Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Vakar pamiršau pasakyt, kad jeigu jau Nidoj plukdo saulėlydžio pažiūrėt, tai būtinai plauk, jeigu geras oras bus smile.gif Ir pasiimk šilčiau kažką apsirengt laive, nes mariose būna gerokai šalčiau nei ant kranto. Gerų atostogų! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 26 gegužės 2020 - 22:07
QUOTE(tuktuk @ 2020 05 25, 21:07)
oi, jau kai apmokymus nuotoliniu būdu reikia daryt, tai ne kas Kažin ar išmoko tas kolega ką nors?
———
Man šiaip svarbu laptopas ir internetas, ir bet kur galiu dirbt. Aišku, kai jau esi priversta taip dirbt, o ne savo noru, tai tada jau erzint pradeda, kad nėra laisvės pasirinkt kaip nori
---
Negalvodavau, kad taip neprakvėpuoju Su medicininėm tai normaliai(gerai, kad jau nebe deficitas ir jos), bet toks medžiaginės, tai labai apsunkina kvėpavimą.
——-
O beje, kaip tau visos tos pavasarinės alergijos? Skaičiau, kad apmažėjo nešiojantiems kaukes.
----
oi, kaip fainai...Nu gal nebus dar daug žmonių tokiu laiku. Nors kai karantinas, tai nežinia Biškį išsikreipė viskas Anksčiau va tokiu laiku tai pats malonumas Nidoj būdavo Linkiu gerų orų
---
grynai pasityčiojimas Aš kažkaip irgi buvau įsitikinus, kad pilnas dainas rodys
O kodėl kitiems išimtys buvo padarytos, tai nežinia  Nu kaip visada - yra lygūs, ir yra lygesni
---
Toks vaizdas, kad per EV net ir tie recap'ai būna ilgesni
---
Tokį šansą turėjom, ech... Žiauriai gaila Roop'ų.
----
Žinai, man atrodo, su šita valdžia, tai įvyktų ir kelios Eurovizijos - juk jiems svarbu prisiskolint ir tada jau pasišvaistyt
---
Nežinau kiek teisybės, gal irgi ten iš pletkų serijos, bet skaičiau, kad ten kažkas tarp Dano ir Oksanos buvo įvykę nelabai gražaus.
Atseit dėl to galiausiai ir užtempė viską su klipu, ir dar pakeitė kažkiek dainą
Tai neįsivaizduoju ar čia iš tiesų taip buvo, ar kas prikūrė, ar koks sugedęs telefonas gavosi
---
O čia ne olandai parinko?

Labukas smile.gif oi, nu jis šiaip toks problematiškas, atmestinai gana žiūri.. tai labai daug nervų ištampė..
——
Tai aš irgi kartais dirbdavau iš namų, bet žinai, yra skirtumas tarp kada noriu, o kada būtina biggrin.gif
Bet dabar kai jau leido grįžt daliai žnonių, tai norinčių neatsirado biggrin.gif man tai gerai visai dabar jau kai vasara smile.gif
———
Aha, šlykštus dalykas.. bet man ir su medicininėm ne kažką, toks jausmas kad chemija kažkokia kvėpuoju biggrin.gif normaliausia man Utenos trikotažo.. bet ir tai, aš neįsivaizduoju, kaip žmonės visą dieną su jom praleidžia.. taip gaila man visų padavėjų, pardavėjų, kuriems būtina ją dėvėt visalaik..
———
Kad alergija labiausiai per akis eina smile.gif ir šiaip, kad tą kaukę tik patalpoj užsidedi juk smile.gif man tai gal net labiau, nes kai ofise dirbdavau, ten langai neatsidarydavo, tai biškį sulaikydavo biggrin.gif dabar gi dirbu atsiplėšus visus langus biggrin.gif bet vis tiek geriau jau taip, bet grynam ore biggrin.gif
———
Tu neįsivaizduoji, kieeeek buvo žmonių.. blink.gif blink.gif bet per tv vicemeras šnekėjo Neringos, tai irgi sakė, kad žmonių kaip gerą šiltą liepos mėnesį... ir pilna tokių gezų, jau net Palangoj tokių nematydavau paskutiniu metu.. čia gal tie grįžę emigrantai dėl karantino..? biggrin.gif
Bet orai tai visai geri buvo - nė lašo lietaus visą sav : ) tik tiek kad labai vėjuota, ir +13. Savaitgalį tik sušilo iki 18.. bet vėl gi, suvažiavo visa Lietuva : D
———
Nu tos dainos tipo į temą karntinui buvo, ir Molitva, ir Heros.. bet.. vis tiek taip gavos, kad.. negražiai žodžiu gavos biggrin.gif
——-
Tai vat būtent biggrin.gif ten bent kažkokį įspūdį galima susidaryt..
———
Na, Roopai tai gal net daugiau dėmesio gavo, nei būtų standartiškai gavę - žiūrėk kiek tų smulkių konkursiukų laimėjo, ir spauda eskalavo tikrai daugiau smile.gif ir įrašų studijos kažkokios atkreipė dėmesį.. jiems tai manau, gal net labiau į naudą išėjo smile.gif iš karjeros pusės..
———
Nu šiaip tai jo biggrin.gif ir visas skolas palikt sekančiai valdžiai, o po to rėkt, vaaa kiek nauja valdžia prasiskolinus ir nesusitvarko biggrin.gif
———
Sakai? Nu gali būt, nes kažkaip keistai.. o tą klipą dar buvo ankščiau laiko kažkas išdėjęs į internetą nebaigtą variantą, tai Danas žiauriai susinervinęs buvo..
———
Kas ten su jais žino.. : D gal ir jie, bet kad kažin.. iš kur jie ten žinotų mūsų operhauzą : D
Atsakyti
Labukas! Sveika sugrįžus 4u.gif Ar gerai pailsėjai?

