Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Sveikos. 15min.lt užmačiau puikiai įgarsintą Y.N. Harari knygą,, Sapiens. Glausta žmonijos istorija''. Geras vertimas, sakiniai sklandūs, todėl, kol dar neišėmė, rekomenduoju toms, kam patinka tokios knygos. 

Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2019 03 11, 14:21)
Peter Wohlleben "Paslaptingas medžių gyvenimas".
Su meile parašyta knyga apie medžius - gyvas būtybes


Kaip gražiai parašei wub.gif nusipirkau ją pereitoje knygų mugėje, tačiau ji vis dar eilėje - iš "žvalgomojo" skaitymo supratau, kad tikėjausi kažko kitko... bet po Tavo komentaro bandysiu dar kartą.

Tikriausiai visos žinote kaip gydyti sudaužytą širdį? Tiesiog reikia iš karto mestis į kitą glėbį biggrin.gif taip ir aš, įskaudinta vis dar trečios knygos neparašiusio Rotfuso, greitomis (nerimta meilė) :sukramčiau "Gerus ženklus". Gėris biggrin.gif visiem kliuvo. Ypač patiko kaip laiką leidžia vienas iš Apokalipsės raitelių Badas, kas pakeitė Marą ir ką gudrus demonas laikė termuse seife biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2019 03 10, 13:49)
Brūkšniuk, rudenį žada išleisti trečią dalį Rotfuso, rusų kalba, aišku.


nejaugi sulauksim pagaliau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalija @ 2019 03 10, 21:13)
Internete susiradau rusišką knygos variantą, kai perskaičiau „ant spintelės viršaus irgi kilojo įspūdinga krūva numerių“ (на поверхности тумбочки тоже высилась внушительная стопка номеров) ar pelė, „trikdydama tylą dalykišku šnarėjimu“ unsure.gif (мышь, по словам бабушки, оказалась умнее дедушки, стащила эдамский сыр еще до ночи и спряталась с ним где-то за шкафом в спальне, нарушая тишину сосредоточенным шуршанием).


blink.gif Čia, matyt, šv. Googlas padėjo... biggrin.gif

Pascal Quignard " Nė vienas pasaulio rytas ". Toliau tęsiu pažintį su Paskaliu Kinjaru. Knyga plonytė, perskaitoma per pusvalandį arba per vakarą, jei skaitoma mąsliau. Kaip jau minėjau, teksto nedaug ir jis, atrodytų, labai paprastas, bet jame telpa ir asmeninė kompozitoriaus pono de Sent Kolombo drama, ir jo dukters tragiška meilė, ir tuometinė politinė aplinka, ir mokytojo bei mokinio santykis…. Tačiau svarbiausia čia - muzika. Kuo skiriasi muzika nuo muzikavimo ? Pagal Sent Kolombą atrodytų, jog tai beveik sacrum ir profanum skirtis ... Ar galima atiduoti savo kūrybą publikai, kuri galbūt nieko neišgirs ir nesupras, o galbūt net neverta muzikos užrašyti, o tiesiog pasilikti ją sau ir gyventi ja iki mirties. Kas tingi skaityti, siūlau pasižiūrėti 1991 m. sukurtą Alain’o Corneau filmą « Visi pasaulio rytai ». Šis tapybiškas filmas - beveik tobula knygos vizualizacija, tačiau ši simbiozė visai jo negadina...
Papildyta:
QUOTE(Helianta @ 2019 03 11, 15:21)
Peter Wohlleben "Paslaptingas medžių gyvenimas".
Su meile parašyta knyga apie medžius - gyvas būtybes, apie kuriuos daugelis žinome labai mažai.


Jau seniai noriu ją perskaityti, tačiau vis pasipainioja kiti tekstai. smile.gif
Atsakyti