Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

laba vakara, labai geras ir įdomus - Рикошет (1-16 серии из 16) (Денис Карышев, Вячеслав Кириллов) / [2019, триллер, детектив, криминал, боевик - ir meilė, ir seksas, ir nusikaltimai:)
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=Aqy3v5gcaUM

Komedija??? abejotina , bet vakare,kai vėsu sužiūrėti galima.
Atsakyti
Рикошет
Man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2020 05 19, 18:49)
Рикошет
Man patiko  biggrin.gif

Man irgi patiko,norėtųsi tęsinio.......... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
ir vėl rusai aptingo - nebekuria filmų blink.gif
--
Безопасные связи (1-8 серии из 8) (Константин Богомолов) / [2020, драма - nieko toks - interneto pagalba vieniši žmonės, sėdintys karantine, susiranda pašnekovus ir bando su jais bendrauti, dauguma net nori susidraugauti gyvai.
Atsakyti
Разбитое зеркало (1-8 серии из 8) (Олег Фомин) / [2020, драма, мелодрама - labai jau šiaip sau:(
Atsakyti
Мятеж

Год выпуска: 2020
žiūrėjau dėl mylimų aktorių: Любовь Аксёнова, Юрий Чурсин... wub.gif wub.gif
Patiko ir filmas, ir jų vaidyba wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerimaaan: 24 gegužės 2020 - 14:58
Мятеж (1-8 серии из 8) (Сергей Пикалов) / [2020, драма, история - patiko ir man, ir istorijos - 1914/1921 m.m., ir meilės
Atsakyti
laba
vakara,
Время уходить, время возвращаться (1-4 серии из 4) (Дмитрий Лактионов) / [2020, мелодрама - dvi seserys - viena turi šeimą, o kita - našlė, bet turi paauglę dukrą, jų gyvenimai, kasdienybė
geras filmas 4u.gif
Atsakyti

Швабра, vėl detektyvas biggrin.gif su Антон Батырев ax.gif
Atsakyti

Крепкая броня (1-6 серии из 6) (Юрий Лейзеров) / [2020, военный, драма - 1942 metai, kursantų mokykla, pratybos, meilė - geras filmas, patiko
Atsakyti
labai geras - Тень дракона (1-4 серии из 4) (Сергей Краснов) / [2020, мелодрама - mažas berniukas praranda kalbos dovaną, kai pamato, kaip nužudoma jo mama. Berniukas lieka vienas, auklė atiduoda jį į vaikų namus. Ten su berniuku dirba psichologė, kuri nori įsivaikinti berniuką, bet..nespėja, nes po kelių metų atsiranda berniuko tikras tėvas..
Atsakyti