Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Nu man Marco daina sulig kiekvienu klausimu vis labiau patinka wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 13, 23:56)
Bet juokingiausia kad kažkuo ji pradeda kabint biggrin.gif
——
Nu kažkuri.. va, Zilnys sakė ne viena biggrin.gif
——
Aha labai fainai smile.gif ir Andrew Lloydas buvo smile.gif
Man labai fainas pristatymas šalių, kai rodo toj šalį tarkim pilį , tada Ukrainoj ir UK smile.gif
__________
Aš irgi pagalvojau, kad Kipro į Lawrence’ą lb panašu smile.gif

nu grynai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar laukiu traktoristų biggrin.gif
--
turbūt prancūzė biggrin.gif
--
Labai gražu su tom pilim wub.gif Trakų pilis labai gražiai atrodo iš viršaus Lietuvos pristatymo atviruke wub.gif
----
aha, man irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2023 05 13, 23:12)
nu bet Marco koooks išgražėjęs karsta.gif wub.gif  biggrin.gif

va, pasirodo, Versace aprengė ta "suknele" biggrin.gif

Nu kas abejotų, kad Versace biggrin.gif gal reikėjo į kokį Armani kreiptis biggrin.gif nors kažkaip jau nebekrenta į akis ir ta suknelė biggrin.gif

Va prisiminiau, man pirmą kartą kai jis EV dalyvavo, labai maivėsi, ir gadino visą įspūdį smile.gif šįkart jau subrendo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 00:13)
Nu man Marco daina sulig kiekvienu klausimu vis labiau patinka  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Labai wub.gif man kol kas tik per ją šiurpuliukai nuėjo wub.gif

Nu va suomiai duoda garo lotuliukas.gif
Bet tokią eurovizinę nuotaiką įneša sokiai.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 00:16)
Nu kas abejotų, kad Versace biggrin.gif gal reikėjo į kokį Armani kreiptis biggrin.gif nors kažkaip jau nebekrenta į akis ir ta suknelė biggrin.gif
----
Va prisiminiau, man pirmą kartą kai jis EV dalyvavo, labai maivėsi, ir gadino visą įspūdį smile.gif šįkart jau subrendo wub.gif

lotuliukas.gif nu gražiam žmogui viskas tinka :lol
----
aha, pamenu, kad scenoj kažkaip silpniau atrodė nei klipe, per daug akis lyg vartė ar kažkaip ten buvo.

___

Nu fainas suomis biggrin.gif Šiaip žiūrėjau interviu su juo, tai juokingas jis toks laugh.gif
Papildyta:
Beje, kai Zilnys kalbino Marco, tai tas sakė, kad kažkada youtube žiūrėjo Lietuvos dainų šventę 4 valandas laugh.gif Sakė labai patiko biggrin.gif Nu šitas faktas tai gerokai mane nustebino laugh.gif Kaip įmanoma tiek laiko išžiūrėt dainų šventę net ir lietuviui, o čia italui įdomu pasirdoė laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 gegužės 2023 - 22:24
QUOTE(tuktuk @ 2023 05 13, 23:19)
man kol kas tik per ją šiurpuliukai nuėjo wub.gif
—-
Nu va suomiai duoda garo lotuliukas.gif
Bet tokią eurovizinę nuotaiką įneša sokiai.gif
——
lotuliukas.gif nu gražiam žmogui viskas tinka
----
aha, pamenu, kad scenoj kažkaip silpniau atrodė nei klipe, per daug akis lyg vartė ar kažkaip ten buvo.
___

Nu fainas suomis biggrin.gif Šiaip žiūrėjau interviu su juo, tai juokingas jis toks laugh.gif

Aha wub.gif plem pernai kai buvau Graikijoj, toks animatorius buvo italas, labai fainas draugiškas, dabar galvoju nu kopija Marco iš veido biggrin.gif o tada galvojau ką tu man primeni lotuliukas.gif nu gal biškį saldesnis, nes modelis..
——
Nu suomiai ar tie Mama kupila traktora iš tos pačios kategorijos lotuliukas.gif
——-
Vis tiek ta liemenė juoda žymiai labiau tiko..
——-
Jo, jo būtent. Akis.
——
Nu tokie visai faini.. tik apranga dar blogiau už Versace biggrin.gif aš kai pamatau salotinę tandeme su rūžava, net kratyt pradeda lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2023 05 13, 23:25)

