Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Sofija, nu mamai skubiai reikia, kadangi jos knyga i vokeiciu kalba verte Frankfurto knygu mugei, ji negalejo prisesti prie ekspertavimo, angliskai ji nemoka, taipadedu, gi jos vaikas esu biggrin.gif o kai ant gimtadienio Saules uztemimas, tai va taip ir iseina biggrin.gif bent torta valgysim, o ne daug zvakuciu biggrin.gif
Vaistininko dukteri skaitau angliskai, kol kas patinka, tik turiu nuojauta, kad bus kiek sabloniska istorija, kaip ir Prieskoniu pirklio zmona, nu bet matysim, kol kas labai smagiai skaitosi, ir Kukockis su Slapta istorija uzmesti blush2.gif ir nebaigti, bet gal pabaigsiu po sitos knygos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2017 02 26, 00:17)
Labos 4u.gif
Aš ryt iš ryto į knygų mugę šiaušiu ax.gif Jau naktimis sapnuoju, kad nuėjus į litexpo randu tik maisto produktus vietoj knygų biggrin.gif

oi kaip noriu.. bigsmile.gif

Tikrus siaubiakus sapnuoji biggrin.gif
Tai gal jau rimtai susitikimą organizuojamės? 4u.gif

QUOTE(Alchemie @ 2017 02 26, 13:46)
bent torta valgysim, o ne daug zvakuciu biggrin.gif



Reikia, tai reikia 4u.gif Tortas su žvakutėmis daug daug geriau nei daug daug žvakučių 4u.gif

O aš šiandien "pagiriojuosi", neskaitau, tiksliau skaitau - vartau Francine Jay Laimė turėti mažiau", kažkas tinka iš to, ką ji rašo, kažkas nelabai, bet ties pamokymais, kad nereikia kaupti knygų, o tiesiog turėti skaityklę, knygą užverčiau. Virškinu doh.gif
Atsakyti
Nu gal koki penktadieni? unsure.gif
As irgi tos tavo knygos Neil Gaiman "Niekurniekada" noresiu blush2.gif
Tiek noriu, kad tuoj uzsikasiu po knygu norais, o laiko gyvenime skaitymui is viso mazeja katastrofiskai doh.gif
Atsakyti
Ai tiesa, gavau dovanu Silva rerum 4 wub.gif
Atsakyti
Kingo trilogija apie Mr. Mercedesa isklausiau pernai su didziuliu malonumu. Trecioje dalyje kingiskos mistikos zymiai daugiau. Labai rekomenduoju

As atsiplesiau pagaliau nuo O.Pankejevos niekuciu ir klausausi L.Grossman trilogija Magicians. Toks Harry Potter + Narnija suaugusiems. Baigineju pirmaja dali kaip tik.

Taip pat su malonumu perskaiciau Senojo Vilniaus pasaku ketvirtaja dali. Narkotikas, noriu dar.

Gavau paskaityt Silva Rerum ketvirtaja. Kitas savaitgalis turetu buti apylaisvis, tai galesiu megautis
Atsakyti
Itariu as seriala Magicians ziuriu pagal ta knyga. O ten nebaisu? unsure.gif reiks gal ir man i sarasiuka itraukti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2017 02 26, 18:59)
Nu gal koki penktadieni? unsure.gif
As irgi tos tavo knygos Neil Gaiman "Niekurniekada" noresiu blush2.gif
Tiek noriu, kad tuoj uzsikasiu po knygu norais, o laiko gyvenime skaitymui is viso mazeja katastrofiskai doh.gif


Man penktadienis būtų tobul. Tik ne šis. Išvažiuoju į kaimuką 4u.gif
Niekurniekada tu iškart po zis skaitysi, jūs juk ten netoli gyvenate, susitarsite biggrin.gif
QUOTE(Alchemie @ 2017 02 26, 21:30)
Itariu as seriala Magicians ziuriu pagal ta knyga. O ten nebaisu? unsure.gif reiks gal ir man i sarasiuka itraukti unsure.gif

Oi, Alchemie, lotuliukas.gif tiesiog mata, kaip tavo knyginių norų sąrašas ilgėja biggrin.gif

O aš nutariau imtis detektyvo. Einu pas Peter James.

zis, kokie tavo knygų mugės įspūdžiai ? 4u.gif Buvai? Likai ten ? biggrin.gif
Atsakyti
Knygų mugėje nebuvau, tai nors NAUJĄ TEMĄ sukūriau 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad dabar po 50 psl tema nesibaigia mirksiukas.gif kitur jau po 100 psl skaiciuoja 4u.gif
Atsakyti
Labos😊
Buvau buvau😆is pacio ankstyvo ryto(kas labai pasiteisino). Labai geri mano ispudziai siemet☺Pabendravau su daug idomiu zmoniu, is kuriu labiausiai patiko mergytes (gal 9 ar 10 metu) konsultacija perkant vaikiui knygele. Taip graziai ta mergyte patare kuria knyga geriau issirinkti, papasakojo apie ka. Likau suzaveta. Apsiprekinau irgi neblogai, zinoma didzioji dalis knygu mano berniakams teko, bet ir saves nenuskriaudziau😊isigijau tik 4 knygas plius mama man dar silva rerum 4 su autores autografu🤗 dar siemet pirma karta isbandziau muzikine sale, kurioje klausiausi Aistes Smilgeviciutes ir grupes skyle albumo pristatymo. Issirasiau knygini recepta, netgi nusipirkau bilietus i opera😆 zodziu daug visko naujo ir nepatirto. Kitais metais vesiuos kartu ir savo vyresneli, nes vaikams ten buvo begale labai smagiu atrakciju.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2017 02 26, 21:55)
Tai, kad dabar po 50 psl tema nesibaigia mirksiukas.gif kitur jau po 100 psl skaiciuoja 4u.gif
Tai prašyt, kad moderatoriai ištrintų temą?
Papildyta:
P.s.
Seniai noriu, kad kas nors perimtų naujos temos rūpestį. Alchemie, pirmyn!. mirksiukas.gif
Ir išvis nusibodo "žaidimai" SM-e. verysad.gif
Atsakyti
Kas pasikaustęs karalienių serijoje ? Rasma ? Ar "Atstumtoji karalienė" jau paskutinė knyga ?
Sakiau gi, kad niekad niekad, bet vakar ėmiau ir paskaičiau ... vonioj, nes miegas neėmė, į apačią leistis tingėjau,o miegamajame šviesos degti nenorėjau, mažoji miegojo.
Atsakyti