Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(langana @ 2017 02 26, 19:24)
Kingo trilogija apie Mr. Mercedesa isklausiau pernai su didziuliu malonumu. Trecioje dalyje kingiskos mistikos zymiai daugiau. Labai rekomenduoju



dabar jau ir aš užsimaniau smile.gif
bet... tai jau ir Kingas trilogijom rašo?
Pažiūrėjau - pas mus rodo vieną knygą. Ar čia visa trilogija viename? Ar reiks laukti tęsinių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 vasario 2017 - 08:57
QUOTE(klopedija @ 2017 02 26, 22:22)

Seniai noriu, kad kas nors perimtų naujos temos rūpestį. Alchemie, pirmyn!.  mirksiukas.gif


tai jau gal atkris tas rūpestis savaime smile.gif kaip suprantu, dabar temų puslapių skaičius neberibojamas.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2017 02 27, 00:22)
Seniai noriu, kad kas nors perimtų naujos temos rūpestį. Alchemie, pirmyn!.  mirksiukas.gif
Ir išvis nusibodo "žaidimai" SM-e. verysad.gif


Tai pailsek nuo mūsų "žaidimų" ir po kiek laiko vėl norėsis sugrįžti. Man kartais ilgi SM neskaitadieniai užeina, bet ateina laikas ir vėl smagu rasti tas pačias temas ir tas pačias širdžiai mielas pašnekoves.
Atsakyti
Klopedija...neapsiimsiu unsure.gif bo kai darbar turiu 200 vaiku per savaite, SM telefone, ar trumpai vakare paskaitau, skaitymas mano tarpuose laukiant pamoku doh.gif kyla klausimas, ar padariau gera bizni ir manes visi "nori" bis.gif ar nuvarytus arklius nusauna hmm.gif gun_bandana.gif nu bent jua mano darbas man patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2017 02 27, 14:22)
Klopedija...neapsiimsiu unsure.gif bo kai darbar turiu 200 vaiku per savaite, SM telefone, ar trumpai vakare paskaitau, skaitymas mano tarpuose laukiant pamoku doh.gif kyla klausimas, ar padariau gera bizni ir manes visi "nori" bis.gif ar nuvarytus arklius nusauna hmm.gif  gun_bandana.gif nu bent jua mano darbas man patinka bigsmile.gif



deja, bet tikrai nusauna, jeigu jie patys nepakrato koju....laikykis ji mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu, kadangi as pati sau seimininke, tai geriau busiu arkliuku, kuris paskui gales po zalias lankas reabilituotis arba po lankas, kur juodos avys biggrin.gif
Atsakyti
NUVARYTUS arklius...
O žmonės patys save nusivaro arba vienas kitą... unsure.gif
Todėl ir "pasikraunu" visokiomis "smegenimis". Taip lengviau suvokti save ir aplinkinius.
Baiginėju Proto paradoksas. Kodėl intelektualai kartais elgiasi keistokai. Neatrandu, ko nebūčiau žinojusi arba girdėjus, bet autoriaus įžvalgos ir išvados kelia minčių pamąstymams. Pvz., suvokiau, kodėl "nekenčiu" televizijos. Taip pat, kodėl turiu nemenką intelektą, bet mažai sveiko proto... biggrin.gif
Atsakyti

Alexia, 27 Vas 2017 - 00:18, parašė: Kas pasikaustęs karalienių serijoje ? Rasma ? Ar "Atstumtoji karalienė" jau paskutinė knyga ?

Ne tiek gal pasikausčius, kiek perskaičius ir pasidomėjus kaip geriau tas knygas susidėliot pagal eiliškumą..

Iš "karalienių" serijos, jei vertint pagal istorinių įvykių chronologiją - paskutinė. Jei seriją vertint pagal išleidimo metus - ne paskutinė. Dar yra kita "pusseserių karų" serija, tai irgi ne mažiau įdomios knygos. Ir esu domėjusis, kad tas abi serijas galima susieti tarpusavyje (viso 14 knygų), tai "Atstumtoji karalienė" būtų paskutinė :rolleyes:

Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(saintlina @ 2017 02 27, 10:54)
dabar jau ir aš užsimaniau smile.gif 
bet... tai jau ir Kingas trilogijom rašo?
Pažiūrėjau - pas mus rodo vieną knygą. Ar čia visa trilogija viename? Ar reiks laukti tęsinių?

Lietuviškai išleista tik viena. Ir neaišku ar leidykla išleis visas tris, turbūt nuo pardavimų priklausys...ax.gif
Atsakyti

Įdomias knygas skaitai, Klopedija!

Jaučiuosi atitrūkus - temos nesuseku, knygų grožinių nebeskaitau. Bet mugėje buvau - gavau sau literatūros leidyklos kainomis, valio :-)

Atsakyti
QUOTE(zis @ 2017 02 27, 22:01)

Lietuviškai išleista tik viena. Ir neaišku ar leidykla išleis visas tris...


ir kodėl aš nesistebiu?..

Su dideliu malonumu užkamšiau vieną spragą - H. Lee 'Nežudyk strazdo giesmininko' wub.gif
Atsakyti
Buvau knygų mugėje penktad ir šeštad.


Labiausiai patiko ir įstrigo interviu su Kazlu. Penktadienį šiame renginyje tik ir buvau nuo pradžios iki galo, nes asmenybė ir tematika užkabino, kitur tik nosį kyštelėdavau 5-10 min.

Šeštad uvau su dukra, popiet, knyginomės ir nuėjom į knygos apie Regimantą Adomaitį pristatymą. Gaila, kad daug pliurpė kiti, o pačiam Adomaičiui mažai laiko liko.

Atsakyti