Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

laba vakara,
per vakarą pažiūrėjau ir labai rekomenduoju - Воспитание чувств (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - beprotiška meilė, pavydas dėl menkniekių, žeminimas, galiausiai psichologinis smurtas ir... naujo gyvenimo pradžia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 spalio 2020 - 19:15
QUOTE(TaGre @ 2020 10 09, 16:05)
ИГРА НА ВЫЖИВАНИЕ СЕРИАЛ 2020
Kas mėgsta tokio žanro filmus, turėtų patikti, pagal pabaigą ir pratęsimas kaip ir turėtų būti ;)



QUOTE(sapniukass @ 2020 10 09, 17:14)
Ziurejau sita ax.gif tOKS SAVOTISKAS, MAN BAISUS, SU DAUG SCENU. Turetu but antras sezonas, nes baigesi su laimejimu i antra tura,


Pritariu sapniukass, nes aš neištempiau. Palikau vyrą vieną. Jam labai patiko...

Sveikos
Papildyta:
Aš va mėgavausi ШИФР, nemačius buvau pirmo sezono. Pradėjau nuo jo. Rekomenduoju.
Tas pats ir su ГАДАЛКА, nuo pirmo sezono. Patiko visai.
O dar laukia Балабин su nauju БАЛАБОЛ sezonu. Ankstesnieji patiko.
Laukiu gal ir ВОРОНИНЫ kokį naują sezoną įmes.
Atsakyti
ВОРОНИНЫ jau nebebus toks be Nikolajaus Petroviciaus, nebent dar spejo viena sezona nufilmuot, labai gaila, geras aktorius buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvita: 10 spalio 2020 - 15:34
QUOTE(malvita @ 2020 10 10, 16:33)
ВОРОНИНЫ jau nebebus toks be Nikolajaus Petroviciaus, nebent dar spejo viena sezona nufilmuot, labai gaila, geras aktorius buvo.


O D. Nežinojau. AA. Geras aktorius buvo

Atsakyti
jaudinantis filmas - После зимы сериал (2020) Украина, pasakojimas apie vienos šeimos gyvenimą, skyrybas, dukrų meilė tėvams..
Atsakyti
Sveikos,

Судьба Обмену не Подлежит, neblogai susižiūrėjo vakar. Sukeisti vaikai, šeimų likimai, meilė, sukčiavimas, apgavystės....
Atsakyti
Сквозь годы, русские мелодрамы новинки 2020 - labai geras filmas

Atsakyti
КОНТРИБУЦИЯ / Фильм. Военный детектив - netiketai idomus filmas.

My Webpage
Atsakyti
Возвращение (1-8 серии) / 2020 / РУ / - labai geras filmas - prieš septynerius metus ji paaukojo savo gyvybę už mylimojo laisvę. Pamestas vaikas. Kaltė. Vienatvė. Ji buvo tikra, kad nusipelnė šios bausmės. Septynerius metus ji klusniai gyveno „auksiniame narve“ šalia tikro pabaisos. Kol vieną dieną ji pasiekė ribą šaudydama savo nekenčiamą vyrą. Ji priversta bėgti - ten, kur tu gali vėl pradėti gyventi, kur niekas jos neieškos...


bus antras sezonas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 18 spalio 2020 - 14:37
QUOTE(Sim@ @ 2020 10 18, 15:31)
Возвращение (1-8 серии) / 2020 / РУ / - labai geras filmas - prieš septynerius metus ji paaukojo savo gyvybę už mylimojo laisvę. Pamestas vaikas. Kaltė. Vienatvė. Ji buvo tikra, kad nusipelnė šios bausmės. Septynerius metus ji klusniai gyveno „auksiniame narve“ šalia tikro pabaisos. Kol vieną dieną ji pasiekė ribą šaudydama savo nekenčiamą vyrą. Ji priversta bėgti - ten, kur tu gali vėl pradėti gyventi, kur niekas jos neieškos...


