Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(blackkiss @ 2023 01 01, 19:55)
Su Naujais metais!!! 4u.gif svarbiausia ramių ir sveikų mums visiems!  :wub : kažkaip vakar sėdėjau ir galvojau nu kiškis gi ramus nepiktybiškas gyvūnas, gal gi jau baigsis tie siaubai pagaliau..Kaip atšventei? aš tai tradiciškai keistuoliuose,
---
paskui pažiūrėjau one republic koncą ir dukart  Garetto koncą - plem nu priklausoma nuo jo pasidariau :lol :
Nu bet tu pažiūrėk kaip gražu! ; ) antrą dieną negaliu iš youtubės išeit :lol
https://m.youtube.co...h?v=YZ87d_Wqm9Y
Iki šiol negaliu susitaikyt, kad keli koncai kažkur pro mane pro šalį praėjo
-----
O šiandien irgi traciškai tą Vienos koncertą žiūrėjau  :wub : Taip greit man jis pralėkė šiemet
---
Nu vieni sako, kad gal reik pakartot po5metų, bet kiek girdėjau irgi - kad visam gyvenimui.
Nu bet per vieną dieną klausyk. Tipo sepsis išsivystė.. baisu.. vaiko kaip gaila, mažiukas gi visai..
——
Nu vat negali, nes jei sodra patikrins.. aš draugės medikės klausiau ar irgi taip tuyčiojas iš pacientų, sako nu jo, kitaip negalim. Irgi sakė moteriškė skambino sako man 39 temp, kur aš važiuosiu. Draugė sako o ką aš niekuo negaliu padėt, tokia tvarka
——-
Mačiau :oh blem aš pati vos nenusitrenkiau per kūčias : D kažkaip valiau pavakary dulkes, ir galvoju pavalysiu šviestuvo vidų atsargiai.. ir prisilietė skuduras prie lemputės netyčia, ta sprogo..nu žodžiu nebūčiau aš :lol
——-
Ooooij.. plem : D pamiršau, nu čia per tą Garetą! : D 

Einu stebėt… ale rusų pagaliau nėr, kažkam atsiras šansas sunkvežimius laimėt.. ten gi niekas net nestebėdavo, neįdomu būdavo, nes aišku kad pirmos 3 vietos visada tas pats…

Ačiū! Su Naujais ir tave!!! Ir, kaip sakai, svarbiausia, tai sveikų ir ramių metų mums visiems 4u.gif Aš tai irgi ramiai atšvenčiau, neužbaliavojau smarkiai laugh.gif Iš vis pastaruoju metu, supratau, kad save galiu vadinti vos ne abstinente biggrin.gif Kažkaip nieko su laipsniais nebesinori. Šampanas tai iš vis man skaniausias tas limonadinis nealkoholinis doh.gif laugh.gif

O kaip tau keistuoliuose? Fainai buvo? : )
---
O per kur tu Garetto koncertą žiūrėjai? Youtube?
Aha, labai fainai wub.gif Aš kažkada irgi taip youtube beklausydama jį video po video išklausiau nemažai jo atliekamų kūrinių, buvo įtraukęs biggrin.gif

Kažkurią šventinę dieną žiūrėjau Aerosmith koncą. Tai blem kaip pasigailėjau, kad nebuvau, kai buvo atvykę jie. Kažkaip įsivaizdavau, kad Tyleris prasčiau atrodys, bet visai dar palyginus neblogai ištraukė natas ir palakstė jis ten toj scenoj bigsmile.gif Pagalvojau, kad aš tiek neatlaikyčiau neuždusus biggrin.gif
---
Aš irgi žiūrėjau wub.gif Tokia jau kaip tradicija gaunasi. Tie vaizdai šalia muzikos - architektūros grožis, menės, balerinų suknelių spalvos ir dizainas wub.gif
---
tikrai, atrodo, net nepagalvotum, kad šitaip staigiai gali atsitikt... Vargšas jos berniukas ir jos mama...Jiems tai visiškas košmaras.
---
nu blem nesikeikus :oh Nu tai va tokie dalykai ir davaro iki plaučių uždegimų paskui :oh Jau įsivaizduoju kaip aš eičiau su tokia temperatūra :oh Man kai 38 užkyla, aš jau paslika guliu ir negaliu pajudėt, viskas beveik sukasi aplink. Nu kas per nesąmonės nesuprantu...Nu ar jiems gaila, kad gydytojai per telefoną pratęstų tą biuletenį :oh
---
eina sau unsure.gif aš irgi mėgstu taip pavalyt, tai dabar jau tikrai nebevalysiu :lol
---
loool tai jau nemenkai užnešė, kad net Dakarą pamiršai :lol

Aš kažką skaičiau, kad rusai kaip kirgizai dabar važiuoja :oh Bet su sunkvežimiais, tai jau taip 'nepasislėps'.
Iš tikrųjų tai labai pikta, kad rusai vis sugeba tas sankcijas apeit..