QUOTE(blackkiss @ 2020 06 10, 11:37)
Tai aš irgi kartais dirbdavau iš namų, bet žinai, yra skirtumas tarp kada noriu, o kada būtina
Bet dabar kai jau leido grįžt daliai žnonių, tai norinčių neatsirado  man tai gerai visai dabar jau kai vasara
———
Aha, šlykštus dalykas.. bet man ir su medicininėm ne kažką, toks jausmas kad chemija kažkokia kvėpuoju normaliausia man Utenos trikotažo.. bet ir tai, aš neįsivaizduoju, kaip žmonės visą dieną su jom praleidžia.. taip gaila man visų padavėjų, pardavėjų, kuriems būtina ją dėvėt visalaik..
———
Tu neįsivaizduoji, kieeeek buvo žmonių..  bet per tv vicemeras šnekėjo Neringos, tai irgi sakė, kad žmonių kaip gerą šiltą liepos mėnesį... ir pilna tokių gezų, jau net Palangoj tokių nematydavau paskutiniu metu.. čia gal tie grįžę emigrantai dėl karantino..?
---
Bet orai tai visai geri buvo - nė lašo lietaus visą sav : ) tik tiek kad labai vėjuota, ir +13. Savaitgalį tik sušilo iki 18.. bet vėl gi, suvažiavo visa Lietuva : D
———
Na, Roopai tai gal net daugiau dėmesio gavo, nei būtų standartiškai gavę - žiūrėk kiek tų smulkių konkursiukų laimėjo, ir spauda eskalavo tikrai daugiau  ir įrašų studijos kažkokios atkreipė dėmesį.. jiems tai manau, gal net labiau į naudą išėjo  iš karjeros pusės..
———
Nu šiaip tai jo  ir visas skolas palikt sekančiai valdžiai, o po to rėkt, vaaa kiek nauja valdžia prasiskolinus ir nesusitvarko
———
Sakai? Nu gali būt, nes kažkaip keistai.. o tą klipą dar buvo ankščiau laiko kažkas išdėjęs į internetą nebaigtą variantą, tai Danas žiauriai susinervinęs buvo..

Va va biggrin.gif
---
aha, tų medicininių kvapas ir man kažkoks keistas : D Smirda jos man : D Bet įdomu kaip dabar bus, kai jau tik kaip rekomendaciją paliko. Abejoju, kad nešios jas ir tie, kam tikrai reikia.. Parduotuvėse jau žmonės lipa vieni ant kitų vėl doh.gif Aišku, ir be kaukių jau daug kas.
---
Eik tu sau blink.gif Tikrai keista.. Nes tokiu laiku Nidoj būdavo geriausias laikas, kai žmonių praktiškai visai nebūdavo. Garantuotai čia dėl karantino. Ir dar gezai užplūdo doh.gif Nu visai super doh.gif Negana to, kad šiaip visokie susireikšminę žvaigždukai pižoniukai važiuoja, tai dar ir gezai :oh
---
+13? blink.gif nu čia tai įdomiai biggrin.gif Tai turbūt neplaukei su laivu saulės palydėt? biggrin.gif Ne veltui sako, kad Neringa kaip koks kitas kraštas atskiras nuo Lietuvos biggrin.gif
--
šiaip jo, jiems iš dalies ir į naudą išėjo. Reklamos tai tikrai nemažai gavo : )
---
Tai taip doh.gif
Biškį ne į temą, bet ką tik perskaičiau, kad Trumpas tik dabar sužinojo, kad Suomija ne Rusijos dalis ir kad UK branduolinį ginklą turinti valstybė doh.gif biggrin.gif Jau kai atrodo, jog jis niekuo nebenustebins, tai vis ką nors nusišneka :oh
---
nu bet kas per žmonės nesuprantu doh.gif Pastoviai kas nors pridirba su tuo nutekinimu :oh

____

Vakar tiek nusivažinėjau su dviračiu, kad šiandien vos paeinu : D Bet gamta šiuo metu, tai kažkas tobulo wub.gif Vasara atsiskleidus visais savo kvapais, spalvom ir garsais wub.gif Pakelėse viskas žydi, lubinų pulkai iš abiejų keliuko pusių žiūri wub.gif Jazminų krūmai kvepia, paukščiukai čiulba. Nu žodžiu, romantika wub.gif : D Visiškas relaksas gamtoj, o dar kai pavakary saulė nušviečia viską, tai, atrodo, nors pasiimk fotiką ir fotkink viską iš eilės : D Bet baisiai nepatogu su dviračiu dar ir tą didelį fotiką temptis doh.gif Savaitgalį sodyboj prabuvau, tai irgi kaifas tarp pievų ir žolynų tokiu metų laiku wub.gif
Atsakyti

Labukas smile.gif kaip gyveni?? Sorry, jau dingau tai dingau šįkart doh.gif kažkaip kol vasara, tai laikas tirpsta tiesiog biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2020 06 18, 17:44)
Labukas! Sveika sugrįžus Ar gerai pailsėjai?
---
aha, tų medicininių kvapas ir man kažkoks keistas : D Smirda jos man :Bet įdomu kaip dabar bus, kai jau tik kaip rekomendaciją paliko. Abejoju, kad nešios jas ir tie, kam tikrai reikia.. Parduotuvėse jau žmonės lipa vieni ant kitų vėl Aišku, ir be kaukių jau daug kas.
---
+13? nu čia tai įdomiai Tai turbūt neplaukei su laivu saulės palydėt? Ne veltui sako, kad Neringa kaip koks kitas kraštas atskiras nuo Lietuvos
--
Tai taip
Biškį ne į temą, bet ką tik perskaičiau, kad Trumpas tik dabar sužinojo, kad Suomija ne Rusijos dalis ir kad UK branduolinį ginklą turinti valstybė D Jau kai atrodo, jog jis niekuo nebenustebins, tai vis ką nors nusišneka
--
Vakar tiek nusivažinėjau su dviračiu, kad šiandien vos paeinu Bet gamta šiuo metu, tai kažkas tobulo : Vasara atsiskleidus visais savo kvapais, spalvom ir garsais: Pakelėse viskas žydi, lubinų pulkai iš abiejų keliuko pusių žiūri : Jazminų krūmai kvepia, paukščiukai čiulba. Nu žodžiu, romantika Visiškas relaksas gamtoj, o dar kai pavakary saulė nušviečia viską, tai, atrodo, nors pasiimk fotiką ir fotkink viską iš eilės :Bet baisiai nepatogu su dviračiu dar ir tą didelį fotiką temptis : Savaitgalį sodyboj prabuvau, tai irgi kaifas tarp pievų ir žolynų tokiu metų laiku

