoštą, tai visada liną renkuosi, bet rulonais medvilnę

Deja, bet pas mus tai įmanoma, kai pažiūri tokius va video iš kelto. Toks vaizdas, kad čia prie daugumos po policininką reikia pastatyt, nes jie nesuvokia. Mačiau foto kaip žmonės karantinuojasi - parkuose jaunikliai susibūrę sportuoja, čiupinėja tas štangas visi doh.gif Kiti krepšinį žaidžia, kuris juk ypatingai kontaktinis sportas. Būtų visi žmonės sąmoningi, tuoj išnyktų ir tas virusas. Bet kur tau... doh.gif
----
biggrin.gif Nu dar turi laiko nuspręst. Tai tuos daigus jau turbūt kokį balandį ir sodina g.gif Va Blackkiss turi jau patirties po praeitų metų sodininkystės užsiėmimų : D O aš tai nesugebėjau net ant palangės česnakų daigų ir mėtų užsiaugint doh.gif biggrin.gif Viskas supelijo : D
---
Tai kokybiško šiuo laiku ir nesinori. Nes tie kokybiški dažnai ir depresiški būna.
O visokie kvaili ir lengvi filmai labai gerai sueina : )
---
oho, tai tave jau ir prie fanių galima priskirt biggrin.gif
O Suits ir Office aš vis supainioju biggrin.gif Jau, man atrodo, ne pirmą kartą pagalvoju, kad Ofisas tai tas, kur Markle vaidino.
---
Tu kai moki gerai tapyt, tai galėtum ir išbandyt : D Aš tai kai atrestauruočiau, tai būtų toks vaizdas kaip tos moteriškės šedevro, kuri berods Ispanijos bažnyčioj freską atrestauravo : D
---
Tai kad neįmanoma, kai ir gydytojai per visus kanalus pasakoja. Va, aš jau kaip bobutė daktaro Unikausko laidas pradėjau žiūrėt doh.gif : D Ten būna gal dešimties minučių rubrika, kur infektologai atsakinėja į žiūrovų klausimus.

---
O kodėl jei paruoštą, tai liną renkiesi? Nes sunkiau ištempt ant porėmio?
O jei būtų ir linas ir medvilnė ant porėmio, tai kurį rinktumeisi?
Aš kažkaip galvodavau, kad linas tai tinkamesnis aliejiniams dažams :hm

Beje, o tu lakuoji paveikslus? Ir jei lakuoji, tai su kokiu laku - purškiamu ar tepamu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 25 kovo 2020 - 12:43
Blackkiss su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Būk sveika, išlik optimistė ir rask malonių dalykų bet kokiomis aplinkybėmis 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 25, 12:42)
Blackkiss, sveikinu su gimimo diena!!!!!!! Būk sveika ir laiminga!!!

———-
Va Blackkiss turi jau patirties po praeitų metų sodininkystės užsiėmimų

Ačiū!!! smile.gif
———-
Looool, išskirtinai tik su agurkais ir pomidorais biggrin.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2020 03 25, 19:00)
Blackkiss su gimtadieniu
Būk sveika, išlik optimistė ir rask malonių dalykų bet kokiomis aplinkybėmis


Ačiū! smile.gif
Atsakyti
Tuktuk, matei vakar kaip Danas tą paną į vietą pastatė biggrin.gif nu tooookia ji man škykštukė, negaliu biggrin.gif
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 13, 20:32)
Kaip tavo savijauta?
——
Šiandien man visą dieną rėmuo griaužia Matyt, kad nuo viso to nerimo.
Estijoj jau didžiulis užsikrėtusių skaičius. Ir taip staiga
——
Bet žiūrėk, čia visai geras verslo planas galėtų būt visiems dainininkams - daryt online koncertus. Kas nusiperka 'bilietą', tas gali ir žiūrėt