QUOTE(blackkiss @ 2023 01 01, 20:29)
Nu šaunuolis Baciuška  - kol kas vėl gerai varo šiemet : ) o Vanagas taip konkrečiai užblūdijo kažkur  :blink :

Tai jau, kaip suprantu, iš mūsiškių tik Baciuška šansą laimėt tebeturi? Jei pernai 3 buvo, tai šįmet galėtų ir 1 vietą paimt bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2023 01 03, 22:59)
Iš vis pastaruoju metu, supratau, kad save galiu vadinti vos ne abstinente Kažkaip nieko su laipsniais nebesinori. Šampanas tai iš vis man skaniausias tas limonadinis nealkoholinis:
—-
O kaip tau keistuoliuose? Fainai buvo?
---
O per kur tu Garetto koncertą žiūrėjai? Youtube?
Aha, labai fainai
——-
Kažkurią šventinę dieną žiūrėjau Aerosmith koncą. Tai blem kaip pasigailėjau, kad nebuvau, kai buvo atvykę jie. Kažkaip įsivaizdavau, kad Tyleris prasčiau atrodys, bet visai dar palyginus neblogai ištraukė natas ir palakstė jis ten toj scenoj : Pagalvojau, kad aš tiek neatlaikyčiau neuždusus
---
Aš irgi žiūrėjau : Tokia jau kaip tradicija gaunasi. Tie vaizdai šalia muzikos - architektūros grožis, menės, balerinų suknelių spalvos ir dizainas
---
nu blem nesikeikus  Nu tai va tokie dalykai ir davaro iki plaučių uždegimų paskui Jau įsivaizduoju kaip aš eičiau su tokia temperatūra
---
eina sau: aš irgi mėgstu taip pavalyt, tai dabar jau tikrai nebevalysiu
---
loool tai jau nemenkai užnešė, kad net Dakarą pamiršai
——-
Aš kažką skaičiau, kad rusai kaip kirgizai dabar važiuoja oh Bet su sunkvežimiais, tai jau taip 'nepasislėps'.
Iš tikrųjų tai labai pikta, kad rusai vis sugeba tas sankcijas apeit..