Jau nebeatsimenu biggrin.gif jau ir kitos atostogos praėjo biggrin.gif bet kažkaip ramiai šįkart, jokių užsienių verysad.gif
———
Aha, smirda žiauriai biggrin.gif neįsivaizduoju, kaip medikai su jom tiek laiko praleidžia..
———
Nea, kad vėjas net ir ant kranto žiauris buvo :/
Tai užteko ant suoliuko palydėt biggrin.gif
——-
Manau ten nemažai kam tai būtų naujiena biggrin.gif tik šitas dar ir praleidžia progą patylėt biggrin.gif
——-
Pagaliau ir aš nusipirkau dviratį biggrin.gif tai irgi šmirinėju per apylinkes, bet kažkaip nežinau - tai lyja, tai per karšta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2020 08 13, 17:28)
Labukas  kaip gyveni?? Sorry, jau dingau tai dingau šįkart doh.gif kažkaip kol vasara, tai laikas tirpsta tiesiog
----
Jau nebeatsimenu jau ir kitos atostogos praėjo  bet kažkaip ramiai šįkart, jokių užsienių
———
Aha, smirda žiauriai  neįsivaizduoju, kaip medikai su jom tiek laiko praleidžia..
———
Pagaliau ir aš nusipirkau dviratį biggrin.gif tai irgi šmirinėju per apylinkes, bet kažkaip nežinau - tai lyja, tai per karšta

Labas! Nu jo, rekordą jau statei biggrin.gif Bet tai ir kitos kur.. Ingėnas, Braškė.. Ingėnas tai jau visai šimtą metų nebuvus.. Nei labas nebeužeina pasakyt verysad.gif
Aš beveik ir nepastebėjau, kad jau ruduo atėjo doh.gif Jau taip greit ta vasara prabėgo...
Dar su akių uždegimais niekaip nesusitvarkau. Nežinau kas čia vėl pasidarė - keletą metų jau buvo ramu (čia po to karto, kai sakiau, kai labai didelį turėjau). Dabar vėl doh.gif Tik tiek, kad nelabai didelis, bet niekaip neišsigydau normaliai.
---
Kur buvai? smile.gif Aš tai šiais metais dar neatostogavau doh.gif Tikš šiaip savaitgalinių kelionių po Lietuvą turėjau. Taip norėjau į Nidą varyt dabar, bet kad orai subjuro.. Žiauriai norėčiau prie jūros. Galvoju dzin, važiuosiu ir per lietų biggrin.gif (tik, aišku, kai nuvažiuoji nekokiu oru, tai nuomonė pasikeičia biggrin.gif )
---
Dar pastebėjau, kad daug kas nežino kaip tas medicinines užsidėt - beveik niekas neužspaudžia tos vielutės prie nosies :oh
---
Oo pagaliau thumbup.gif
Šiaip tai jo, tą orą taip sunku nutaikyt doh.gif Man tai jau tuoj baigsis dviračių sezonas, nes aš kai pavažinėju rudenį, tai iš karto gerklę skauda :oh

___

Dabar seku tuos įvykius Baltarusijoj, tai eina sau kaip pikta ir gaila, kad tuos žmones taip daužo... Kažin kaip ten viskas baigsis. Buvai gal Laisvės kelyje? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 10 rugsėjo 2020 - 21:11
Labas smile.gif

Visą vasarą beveik praatostogavau, o dabar darbais užsivertus tiek, kad nei savaitgaliai, niekas nebeegzistuoja. Maniškis savaitgaliui žvejot su mokyklos laikų draugais išvažiavo, tai sakiau, kad nesikelsiu nuo sofos dabar iki pirmadienio. Darbų sąrašas: vonioj pagulėt, vyno atsigert ir tv žiūrėt biggrin.gif
Kaip pavasarojot? Ką gero nuveikėt?
Darėm Baltijos šalių roadtripą, tai ir man teko tėvyškėj apsilankyt, bet ilgai neužsibuvom. Atlikau viską ir aplankiau visus, ką reikėjo ir movėm atgal į Latviją. Bent jau maistas skanesnis biggrin.gif

Vis pagalvodavau apie mūsų grupę, bet neradau progos užeit. Dabar vakarai vis ilgesni ir šaltesni, tai gal dažniau pasirodysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2020 09 10, 21:10)

Dar su akių uždegimais niekaip nesusitvarkau. Nežinau kas čia vėl pasidarė - keletą metų jau buvo ramu (čia po to karto, kai sakiau, kai labai didelį turėjau). Dabar vėl doh.gif Tik tiek, kad nelabai didelis, bet niekaip neišsigydau normaliai.

Dar pastebėjau, kad daug kas nežino kaip tas medicinines užsidėt - beveik niekas neužspaudžia tos vielutės prie nosies :oh

Šiaip tai jo, tą orą taip sunku nutaikyt doh.gif Man tai jau tuoj baigsis dviračių sezonas, nes aš kai pavažinėju rudenį, tai iš karto gerklę skauda :oh


console.gif Tai gal imunitetas nusilpęs? Man irgi vienu metu visokių problemų buvo, tarp jų ir akių uždegimas, dariausi belenkiek tyrimų, tai vitamino D trūkumą tik nustatė. Kai pradėjau gerti, kaip ir nebeturiu jokių nusiskundimų unsure.gif unsure.gif
_______________

Nu LT apskritai visi išlindusiom nosim vaikšto doh.gif
_______________

O tai gal tu išsižiojus važiuoji? biggrin.gif Aš žiemą prie minuso varau ir nieko biggrin.gif
Atsakyti
Labas, Braškyt! Kaip fainai, kad pasirodei mirksiukas.gif