Beje, kai Zilnys kalbino Marco, tai tas sakė, kad kažkada youtube žiūrėjo Lietuvos dainų šventę 4 valandas laugh.gif Sakė labai patiko biggrin.gif Nu šitas faktas tai gerokai mane nustebino laugh.gif Kaip įmanoma tiek laiko išžiūrėt dainų šventę net ir lietuviui, o čia italui įdomu pasirdoė laugh.gif

Aha aš ir nustebau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 00:30)
Aha  wub.gif plem pernai kai buvau Graikijoj, toks animatorius buvo italas, labai fainas draugiškas, dabar galvoju nu kopija Marco iš veido biggrin.gif o tada galvojau ką tu man primeni lotuliukas.gif nu gal biškį saldesnis, nes modelis..
——
Nu suomiai ar tie Mama kupila traktora iš tos pačios kategorijos lotuliukas.gif
——-
Nu tokie visai faini.. tik apranga dar blogiau už Versace biggrin.gif aš kai pamatau salotinę tandeme su rūžava, net kratyt pradeda :

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
----
aha laugh.gif Čia šių metų smagiausi EV pasirodymai biggrin.gif
----
loool Jaučiu specialiai jis čia ir paėmė tą spalvų tandemą laugh.gif Mane kaip prajuokino tie išsišiepę šokėjai su plastmasiniais įstatytais baltais dantim biggrin.gif

Moldova faini visai bigsmile.gif Ir tas nykštukas mielas, ir vyriokas simpatiškas biggrin.gif Kažkaip praeitą kartą aš turbūt jų nemačiau, gal į virtuvę buvau išėjus biggrin.gif
Papildyta:
Nu ką, Monikos pasirodymas artėja. Tikiuosi viskas gerai pavyks lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 gegužės 2023 - 22:45
Ooo, mano antri favoritukai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 00:57)
Ooo, mano antri favoritukai! wub.gif

Vokiečiai? biggrin.gif Man tai jau per sunki artilerija biggrin.gif Bet šiaip išskirtiniai tokie biggrin.gif

Monika šaunuolė, gerai sudainavo lithuania.gif Nu gal komisija šį kartą duos bent jau už vokalą biggrin.gif Nes jeigu ne, tai aš patyliu kas ten per komisijos sėdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2023 05 13, 23:15)
rakų pilis labai gražiai atrodo iš viršaus Lietuvos pristatymo atviruke :

Aha iš aukštai abai gražiai - mačiau gyvai smile.gif
Atsakyti
Plem Izraeilis nuneš mūsų Moncę biggrin.gif
Papildyta:
Zilnys šiandien atsigavęs laugh.gif Paskaldo bajeriukų lotuliukas.gif
Apie norvegę po pasirodymo - "viskas gerai, bet kam taip rėkt?" laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 01:04)
Aha iš aukštai abai gražiai - mačiau gyvai smile.gif

Su balionu gal skridai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2023 05 14, 00:03)
Vokiečiai? biggrin.gif Man tai jau per sunki artilerija biggrin.gif Bet šiaip išskirtiniai tokie biggrin.gif
——
Monika šaunuolė, gerai sudainavo lithuania.gif Nu gal komisija šį kartą duos bent jau už vokalą biggrin.gif Nes jeigu ne, tai aš patyliu kas ten per komisijos sėdi doh.gif

Aha smile.gif oi man pats tas biggrin.gif man reabilitacija po to popso biggrin.gif
——
Nu Monika labai stabiliai vokalo atžvilgiu atrodo, net neįsivaizduoju kaip galėtų sufeilint smile.gif bet gana susikausčius atrodė ..
Atsakyti
Kroatai tuoj thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2023 05 14, 01:07)
Nu Monika labai stabiliai vokalo atžvilgiu atrodo, net neįsivaizduoju kaip galėtų sufeilint smile.gif bet gana susikausčius atrodė ..

aha, jaudinosi labiau kažkaip nei pusfinaly unsure.gif
Atsakyti