Nu kad ir aš panašiai.. ne, šampaną tai aš megstu normalų biggrin.gif bet va tik jau šakpano ir išgeriu per naujus kartą per metus ir visas alko ko gero biggrin.gif ai nu dar karšto vyno išgėriau katedros aikštėj čia kai tie -12 buvo, nes labai sušalau biggrin.gif
———
Oi ne : D kasmet būdavo taip fainai - pirma dalis iš tų senų gerų dainelių, antra dažniausiai kokios “vogtos dainos”.. nu šįkart Giniotis lb sirgdamas išsvirduliavo (pirmąkart sėdėjau paskutinėj eilėj ir tuo lb džiaugiaus lotuliukas.gif) nes atrodė tikrai ne kažką, matyt gripas gal koks.. tai įtariu nespėjo kažko paruošt, nes pirma dalis atrodė grynai užkišt kažkuo padaryta.. pristatė 4premjeras savo (bet tiesiog tipo kaip reklamas parodė, ir maždaug kviečiam tame spektakly vaidinusius tą ir tą atlikt kokią dainą (net nesusijusios man rodos su spektakliais : D ).. du iš visiško jaunimėlio išėjo savo kūrybos dainas depresovas kažkokias sudainuot, vienas dr ir žodžius pamiršo.. nu žoooodžiu:D antra tai jau jau faina buvo tie nauji bremeno muzikantai..bet ir tai vargšas Giniotis kampuke prisėdo padainuot : D
——
Ne, taigi rodė per LRT : ) dukart pažiūrėjau, pas mane ataisukt galima lotuliukas.gif ir dar po to youtube radau..
https://m.youtube.co...h?v=LQKP-hbJ1cs
——-
Patikėk be šansų biggrin.gif ten su saltais buvo, kiek pamenu biggrin.gif tikrai vienas labiausiai įsiminusių koncų.. gal kad pirmoj eilėj : )
———
Ir man tradicija.. wub.gif o aš prisiklausius Vienos orkestrų ir Garretų, vakar nuvariau į baletą .. doh.gif nu koks pagerintas tas mūsų orkestras, klausyk : D net ausis užpjovė.. : D ir dar repetuoja, repetuoja ten prieš baletą, galvoju nu ką jau jūs ten prirepetuosit : D
——-
Bet ir šiaip nu virusų veisyklą kažkokią padaro.. aš jau peršalus kažkada nėjau, dirbau iš namų, nes galvojau kol nueisi pas gyd nedarbingumo, bala žino ką dar pasigausi bonusui…
———
Prie įjungtų geriau išvis nesiliest..
——-
Nu neštelėjo biškį biggrin.gif ai kad tas Dakaras kažkoks neteisingas šiemet.. jau tik Baciuškai ir yra šansų.. Vaidas gerai varo, gaila jau nebe rezultatui : )
——-
Ai, jo, Krotovas kaip kirgizas varo.. deve, deve.. ot parsidavę - nesvarbu nei už ką dalyvaut : D bet bent jau kamazų nėra..
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2023 01 09, 17:21)
pirmąkart sėdėjau paskutinėj eilėj ir tuo lb džiaugiaus
----
nes atrodė tikrai ne kažką, matyt gripas gal koks.. tai įtariu nespėjo kažko paruošt, nes pirma dalis atrodė grynai užkišt kažkuo padaryta.. pristatė 4premjeras savo (bet tiesiog tipo kaip reklamas parodė, ir maždaug kviečiam tame spektakly vaidinusius tą ir tą atlikt kokią dainą (net nesusijusios man rodos su spektakliais : D ).. du iš visiško jaunimėlio išėjo savo kūrybos dainas depresovas kažkokias sudainuot, vienas dr ir žodžius pamiršo.. nu žoooodžiu: D antra tai jau jau faina buvo tie nauji bremeno muzikantai..bet ir tai vargšas Giniotis kampuke prisėdo padainuot : D
——
Ne, taigi rodė per LRT : ) dukart pažiūrėjau, pas mane ataisukt galima  ir dar po to youtube radau..
https://m.youtube.co...h?v=LQKP-hbJ1cs
——-
Patikėk be šansų  ten su saltais buvo, kiek pamenu : D tikrai vienas labiausiai įsiminusių koncų.. gal kad pirmoj eilėj : )
———
o aš prisiklausius Vienos orkestrų ir Garretų, vakar nuvariau į baletą .. :oh : nu koks pagerintas tas mūsų orkestras, klausyk : D net ausis užpjovė.. : D ir dar repetuoja, repetuoja ten prieš baletą, galvoju nu ką jau jūs ten prirepetuosit : D
——-
Prie įjungtų geriau išvis nesiliest..
——-
ai kad tas Dakaras kažkoks neteisingas šiemet.. jau tik Baciuškai ir yra šansų..
——-
Ai, jo, Krotovas kaip kirgizas varo.. deve, deve.. ot parsidavę -  nesvarbu nei už ką dalyvaut  : D bet bent jau kamazų nėra..

loool biggrin.gif
---
nu jo, čia kažkoks bjaurus gripas buvo labai įsisukęs. Labai daug kas sirgo aplinkoj. Tai tie jaunikliai gal jį "pavadavo", jeigu jis visai ten negalavo. Tai jaučiu geriau būtų iš vis atšaukę ir tiek. Kam ten puse kojos daryt arba galėjo sutrumpint ir tik antrą dalį rodyt unsure.gif
---
Tai aš jaučiu Aerosmith koncą kaip tik tuo pat metu žiūrėjau per kitą televiziją biggrin.gif

O, beje, matei, Damiano plaukus nusiskuto biggrin.gif Bet jam kažkaip tinka visaip : D
----
ai jo, pamenu, kaip pasakojai, kad pirmoj eilėj stovėjai thumbup.gif Šiaip per visus koncertus geriausia atmosfera fanų zonoj būna.
---
loooool :lol : Nu po Vienos orkestro tai įsivaizduoju, kad įspūdis toks 'biškį' prastesnis turėjo būt :lol Bet tai klausyk, tu čia pasikultūrinsi už visus metus tokiais tempais :lol
---
Tai taip, čia jau pamoka ta sprogus lemputė unsure.gif
----
Aha, labai greit visi išbyrėjo :oh