Mano jau nekaip - nes visa nugara parėjo nuo darbo namie biggrin.gif dar jaučiu koks nervas užsispaudė, kad rankos visai nepakeliu :/ sakiau, kasdien dabar sportuosiu, nes kitaip tai kreivu medinuku tapsiu biggrin.gif
———
Ai nesijaudink taip.. stiprink imunitetą, ir nekibs zarazos smile.gif aš tai tik vieno bijau - kad per šitas neatsakingas personas pradės ligoninėse spręst - kam verta gyvent, kam - ne :/ nors čia aiškus priority turėtų būt - tie kas važiavo atostogaut jau visiem šitiem įvykiams prasidėjus, jie patys paskutiniai turėtų būt gydyme. Nes žinojo, ką daro..
Ir dar parazitai, kaip pažiūrėjau, kur buvo tam sąraše, tai vienas (gal Jurbarke?) 12 vietų dar spėjo aplankyt, nors turėjo būt saviizoliacija.. nu tai... doh.gif


QUOTE(tuktuk @ 2020 03 17, 12:23)
Kur dingot visos?

Blackkiss, ar tau viskas gerai?

Viskas ok, tik taip užknisa iš namų dirbt ant mažo ekraniuko, o dar issuesai visokie, kad visą sav po darbo valandų dar sėdėjau.. tai jau vakarais jokių kompų jau nesinorėjo jungtis :/


QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 17, 20:04)
Tikiuosi, kad esat sveikos, pasisaugot, bet stogai irgi dar visai nenuvažiavo 

Dar nenuvažiavo, bet iki karantino pabaigos tai nežinia, kaip bus biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2020 03 17, 21:13)
Atrodo, tik prieš keletą dienų dar viskas pakankamai normaliai buvo, net negalvojau, kad situacija keisis ne dienom, o valandom.

Nieko, visus virusus išvyvenom, išgyvensim ir šitą biggrin.gif baisu, tik kas su ekonomika bus, jei taip tęs karantiną.. o tęsia per tokius puspročius, kur malasi prie ežerų masėm susispietę...


QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 17, 22:09)


Nebandei kokių žolinių tablečių nervams pagert? Jų poveikis nėra labai stiprus, bet bent jau kažkiek padėtų viską suvaldyt 

Tai kad tos žolelės labai nepadės, jei jau panika..

QUOTE(tuktuk @ 2020 03 17, 22:41)
jo, su tuo rankų plovimu, tai tikrai. Kažkaip neišmokinti žmonės nuo
——-
matyt, kad teks pagert tų žolių. Turiu kažkokių žolinių kapsulių. norskiek esu bandžius anksčiau, tai nebuvo to didelio poveikio, nu bet nėr ko norėt, vistiek natūralios priemonės, tai gal tik šiek tiek apmažina nervus. Vis geriau nei nuo rėmens graužimo pradėt vaistus vartot.

Su tuo ranku plovimu net baisu - kiek darbe paatebėjau (čia man rodos kai tu ir pasakei, pradėjau stebėt biggrin.gif ), kiek iš tulikų išėję nesiplauna rankų.. nu man tai nesuvokiama biggrin.gif pas mane su rankom iš vis paranoja.. aš darbe nusiplaunu su muilu, tada su sanitaizeriu, tada išsišluostau rankas ir dar iišsitepu sanitaizeriu laugh.gif
——-
Melisos ir ramunėlių arbatų gerk, ramunėlėw dar ir dezinfekuojančiai veikia ;)
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2020 03 18, 18:20)

Beje, matei, jau Eurovizijos nebus. Nu lietuviams, tai toks vaizdas, kad nelemta jos laimėt, net jeigu ir atsiranda kažkoks šansas :
Kas būtų pagalvojęs prieš kokį mėnesį, kad viskas iki tokio lygio įsisiūbuos..

Nu pet kaip pikta... o dar toj internetinėj EV pirmą vietą LT užėmė biggrin.gif toj home eurovision biggrin.gif


QUOTE(VanilineBraske @ 2020 03 18, 18:58)
Bet aš galvoju, kad vis tiek kažkada turės ta EV įvykt. Nu tiek atlikėjų atrinkta, tai gal jau nebe su tom pačiom dainom, bet vis tiek dalyvaus kažkada

Dauguma tuos pačius siųs, bet kai kurios šalys rinks iš naujo..
Atsakyti