QUOTE(VanilineBraske @ 2020 09 11, 22:25)
Visą vasarą beveik praatostogavau, o dabar darbais užsivertus tiek, kad nei savaitgaliai, niekas nebeegzistuoja.
----
Maniškis savaitgaliui žvejot su mokyklos laikų draugais išvažiavo, tai sakiau, kad nesikelsiu nuo sofos dabar iki pirmadienio. Darbų sąrašas: vonioj pagulėt, vyno atsigert ir tv žiūrėt 
----
Kaip pavasarojot? Ką gero nuveikėt?
----
Darėm Baltijos šalių roadtripą, tai ir man teko tėvyškėj apsilankyt, bet ilgai neužsibuvom. Atlikau viską ir aplankiau visus, ką reikėjo ir movėm atgal į Latviją. Bent jau maistas skanesnis  biggrin.gif
----
console.gif Tai gal imunitetas nusilpęs? Man irgi vienu metu visokių problemų buvo, tarp jų ir akių uždegimas, dariausi belenkiek tyrimų, tai vitamino D trūkumą tik nustatė. Kai pradėjau gerti, kaip ir nebeturiu jokių nusiskundimų
_______________

Nu LT apskritai visi išlindusiom nosim vaikšto doh.gif
_______________

O tai gal tu išsižiojus važiuoji?  biggrin.gif Aš žiemą prie minuso varau ir nieko  biggrin.gif

Aš tai atvirkščiai - vasarą pradirbau, tik tiek, kad savaitgalius produktyviai pažintine prasme išnaudojau. Dabar labai noriu paatostogaut prie jūros, nebegalvot apie tuos darbus doh.gif
---
Reikėjo ir tau prisiplakt biggrin.gif Nors tavo darbų sąrašas irgi gerai skamba wub.gif
---
Nelabai pajaučiau tą vasarą kažkaip. Bet po Lietuvą daug pakeliavau, nematytų vietų atradau.
Pvz. labai faina vieta - Selindžerio protėvių kraštas. Neseniai sužinojau, kad jo prosenelis iš Sudargo krašto kilęs. Nu tokia graži ten vieta, tie piliakalniai ir Nemuno kilpos wub.gif Dabar visai neseniai pastatė paminklą, įamžinusį tą Selindžerio kūrinį "Rugiuose prie bedugnės". Tai vienas iš tų paminklų, kurie man paliko įspūdį. Toks su mintim smile.gif
---
Fainai :super
Šią vasarą Latvijoj iš vis saugiausia visoje Europoje buvo..
---
Jaučiu, kad pasilpęs gali būt. Nors keista, nes juk vasaros metu kaip tik ypač daug visokių vitaminų natūralių iš vaisių, uogų, daržovių. Gal to D ir trūksta :hm Anais metais kai truputį trūko, tai suvartojau pakuotę.
----
oi, šitie tai iš vis atskira kategorija :oh Tas pats kad be kaukių vaikščiotų :oh nu kaip taip nesusiprast..
---
laugh.gif Nu kad lyg ir ne - musių priskristų biggrin.gif Tu jaučiu labiau užsigrūdinus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 rugsėjo 2020 - 22:12
QUOTE(tuktuk @ 2020 09 13, 22:09)

Labas, Braškyt! Kaip fainai, kad pasirodei
Dabar labai noriu paatostogaut prie jūros, nebegalvot apie tuos darbus

Reikėjo ir tau prisiplakt biggrin.gif Nors tavo darbų sąrašas irgi gerai skamba

Tai vienas iš tų paminklų, kurie man paliko įspūdį. Toks su mintim
---

Jaučiu, kad pasilpęs gali būt. Nors keista, nes juk vasaros metu kaip tik ypač daug visokių vitaminų natūralių iš vaisių, uogų, daržovių. Gal to D ir trūksta :hm Anais metais kai truputį trūko, tai suvartojau pakuotę.

Nu kad lyg ir ne - musių priskristų biggrin.gif Tu jaučiu labiau užsigrūdinus biggrin.gif


Jaučiu, kad dabar vakarais dažniau užeisiu, jei čia kas nors be manęs bus biggrin.gif
______________

Tai tik važiuok, jei turi galimybę bigsmile.gif Dabar pats tas metas mirksiukas.gif Man teko Nidoj apsilankyt vasarą, tai žiauriai nusivyliau. Sezono metu ten tikrai nebeįmanoma būt, per daug visokių wannabe "nuomonės formuotojų" ir šiaip "elito" biggrin.gif
______________

Ai, ten tipo boys trip buvo biggrin.gif Ir šiaip, nesinori visos kompanijos versti angliškai šnekėt biggrin.gif
______________

Aha, aš irgi kažkur instagrame buvau užmačius, įdomiai atrodė. O dėl tų protėvių, tai nenuostabu, jis žydas, jei gerai pamenu rolleyes.gif
______________

Va taip daug žmonių ir išsiduria mirksiukas.gif Visiems atrodo, kad vasarą labai tų vitaminų pasikrauna, bet nei velnio smile.gif Nueik pasidaryk tą vitaminą D, tą pačią dieną žinosi smile.gif
______________

Nu nežinau, visi čia taip važinėja, niekas neserga biggrin.gif Grūdinkis ir tu biggrin.gif Aš tai sugalvojau, kad noriu kitais metais save triatlone išbandyt, tai reiks ir bėgiot pradėt per šalčius (ko aš šiaip nelabai mėgstu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2020 09 14, 19:09)
Jaučiu, kad dabar vakarais dažniau užeisiu, jei čia kas nors be manęs bus biggrin.gif
______________

Tai tik važiuok, jei turi galimybę  bigsmile.gif Dabar pats tas metas  mirksiukas.gif Man teko Nidoj apsilankyt vasarą, tai žiauriai nusivyliau. Sezono metu ten tikrai nebeįmanoma būt, per daug visokių wannabe "nuomonės formuotojų" ir šiaip "elito"  biggrin.gif
______________

Ai, ten tipo boys trip buvo  biggrin.gif Ir šiaip, nesinori visos kompanijos versti angliškai šnekėt  biggrin.gif
______________

Aha, aš irgi kažkur instagrame buvau užmačius, įdomiai atrodė. O dėl tų protėvių, tai nenuostabu, jis žydas, jei gerai pamenu  rolleyes.gif
______________