Bet plem, kaip gaila Baciuškos :oh Visą laiką pirmavo ir taip nepasisekė jam tam paskutiniame etape :oh Įsivaizduoji, kaip jam apmaudu turėtų būt :oh Jau gal net geriau anksčiau iškrist : D Bet šiaip šaunuolis : )
---
Aha, nu matyt mentalitetas jų toks..
Kaip fainai, kad vieną sunkvežimių etapą ir mūsiškis laimėjo : )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 16 sausio 2023 - 20:04
Beje, matei, kad EV atrankoje dalyvaus Antikvariniai Kašpirovskio Dantys? bigsmile.gif Žiauriai įdomu kokią dainą turi biggrin.gif Jau šį savaitgalį atrankos prasidės, bet jaučiu, kad pradžioj gal kokius nežinomus atlikėjus surikiuos. Atrodo, tik neseniai ta atranka ir Eurovizija buvo, o jau ir vėl prasidės doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

kaip gyvenat? Aš tai pilnai į rutiną įsisukus: namai - darželis - darbas - darželis - namai rolleyes.gif
Dabar bent jau eurovizijos sezonas į rutiną kažką naujo įneša. Šią savaitę Sanremas, tai mano sena meilė Marco dalyvauja. Ir dar favoritas biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Sorry lb užsikasus šiuo metu, tai kada užsuksiu greitu metu, dabar tik trumpai užlekiu pavėluotai Tuktuk su gimtadieniu pasveikint 4u.gif yahoo.gif birthday.gif 000552.gif happybday.gif taikos, sėkmės ir mylinčių žmonių aplink!! Būk laiminga! smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(VanilineBraske @ 2023 02 09, 22:51)
Labukas,
kaip gyvenat? Aš tai pilnai į rutiną įsisukus: namai - darželis - darbas - darželis - namai  rolleyes.gif
Dabar bent jau eurovizijos sezonas į rutiną kažką naujo įneša. Šią savaitę Sanremas, tai mano sena meilė Marco dalyvauja. Ir dar favoritas  biggrin.gif

Aš irgi rutinoje, daug darbų darbelių, net nesuprantu kur laikas dingsta doh.gif
Tai va, Marco ir laimėjo bigsmile.gif thumbup.gif Kaip tau ta daina? Aš kai mėgstu itališką muziką, tai man graži wub.gif Kaskart keista kaip italams išeina sukurt dainą su melodingu priedainiu.

Bet pats Marco man toks netgi pagražėjęs atrodo. Kažkaip tinka jam bėgantys metai biggrin.gif

Mūsų Monikos daina tai, man atrodo, paskęs tarp visų. Šiais metais tai net nežinojau už ką sirgt. Gal Rūtos Mur kažkokia išskirtinesnė buvo, bet jos dainoj kulminacijos pritrūko. Vienu žodžiu, buvo kaip ir nesvarbu ką išrinks, nes akivaizdžių favoritų neturėjau doh.gif

Daugiau šalių dar nespėjau paklausyt. Gal tu ką nors gero/įdomaus jau išgirdai? biggrin.gif


QUOTE(blackkiss @ 2023 02 20, 18:53)
Labukas  :4u :
Sorry lb užsikasus šiuo metu, tai kada užsuksiu greitu metu, dabar tik trumpai užlekiu pavėluotai Tuktuk su gimtadieniu pasveikint 4u.gif  yahoo.gif  birthday.gif  000552.gif  happybday.gif taikos, sėkmės ir mylinčių žmonių aplink!! Būk laiminga! smile.gif

Ačiū! wub.gif
Atsakyti
tuktuk, su praėjusiu 4u.gif

QUOTE(tuktuk @ 2023 02 28, 23:33)

Tai va, Marco ir laimėjo bigsmile.gif thumbup.gif Kaip tau ta daina? Aš kai mėgstu itališką muziką, tai man graži wub.gif Kaskart keista kaip italams išeina sukurt dainą su melodingu priedainiu.

