Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

Ramsiau, aciu. Pradejau ziureti, dar tik antra serija.

Labas
Atsakyti
laba vakara,
patiko ir man - Давай найдём друг друга (1-16 серии из 16) / 2020 / РУ

http://kinozal.tv/de....php?id=1789905
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 09 11, 20:03)
Ramsiau, aciu. Pradejau ziureti, dar tik antra serija.

Labas


Pavydžiu, kad dar tik antra smile.gif Aš va šįvakar 15-16 pabaigsiu verysad.gif
Bet jau tas Maksimas, nu man reto negražumo veidas...Taip pat, kaip Сергей Юшкевич.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 11 rugsėjo 2020 - 21:57
QUOTE(Ramsius @ 2020 09 11, 22:50)
Pavydžiu, kad dar tik antra smile.gif Aš va šįvakar 15-16 pabaigsiu verysad.gif
Bet jau tas Maksimas, nu man reto negražumo veidas...Taip pat, kaip  Сергей Юшкевич.



pritariu 4u.gif

ziuresiu su malonumu, nes visokias senienas paskuti-
niu metu ziurejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 12 rugsėjo 2020 - 09:06
laba vakara,
GERI ir PATIKĘ FILMAI _Рысь (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - trijų draugų gyvenimas, meilė, draugystės 4u.gif
---
Игра в судьбу (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - Pirmoji jaunųjų Bogdanos ir Aleksandro meilė baigiasi tragiškai: dėl avarijos Bogdana mirė. Sielvarto ištiktas meilužis vargu, ar suras jėgų gyventi toliau ...
---

Atsakyti
metų naujiena - Дети ветра (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - labai geras filmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 10 03, 11:08)
metų naujiena - Дети ветра (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - labai geras filmas 4u.gif


Vakar žiūrėjau, patiko tikrai smile.gif
Atsakyti

Тайна Марии (1-8 серии из 8) / 2019-2020 / РУ - Marijos paslaptis, ​​kurią ji slepia visą gyvenimą. Daugiau nei prieš 20 metų, kai jos vyras kalėjime atliko bausmę ir, bandydamas ją apsaugoti, apleido Mariją, ji iš nevilties įsivėlė į naujus santykius. Aistringo romano rezultatas buvo dukra iš mylimojo Michailo. Su juo neįmanoma sukurti šeimos - vyras vedęs. Bet santuokoje jis neturi ir neturės vaikų. Siekdamas išsaugoti dabartinę savo šeimą ir su ja susijusią gerovę, Michailas nusikalsta - iš Marijos pavagia dukrą, kurią jis dovanoja savo žmonai Olgai. ...
Tai filmas, kuris savo siužeto pravirkdys ber kurią moterį, Mamą, dukrą 4u.gif
Atsakyti

Pritariu!
Deti Vetra geras filmas, lengvas ir įdomus.

o aš pasiilgau narės Visgi, visad laukdvau jos įkeltų naujienų...

Atsakyti

Тростинка на ветру (1-4 серии из 4) / 2020 / РУ / - jaudinantis filmas
Atsakyti
ИГРА НА ВЫЖИВАНИЕ СЕРИАЛ 2020
Kas mėgsta tokio žanro filmus, turėtų patikti, pagal pabaigą ir pratęsimas kaip ir turėtų būti ;)
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2020 10 09, 16:05)
ИГРА НА ВЫЖИВАНИЕ СЕРИАЛ 2020
Kas mėgsta tokio žanro filmus, turėtų patikti, pagal pabaigą ir pratęsimas kaip ir turėtų būti ;)


Ziurejau sita ax.gif tOKS SAVOTISKAS, MAN BAISUS, SU DAUG SCENU. Turetu but antras sezonas, nes baigesi su laimejimu i antra tura,
Atsakyti