Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Skaitau M. Martinaicio nauja knyga"Gyvenimas i praeiti", kazkaip...nu taip, norisi man skaityti ji
Atsakyti

Prisijungčiau ir aš 29 dieną  :rolleyes: 

Tik ką pribaigiau  Rushdie Aukso rūmus. Buvau klausius tik jo Dvejų metų...., nelabai turiu su kuo palyginti, bet rūmai man labai patiko. Pirmiausia autoriaus meile herojams... antriausia, nuoširdžiu pasakojimo stiliumi / būdu, pasakojimu pasakojime, neskubėjimu, nebijojimu nuklysti, nes visi "nuklydimai" labai tikslingi... ir kinematografiškumu (šitas autoriaus sumanymas mano akimis pavyko  :rolleyes: ) Žodžiu, apturėjau malonumo  :) 

Dar buvo S.Kingo Svetimas (prašalaitis?) iš Mersedeso serijos - sakyč, silpniau už Mersedesus su Bilu, bet šiaip, Kingiška - nepataikaujamai pavaizduota visuomenė, na, ir žinoma, įtampa, čia jis meistras  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Nuejau isleisti dovanu kupona i knygyna...nu ir ka...parejau apsikrovusi uz dvigubai daugiau pinigu...ligone biggrin.gif bet laiminga, turiu ka vaiskisko skaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 05 17, 10:01)
Dar buvo <strong>S.Kingo Svetimas</strong> (prašalaitis?) iš Mersedeso serijos - sakyč, silpniau už Mersedesus su Bilu, bet šiaip, Kingiška - nepataikaujamai pavaizduota visuomenė, na, ir žinoma, įtampa, čia jis meistras  rolleyes.gif​ </p>


šitą ir aš kaip tik perklausiau netyčia praleidus trečią dalį smile.gif Na taip, išties kingiška smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2019 05 14, 09:17)
<p>Labos, </p><p>22 diena ir man tiktų  rolleyes.gif​ </p>


o 29?..
Atsakyti

šitą ir aš kaip tik perklausiau netyčia praleidus trečią dalį smile.gifNa taip, išties kingiška smile.gif
Papildyta:

o 29?..

Irgi ;)

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 05 20, 13:00)


puiku, lauksim!
Atsakyti
Šiandien Galina Juzefovič pranešė gerąją naujieną - birželio 6 d. išeis Nesbo nauja knyga "Нож", su Hariu Hūle . Ir dar labai ją išgyrė. Argi tai ne puiku? Medžioklės sezonas prasideda. biggrin.gif yahoo.gif
Dar ir ištrauka yra. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giluze: 22 gegužės 2019 - 10:11
Pritaikiau terminą "comfort food" skaitymui. Žodžiu, man "comfort reading" periodas. Vėl pasiėmiau Maxo nuotykius Echo ir vėl smagiai skaitau
Ar jūs turite tokių knygų, kurias skaitot, kai niekas kitas nesiskaito/neteikia džiaugsmo?
Paraleliai klausausi Lisa See Shanghai girls. Čia ta pati, kuri parašė mane kažkada sukrėtusią Baltoji gėlelė ir vėduoklė. Pasiturinčių jaunų seserų gyvenimas apsiverčia per vieną dieną, kai paaiškėja, kad jų tėvas pralošė viską ir praktiškai pardavė jas, kad apmokėtų skolas. Kol kas labai įdomu, bet dar nė neįpusėjau.
Daugiau kaip neturiu kuo pasigirti. Išklausiau prieš tai dar trečią dalį apie Percy Jackson, ir galutinai nusprendžiau, kad jau išaugau smile.gif
Atsakyti
Man buna H. Radauskas, M. Martinaitis, paskui "Suo kuris nenorejo but sunimi", Dz. Terberio "Baltoji stirna" mano komfortines knygos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2019 05 23, 11:36)

Ar jūs turite tokių knygų, kurias skaitot, kai niekas kitas nesiskaito/neteikia džiaugsmo?


Turiu, turiu 4u.gif Clifford D. Simak "Kaukų draustinis", J.R.R. Tolkien "Žiedų valdovas", Ursula K. Le Guin "Žemjūrės burtininkas" ir Makso Frajaus pirmosios Echo labirintų knygos ax.gif
Užsikrėtusi rinkimų karštine perskaičiau A. Tapino "Prezidentas" ir J. Patterson, B. Clinton "Prezidentas dingo" - skaičiau kaip grožinę literatūrą. Man patiko. Tapino Prezidentas gal net labiau, nes antroji labai jau amerikietiška ax.gif
Atsakyti
As skaitau vaikiska literatura...vakar negalejau uzmigti, nes kikenau is frazes.
Vaikai vienam dedei "pridirbo" rupesciu, tas saukdamas juos isvare:-kad nematyciau jusu cia daugiau, o jei ne, nusuksiu galvas!!!"
Vienas is vaiku pakomentavo kitam draugui: su nusukta galva gali bent alkune palaizyti, o taip tai neiseina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2019 05 25, 13:40)
Vienas is vaiku pakomentavo kitam draugui: su nusukta galva gali bent alkune palaizyti, o taip tai neiseina. biggrin.gif

Kaip norėčiau išmokti tokio požiūrio į gyvenimą (arba prisiminti) ax.gif
Atsakyti