Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Labai jau rimtas knygas skaitot, Darbinga smile.gif
Papasakokit truputį ir apie klausomus detektyvus

Aš įkritau į Brendan Sanderson ciklą Mistborn. Baiginėju pirmąją knygą, bet klausysiu ir visas kitas.

Beveik iškeičiau šį forumą į Goodreads. Jei esate ten, atsišaukite. Aš tuo pačiu niku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2019 06 21, 00:21)

Aš įkritau į Brendan Sanderson ciklą Mistborn. Baiginėju pirmąją knygą, bet klausysiu ir visas kitas

Geras ciklas. Dvi knygas perskaičiau. Trečiosios laukiu.

O man į rankas papuolė Matt Haig "Kaip sustabdyti laiką" - pradžia labai įtraukianti
Atsakyti
Sofija, Vaflines sirdeles tiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2019 06 21, 12:15)
Sofija, Vaflines sirdeles tiko? 4u.gif

Alchemie, Vaflinės širdelės labai tiko wub.gif Neįtikėtino smagumo knyga!
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2019 06 20, 23:21)
Beveik iškeičiau šį forumą į Goodreads. Jei esate ten, atsišaukite. Aš tuo pačiu niku  ax.gif

aš irgi blush2.gif Man Goodreads patogu knygas žymėtis, greitai įsimesti į "norimų skaityti" sąrašą kur nors užmatytą knygą ir pan.
Susiradau ten tave (kur rasi kvietimą iš Astos, tai ten aš mirksiukas.gif )
Atsakyti
...Kaunietės knygės liūdėdamos praneša skaudžią žinią..vakar Amžinybėn, po sunkios ligos, iškeliavo mūsų visų mylima Knygė Dolitlė - Ilona...tegul būna šviesi Jos tolimesnė kelionė...

Aplankyti galima jau šiandien nuo 17 val. Kaune, Garliavoje, Šimkaus 22. Laidotuvės rytoj 14 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 27 birželio 2019 - 11:54
Amžinąjį atilsį mielajai Dolitlei - Ilonai...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kokia netikėta ir skaudi žinia! Amžinąjį atilsį Dolitlei - Ilonai. Net nesitiki verysad.gif
Atsakyti
Deja... Netekome Spinduliuko, tyliosios, kukliosios grupės SIELOS. Tikiu, kad dabar Ilonos-Dolitlės Siela pati maudosi Amžinybės spinduliuose.
Atsakyti
Negali buti.... unsure.gif koks trapus tas zmogaus gyvenimas
Atsakyti
O neee!.. Kaip skaudu...

As taip tikejausi pasimatyti praejusia vasara, kaunieciu desantui pasirodzius Vilniuje kaip pries kelis metus, bet taip neivyko... Ir liudniausia, kad neivyks...

Ilsekis ramybeje, Dolitle.


Atsakyti
Liūdna, verkiu išgirdus tokią netikėtą žinią. Negaliu patikėti. Rodos prieš pora mėn dar kalbėjomės. Dar anksčiau kviečiau į knygų mugę, nes jai tai buvo metų renginys, kurio ji turbūt niekada nepraleisdavo. Gaila paskutinei knygų mugei, turbūt jau atvykti sveikata neleido.

Ilsėkis ramybėje Ilona-Dolitle. Amžiną Tau atilsį ir Amžinoji šviesa Tau tešviečia.


Ji buvo tikra mūsų Knygu klubo SIELA (Anam cara). Trūks man jos knyginių rekomendacijų, išsamių apžvalgų. Mūsų knyginiai skoniai labai sutapdavo. Jos dėka nemažai rusų kalba knygų įsigijau. Viena knyga ypatinga,kuri kruopščiai saugoma man visada primins Iloną-Dolitlę. Jos dėka ir įvyko mano pirmoji gyva pažintis ir susitikimas ne tik su ja, bet ir kaunietėmis knygėmis.Ir tai berods buvo 2006m.

Ačiū Prieplauka, kad pranešėte, man tai labai svarbu. Gaila, kad per vėlai sužinojau.
Ačiū Tutele ir tau, jei ne tavo žinutė, nebūčiau ir čia užklydusi.


Atsakyti