Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2021 08 24, 13:22)
Laba  4u.gif

Užsikabinau už to Bondarenko, siaubas, tuoj pensija ant nosies, o ant jaunų patraukė  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif , bet užtai atradau senienų neblogų. Gal jau mačiusios esat, bet su malonumu pasižiūrėjo Беглец, toks įtemptas detektyvas su melodramos elementais. O dabar žiūriu jau 6 seriją Бльшое небо. Tą bandžiau žiūrėti 2 kartus, pirmos serijos nedažiūrėjus išjungdavau, paskui prakentėjau tą 1 seriją ir taip užkabino, kad porą serijų žiūrėjau nekvėpuodama....Draugystė, meilė, šeimyniniai santykiai, dievaž įdomu. Rodo sovietinius laiikus. Džaiugiusoi, kad dar  serijos liko, nors kartais į galą būna kad numenksta viskas...

Ir man jis patinka biggrin.gif pagal amziu mano vienmetis, tai man pats tas seile varvint wub.gif baigsiu odnoklasnikus ir ziuresiu toliau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ziauriai patinka su Bondarenko Bolshoje nebo. Dar yra be Bondarenko , bet labai geras, jei nematet “ Obnimaja nebo”
Atsakyti

Ziauriai patinka su Bondarenko Bolshoje nebo. Dar yra be Bondarenko , bet labai geras, jei nematet “ Obnimaja nebo”

 Obnimaja nebo neprisimenu jokio kito serialo, kurį žiūrint tiek būčiau žliumbusi, praktiškai kiekvienoje serijoje  :cray:  :cray: 

Tik gaila, kad paskutinėse serijose pakeitė aktorius į vyresnius, o juk galejo Petrovą ir Aksionovą pagrimuoti ir taip pasendinti, nes su naujais man serialas prarado savo žavesį ir visą tą atmosferą, gerai kad tik pora serijų tebuvo likę  :) 

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2021 08 26, 09:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dodgy" data-cid="72863535" data-time="1629834470"><div><p>Ziauriai patinka su Bondarenko Bolshoje nebo. Dar yra be Bondarenko , bet labai geras, jei nematet “ Obnimaja nebo”</p></div></blockquote><p><strong><span style="background-color:rgb(247,247,247);"> Obnimaja nebo </span></strong><span style="background-color:rgb(247,247,247);">neprisimenu jokio kito serialo, kurį žiūrint tiek būčiau žliumbusi, praktiškai kiekvienoje serijoje</span><span style="background-color:rgb(247,247,247);">  cray.gif</span><span style="background-color:rgb(247,247,247);">  cray.gif</span><span style="background-color:rgb(247,247,247);"> </span></p><p><span style="background-color:rgb(247,247,247);">Tik gaila, kad paskutinėse serijose pakeitė aktorius į vyresnius, o juk galejo Petrovą ir Aksionovą pagrimuoti ir taip pasendinti, nes su naujais man serialas prarado savo žavesį ir visą tą atmosferą, gerai kad tik pora serijų tebuvo likę  smile.gif​</span><span style="background-color:rgb(247,247,247);"> </span></p>

As nepamenu apie ka jis smile.gif tik, kad apie naikintuvu pilotus.
“Bolshoje nebo” man labai labai, net ziuriu po truputi, nes gaila bus kai baigsis ir vel negalesiu nieko gero po jo rast verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2021 08 24, 22:47)
Ziauriai patinka su Bondarenko Bolshoje nebo. Dar yra be Bondarenko , bet labai geras, jei nematet “ Obnimaja nebo”

Pradėjau žiūrėti, mečiau, paskui kai vėl pradėjau, tai negaliu atsitrauki...db sustojau ties ta serija, kaip jis tą sesė pradėo įsimylėti.....Padariau 3 dienų pertrauką, išvarėm su šeimyna į Birštoną...tai maniau žiūrėsiu telefone ir ten bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 27, 22:06)
Pradėjau žiūrėti, mečiau, paskui kai vėl pradėjau, tai negaliu atsitrauki...db sustojau ties ta serija, kaip jis tą sesė pradėo įsimylėti.....Padariau 3 dienų pertrauką, išvarėm su šeimyna į Birštoną...tai maniau žiūrėsiu telefone ir ten  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

O man is karto labai patiko, nes man viskas kas su aviacija wub.gif pradzioj, nepatiko Bondarenko amplua, bet dabar supratau, kodel buvo pabreziamas pradzioje jo kuiliskumas biggrin.gif man liko dar 4 serijos. As buna, jei labai idomu, ziuriu nuo ryto iki vakaro kol nepabaigiu, nes nedirbu smile.gif))bet sita specialiai vakarams pasilieku, kai vaikai jau uzmiega ir megaujuosi ramybe wub.gif
Atsakyti
Su Bondarenko “Beglec” visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Jo, tą jau minėjau, geras.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 30, 15:11)
Jo, tą jau minėjau, geras.

o geras, nemaciau biggrin.gif
psio, as meciau Bondarenko biggrin.gif
Dabar kaip
siemkas gliaudau OP Piragova wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2021 08 30, 15:37)
siemkas gliaudau OP Piragova  wub.gif

Pirgavova man patiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 31 rugpjūčio 2021 - 05:23
QUOTE(Apuokas @ 2021 08 31, 06:23)
Pirgavova man patiko  biggrin.gif


Aš dar nemečiau smile.gif 9 serija Bolšoje nebo. Siaubas, aš jau net su savim pradėjau kalbėtis momentais, kai situacijos ten tokios įtemptos bigsmile.gif
Kas tas Pirogovas???
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2021 08 31, 13:47)
Aš dar nemečiau smile.gif 9 serija Bolšoje nebo. Siaubas, aš jau net su savim pradėjau kalbėtis momentais, kai situacijos ten tokios įtemptos  bigsmile.gif
Kas tas Pirogovas???

Jei patiko kuxnia tai ir sitas turi patikt.
Serialas “ИП Пирогова”
Atsakyti