Va taip daug žmonių ir išsiduria Visiems atrodo, kad vasarą labai tų vitaminų pasikrauna, bet nei velnio  Nueik pasidaryk tą vitaminą D, tą pačią dieną žinosi 
______________

Nu nežinau, visi čia taip važinėja, niekas neserga  Grūdinkis ir tu
----
Aš tai sugalvojau, kad noriu kitais metais save triatlone išbandyt, tai reiks ir bėgiot pradėt per šalčius (ko aš šiaip nelabai mėgstu)

thumbup.gif biggrin.gif Bent jau aš tai stengiuos visada užsukt, bet kai jau niekas nepasirodo, tai irgi nebeužeinu. Ryt trumpam išvarau atostogų biggrin.gif
---
Taip ir padarysiu biggrin.gif Bet šį kartą į Palangą, nes jau seniai buvau. Pažiūrėsiu kaip situacija su gezais unsure.gif biggrin.gif Rudenį truputį kitoks kontingentas renkasi, tai gal bus ramiau.

Dėl Nidos tai joo.. Grynai kaip tu sakai - per daug privažiavę ten tų wannabe nuomonės formuotojų ir visokių susireikšminusių žmonių. Nesuprantu ką jie ten toj Nidoj veikia doh.gif Jiems labiau į Palangą tiktų. Atrodo, sugadino Nidą doh.gif Kur pažvelgsi - ten "elitiniai" :oh
----
O suomių kalbos nebandai mokytis? biggrin.gif
Beje, kaip tavo kiti mokslai? Jau lyg ir turėjai užbaigt?
---
Taip, aš irgi, man atrodo, esu skaičius apie tai drinks_cheers.gif
---
aha reiks būtinai pasidaryt.
---
nu būtų gerai, bet tai kaip pradėt.. biggrin.gif
---
eik tu sau blink.gif Nu jau čia visai man šakės būtų lotuliukas.gif
O kaip tau plaukiasi? Aš tai tik kirviu į dugną moku :lol
Atsakyti
Labuks smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2020 09 10, 22:10)
Labas! Nu jo, rekordą jau statei Bet tai ir kitos kur.. Ingėnas, Braškė.. Ingėnas tai jau visai šimtą metų nebuvus.. Nei labas nebeužeina pasakyt
——-
Aš beveik ir nepastebėjau, kad jau ruduo atėjo : Jau taip greit ta vasara prabėgo...
——
Dar su akių uždegimais niekaip nesusitvarkau. Nežinau kas čia vėl pasidarė - keletą metų jau buvo ramu (čia po to karto, kai sakiau, kai labai didelį turėjau). Dabar vėl Tik tiek, kad nelabai didelis, bet niekaip neišsigydau normaliai.
---
Kur buvai?
——-
Žiauriai norėčiau prie jūros. Galvoju dzin, važiuosiu ir per lietų :tik, aišku, kai nuvažiuoji nekokiu oru, tai nuomonė pasikeičia
---
Dar pastebėjau, kad daug kas nežino kaip tas medicinines užsidėt - beveik niekas neužspaudžia tos vielutės prie nosies
---
Oo pagaliau
Šiaip tai jo, tą orą taip sunku nutaikyt Man tai jau tuoj baigsis dviračių sezonas, nes aš kai pavažinėju rudenį, tai iš karto gerklę skauda
___
Dabar seku tuos įvykius Baltarusijoj, tai eina sau kaip pikta ir gaila, kad tuos žmones taip daužo... Kažin kaip ten viskas baigsis. Buvai gal Laisvės kelyje?

Nu tikrai biggrin.gif bet ne, dar ne rekordas, yra ilgiau nesirodančių biggrin.gif
Nu, Braškė tai visad vasarai pradingdavo smile.gif o Ingėnas tikrai mus pamiršo visai :/
———-
Oi ir nesakyk biggrin.gif bet taip nusikaliau per vasarą biggrin.gif kažkaip kai jokių užsiemimų, tai tik eini ir eini - kol gėles sužiūri, kol žolę nupjauni - va ir nėr vakaro biggrin.gif labai trūksta visokių renginių.. net nevertinom, kad galim kažkur išeit, ramiai, be kaukių, be paranojų... o tu dar iš namų dirbi?
———-
Aha, atsimenu, kai turėjai.. o antibiotinius vaistus lašinai? Man jei laiku pradedu lašint visai greit praeina.. o vat aš šiandien žiauriai susidirginau akis..valiau kilimus, sofą su valikliu ir ilgai nedžiuvo.. o chemija, matyt, tokia, kad užtenka ir garavimo.. taip graužt pradėjo.. nu žodziu diena man šiandien, tai.. biggrin.gif ryte slydo jogurto indelis (su mėlynėm!), ir kažkokiu būdu, sugebėjo apvaryt VISKĄ.. bet absoliučiai viską - sofą, kilimą, stalą, sieną, kompą.. doh.gif pusę dienos valiau biggrin.gif gerai, kad pusdienis toks laisvesnis buvo..
———
Birštone keletą dienų.. ai kažkokie keisti metai, džiaugiuosi, kad bent LT pavyko pakeist biškį aplinką.. nes jau stogas buvo bepradedąs važiuot, nuo to karantininio sėdėjimo namie smile.gif
——-
Oj, ne, kai lievi orai, tai labai nyku prie tos jūros biggrin.gif
———
Vielutė tai dar vielutė, bet dauguma išvis nosis iškišę vaikšto, nu kaip nervina doh.gif
———-
Aha, nu kol kas dar geras oras visai smile.gif Nors gerklę man beveik visada po dviračių pradeda skaudėt - išvis mano silpnoji vieta, man ją dažniau skauda, nei ne biggrin.gif
————
Jo, aišku žmonių gaila, bet ir pikta iš dalies.. jie patys kalti, kam tiek metų kentėjo tą Lukašenką.. reikėjo jau seniai eit į gatves ir verst jį, tai bet kur tau - anksčiau gi išvis jokių protestų nebuvo, kaip avys.. ir dabar kai paklausai, tai dalis nori tiesiog pakeist prezidentą, bet laisvės jiem ir nereik, ir putka su visa Rusija jiems geras.. nu tai žinai.. apie ką tada kalbėt..


