Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

[quote=Siurpuliukas,2019 05 31, 08:40]
Laba diena, ismuse ir mano laimes valanda planuotis pirmaja virtuve😊 o pasirodo, kad is tos laimes galima ir prazilti... Preliminariai planeli susimeciau toki, bet kaip matau, su pasidejimu nebus fantastika...🙄 virsuje spintele prie kampo bus visa uzmusta, nes ja slepsime dujini katila, virs kaitlentes, aisku, gartraukis. Hmmm🤔 Audziu minti pratemoti iki kokiu 3,5 metru. Labai ilginti virtuves negaliu, nes tada nebetilps stalas normaliai (svetaine+virtuve+valgomasis kartu, viso 30,92 kvadrato, pailgai eina). Zodziu, pasimeciau kaip tase ant begiu, o isivaizdavau, kad cia normaliai uzteks vietos virtuvei😄 Gal turite pasiulymu/pastebejimu?😊
https://www.part.lt/...5c69309553.jpeg
Praktiškai mano virtuvė smile.gif
Orkaitė pakelta kaip suprantu?
Indaplovę su kriaukle keisčiau vietomis. Nes atidarius indaplovę ji trukdys laisvam judėjimui. Ar tai sudedant indus ar išsiskalbus. Aš ją po plovimo atidarau kad pradžiūtų indai.
Aš taip pat aukojau langą dėl aukštesnio stalviršio. Dabar jis tik atsiverčia. Kadangi nusivalyti galima ir iš lauko tai ne bėda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 14 birželio 2019 - 12:41

[quote=Siurpuliukas,2019 05 31, 08:40] Laba diena, ismuse ir mano laimes valanda planuotis pirmaja virtuve😊 o pasirodo, kad is tos laimes galima ir prazilti... Preliminariai planeli susimeciau toki, bet kaip matau, su pasidejimu nebus fantastika...🙄 virsuje spintele prie kampo bus visa uzmusta, nes ja slepsime dujini katila, virs kaitlentes, aisku, gartraukis. Hmmm🤔 Audziu minti pratemoti iki kokiu 3,5 metru. Labai ilginti virtuves negaliu, nes tada nebetilps stalas normaliai (svetaine+virtuve+valgomasis kartu, viso 30,92 kvadrato, pailgai eina). Zodziu, pasimeciau kaip tase ant begiu, o isivaizdavau, kad cia normaliai uzteks vietos virtuvei😄 Gal turite pasiulymu/pastebejimu?😊 [url="https://www.part.lt/perziura/fb694c7d00e169508510a41085c69309553.jpeg"]https://www.part.lt/perziura/fb694c7d00e169...5c69309553.jpeg[/url] Praktiškai mano virtuvė smile.gif Orkaitė pakelta kaip suprantu? Indaplovę su kriaukle keisčiau vietomis. Nes atidarius indaplovę ji trukdys laisvam judėjimui. Ar tai sudedant indus ar išsiskalbus. Aš ją po plovimo atidarau kad pradžiūtų indai. Aš taip pat aukojau langą dėl aukštesnio stalviršio. Dabar jis tik atsiverčia. Kadangi nusivalyti galima ir iš lauko tai ne bėda.
Uo, smagu sutikti “bendraminciu”!😊  Orkaite pakelta planuoju, taip. Va del kriaukles mano pirmine mintis ir buvo taip, kaip Jus siulote - su indaplove sukeista. Bet pagalvojau stumti kriaukle, kad daugiau darbastalio tureciau🙄  Bet vistiek audziu minti, apie kriaukle priesais langa😊  Bet del atidarymo, kad pradziutu tai labai aciu uz pastebejima! As iki siol neturejusi indaploves, tai man dar daug niuansu reikia apsisviesti😇  Ar uztenka Jums pasidejimo? Prie trumposios sienos (su langu) nebus pakabinamu spinteliu, anoje puseje irgi virsutiniu spinteliu mizeris lieka pas mus atmetus gartraukio ir katilo spinteles...tai labai balamutinuosi🤦🏼♀ O stalvirsi darete sulig stiklu? Nezinau, kaip tiksliau pavadinti😄🙄  Del lango valymo maziausia problema, pas mus kotedziukas, tai drasiai is lauko nusivalysiu, per sona darineti lango nelabai bus poreikio.  

