Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2020 05 31, 15:50)
labai geras - Тень дракона (1-4 серии из 4) (Сергей Краснов) / [2020, мелодрама - mažas berniukas praranda kalbos dovaną, kai pamato, kaip nužudoma jo mama. Berniukas lieka vienas, auklė atiduoda jį į vaikų namus. Ten su berniuku dirba psichologė, kuri nori įsivaikinti berniuką, bet..nespėja, nes po kelių metų atsiranda berniuko tikras tėvas..

ziauriai geras ir jautrus filmas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Идти до конца (1-2 серии из 2) (Сергей Краснов) / [2020, мелодрама - graži meilės istorija
Atsakyti
sveikos,

Журавль в небе (12 серии из 12) (Сергей Комаров (III)) / [2020, мелодрама - įdomus, bet ne kaip filmas, o spektaklis ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Игрок (Сельянов Григорий) / [2014, Драма, биография - prekyba žole nuo mažumės jauną vaikiną padarė turtingiausiu gimtame mieste.
Atsakyti
laba ryta,
labai geras, jaudinantis filmas - Выбор матери (1-16 серии из 16) (Мила Погребиская) / [2019, драма, мелодрама - maža mergaitė gyvena "šeimoje", kurioje kasdien vyksta baliai, vykdomas smurtas ir prievartta prieš mažametę..Kol vieną dieną ...
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=6Z_k00suKR4
Man labai patiko, liūdnokas, bet koks pamokantis...rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 06 16, 07:01)
laba ryta,
labai geras, jaudinantis filmas - Выбор матери (1-16 серии из 16) (Мила Погребиская) / [2019, драма, мелодрама - maža mergaitė gyvena "šeimoje", kurioje kasdien vyksta baliai, vykdomas smurtas ir prievartta prieš mažametę..Kol vieną dieną ...




Labas
Per kur ziurejai, negaliu rasti.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 05 24, 11:23)
sveikos,
ir vėl rusai aptingo - nebekuria filmų blink.gif



Kur jau čia kurs, visi karantine sėdi bigsmile.gif Kaip parašė mano numylėtasis Žaliaakis Ярослав Бойко, "Да сейчас везде, все съёмки, все спектакли, все гастроли остановлены ...!!!. Сижу на даче, сажаю деревья, парюсь в бане купаюсь в бассейне! Отдыхаю и Бездельничаю !!!". Va. Taip kad kažin kada ten pas juos į vėžes viskas įeis? O taip jau norisi kai kurių serialų pratęsimų.....

Per karantiną dirbau dirbau dirbau non-stop. help.gif Buvau ir kalėjimo prižiūrėtoja ir mokytoja vaikui, kelionių organizatorė vyrui, kuris karantino pradžioj grįžo iš JAV per Vokietiją ir užstrigo ten nes skrydžius atšaukė...Ufff, buvo reikalų karsta.gif Ale dabar jau kaip pulsiu į šiuos jūsų visų išvardintus lobynus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 06 16, 15:17)
Labas
Per kur ziurejai, negaliu rasti.



galima ir čia, tik šiek tiek reklamų pradžioje pamėto smile.gif

https://kinogo.zone/...bor-materi.html
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 06 16, 17:17)
Per kur ziurejai, negaliu rasti.

aš visus filmus siunčiuosi iš www.tfile.me (buvęs www.tfile.ru) ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
gana įdomus - Закрытый сезон (1-8 серии из 8) (Дарья Полторацкая) / [2020, детектив, мелодрама - kelių draugų bendras verslas ir jų gyvenimai
Atsakyti

Шоу про любовь (1-4 серия из 4) / 2020 / РУ / - pradžia buvo kaip ir įdomi, o paskui tai banalybėverysad.gif
Atsakyti