Bet pats Marco man toks netgi pagražėjęs atrodo. Kažkaip tinka jam bėgantys metai biggrin.gif

Mūsų Monikos daina tai, man atrodo, paskęs tarp visų. Šiais metais tai net nežinojau už ką sirgt. Gal Rūtos Mur kažkokia išskirtinesnė buvo, bet jos dainoj kulminacijos pritrūko. Vienu žodžiu, buvo kaip ir nesvarbu ką išrinks, nes akivaizdžių favoritų neturėjau doh.gif

Daugiau šalių dar nespėjau paklausyt. Gal tu ką nors gero/įdomaus jau išgirdai? biggrin.gif
Ačiū! wub.gif


Man tai irgi nebloga ta daina. Aišku, L'essenziale neprilygsta, bet bendram šių metų kontekste manau, kad gal netgi pagerins 2013 rezultatą biggrin.gif
__________________

Aha, man irgi pagražėjęs ax.gif
__________________

Man tai išvis ta Monikos daina be ryšio. Šiais metais, kai tik televote pusfinaliuose bus, tai tikrai be šansų į finalą išeit.
__________________

Loreen 95% kad Švedijoje laimės, tai tada ir visą EV ims. Iš jau išrinktų, tai man čekai patinka, o mano dukrai labiausiai patinka suomių Cha Cha Cha. Po 10 kartų į dieną turiu jungti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif nu va, atsikasiau biškį biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2023 01 16, 20:03)
Tai tie jaunikliai gal jį "pavadavo", jeigu jis visai ten negalavo. Tai jaučiu geriau būtų iš vis atšaukę ir tiek. Kam ten puse kojos daryt arba galėjo sutrumpint ir tik antrą dalį rodyt
---
Tai aš jaučiu Aerosmith koncą kaip tik tuo pat metu žiūrėjau per kitą televiziją

O, beje, matei, Damiano plaukus nusiskuto D Bet jam kažkaip tinka visaip
----
ai jo, pamenu, kaip pasakojai, kad pirmoj eilėj stovėjai: Šiaip per visus koncertus geriausia atmosfera fanų zonoj būna.
---
Bet plem, kaip gaila Baciuškos Visą laiką pirmavo ir taip nepasisekė jam tam paskutiniame etape  Įsivaizduoji, kaip jam apmaudu turėtų būt  Jau gal net geriau anksčiau iškrist lBet šiaip šaunuolis
---
Kaip fainai, kad vieną sunkvežimių etapą ir mūsiškis laimėjo m

Nu va grynai žymiai geriau būtų, jei tik antrą dalį paliktų. Nes po pirmos jau norėjosi namo eit. Bet buvo priešais vienas toks prieš koncą gerai “apšilęs” dėdė, kuriam viskas labai patiko biggrin.gif visąlaik šoko, lingavo, ir dar kibo prie aplinkinių kurie nešoko, o ramiai sėdėjo biggrin.gif doh.gif pirmąkart tokią personą teatre mačiau biggrin.gif
————
Geras, o per kur rodė? smile.gif
——-
Aha, mačiau, ką žinau, man prieš tai geriau atrodė biggrin.gif
——-
Jo, bet tada jau geriausia lėkt į pirmą eilę, nes kai susigrūda, labai oro trūksta
——-
Ahaa :/ nu liūdna, bet kaži ar Dakare jau geriau anksti iškrist biggrin.gif ten svarbu patirties gaut, Žala va źiūrėk gan abksti krito, neįskaitai važiavo.. brang treniruotė aišku gaunas biggrin.gif
—-
Ane?? bigsmile.gif sunkvežimių lb nestebėjau kažkaip
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(VanilineBraske @ 2023 03 02, 00:29)
tuktuk, su praėjusiu  4u.gif
---
Man tai irgi nebloga ta daina. Aišku, L'essenziale neprilygsta, bet bendram šių metų kontekste manau, kad gal netgi pagerins 2013 rezultatą  biggrin.gif
__________________

Man tai išvis ta Monikos daina be ryšio. Šiais metais, kai tik televote pusfinaliuose bus, tai tikrai be šansų į finalą išeit.
__________________

Loreen 95% kad Švedijoje laimės, tai tada ir visą EV ims.
----
mano dukrai labiausiai patinka suomių Cha Cha Cha. Po 10 kartų į dieną turiu jungti 

