Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Dodgy @ 2021 08 07, 16:05)
Moteros, “Kriostnyj”  tai sedevras, nesuprantu kaip anksciau jo nemaciau. Pagrindine role atlieka lietuviu kilmes aktorius Sergejus Puskepalis.
Zodziu, Kriostnyj ir Chrustalnyj geriausi mano ziureti serialai simet  wub.gif  wub.gif



Imsiuos žiūrėti. Nes nu žiauriai atsibodo muilai.....
Atsakyti

Imsiuos žiūrėti. Nes nu žiauriai atsibodo muilai.....

man atvirksciai, pasiilgau  muilu,  ka rekomenduotumet  :D

Atsakyti
Sveikos smile.gif

O aš atkasiau pažiūrėjau «оттепель» wub.gif nu koks superinis! net nesinori dabar po jo nieko žiūrėt smile.gif labai mėgstu tokius retro, nesuprantu, kaip jis tiek metų pro mane praslydo nepažiūrėtas biggrin.gif tai jei kas dar irgi nematęs, rekomenduoju, labai kokybiškas serialas..
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 08 15, 21:53)
Sveikos smile.gif

O aš atkasiau pažiūrėjau «оттепель»  wub.gif  nu koks superinis! net nesinori dabar po jo nieko žiūrėt smile.gif labai mėgstu tokius retro, nesuprantu, kaip jis tiek metų pro mane praslydo nepažiūrėtas biggrin.gif tai jei kas dar irgi nematęs, rekomenduoju, labai kokybiškas serialas..

jo jo, ir as ji neseniai ziurejau smile.gif atradau pagal savo mylima aktore ta ryza biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aptikau visai neblogą daiktą: Фильмы про Митрофанову и Полуянова

Kažkaip netikėtai atradau, ir laimė, pirmiausia pažiūrėjau pirmąjį filmą (Десять стрел для одной), tai taip sakant istoriją nuo pat pradžių smile.gif Paskui pradėjau ieškoti, ką čia dar su tuo Bondarenko pažiūrėjus, ir atradau, kad tų filmų yra ne vienas. Tai žinokit su malonumu pažiūrėjau ir antrą (Ныряльщица за жемчугом) ir įpusėjau Смертельный тренинг.

Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 18, 13:59)
Sveikos,

Aptikau visai neblogą daiktą: Фильмы про Митрофанову и Полуянова

Kažkaip netikėtai atradau, ir laimė, pirmiausia pažiūrėjau pirmąjį filmą (Десять стрел для одной), tai taip sakant istoriją nuo pat pradžių  smile.gif Paskui pradėjau ieškoti, ką čia dar su tuo Bondarenko pažiūrėjus, ir atradau, kad tų filmų yra ne vienas. Tai žinokit su malonumu pažiūrėjau ir antrą (Ныряльщица за жемчугом) ir įpusėjau Смертельный тренинг.

Labai aciu! Man jau badas biggrin.gif
Bondarenko man niekada nedare ispudzio, bet sitam seriale toks vyriskas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodgy: 19 rugpjūčio 2021 - 09:43
QUOTE(Dodgy @ 2021 08 19, 10:36)
Labai aciu! Man jau badas biggrin.gif
Bondarenko man niekada nedare ispudzio, bet sitam seriale toks vyriskas  wub.gif  wub.gif


Aš niekad nebuvau į jį atkreipus dėmesio, bet dabar visai maloniai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
Atsiprašau, aš vėl ne su rusų ax.gif

La casa de papel....4 sezonai, gliaudai kai sėmkas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 19, 12:08)
Aš niekad nebuvau į jį atkreipus dėmesio, bet dabar visai maloniai žiūrisi  wub.gif


Antra pasirodo maciusi, imsiuos trecio. Kopanova su Bondarenko labai grazi pora. Dievinu ta tikra , naturalu grozi kaip Ekaterinos Kopanovos ❤️
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodgy: 19 rugpjūčio 2021 - 14:56
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 18, 11:59)
Sveikos,

Aptikau visai neblogą daiktą: Фильмы про Митрофанову и Полуянова

Kažkaip netikėtai atradau, ir laimė, pirmiausia pažiūrėjau pirmąjį filmą (Десять стрел для одной), tai taip sakant istoriją nuo pat pradžių  smile.gif Paskui pradėjau ieškoti, ką čia dar su tuo Bondarenko pažiūrėjus, ir atradau, kad tų filmų yra ne vienas. Tai žinokit su malonumu pažiūrėjau ir antrą (Ныряльщица за жемчугом) ir įpusėjau Смертельный тренинг.


Ir dar yra Одноклассники смерти (2020)


Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2021 08 19, 15:55)
Antra pasirodo maciusi, imsiuos trecio. Kopanova su Bondarenko labai grazi pora. Dievinu ta tikra , naturalu grozi kaip Ekaterinos Kopanovos ❤️

Jo, man irgi labai gražu. Ir gražu, kad taip suporavo jos, toks gražuoliukas su tokai "ne fifa", o naturalaus grožio motera bigsmile.gif


QUOTE(retancike @ 2021 08 19, 15:55)
Ir dar yra Одноклассники смерти (2020)

Vakar žiūrėjau ir užmigau. Šiandien pratęsiu tą malonumą bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dodgy @ 2021 08 19, 15:55)
Antra pasirodo maciusi, imsiuos trecio. Kopanova su Bondarenko labai grazi pora. Dievinu ta tikra , naturalu grozi kaip Ekaterinos Kopanovos ❤️

Jo, man irgi labai gražu. Ir gražu, kad taip suporavo jos, toks gražuoliukas su tokai "ne fifa", o naturalaus grožio motera bigsmile.gif


QUOTE(retancike @ 2021 08 19, 15:55)
Ir dar yra Одноклассники смерти (2020)

Vakar žiūrėjau ir užmigau. Šiandien pratęsiu tą malonumą bigsmile.gif
Papildyta:
Kažko susidubliavo atsakymai...
Atsakyti
Laba 4u.gif

Užsikabinau už to Bondarenko, siaubas, tuoj pensija ant nosies, o ant jaunų patraukė bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , bet užtai atradau senienų neblogų. Gal jau mačiusios esat, bet su malonumu pasižiūrėjo Беглец, toks įtemptas detektyvas su melodramos elementais. O dabar žiūriu jau 6 seriją Бльшое небо. Tą bandžiau žiūrėti 2 kartus, pirmos serijos nedažiūrėjus išjungdavau, paskui prakentėjau tą 1 seriją ir taip užkabino, kad porą serijų žiūrėjau nekvėpuodama....Draugystė, meilė, šeimyniniai santykiai, dievaž įdomu. Rodo sovietinius laiikus. Džaiugiusoi, kad dar serijos liko, nors kartais į galą būna kad numenksta viskas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 24 rugpjūčio 2021 - 12:23