Beje, Jus po orkaite darete spintele ar stalcius?🤔 Ir kaip kampa issprendete, labai idomu butu suzinoti🤗

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siurpuliukas: 14 birželio 2019 - 17:30
[quote=Siurpuliukas,2019 06 14, 18:15]
<p></p><p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72452520" data-time="<a href="> [quote=Siurpuliukas,<a>2019 05 31</a>, 08:40] Laba diena, ismuse ir mano laimes valanda planuotis pirmaja virtuve😊 o pasirodo, kad is tos laimes galima ir prazilti... Preliminariai planeli susimeciau toki, bet kaip matau, su pasidejimu nebus fantastika...🙄 virsuje spintele prie kampo bus visa uzmusta, nes ja slepsime dujini katila, virs kaitlentes, aisku, gartraukis. Hmmm🤔 Audziu minti pratemoti iki kokiu 3,5 metru. Labai ilginti virtuves negaliu, nes tada nebetilps stalas normaliai (svetaine+virtuve+valgomasis kartu, viso 30,92 kvadrato, pailgai eina). Zodziu, pasimeciau kaip tase ant begiu, o isivaizdavau, kad cia normaliai uzteks vietos virtuvei😄 Gal turite pasiulymu/pastebejimu?😊 https://www.part.lt/...5c69309553.jpeg Praktiškai mano virtuvė vartotojo įkelta nuotrauka Orkaitė pakelta kaip suprantu? Indaplovę su kriaukle keisčiau vietomis. Nes atidarius indaplovę ji trukdys laisvam judėjimui. Ar tai sudedant indus ar išsiskalbus. Aš ją po plovimo atidarau kad pradžiūtų indai. Aš taip pat aukojau langą dėl aukštesnio stalviršio. Dabar jis tik atsiverčia. Kadangi nusivalyti galima ir iš lauko tai ne bėda.</blockquote> Uo, smagu sutikti “bendraminciu”!😊  Orkaite pakelta planuoju, taip. Va del kriaukles mano pirmine mintis ir buvo taip, kaip Jus siulote - su indaplove sukeista. Bet pagalvojau stumti kriaukle, kad daugiau darbastalio tureciau🙄  Bet vistiek audziu minti, apie kriaukle priesais langa😊  Bet del atidarymo, kad pradziutu tai labai aciu uz pastebejima! As iki siol neturejusi indaploves, tai man dar daug niuansu reikia apsisviesti😇  Ar uztenka Jums pasidejimo? Prie trumposios sienos (su langu) nebus pakabinamu spinteliu, anoje puseje irgi virsutiniu spinteliu mizeris lieka pas mus atmetus gartraukio ir katilo spinteles...tai labai balamutinuosi🤦🏼♀ O stalvirsi darete sulig stiklu? Nezinau, kaip tiksliau pavadinti😄🙄  Del lango valymo maziausia problema, pas mus kotedziukas, tai drasiai is lauko nusivalysiu, per sona darineti lango nelabai bus poreikio.  
<p>Beje, Jus po orkaite darete spintele ar stalcius?🤔 Ir kaip kampa issprendete, labai idomu butu suzinoti🤗</p>
[/quote]
Parašiau jums až
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2019 06 14, 18:15)
Bet del atidarymo, kad pradziutu tai labai aciu uz pastebejima! As iki siol neturejusi indaploves, tai man dar daug niuansu reikia apsisviesti😇  

Niekada neatidarinėju indaplovės, nebent jungiu trumpą plovimą - tuomet baigus plauti tik praveriu. Dažniausiai jungiu nakčiai ilgą programą, kuri padžiovina indus. Trumpa programa nedžiovina, tačiau nėra reikalo atidaryti indaplovės. Užtenka šiek tiek praverti, garas išeina, ir po kurio laiko galima uždaryti. Tačiau net jei ir nepraveriu durelių, nieko bloga neatsitinka.
Indaplovę turiu apie 15 metų 🙂
Atsakyti

 Gal turite pasiulymu/pastebejimu?😊


https://www.part.lt/...5c69309553.jpeg

Patogus išdėstymas yra šaldytuvas, kriauklė, darbastalis, kaitlentė, orkaitė, todėl keisčiau arba šaldytuvo vietą, arba kaitlentę ir kriauklę vietomis.

