Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Pradėjau Baricco "Jaunoji nuotaka". Ir jau trečdalį suskaičiau. Erotinis romanas. Tik kitoks. Elegantiškas ir meniškas. Man jis patinka. 

Atsakyti
Perskaiciau suomiska knygele "Ispirktas krastas" apie 100 dienu siaures kara, tiesa literaturine verte toks, nelabai kurinys, ale romanas, bet tai ju karo, kaip musu partizanu karas buvo, iliustracija. Man buvo domu, nes sunus dabar kaip tik istorijos mokesi apie antro pasaulinio karo pradzia, tai buvo visai kitokios literaturos nukrypimas.
Gavau angliskai "Prieskoniu pirklio zmona", tai ir ta pradejau, kol Kukockio mistikose braidau letai, ana greitai ir idomiai skaitosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2017 02 20, 16:26)
Labos 4u.gif

Rakta dabar mama skaito smile.gif


Perskaiciau Stephen King "Ponas Mersedesas" biggrin.gif  Labai geras trileris/detektyvas. Ir nors jame nera S. Kingui budingu mistiku ar siaubo, bet itampos, paslapciu pilna. O jau serijinio zudyko samones klodai... Rekomenduoju ne tik S. Kingo gerbejams, bet ir detektyvo zanro megejams. Sofija, sita knyga nuosava, jei kada noresi ax.gif

Kol susitiksim, gal bus jau perskaičiusi.
Noriu Kingo!

Aš pasinėrusi i Ramybės vynuogyną.
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2017 02 21, 20:34)
Kol susitiksim, gal bus jau perskaičiusi.
Noriu Kingo!

Tikėkimės:D
Perskaiciau L. Bardugo "Šturmas ir audra". Antroji grišų dalis buvo tikrai įdomesnė ir labiau įtraukianti nei pirmoji, bet visą gražią istoriją sugadino nelabai vykusi antros dalies pabaiga. Ką gi lauksiu dabar trečios serijos ir tikėsiuos reabilitacijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2017 02 23, 01:35)
Labos 4u.gif

Tikėkimės:D
Perskaiciau L. Bardugo "Šturmas ir audra". Antroji grišų dalis buvo tikrai įdomesnė ir labiau įtraukianti nei pirmoji, bet visą gražią istoriją sugadino nelabai vykusi antros dalies pabaiga. Ką gi lauksiu dabar trečios serijos ir tikėsiuos reabilitacijos biggrin.gif

Oi, šitos irgi noriu biggrin.gif

O aš baigiau Duenas Marija "Ramybės" vynuogynas - labai gaila, kad perskaičiau verysad.gif Ne ta prasme, kad gaila, jog skaičiau, o ta, jog knyga jau perskaityta biggrin.gif Man tikrai patiko 4u.gif Graži istorija, įtraukianti. O jau nuotykių, nuotykių biggrin.gif Ir knygos atmosfera tokia tikroviška, kad užsinorėjau nukeliauti ir į Meksiką, ir į Kubą, ir į Ispaniją ir aišku, užsinorėjau chereso biggrin.gif Apturėjau šiek tiek vasaros ir saulės šiuo niūriu laiku. Rekomenduoju, atsipalaidavimui, kai gyvenimas nuobodus ir trūksta saulės 4u.gif
Atsakyti
Ai nu man tada teks baigti skaityti angliskai tas dvi dalis Sturmas ir audra ir t.t.
Baigineju Prieskoniu pirklio zmona, nu labai maloniai skaitosi biggrin.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
Negi ne viena siandien nebuvot knygu mugeje? Kur ispudziai? 4u.gif biggrin.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2017 02 23, 21:53)
Oi, šitos irgi noriu  biggrin.gif

Sita e-knyga, tad gali nors ir dabar imti ir skaityti 4u.gif Jei noresi rasyk az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2017 02 24, 00:23)
Labos 4u.gif
Negi ne viena siandien nebuvot knygu mugeje? Kur ispudziai? 4u.gif  biggrin.gif

Sita e-knyga, tad gali nors ir dabar imti ir skaityti 4u.gif Jei noresi rasyk az 4u.gif

Aš į knygų mugę šeštadienį eisiu.
E-knyga. smile.gif Tada skolinsiuos, tik skaityklę reikia pasikrauti.
Atsakyti
O iseina eknyga skolinti dviem is karto? unsure.gif teisingiau ar tu is bibliotekos ar savo turi 4u.gif
As skaniaimpabaigiau Prieskoniu pirklio zmona, nu romanas, ale kazkaip gerai, nes tiek uzsisukusi, kad jau net pagalvoti apie kruva zmoniu knygu mugeje nebesinori unsure.gif gal sestadieni noras atsiras unsure.gif
Atsakyti
Aš į knygų turgų šiandien ir ryt varysiu. Ryt su dukra ir tik popiet išeis. Gaila, kad į norimą renginį nespėsiu.

Dabar gyvenu su vitamino c doze- Nijolės Narmontaitės trečia knyga apie aktorius, režisierius ir gerbėjus šįkart. Tikiuos, išeis ir 4 knyga apie O:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 24 vasario 2017 - 08:33

Jetau, man ir šiais metais neišeina pakliūt mugėn. Bent pasivaikščiot, pasižmonėt. Na gal kitamet. Bet vat jūsų įspudžių, pasakojimų labai laukiu.

Skaitau "Hitleris. Paskutinė diena". ​Istorija, atsiminimai, vertinimai tų žmonių kurie tai išgyveno.

Atsakyti
aš į mugę greičiausiai neisiu. Man ten jau per didelis knibždėlynas, nuo tiek žmonių pavargstu morališkai. Be to, praėjusiais kartais teko pastebėti, kad mugėje kai kurias knygas įsigijau brangiau nei kad tos pačios leidyklos siūlė kitur.
Nors vis tiek norisi.. gal rytoj ir apsigalvosiu biggrin.gif
Atsakyti