Papildyta:
QUOTE(VanilineBraske @ 2020 09 11, 21:25)
Darbų sąrašas: vonioj pagulėt, vyno atsigert ir tv žiūrėt 
——
Kaip pavasarojot? Ką gero nuveikėt?
——
tai vitamino D trūkumą tik nustatė. Kai pradėjau gerti, kaip ir nebeturiu jokių nusiskundimų 
_______________
O tai gal tu išsižiojus važiuoji?  Aš žiemą prie minuso varau ir nieko

Labas smile.gif
Mm, sounds rudeniškau gerai wub.gif
——-
Kad.. labai ir nėr ką papasakot biggrin.gif dirbau, chillinau gamtoj, ir prie lysvių visokių, gėlių biggrin.gif nu pralėkė akimirksniu vasara smile.gif o kaip tu praatostogavai? smile.gif dar kažkur keliavai be Baltic tripo?
———
Aha, beveik visiems jo trūksta.. aš rudenį iš is geriu 10000-tinį.. nors ir tai reiktų pasidaryt tyrimą po to, būna kad organizmas ir neįsisavina
——-
biggrin.gif lol.. ne, man tai daug nereik - į kokį kalną įminu, sušylu, o po to nuokalnėj vėjukas perkošia ir vsioo - labas Joxe biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2020 09 13, 23:09)
Dabar labai noriu paatostogaut prie jūros, nebegalvot apie tuos darbus :
---
Nelabai pajaučiau tą vasarą kažkaip. Bet po Lietuvą daug pakeliavau, nematytų vietų atradau.
---
Fainai
Šią vasarą Latvijoj iš vis saugiausia visoje Europoje buvo..
---
Jaučiu, kad pasilpęs gali būt. Nors keista, nes juk vasaros metu kaip tik ypač daug visokių vitaminų natūralių iš vaisių, uogų, daržovių. Gal to D ir trūksta Anais metais kai truputį trūko, tai suvartojau pakuotę.
----
Nu kad lyg ir ne - musių priskristų Tu jaučiu labiau užsigrūdinus

Tai lėk kol geri orai dar smile.gif ir gezų gal apmažėję reik tikėtis bus..
———
Šaunuolė! smile.gif o aš tiek buvau prisiplanavus, ir mažai pakeliavau.. ir į Kadagių slėnį norėjau, bet tai laiko nebuvo, tai orai lievi.. nu kažkaip atrodė marios laiko bus.. mhm biggrin.gif
———
Aš nelabai tikiu jų skaičiais.. nu negali būt taip mažai.. ir tipo beveik nėr atvejų, o lietuviai dar ir atsivežt iš ten sugeba biggrin.gif kad in general situacija nebloga -taip, tikiu.. nu bet ne ant tiek tikrai kaip skelbiama smile.gif kažka jie ten muchliuoja biggrin.gif
——-
Iš maisto tiek negauni smile.gif o D išvis tik iš ultravioleto, net gi nebūnam tiek ilgai ant saulės, , juolab be kepurių, be apsauginių kremų, kad gautume smile.gif
———
Balsu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(VanilineBraske @ 2020 09 14, 18:09)
Man teko Nidoj apsilankyt vasarą, tai žiauriai nusivyliau. Sezono metu ten tikrai nebeįmanoma būt, per daug visokių wannabe "nuomonės formuotojų" ir šiaip "elito"
______________
Aha, aš irgi kažkur instagrame buvau užmačius, įdomiai atrodė. O dėl tų protėvių, tai nenuostabu, jis žydas, jei gerai pamenu

Turiu tave nuvilt jau ir pavasarį šiemet tas pats kaip vasarą buvo smile.gif iki karantino tuštuma būdavo, o šiemet viskas aukštyn kojom apsivertė.. nežinau, kaip dabar, bet įtariu žmonių bus nemažai - medikai gi išmokas 200 eur nuo rugsėjo gavo poilsiui LT, tai.. įtariu užplūs smile.gif bent Birštone jų ohoho kiek buvo smile.gif
——
Aha, litvakai protėviai buvo lyg.

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2020 09 14, 23:59)
Bent jau aš tai stengiuos visada užsukt, bet kai jau niekas nepasirodo, tai irgi nebeužeinu.
——
Ryt trumpam išvarau atostogų
---
Taip ir padarysiu Bet šį kartą į Palangą, nes jau seniai buvau. Pažiūrėsiu kaip situacija su gezais Rudenį truputį kitoks kontingentas renkasi, tai gal bus ramiau.
——-
Nesuprantu ką jie ten toj Nidoj veikia Jiems labiau į Palangą tiktų. Atrodo, sugadino Nidą Kur pažvelgsi - ten "elitiniai"
----
nu būtų gerai, bet tai kaip pradėt..
---
O kaip tau plaukiasi? Aš tai tik kirviu į dugną moku