bus antras sezonas 4u.gif

Man iki kokios 6 serijos gerai žiūrėjosi, paskui pradėjo erzinti truputį, o gale visai sunervino. Mano nuomone ir Ira ir Olegas neteisūs. Labiausia Ira. Turiu galvoj Vikos atžvilgiu. Ateina nei iš kur, nei iš šio nei iš to į šeimą, ir elgiasi taip, tarsi tų 7 metų nė nebuvo. Atseit, Vikai jau čia ne vietą, tegul išeina. Aišku, ne savo noru ji taip pasiėlgė, tragedija, blogai ir visa kita, bet tai Vika prie ko? Ji ištekėjo, myli vyrą, myli tą vaiką, čia 7 metus buvo jos namai, kuo ji kalta, kad tokia istorija buvo? Ji ir nesupranta, kas atsitiko, kodėl taip? O ta Ira stovi, ir tokiu žvilgsniu žiūri, kaip į kokią kvailelę, ir stovi tokia visa teisi ir teisinga. Jai atseit tragedija. O nepagalvojo, kaip ji jaustųsi Vikos vietoje? Fu, jau net tęsinio nebesinori žiūrėti
aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2020 10 24, 14:02)
Man iki kokios 6 serijos gerai žiūrėjosi, paskui pradėjo erzinti truputį, o gale visai sunervino. Mano nuomone ir Ira ir Olegas neteisūs. Labiausia Ira. Turiu galvoj Vikos atžvilgiu. Ateina nei iš kur, nei iš šio nei iš to į šeimą, ir elgiasi taip, tarsi tų 7 metų nė nebuvo. Atseit, Vikai jau čia ne vietą, tegul išeina. Aišku, ne savo noru ji taip pasiėlgė, tragedija, blogai ir visa kita, bet tai Vika prie ko? Ji ištekėjo, myli vyrą, myli tą vaiką, čia 7 metus buvo jos namai, kuo ji kalta, kad tokia istorija buvo? Ji ir nesupranta, kas atsitiko, kodėl taip? O ta Ira stovi, ir tokiu žvilgsniu žiūri, kaip į kokią kvailelę, ir stovi tokia visa teisi ir teisinga. Jai atseit tragedija. O nepagalvojo, kaip ji jaustųsi Vikos vietoje? Fu, jau net tęsinio nebesinori žiūrėti
aggressive.gif

Ilgai istempet, as gal iki 4 tik serijos, eilinis muilas, banalybe 🤮🤮🤮

Papildyta:
O mane patrauke biografiniai.
“Margarita Nazarova” kazkas wow
tada irgi labai patiko
“Liudmila Gurcenko”
ir labai superinis senas apie mediku darba
“Doktor Tursa” smile.gif neleidzia man pakopint nuorodu durnas telefonas unsure.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
nuo vakar ryto pradėjau -

Зови меня мамой 1-16 серия (сериал 2020) - drama - Paprasta kaimo mergina Tatjana gyvena su mažais džiaugsmais. Ji yra įsimylėjusi, svajoja sukurti stiprią ir laimingą šeimą. Tačiau artimiausiu metu pagrindinio veikėjo svajonės neišsipildys. Šalyje įsibėgėja pokyčiai, paveikę kiekvieną didžiulės valstybės pilietį. Taigi Taniai nebuvo pagailėta liūdnų praėjusių metų įvykių. Tania tragiškomis aplinkybėmis išsiskiria su mylimu žmogumi. Visa tai vyksta disponavimo fone. Netrukus du keisti vaikai yra ant jaunos moters pečių. Mergina daro viską, kas įmanoma, kad užaugintų vaikus. Gyvendama sunkų gyvenimą, pripildytą skausmo ir kančių, Tania nepraranda žmoniškumo. Ji ir toliau gyvena jausmais, stengiasi padėti kitiems. Po 20 metų, tarsi atsidėkodama už visą darbą, Tatjana vėl randa meilę.
Atsakyti