Atsakyti
Kaunietės,

kur gaminotės virtuvės baldus? Iš kokios plokštės?
Atsakyti

Sveikos, 

Gal kuri esat susidūrusi su kažkokiais gartraukiais su filtrais? Jie dedami kai nėra ventiliacijos angos. Noriu sode įsirengt virtuvę ir bandau rast alternatyvas sienos daužymui. 

Atsakyti
Gal kažkas iš praktikos turite aukštą spintelę ir šalia jos plautuvę. Kokiu optimaliu atstumu plautuvės dubuo turėtų būti nuo spintelės?
Atsakyti
Ar yra šioj temoj gyvų? smile.gif ypatingai tų, kurios dar prieš porà metù buvo virtuvės reikalù guru. Jei kuri atsilieptú, būčiau lb dėkinga.
Naujos statybos butas, susibraižėm preliminarù planà. Nesu baisiai mėgėja gaminti, worktopo turėtù užtekti.
Pagr. galvosūkis, kà daryt su virtuvės kampu apačioj, kokį mechanizmà dėt, karuselė turbūt neišeis dėl daugmaž toj vietoj kriauklės. O Po kriaukle kur 40cm, išvis norėčiau stalčiaus šiukšlinei..
Dešinėj kampá paliekam atvirá sàmoningai, kad virtuvė nebūtù įrėmintas šašas. Cargo pradžioj piešėm 20cm, o bet tačiau, virš jo spintelė ilga 20cm atrodo kaip sasyska smile.gif (daugiau cm daryt iškart riboja gartraukis).
Visi pasiūlymai ar pastabos lb laukiami!
vartotojo įkelta nuotrauka
Virtuve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 26 rugsėjo 2019 - 22:15
QUOTE(solo @ 2019 09 26, 22:57)
Ar yra šioj temoj gyvų? smile.gif ypatingai tų, kurios dar prieš porà metù buvo virtuvės reikalù guru. Jei kuri atsilieptú, būčiau lb dėkinga.
Naujos statybos butas, susibraižėm preliminarù planà. Nesu baisiai mėgėja gaminti, worktopo turėtù užtekti.
Pagr. galvosūkis, kà daryt su virtuvės kampu apačioj, kokį mechanizmà dėt, karuselė turbūt neišeis dėl daugmaž toj vietoj kriauklės. O Po kriaukle kur 40cm, išvis norėčiau stalčiaus šiukšlinei..
Dešinėj kampá paliekam atvirá sàmoningai, kad virtuvė nebūtù įrėmintas šašas. Cargo pradžioj piešėm 20cm, o bet tačiau, virš jo spintelė ilga 20cm atrodo kaip sasyska smile.gif (daugiau cm daryt iškart riboja gartraukis).
Visi pasiūlymai ar pastabos lb laukiami!
vartotojo įkelta nuotrauka
Virtuve

Neįsižeiskit, bet tokios paslaugos mokamos.
Galop, vienam taip patogu, kitam kitaip.
Apie dešinį kampą išvis nesupratau minties. unsure.gif O kas Jums projektavo? Kodėl neieškote sprendimų su dizaineriu/projektuotoju? Ar patys dėliojotės? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2019 09 08, 12:15)
Gal kažkas iš praktikos turite aukštą spintelę ir šalia jos plautuvę. Kokiu optimaliu atstumu plautuvės dubuo turėtų būti nuo spintelės?

Mažiausiai 15cm, bet kuo toliau, tuo geriau. Nors, tikriausiai, jau išsisprendėte. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 09 30, 01:07)
Neįsižeiskit, bet tokios paslaugos mokamos.
Galop, vienam taip patogu, kitam kitaip.
Apie dešinį kampą išvis nesupratau minties.  unsure.gif O kas Jums projektavo? Kodėl neieškote sprendimų su dizaineriu/projektuotoju? Ar patys dėliojotės?  unsure.gif

sakot, maždaug iki 2017 metų, kol forumas buvo aktyvus, šitoje temoje visi vieni kitiems pavedimus darė už konsultacijas?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2019 09 30, 16:21)
sakot, maždaug iki 2017 metų, kol forumas buvo aktyvus, šitoje temoje visi vieni kitiems pavedimus darė už konsultacijas?

Nemanau, kad darė. smile.gif Galbūt ir dabar kažkas turės laiko ir noro ir pasigilins, gal kam bus įdomu. Bet kokia to prasmė kitam žmogui? Juk dirbant tokį darbą gaunamas atlygis, o čia siūlymas investuoti laiką dykai. smile.gif
Atsakyti