Ačiū wub.gif
---
Tai jo, ir man neprilygsta L'essenziale, bet vistiek faina.O tu jau gal visas perklausei? Aš dar nespėjau normaliai visų išklausyt, tik keletą.
---
Man kažkaip irgi atrodo, kad galima pasilikt pusfinaly šiais metais. Nors komisija Lietuvai niekad nebūna dosni. Ir pernai nusodino (kas labai nustebino, nes Monika Liu gerai vokaliai atliko), paskui dar kažkuriais metais. Kad vis gaunasi taip, jog žiūrovai iškelia aukščiau. Bet šiais metais, tai jau ir jie kažin ar bepadės biggrin.gif
----
Nu tai va, jau beveik ir aišku kas laimės biggrin.gif Nu bet fainas labai pasirodymas visas. Aš iš pradžių nesupratau, kad ne klipą žiūriu, kai pamačiau scenografiją. Labai fainas sprendimas wub.gif Labai kokybiškas pasirodymas atrodo ir daina man visai patinka.
---
loool Nepavydžiu lotuliukas.gif Bet suprantu kodėl vaikam turėtų patikt : D Mane ta daina iš proto varo :lol Man jie primena tą gangnam style ir tą kitą apie lapę : D Kažkaip žiauriai netikėtas sprendimas Suomijai, kai visada siųsdavo tokias sunkesnes rokavas dainas. Nu bet va net oddsuose kaip aukštai blink.gif Nesuprantu kaaaip : D


QUOTE(blackkiss @ 2023 03 07, 12:54)
Bet buvo priešais vienas toks prieš koncą gerai “apšilęs” dėdė, kuriam viskas labai patiko : D visąlaik šoko, lingavo, ir dar kibo prie aplinkinių kurie nešoko, o ramiai sėdėjo npirmąkart tokią personą teatre mačiau : D
————
Geras, o per kur rodė? : )
——-
Aha, mačiau, ką žinau, man prieš tai geriau atrodė : D

blem, kaip nervina tokie, kai girti kabinėjasi ir reguliuoja kada kam šokt, kada sėdėt :lol
---
jau ir nebepamenu :hm Jei ne per lrt, tai gal kokį tv6 g.gif
---
man tai jis iš tų žmonių, kuriem viskas tinka - ar nuskusi plikai, ar priauginsi :lol
Atsakyti
Blackkiss, sveikinu su gimimo diena!!! Linksmų nuotykių, sveikatos, tikslų įgyvendinimo ir tikrų draugų šalia! happybday.gif cook.gif 000552.gif birthday.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif sorry, dingau, labai ilgai atsigavinėjau po covido ;(
Nu pasiruošusios EV? Aš šiemet kaip niekad ne biggrin.gif beveik nieko negirdėjau dar, jaučiu bus surprise per EV biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2023 03 20, 18:51)

Man kažkaip irgi atrodo, kad galima pasilikt pusfinaly šiais metais. Nors komisija Lietuvai niekad nebūna dosni. Ir pernai nusodino (kas labai nustebino, nes Monika Liu gerai vokaliai atliko), paskui dar kažkuriais metais. Kad vis gaunasi taip, jog žiūrovai iškelia aukščiau. Bet šiais metais, tai jau ir jie kažin ar bepadės
----
Nu tai va, jau beveik ir aišku kas laimės Nu bet fainas labai pasirodymas visas. Aš iš pradžių nesupratau, kad ne klipą žiūriu, kai pamačiau scenografiją. Labai fainas sprendimas Labai kokybiškas pasirodymas atrodo ir daina man visai patinka.

Kažkaip žiauriai netikėtas sprendimas Suomijai, kai visada siųsdavo tokias sunkesnes rokavas dainas. Nu bet va net oddsuose kaip aukštai : Nesuprantu kaaaip
blem, kaip nervina tokie, kai girti kabinėjasi ir reguliuoja kada kam šokt, kada sėdėt

Joo, jau kas kas, bet komisija Lietuvai nėr niekad padėjusi.. mane labai erzina tas čiūto tūto doh.gif tai įtariu, kad ne mane viena erzins biggrin.gif dėl patekimo aš nedrįsčiau ginčytis, nes turint omeny kokie briedai kartais patenka tai.. toks jausmas kuo blogiau, tuo geriau biggrin.gif
Ai nu kaip ir sakiau, reik Roopus priverstine tvarka į EV siųst lotuliukas.gif nieka nebus čia kitaip biggrin.gif
——-
Žiaaaaauriai nemėgstu Loreeen, ir nei šita daina patinka, nei Euphoria.. tai žodžiu, mane sunervino, kad laimėjo biggrin.gif nu tikrai labai veikia nervus man šita moteriškė biggrin.gif
O vat iš suomių ir aš roko tikėjaus.. man atrodo, tokią kaip čia Suomijoj sunkiau rast, nei normalią roko grupę biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2023 03 26, 01:23)
Blackkiss, sveikinu su gimimo diena!!! Linksmų nuotykių, sveikatos, tikslų įgyvendinimo ir tikrų draugų šalia! happybday.gif  cook.gif 000552.gif  birthday.gif

Ačiū!! wub.gif
Atsakyti