Aha, aš užsukus irgi vienišai pasijutau - kaip Hamletas atvariau monologą, ir išėjau biggrin.gif
——-
Gerų atostogų!!! 4u.gif Pailsėk! smile.gif
———
Aha, įvertink gezų koncentraciją, po to papasakosi biggrin.gif
——-
Va, va, man tas pats klausimas kilo kai buvau - ko jiems Palangoj nesisėdi biggrin.gif
———
Nuo vitamino D ir cinko biggrin.gif
———
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o man išvis.. nauja fobija atsirado.. aš plaukiu, plaukiu, tada mane apima durnos mintys visokios - o kas bus, jei staiga bloga pasidarys, sutrauks koją, ar dar kas biggrin.gif nu ir vsio, pradeda iškart trūkt oro, svaigt galva ir tt.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2020 09 16, 23:40)
Nu tikrai biggrin.gif bet ne, dar ne rekordas, yra ilgiau nesirodančių biggrin.gif
-------
o Ingėnas tikrai mus pamiršo visai
———-
Oi ir nesakyk biggrin.gif bet taip nusikaliau per vasarą  kažkaip kai jokių užsiemimų, tai tik eini ir eini - kol gėles sužiūri, kol žolę nupjauni - va ir nėr vakaro  labai trūksta visokių renginių.. net nevertinom, kad galim kažkur išeit, ramiai, be kaukių, be paranojų...
-
o tu dar iš namų dirbi?
———-
Aha, atsimenu, kai turėjai.. o antibiotinius vaistus lašinai? Man jei laiku pradedu lašint visai greit praeina..
-----
o vat aš šiandien žiauriai susidirginau akis..valiau kilimus, sofą su valikliu ir ilgai nedžiuvo.. o chemija, matyt, tokia, kad užtenka ir garavimo.. taip graužt pradėjo.. nu žodziu diena man šiandien, tai.. 
---
ryte slydo jogurto indelis (su mėlynėm!), ir kažkokiu būdu, sugebėjo apvaryt VISKĄ.. bet absoliučiai viską - sofą, kilimą, stalą, sieną, kompą.. pusę dienos valiau :gerai, kad pusdienis toks laisvesnis buvo..
———
Birštone keletą dienų.. ai kažkokie keisti metai, džiaugiuosi, kad bent LT pavyko pakeist biškį aplinką.. nes jau stogas buvo bepradedąs važiuot, nuo to karantininio sėdėjimo namie
——-
Vielutė tai dar vielutė, bet dauguma išvis nosis iškišę vaikšto, nu kaip nervina
———-
Jo, aišku žmonių gaila, bet ir pikta iš dalies.. jie patys kalti, kam tiek metų kentėjo tą Lukašenką.. reikėjo jau seniai eit į gatves ir verst jį, tai bet kur tau - anksčiau gi išvis jokių protestų nebuvo, kaip avys.. ir dabar kai paklausai, tai dalis nori tiesiog pakeist prezidentą, bet laisvės jiem ir nereik, ir putka su visa Rusija jiems geras.. nu tai žinai.. apie ką tada kalbėt..
-------
Tai lėk kol geri orai dar  ir gezų gal apmažėję reik tikėtis bus..
———
ir į Kadagių slėnį norėjau, bet tai laiko nebuvo, tai orai lievi.. nu kažkaip atrodė marios laiko bus.. mhm
———
Aš nelabai tikiu jų skaičiais.. nu negali būt taip mažai.. ir tipo beveik nėr atvejų, o lietuviai dar ir atsivežt iš ten sugeba  kad in general situacija nebloga -taip, tikiu.. nu bet ne ant tiek tikrai kaip skelbiama  kažka jie ten muchliuoja
——-
Aha, aš užsukus irgi vienišai pasijutau - kaip Hamletas atvariau monologą, ir išėjau 
-----
Aha, įvertink gezų koncentraciją, po to papasakosi
——-
o man išvis.. nauja fobija atsirado.. aš plaukiu, plaukiu, tada mane apima durnos mintys visokios - o kas bus, jei staiga bloga pasidarys, sutrauks koją, ar dar kas nu ir vsio, pradeda iškart trūkt oro, svaigt galva ir tt..

Ai, apie kitas aš jau net nekalbu biggrin.gif
----
Nu reik suprast, kad nebeįdomios tapom ar nusibodom. Bet vistiek kažkaip... verysad.gif Na, gal dar užeis.. Labai tikiuosi, kad ne kokios rimtesnės priežastys kodėl dingus, ir kad viskas gerai.
----
Bet tai faini tie tokie sodininkės darbai biggrin.gif Aš kai sodyboj būnu, tai irgi žolės pjovimas visą dieną užtrunka doh.gif biggrin.gif Bet kažkaip mane gerai atpalaiduoja, tokia prie gamtos pasijauti : D Visokie gamtos garsai aplink - kažkur tolumoj gaidžiai gieda, žirgai žvengia, karvės mūkia biggrin.gif
---
Aha, iš namų. Per tą visą pandemiją supratau iki kokio lygio aš esu intravertė. Ta prasme, visada žinojau, kad tokia esu, bet kad iki tiek, tai nebuvau susivokus : D Kai daugeliui stogai pradėjo važiuot nuo darbo namuose, tai man buvo visai normaliai biggrin.gif Jokio diskomforto nejaučiu. Aišku, jei reiktų visada namie sėdėt, tai gal nekas būtų, bet kai pasiimi kompą ir dirbi iš kur nori, tai man laabai patinka biggrin.gif
O tu kaip? Jau nebe namie? Berods sakei, kad jau vien techniškai sudėtinga? Bet tai blem, jau vėl kiek atvejų.. Vakar iš vis rekordas buvo - 99 blink.gif Ir čia kai dar net gripo sezonas neprasidėjęs.
----
Aš jau ne tik antibiotikus, bet hormonų su antibiotikais kažkokį miksą. Kažkaip man vieni antibiotikai nelabai ką padeda. Žinau nuo ko man galėjo pasikartot - vakarojau prie laužo ir toks karštis labai didelis ėjo su pelenais. Tai jaučiu ir priėjo į akis :oh Nes besėdint jau graužt pradėjo. :hm
---
oi, tie chemikalai tai tikrai pavojingi. Net ir dezinfekcinis skystis, jeigu netyčia patenka. Na, gal neprasidės uždegimas :hm Dar kai pas tuos gydytojus neįmanoma patekt. O jei nori pas gerą akių gydytoją, tai iš vis eilės kelių mėnesių.. Bet su uždegimais laukt negalima, reikia staigiai pakliūt.
---
ne nu, smaguma :oh : D
---
Fainai tame Birštone. Aš irgi vasarą po ilgo laiko tarpo apsilankiau, tai kaip išgražėję viskas bigsmile.gif
---
Man tokiems iš karto norisi šitą paveiksliuką pakišt po nosim:
https://showmemes.co...r-like-this.jpg
---
Tas tai taip.. Bet man dar labai pikta dėl to, kad Europai kaip ir dzin. Kažkaip BLM protestai iki šiol žymiai didesnio dėmesio susilaukia. O čia žmonės verčia paskutinį Europos diktatorių, yra daužomi ir prievartaujami, ir visiems vienodai - net visokie internetiniai influenceriai tyli. Toks vaizdas, kad reikia protestuot ne taikiai, o daužant vitrinas kaip BLM :oh Gal tada pasaulis dėmesį atkreips :oh Mačiau nuotrauką - protestuotojai sulipę ant suoliuko ir nusiavę batus, kad neišpurvintų to suoliuko. Bet vistiek yra nutempiami ir mušami be pasigailėjimo.
O Putka tai ką, jis čia gaunasi kaip laimėtojas bet kuriuo atveju doh.gif Tuoj jau "gelbėt" sugalvos :oh
Jaučiu dabar galvoja, kad rusai nesugalvotų bruzdėt. Džiaugiuosi, kad Navalnas atsigavo.. Tas tai drąsus vyras - juk jau seniai jį bando užtildyt, bet tas nepasiduoda. Bet tai kas iš to, ir vėl eilinį kartą Europa parodo, kad visa politika ant pragmatiškumo pastatyta, o ne vertybių. Vokietija neatšaukia Nord Stream projekto net po tokių Rusijos veiksmų.. Žodžiu, kur prasideda pinigai, tai vertybiniai dalykai nueina į antrą planą.
---
Jau grįžau, tai galiu pasakyt, kad dabar kontingentas toks vyresnio amžiaus, bet gezų nemažai. Kažkaip ankstesniais metais tokiu laiku kitokie žmonės jau rinkdavosi ir toje Palangoje. Ta pandemija viską sumaišė.
---
Tai dar ir dabar galima nuvaryt, orai visai neblogi : ) Aš nors ir buvus, bet visai norėčiau nuvažiuot pasivaikščiot ten dar kartą.
---
nu keista ,iš tiesų. Gal sakau jie daug mažiau ištiria :hm Nu kažkokia mistika - kaip taip visoje Europoje didėja skaičiai, o pas juos beveik ramu :hm
---
looool :lol Hamletas lotuliukas.gif Nu bet taiklus palyginimas : D
----
balsu :lol Žodžiu, įvertinau koncentraciją, tai išvada tokia, kad dar reiktų praskiest nemažai geram suvartojimui : D
---
oi kaip suprantu biggrin.gif Nors ir plaukt nemoku, bet dėl panašių minčių ir nebandau mokytis :oh Čia panašiai kaip su vairavimu - pradedu galvot - o jeigu išlįs kas nors, o jeigu iššoks koks vaikas ne perėjoj, o jeigu tas ir anas doh.gif Nu ta prasme, aš ne kiek dėl savo žioplumo(dėl savo, aišku, irgi), bet dar dėl kitų pergyvenu :oh Per pandemiją supratau kaip gerai būtų sugebėt normaliai ir be nervų vairuot. Va dabar jau jokio malonumo su autikais važinėt.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2020 09 14, 22:59)
Ryt trumpam išvarau atostogų 
---
Rudenį truputį kitoks kontingentas renkasi, tai gal bus ramiau.

