Įkraunama...
Įkraunama...

Baltas picos padažas

Dirbau picerijoj todėl galiu isduoti to padazo receptą, mes jį irgi mėgstam jei tas: 6 saukstai majonezo HELMANS, (etiketė zydra su geltonu) 3 saukstai lietuvisko majonezo, 3 skilteles cesnako isspausti, malta raudonoji paprika ir malti juodieji pipirai, vanduo virintas( apie puse stiklinės, ziūrint kokio tirstumo norite) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai dekoju uz pateiktus receptus...leksiu i parduotuve pirkt ingridientu smile.gif
Atsakyti
Parasyk kaip sekėsi, ar apie tą padazą klausei? mirksiukas.gif
Atsakyti
AS noreciau suzinoti recepta padazo,kuris yra su majonezu Forto picerijose...Na ten maisomas kazkoks kecupas su kazin kokiu majonezu...As i forta einu tik del padazo blush2.gif Butu gerai jei kas nors zino koki skanu padaza su majonezu ir su kecupu 4u.gif
Atsakyti
o mane tai labiau domina tas skystaspadazas, kur cileje buna, tipo tas oranzinis ir baltas. gal kas zinot, kaip juos gaminti? Is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
Skysta padaza as darau is Danon naturalaus jogurto. Ispaudziu cesnako ir pridedu picos prieskoniu. Skonis - super ax.gif , bent jau man
Atsakyti
O aš į majonezą įpilu marinuotų agurkėlių skysčių + krapai Labai skanu 4u.gif (tinka ne tik picai , bet ir salotoms įvairioms) ...
Atsakyti
O aš prie picos mėgstu tokį padažą:
Pomidorų padažas
Majonezas
abu lygiom dalim
tada smulkiai (kuo smulkiau) marinuoti arba rauginti agurkėliai
ir smulkiai supjaustytas česnakas (ir agurkai ir česnakai pagal skonį iš akies, kas kaip mėgsta)
Viską sumaišyti
Labai skanu tiek prie žuvies tiek prie mėsos o man ir mano vaikams ypač prie picos. Siūlau išbandyti
Taip pat galima ir šviežią agurką dėti, jei norite švelnesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
O man įdomu kaip padaro padažą Milano picerijoje ir Pas Paolo. Labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
As tai taip gaminu balta padaza: dedu majoneza, ispaudziu cesnako, ipilu cesnakines druskos, dziovinto baziliko (privalomas prie kiekvienos picos, jei ne ant jos barstomas, tai bent dedamas i padaza) ir petrazoliu, ir ipilu virinto vandens.
Dar galima ideti pomidoru padazo (tai jis gaunasi toks oranzinis). Maniskis dievina sita padaza ir praktiskai viska su juo valgo.
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 03 19, 19:42)
O man įdomu kaip padaro padažą Milano picerijoje ir Pas Paolo. Labai skanus  thumbup.gif


Gerai jau gerai, išduosiu firminį Paolo receptą smile.gif
Helmans Provasal majonezo (būtinai, kitoks netinka; šito geltona etiketė)
česnako skiltelė arba kelios
citrinos sulčių
druskos
krapų
bazilikų
grietinėlės
šiek tiek virinto vandens

Pagrindas turi būti majonezas. Viską sumaišius, pabaigoje įpilti šlakelį grietinėlės, dar praskiesti virintu vandeniu. Tikslių proporcijų nežinau, visada darau iš akies. Jeigu patiks, atitirbsit savo receptūrą pačios. Skanaus 4u.gif

Šį padažą valgome ne tik su pica, bet ir su salotomis.
Atsakyti
pabandykit toki -
saukstas dziovintu baravyku, grietinele ~8 saukstai, viska pakaitiname mikrobangeje ~1 min.
uzpilame ant picos likus kepti 3-1 minutes arba patiekiame indelyje individualiai.
toki darau prie "sunkesnio" skonio picos pvz su salto rukymo arba vytintu kumpiu, dziovintais pomidorais.
Atsakyti