O suomių kalbos nebandai mokytis?
Beje, kaip tavo kiti mokslai? Jau lyg ir turėjai užbaigt?

O kaip tau plaukiasi? Aš tai tik kirviu į dugną moku


Nu kol aš vėl užėjau, tai tu ir grįžt spėjai laugh.gif
_________________

Ai, man Palangoj tie gezai kažkaip netrukdo, įsipaišo jie ten į visą bendrą vaizdą. Man Palanga be visų Basanavičiaus nesąmonių - ne Palanga schmoll.gif biggrin.gif Čia Palangoje su gezais neprasilenkti tas pats kaip išvažiuot vaflio ant pagaliuko nesuvalgius laugh.gif
_________________

Bandau, bet žiauriai sunku. Pavienių žodžių daug žinau, bet labai man sunku juos į sakinius dėlioti schmoll.gif Aš užtat švedų neblogai pramokau (jau geriau nei maniškis moku biggrin.gif ), antra oficiali kalba, tai aš save guodžiu, kad nereikia man tuos suomių kalbos biggrin.gif
O su mokslais kaip ir baigiau, kaip ir ne. Turėjau jau būti pabaigusi, bet per savo durnumą kreditų per mažai buvau pirmam kurse susirinkus, tai dar turiu vieną egzaminą išlaikyt ir bus done biggrin.gif
_________________

Neblogai, aš kažkada plaukimą buvau lankiusi biggrin.gif Man atrodo, kad plaukimas man lengviausia dalis biggrin.gif

QUOTE(blackkiss @ 2020 09 16, 21:40)


dirbau, chillinau gamtoj, ir prie lysvių visokių, gėlių nu pralėkė akimirksniu vasara  o kaip tu praatostogavai?  dar kažkur keliavai be Baltic tripo?

Aha, beveik visiems jo trūksta.. aš rudenį iš is geriu 10000-tinį.. nors ir tai reiktų pasidaryt tyrimą po to, būna kad organizmas ir neįsisavina

o man išvis.. nauja fobija atsirado.. aš plaukiu, plaukiu, tada mane apima durnos mintys visokios - o kas bus, jei staiga bloga pasidarys, sutrauks koją, ar dar kas  nu ir vsio, pradeda iškart trūkt oro, svaigt galva ir tt..


Ką gero auginai? Mano pirmieji sodininkės metai, tai tokie so so biggrin.gif
Aš buvau pas tėvus savaitę, o daugiau šiaip vietoje praatostogavome. Dar vis kas nors pastoviai pas mus atvarydavo, tai mes dažniau svečius priimdavome, nei patys svečiai būdavome biggrin.gif Ai, dar žiauriai fainiai Åland salose pasibuvom rolleyes.gif
_________________

Kur tu gauni 10000? blink.gif Aš daugiausiai 4000 randu.
_________________

Nu čia jau reikia su savim dirbti smile.gif Mano rimtesni plaukiojimai paauglystėje baigėsi, kai vieną kartą skęsti jūroje pradėjau, tai po to prireikė vėl 15+ metų, kad rimčiau į vandenį grįžčiau, ne tik pabraidžiojimui smile.gif
Atsakyti